PDA

View Full Version : samo edna celuvka....



TSecret
10-27-2004, 11:24
zdraveite all.pak vi pi6a -imam edin skromen problem ako moje taka da se nare4e.abe.......mom4eto s koeto izlizam{ne hodim no se obi4ame} parvo neznam dali iska da hodim ili me ima za nai dobra priqtelka i vtoro 4e stra6no mnogo iskam da go celuna po ustnite tai kato toi ne moje nz za6to.samo s edna celuvka i znam 4e vsi4ko 6te tragne kato po med i maslo no.....me e strah 4e mi e super dobar priatel:(.ako imate ideq s kvo da zamestia celuvkata ili po to4no kak da tragnem 6te sam vi mnogo blagodarna na vsi4ki}mersi predvaritelno o4akvam mneniq i saveti!:) :roll:

raffy
10-27-2004, 12:19
ох, явно е объркана ситуацията щом не знаеш обича ли те, за приятелка ли те има.... има два варианта - да поговориш с него (все пак сте приятели а това значи, че можете да си говорите за всичко, нали?), а другия да деистваш изненадващо и да го целунеш, когато ти се отдаде възможност и по неговата реакция ще си проличи всичко.
аз бях преди време пред подобна дилема и избрах целувката. разбрах,че той не ме обича, но си имах спомена за онази целувка :roll: опасно е единствено, ако тази целувка попречи на отношенията ви...
успех!

TSecret
10-27-2004, 12:22
da to4no zaradi tova ne go celuvam 6toto me e strah kakvo 6te stane sled neq.mejdu drugoto toi mn 4esto me celuva po liceto po vrata no ne i po ustnite....nie se darjim kato gadjeta 6toto hodim pregarnati i taka....

Lightbringer
10-27-2004, 13:37
Zavisi i ot mom4eto , ako e nqkoe po zatvoreno moje bi i toi se chudi sushtoto , zabeleji malkite jestove - gleda li te 4esto v o4ite , pravi li ti ot vreme na vreme komplimenti koito sa pove4e ot priqtelski i t.n.

Tedichka
10-27-2004, 17:12
Ами...ко да ти кажа.
Трябва да сложиш нещата на кантара и да прецениш дали евентуалната връзка с него е по-ценно или приятелството му!
Също така не е лошо да говориш с него и без той да разбере да измъкнеш ценна информация, която да ти помогне в избора.
Успех! :)

Utopia
10-27-2004, 17:27
zdraveite all.pak vi pi6a -imam edin skromen problem ako moje taka da se nare4e.abe.......mom4eto s koeto izlizam{ne hodim no se obi4ame} parvo neznam dali iska da hodim ili me ima za nai dobra priqtelka i vtoro 4e stra6no mnogo iskam da go celuna po ustnite tai kato toi ne moje nz za6to.samo s edna celuvka i znam 4e vsi4ko 6te tragne kato po med i maslo no.....me e strah 4e mi e super dobar priatel:(.ako imate ideq s kvo da zamestia celuvkata ili po to4no kak da tragnem 6te sam vi mnogo blagodarna na vsi4ki}mersi predvaritelno o4akvam mneniq i saveti!:) :roll:

chai da vidim sq ..
ne hodim, no se obichate
po pytq na logikata,
ne se poznavate, no ste gadjeta
ne se ebete, obache zabremenqvqsh

ne govori glupsti, hodeneto, i obichaneto sa dve razlichni neshta!
vtoro "samo s edna celuvka i znam 4e vsi4ko 6te tragne kato po med i maslo" neshto ne sym siguren!
ot lichen opit, .. poslednata s koqto imah ne edna .. a nqkoko celuvki .. q zarqzah oshte sled kato se celuvahme ..
nikva garanciq nqma




problema ti e che ne deistvash na pravilnoto mqsto i v pravilniq moment. problema ti e che si ne malko skromna... a mnogo skromna. problema ti e che toi mai ne te vijda, problema ti e che sedish v tozi sait i chetesh typite mneniq, vmesto da deistvash po vyprosa koito te trevoji. !!

TSecret
10-27-2004, 20:35
ne mislia 4e problemite sa mi tezi az imam edin problem koito s eopitvam da razre6a ot kakto se pomnia...tv 4 ene deistvam v to4noto vreme e vqrno i go znam za6toto go pravq umi6leno{za sajelenie}i mejdu drugoto dokato seda v tozi sait i razglejdam foruma az si razre6avam problema 4rez irc.....6toto po drug na4in ne stava!

Utopia
10-27-2004, 21:10
ne problema ti e zashtoto te e strah
STRAHYT e pyrvoiztochnika na problemite ti

strah te e da poglednesh nqkoi v ochite i da mu kajesh tova koeto mislish
strahyt te spira
tolkova mn se strahuvash da kominikirash s horata che chak polzvash irc zada si praish svalkite s hora s koito se poznavash.

TSecret
10-27-2004, 21:27
jestoko gre6i6 za6toto ne me poznava6!!!moje d ame e strah ot 1 ne6to no ne i ot vsi4ko kamoli 4e si pravia svalkite po irc-tova tova o6te ne moga da go praktikuvam!!!

Utopia
10-28-2004, 05:17
prodyljavai da se zalygvash .. qsno mi e misleneto na 15godishnite momichenca .. ;]

TSecret
10-28-2004, 13:50
ti na kolko si be batko!mejdu drugoto ne sam na 15 i ne mi se govori na vqtara...

LunaTriCk
10-28-2004, 14:39
аз доколкото разбрах е, че те е страх той как ще отвърне на целувката ти ? Дали няма да се отдръпне ? Според мен няма, така че действай. А за точния момент, еми просто обстановката трябва да е подходяща и да сте сами :wink:

Utopia
10-29-2004, 05:33
hy .. ave ostavqi q da si misli che kvoto iska
toi jivota sam shte q nauchi kato sgreshi

Utopia
10-29-2004, 05:33
az kato vidq che edno momiche ne vyzpriema .. prosto se otkazvam da obqsnqvam na naivnichki

Тед:)
10-29-2004, 09:26
Аз пък ще ти кажа че и аз преди време бях в такава ситуация..След един сериозен разговор с него решихме че трябва да останем приятели защото една връзка може да развали приятелството ни....И до днес съжалявам за това решение... :cry:

ragi
06-29-2006, 20:51
[-o<

BeBencEto
06-29-2006, 21:13
az mislq che trqbva neshto tam da si pgovorite ida go cunkash suvsem naivno i ako ti otgovori na chuvstvata okaY ..a ako ne vsichko shte produlji kakto si e bilo do sega samo che zavursheno s edna sladka usmivchica.kusmet!

TSecret
06-30-2006, 16:18
boje boje.... kato vidiah temata mi stana zle.. xaxaxaxa awe vijte datata tva e predi dve god. c c c..... za svedeniq sega s tova mom4e sme zaedno.. to pi6e ot koga blizo 11 mes... xixixix

dinkisa
06-30-2006, 16:32
за момчетата наи -добра приятелка няма 8-[ може и да има но за кратко после сичко се превраща в любов така че деистваи :-D :smt016