PDA

View Full Version : imah nujda da si izleq du6ata



mnogomili4kata-sf
10-26-2004, 16:35
Moqta tema ne se razli4ava po mnogo ot ostanalite,no vapreki vsi4ko re6ih da q napi6a...Zna4i poznavam edno mom4e ot 4 godini,koito jivee v edin grad na 4erno more,kadeto az hodq mn 4esto.Malko presileno e da kaja 4e go poznavam,za6toto toi za men e nai-stranniq i nerazbiraem 4ovek na sveta.S nego ot 4 godini vse se presledvame...tu sme zaedno,tu se karame i posle si pravim nqkakvi kofti nomera.Do tova lqto kogato otidoh tam juni mesec i se vidqhme...prespah s nego,no toi ne e po serioznite vrazki,a i ne moga da iskam ot nego tova tai kato sme na 400 km edin ot drug.Sled tova otidoh 4ak avgust i togava razbrah 4e toi bil govoril pred nqkoi hora za tova 4e sme bili spali i o6te nqkakvi takiva ne6ta...a az poprincip ne mu vqrvah,kolkoto i da se opitva6e da me ubedi 4e ne e vqrno tova...tam v tozi grad intrigite sa dosta 4esto sre6tano qvlenie.kakto i da e...toi mn me privli4a i naistina imam 4uvstva kam nego...use6ta se!bqhme zaedno tezi dni i se skarahme za6toto toi ima drugo vijdane za "priqtno prekarvane"...men ne mi pre4e6e da legna s nego pak,no ne go napravih,pri polojenie 4e toi iska6e tvarde dale4 da stignem.Toi smqta 4e zaradi tva 4e se vijdame tolkova rqdko trqq zadaljitelno da spim...no az ne smqtam taka.Pravil mi e mn kofti ne6ta i az na nego sa6to,no vinagi az otstapvam pred nego,za6toto ne moga da mu ustoq.Sigurna sam 4e i toi ima ne6to kam men...3 pati za 1 den go vidqh na mesta kadeto az hodq...daje kara6e negov priqtel da vidi dali go gledam...sa6to vidq 4e sam tajna i pak be6e nakaral 1 negov priqtel da me pita kakvo mi e...mn obarkano a...ina4e kogato e v 4ata mn mi se iska da go zagovorq,no tova otnovo 6e zna4i 4e sam slaba i ne moga da mu ustoq...10x 4e me iztarpqhte!

|JBC|^JuNiOR^|
10-26-2004, 16:48
mi neznam ako go obi4a6 sedni na 4titi o4i i pogovori seriozno s nego .... :shock:

Bloody_Tear
10-26-2004, 17:27
Неможеш да обичаш някой и м същото време да му правиш гадни номера.Или го обичаш и не си в състояние да го нараниш или го харесваш и се прайте на 12 годишни лапета,да праща приятеля си вместо да поговорите и т.н.Ако найстина много го харесваш стига с тия караници седнете поговорете защо не иска да сте заедно само заради секс ли продължавате питай го какво иска!???Айде успех.

BaT_GirL
10-26-2004, 17:29
Щом сте спали значи си била сигурна.Но сигурна ли си сега?Ами ако всеки път когато се видите той се държи хладно.Но ако си сигурна поговори с него Аз имам същият проблем Страшно обичам едно момче Прочетия Мойе да ти помогне! :wink:

mnogomili4kata-sf
10-26-2004, 17:35
Ami toi se opita da me ubedi 4e ne mu e samo za sex-a...ma koi go znae! ina4e toi kato se vidim se darji mn dobre s men,ama kato doide temata da hodim u tqh i po4vat karanicite!

BaT_GirL
10-26-2004, 17:44
Карате се значи не те обича.Защото ако не беше само за секса нямаше да има нищо против

Dark_Sexy_lady
01-14-2006, 21:12
Slushai momiche ne che imam neshto protiv ,no ne moje da spish s nego samo i samo da ste zaedno ili sedni i mu sloji kartite na masata ili nqma smisul da se zanimavash s nego toi nikoga nqma da te zaobicha ako e ot obiknovennite svalqchi za sexa i inache ne te poznavam prez takiva desetina minah i moga da ti kaja che e napulno izlishno da se zanimavash s nego ima tolkova qki pichove nqmash rabota pri nego sednete ise izqsnete i ako stava shte ostane ako li ne are dovijdane !!! :wink:

Nicy
01-14-2006, 21:31
toi moje i da ima nqkfi dr chuvstva,ama shtom ne e po serioznite vryzki
i iska da spi s tebe...
mai nqma i seriozni namereniq..
a i ste na daleko razstoqnie..
az te syvetvam da go zabravish..
i vse pak ti si reshavash :lol:

LP_girl_14
01-14-2006, 23:40
Тва че се е хвалил че спал с тебе,че си правите номера,че те е наранявал,че не си пада по сериозните връзки не говори мноу добре за него.Говори с него,ама съвсем сериозно!Не може винаги когато поиска да спи с теб,ти да търчиш по него с надеждата че той няма да те остави.Миличка,една връзка много трудно се поддържа от толкова много километри и за да издържи трябва да има много силни чувства и от двете страни,не само от едната.Тук не става въпрос само за секс,става въпрос за неща като любов,искреност,вярност!Ак мислиш че той може да ти даде-ok,ама ако винаги когато не си със него се изпълваш със съмнения,не си уверена в любовта му,просто не започвай тази връзка,защто много ще страдаш...

sherry
01-15-2006, 08:02
Тва че се е хвалил че спал с тебе,че си правите номера,че те е наранявал,че не си пада по сериозните връзки не говори мноу добре за него.Говори с него,ама съвсем сериозно!Не може винаги когато поиска да спи с теб,ти да търчиш по него с надеждата че той няма да те остави.Миличка,една връзка много трудно се поддържа от толкова много километри и за да издържи трябва да има много силни чувства и от двете страни,не само от едната.Тук не става въпрос само за секс,става въпрос за неща като любов,искреност,вярност!Ак мислиш че той може да ти даде-ok,ама ако винаги когато не си със него се изпълваш със съмнения,не си уверена в любовта му,просто не започвай тази връзка,защто много ще страдаш...mila,moje bi nqma6e smisal da pi6e6,6toto temata e pusnata predi godina :wink:

mnogomili4kata-sf
01-15-2006, 09:41
Спокойно....той си получи заслуженото,но поне благодарение на него вече знам как да се справям с такива тъпи същества :twisted:

aHyC
01-15-2006, 11:05
Цеко Сифоня е ебати купоня вееее не се косИ