PDA

View Full Version : Смятате ли че наистина обичате?



BaT_GirL
10-26-2004, 18:03
Да!И мисля че не е лъжа.

DeaTHroW-ReC_F
10-26-2004, 18:20
Az....da obi4am?! 4e ..pak she pomolq nekoi mi obqsni kwo to4no e lubov i togava

Nalaa
10-26-2004, 18:52
Smqtam che sam obichala, no.. kysno go razbrah :oops:

BaT_GirL
10-26-2004, 18:55
Любов?Болка и щастие Истина и лажа.

Nalaa
10-26-2004, 19:03
SHte si pozvolq da citiram: "Istinska lubov ima samo v bolkata, taka che na tozi svqt trqbav da se izbira mejdu lubovta, koqto e bolka i shtastieto.Chovekyt e tolkova poveche chovek, kolkoto po-golqma e sposobnosta mu da ponasq stradanieto" - Migel De Unamuno ..

TSecret
10-27-2004, 11:15
Vinagi kogato obi4a6 niakoi{ne6to} ne go osaznava6 dokato e tvoi{tvoe},4ak kogato go zagubi6 osaznava6 4e naistina sa go obi4al/a!
abe az sam izpitvala stra6no silni 4uvstva{i v momenta izpitvam nesravnimi s ni6to do sega}..no da obi4am na tazi vazrast-edva li?no ni6to ne se znae moje i da e lubov tova koeto ispitvam v momenta-to e tolkova silno 4e me pogla6ta izcqlo!
aide tva e ot men-bye

Absconding
10-27-2004, 12:46
az taka kato gledam post-ovete i mi se 6te da vidia dali
niakoi moje da mi kaje kakvo razbira pod liubov i kak razbira 4e ia izpitva a ne e prosto silno haresvane. i otgovora molia da ne e "kato ia izpita6, 6te razbere6"

Delio_MaN
10-27-2004, 13:52
Любов е да даряваш сърцето си без жал и мигум да забравяш кому какво си дал...

...да обичам я...обичам я повече от себе си...

WIN.er-.boy
10-27-2004, 13:53
az li4no do sega ne sum q izpitval no prosto ne mi e priqtno da sum sam i gledam da si imam vinagi nejna kompaniq . Malko mi e gadno 4e ne se se zapazih d. do purvata liubov ama vse pak tva si e vupros na harakter i na4ina na mislene . Toku vij moe se okaja i gay :?

Tedichka
10-27-2004, 15:25
Az....da obi4am?! 4e ..pak she pomolq nekoi mi obqsni kwo to4no e lubov i togava

Виж сега драги....любовта е доста обширно понятие и точно за това тя няма точно определение!
Но основите на любовта лежат преди всичко върху разбирателството между двама души, правенето на компромиси от тях и от тук вече започва индивидуалното, защото всеки изпитва и показва любовта си към другия по различен начин! :wink: Няма определен план, по който всеки да се движи!
Е, обичал ли си?

charovnicata
10-27-2004, 15:35
Az....da obi4am?! 4e ..pak she pomolq nekoi mi obqsni kwo to4no e lubov i togava

Виж сега драги....любовта е доста обширно понятие и точно за това тя няма точно определение!
Но основите на любовта лежат преди всичко върху разбирателството между двама души, правенето на компромиси от тях и от тук вече започва индивидуалното, защото всеки изпитва и показва любовта си към другия по различен начин! :wink: Няма определен план, по който всеки да се движи!
Е, обичал ли си?
1.DeaTHroW-ReC_F е моми4е..така 4е обръ6тението дрги не емного уместно
2.тва незнам т къде си го copy/pasteнала вярно е,но не това бе6е въпроса...тя не те пита кво е една връзка...и кво трябва да прави...тя просто пита кво е любовта...е ми любовта не меже да се опи6е,тва е да...иска6 един 4овек,да ти липсва даже и да го няма 5 минути,да си готов да прекара6 цялото си време с него,да си готов и да му давде6 вси4ко...да няма ни6то по важно в този свят от него,и само при мисълта 4е може да го изгуби6,да изпитва6 пани4ески страх..да не вижда6 други...да съ6тествува само тои идеалният....просто този 4овек да е вси4ко за теб...сигурна съм 4е пропускам много работи...но както казах любовта не може да се опи6е
ааа и о6те не6то махни тва аватари6те плссссссссссс,не стига 4е не е хубавоами ми заема 2 кв.км пло6т......ужас ужааааааааааааааассссс :evil:

charovnicata
10-27-2004, 15:40
а сега по темата...мисля 4е един път оби4ах едно мом4е..не бе6е единствената,истинска любов...но бе6е любов...яко бях влюбена и после ми държа влага пове4е от една година ...тва мом4е бе6е бе6е вси4ко за мен...а сега не оби4ам...никого....имам обгромно желание пак да се влюбя да 4уствам 4е немога без някого...да по4уствам пак тва хубаво 4увство...супер е да си влюбен...наи голямото 6тастие...е ако е споделено де...
оби4аите се хора!да видим кога 6е ме огрее и мен :)

SanDRo
10-27-2004, 15:48
Мда, обичам майка си, баща си, сестра си, баба си... иначе... Едно е да обичаш друго е да си влюбен... Не съм бил с момиче, толкова дълго, че да го обикна.

10-27-2004, 17:30
Да!И мисля че не е лъжа.
az oba4e sam sigorna 4e obi4ah sega v moenta nqmam gaje nito nqkoe mom4e prosto koeto da obi4am....no onova mom4e go obi4ah istinski!!! smqtam 4e moga da obi4am!-sigorna sam daje 4e moga... moga i da go pokazvam...

^BellisiMa^
10-27-2004, 17:33
tva gore az go napisah

Sintia
10-27-2004, 17:45
повече, отколкото предполагах, че е възможно

BaT_GirL
10-27-2004, 18:07
Радвам се че всички оценяват любовта но бихте ли направили всичко за любимия?

Nalaa
10-27-2004, 20:36
Shtom naistina go obicham -da..

m
10-28-2004, 14:12
Da i az obi4am istinski! I bih napravil vsi4ko za neq , a i ne samo za neq , zavisi ot 4oveka , koito se nujdae ot tova "vsi4ko" !

SeXy^GiRl
10-28-2004, 14:33
Da obichash znachi da si gotov da dadesh vsichko za choveka do teb da si gotov da mu prostish absolutno vsichko i da mojesh da go priemash takav kakavto e bez da iskash da go promenqsh Da obichah , oshte go obicham i sym gotova na mnogo poveche ot tova,koeto izbroih,no za syjalenie toi ne go razbra ...

Djursi
10-28-2004, 17:47
Вече не обичам... Не знам защо, не знам и как ... обаче всичко се обърна изведнъж след една моя връзка и някак си се пробвам да обичам, искам да обичам ... Обаче не се получава... Не изпитвам нищо освен някакво странно чувство за безразличие към всичко ... ИСКАМ ДА ОБИЧАМ!

miloto_girl_4e
10-28-2004, 17:56
miiii,da mislq,4e NAISTINA obi4am..predi vsi4ko semeistvoto si,ama i gadjeto i 1-2 istinski friend-ove :wink:

little_black_dress
10-31-2004, 13:57
Mislia che......DA!!! )) :wink:

BaT_GirL
10-31-2004, 14:07
Всичко стига да е готов да го вземе.Всичко бих му дала всичко бих направила...

LadyDi
10-31-2004, 18:41
О, да, обичам. И знам, че обичам истински, за първи път в живота си. А разбрах, че е така точно заради болката, която описва Налаа. Заради сълзите, които изплаках по този човек. Заради хилядите пъти, в които трябваше да преглътна гордостта си, за да бъда с него. Заради стотиците пъти, в които се изправих и казах: "Съжалявам, сгрешила съм". Заради изгарящите целувки, заради желанието, което поражда в тялото и душата ми.

DiEsEl_GiRl4eTo
11-01-2004, 10:43
I istinski sym obichala, i obicham v momenta, i mrazq istinski :oops: A shto se otnasq do toa dali sym gotova na vsichko za liubimiq chovek...MdamMmmMmmMMm

Baccara
11-01-2004, 15:19
Да! Аз обичам!

Allicia
11-03-2004, 16:35
Да, обичам, искрено и всеотдайно!

VeShti4kAta
11-03-2004, 18:00
Obicham! I to taka, kakto ne sym i mechtala!!! Izpitvam i onzi panicheski strah, 4e nqkoga moga da Go zagubq. Ne si prestavqm jivot bez Nego! Bih napravila vsi4ko za Negovoto shtastie! Toi e vsi4ko za men! Pred Nego se 4uvstvam bezsilna i bezzashtitna. Obicham Go![/quote]

GalYol
11-03-2004, 18:06
И аз съм обичала и вярвам в любовта...
А понеже някои попитаха какво е любовта аз знам едно стихотворение, което съвсем точно определя какво всъщност е тя :arrow:
Обяснение в любов

От мене не можеш да очакваш нищо.
Не мога да ти дам нито слънцата, нито луните,
защото те си принадлежат взаимно.
Не мога да ти дам нито къщите, нито предметите,
защото те принадлежат на други.
Не мога да ти дам нито самотата, нито обидите,
защото те принадлежат на мене.
От мене не можеш да очакваш нищо,
освен една кратка лъжа за щастие.
Ако тя ще ти стигне за цял живот,
да тръгваме...
Иван Радоев

Е това то любовта една кратка любов за щастие, но на мен нищо друго не ми е нужно...

Fuck_me
11-03-2004, 18:11
Ами "любов"!!! Аз съм обедена, че няма човек на земята, които да не я изпитва към някои, независимо към майка към баща към приятел/ка.Няма значение ... но любовта при човека когото обичаш е най-тъжна, защото там любовта без болка и интриги не върви (за жалост е така) :cry:

SweeT^Puppy
11-04-2004, 16:26
Обичам го повече от всичко друго на света! Чудя се как съм съществувала без любовта му... когато не е до мен дори и ден, изгарям от болка... мисля си, че наистина не бих могла да живея без усмивката му, без смеха му, нез очите му... без ЛЮБОВТА!!! :D

Josefinne
11-04-2004, 17:07
Аз не смея да си кажа. Винаги, когато кажа, че обичам, защото наистина го чувствам и съдбата си прави ужасна шега с мен и ми доказва, че не мога да обичам искрено. Обичала съм и ще обичам , но никога няма да си го призная, докато това трае :!:

BaT_GirL
11-05-2004, 08:35
Незнам всеки обича по свои начин но нещо все става и рядко този в коготи си влюбена става нещо.Един човек ми беше казал:"За да обичаш един човек трябва да го познаваш"Чак сега осъзнавам колко много е бил прав. :cry: Просто боли и неможеш да спреш Просто е истина това че накрая след радост и тъга изневяра и лъжа пак си сама!

Giovanni
11-05-2004, 09:44
Виж са глупак е този който те е оставил сама!!! :( За мен любовта в момента е болка защото мълча и не казвам това което мисля.Съжалявам но май почнах нова тема! :x Любовта,Зависи!

BaT_GirL
11-05-2004, 10:04
Съгласна съм и ето ти новата тема!

Giovanni
11-05-2004, 10:13
Да но като я пусна само ти и още 2ма 3ма ще отговорят :( !!Ти от София ли си Bat Girl дай си майла моля те, ти досега си единствения сериозен човек който отговаря наистина на моите теми кайи го МОЛЯ те :D !!!

BaT_GirL
11-07-2004, 11:09
Не съм от София за жалост Пловдивчанка съм.Но пък София не е толкова далече...и си знам че съм сероиозна но просто тези момчета в които се влубвам искат лигли а аз немога да бъда!

Fuck_me
11-07-2004, 15:44
Да... аз се привързвам много към човека до мен. И бих казала, че го обичам от сърце:)

sweet_deni
11-08-2004, 13:43
Mmm da smqtam 4e naistina obi4ah 1 mom4e mnogo mnogo mnogo.No ot togava-NE! :cry:

bigfish
11-08-2004, 19:16
Happiness lies for those who cry, those who hurt,
those who have searched and those who have tried.
For only they can appreciate the importance of
the people who have touched their lives.
A great love? It’s when you shed tears and still
you care for her, it’s when she ignores you and still
long for her. It’s when she begins to love another and
yet you still smile and say I’m happy for you.
...
In love, very rarely do we win but when love is true,
even if you lose, you still win just for having the
tingle of loving someone more than you love yourself.
...
Sometimes the one you love turns out to be the
one who hurts you the most, and sometimes the friend
who takes you into his arms and cries when you cry
turns out to be the love you never knew you wanted.

обичам!

TauHaTa
04-13-2006, 11:23
daie mi definiciq na ponqtieto LuBoF... togava moje i da usper da vi otgovorq... :-#

Mem0reX
04-13-2006, 11:29
Smqtam 4e to4no v tozi moment obi4am strashno mnogo edno momi4e...ne sum go izpitval drug put :) (osfen edin de no..)

LP_girl_14
04-13-2006, 11:39
Дам,обичала съм много силно и все още обичам този човек.Той също изпитва същото към мен,ама стана една обърквация и в момента се обичаме,пък в същото време се праим че сме просто приятели...Както и да е ...да обичаш и да бъдеш обичан е едно от най-хубавите неща които може да ти се случи през живота :smt007

Disorder
04-13-2006, 12:10
Всеки човек е обичал и няма как да не е така. Просто си се раждаме с нуждата да обичаме и да ни обичат, но е друг въпрос дали познаваме само любовта към семейството и приятелите или сме срещнали и любовта към мъжа/жената. Както каза някой преди мен има разлика между това да си влюбен и да обичаш, но много хора не го осъзнават. Няма как да обичаш човек когото не познаваш и винаги са ми били много смешни двойки на по 15-16 които са заедно от вчера и се кълнат в любов. Просто е глупаво. Иначе аз съм обичала веднъж истински, но се опарих доста силно от чувствата си и честно казано не ми се иска на този етап от живота си да срещам истинска любов, просто защото все още не сме дорасли за нея. Имам си приятел от много време, ужасно съм привързана към него и съм много влюбена, но истинската любов е друго нещо.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 12:13
Da az moga da obi4am i to mnogo silno i istinski :)

Ani_girl
04-13-2006, 12:24
da smatam 4e naistina obi4am .za6toto nikoga predi da sreshna segasniq mi priqtel ne bqh useshtala obi4 i tova 4ustvo mi beshe strano i nepoznato bqh oburkana no sega sum napulno sigorna 4e e obi4 :)

tedy1_baby
04-13-2006, 12:34
do sega mnogo pyti sym si mislila,4e sym obi4ala,no v sledstvie si dokazvam,4e ne e taka.sega sy6to obi4am,no tozi pyt e po-razli4no i se nadqvam da ne se okaje o6te edna lyja.

pitbullbg
04-13-2006, 14:23
Vinagi kogato obi4a6 niakoi{ne6to} ne go osaznava6 dokato e tvoi{tvoe},4ak kogato go zagubi6 osaznava6 4e naistina sa go obi4al/a!
abe az sam izpitvala stra6no silni 4uvstva{i v momenta izpitvam nesravnimi s ni6to do sega}..no da obi4am na tazi vazrast-edva li?no ni6to ne se znae moje i da e lubov tova koeto ispitvam v momenta-to e tolkova silno 4e me pogla6ta izcqlo!
aide tva e ot men-bye
i az sam na tvoito mnenie.... kogato osaznae6 4e ne6to si otiva ako se osaznae6 de togava razbira6 kolko go obi4a6.... moga da obi4am i obi4am...

Jamalska
04-13-2006, 14:58
Еми Момче Не съм
Смятах веднъж,че съм ама сега като се върна назад осъзнавам,че съм се лъгала...просто няма начин понеже не се познавахме...Просто е твърде странен човек може би...
Някак си дори и да ми запука за някого с когото съм...става така,че или той или външни обстоятелства ни разделят на 2рата седмица и до 2-3 дена вече съм го забравила...просто от много време не е имало човек за когото да ми пука наистина...да искам да бъда с него и д аму тичкам по задника...

sk8girL
04-13-2006, 15:13
НЕ.Имало е само моментно привличане.