PDA

View Full Version : Трябва ми причина...



kak
10-27-2004, 13:32
Искам да помоля всички от форума да ми помогнат.
В момента се имам приятел, с когото сме заедно от 5 месеца. Но последно време нещата не вървят, някак си се отчуждаваме един от друг. Опитах се да говоря с него за това, но той се дърпа. Искам да ви помоля за съвет: за какво да се захвана и да се разделя с него, след като връзката ни е перфектна и дори не сме се карали? Знам, че звучи глупаво, но просто имам нужда от свобода... Вече не го обичам, както преди... Сега ми е повече приятел... Моля, помогнете

svetla_88
10-27-2004, 13:38
ami prosto mu do kaji 4e vs za teв е ymrqlo pogovorete i 6te se razвеrete...kaji my kakvoto misli6 i tova e...kasmet!!!!!!!!1

possible_s
10-27-2004, 14:22
защо ти трябва причина понякога за такива неща не се търсят причини или извинения,просто казваш това което си мислиш,като гледаш да не нараниш човека срещу тебе.

Г0ст
10-27-2004, 15:36
Da ti imam problemite

charovnicata
10-27-2004, 15:42
защо ти трябва причина понякога за такива неща не се търсят причини или извинения,просто казваш това което си мислиш,като гледаш да не нараниш човека срещу тебе.
е тва е...като няма при4ина...ми няма....ам ти като си си наумила 4е трябва да го остави6...поговори с него...само гледаи да не го нарани6...аа и помисли си добре все пак преди да скъса6...да не стане така 4е да съжалява6 после
аиде успех

Utopia
10-27-2004, 16:50
ne mojesh da izlujesh . heh .. tova veche ne e za vqrvane..

prichina .. nqma po dobra prichina ot istinata, sled kato q kajesh se chustvash mn dobre .. :) povqrva mi

kolkoto da vryzkata, ima momenti v koito prosto se osyznava .. podsyznatelno che nqkaksi tazi vryzka se e iztyrkala .. mislite si che ste dobre, no v syshtonst ne go chustvash (gore dolu.. stanali ste si kato navik). .. (i ako ne se razdelite, ...povqrvaimi shte stane mn losho)

imam edin aver koito ... ne useti tozi moment, i ne se razdeliha, i sega mn qko si bere qdovete. ama shte si syrba poparata.

^BellisiMa^
10-27-2004, 17:13
mi mojebi trqbva da go nakara6 da pogovorite kaji mu 4e trqbva da govori6 s nego i mu obqsni savsem 4estno kak stoqt ne6tata i za 4uvstvataa si sega6nite mu kaji ,kasji mu prosto istinata ,no ne nqkvo takova brutalno,prosto postepenno za da ne bade tolkova rqzko.
ako e razbrano mom4e i ako naistina te obi4a 6te te razbere ...p1k i samod a te haresva...ako e razbran bi trqbvalo da te razbere i sled katos e razdelite da ne prikazva zad g1rba ti a ako mojete dori i priqteli da si ostanete
no spored men prosto trqbav da mu kaje6 istinata...nqma nujda da go laje6,kokoto po rano uznae za promqnata v 4uvstvata ti tolkova po dobre,po tozi na4in [pak sorry 4e se potarqm ] ,ako e razbran i inteligenten 6te uceni tova 4e ne si go l1gala a si mu spodelila vednaga 6tom e nast1pila promqnata v 4uvstvata ti....
uspeh!

Frankee^^
10-27-2004, 17:25
Da ti imam problemite
...i az :cry:

v kraina smetka kaji my tova koeto spodeli i tyk vav foryma-4e ve4e ne go obi4a6,4e go 4yvstva6 kato priqtel i iska6 svoboda...sigyrno 6te ti e trydno,no v kraina smetka tova e po-dobre ot kolkoto da si s nego i toi da si misli 4e vsi4ko e ok i 4e go obi4a6

Utopia
10-27-2004, 17:29
4e ve4e ne go obi4a6,4e go 4yvstva6 kato priqtel i iska6 svoboda...sigyrno 6te ti e trydno,no v kraina smetka tova e po-dobre ot kolkoto da si s nego i toi da si misli 4e vsi4ko e ok i 4e go obi4a6

makar i typo i standartnite klisheta vyrshat rabota

BaT_GirL
10-27-2004, 18:21
Честно?Просто му кажи че вече не върви нямаш чувства че сте се учуждили че дори той да не го забелязва ти не си щастлива или просто намери няква причина Нямам време да излизаме и така всичко ще свърши

wetti
10-27-2004, 18:25
kaji mu tova koeto kaza na nas badi sigorna 4e 6te te razbere...

Utopia
10-27-2004, 18:44
imam chustvoto che vsichki koito pishat si slagat tymnite ochila oshte kato vlizat v saita




PS za po typite:
kvo iskam da vi kaja
nikoi ne chete kvo sa pisali predi nego i pishe syshtoto.!

Tiffany
10-28-2004, 09:23
Ми кажи му това,което каза на нас!След като не искаш да бъдете заедно не ти трябват каквито и да било други причини,за да се разделите!!!

Baccara
10-28-2004, 10:28
Искам да помоля всички от форума да ми помогнат.
В момента се имам приятел, с когото сме заедно от 5 месеца. Но последно време нещата не вървят, някак си се отчуждаваме един от друг. Опитах се да говоря с него за това, но той се дърпа. Искам да ви помоля за съвет: за какво да се захвана и да се разделя с него, след като връзката ни е перфектна и дори не сме се карали? Знам, че звучи глупаво, но просто имам нужда от свобода... Вече не го обичам, както преди... Сега ми е повече приятел... Моля, помогнете

Защо трябва да се карате за да късате?! Просто му кажи какво мислиш и това е!

jadna_za_lubov
05-21-2006, 15:27
temata ti e ot 1000 veka zemi q zaklu4i si4ko ve4e se e promenilo !!!!!!!!!

teenkopele
05-21-2006, 16:47
Ми кажи му това,което каза на нас!След като не искаш да бъдете заедно не ти трябват каквито и да било други причини,за да се разделите!!!

Така е. :wink:

ludamacka
05-21-2006, 17:39
ami nai dobre si pogovorete i my kaji 4e iska6 za malko da se razdelite za da razbere6 kakvo to4no iska6.oba4e kolkoto i da se durpa trqbva da my kaje6 kvo mili6 po vuprosa

ludamacka
05-21-2006, 17:40
govori s nego i my kaji 4e iska6 malko po4ivka v smisul da se razdelite za kratko,za da si pomisli6 kakvo to4no iska6

Krem4eto
05-22-2006, 18:10
защо ти трябва причина понякога за такива неща не се търсят причини или извинения,просто казваш това което си мислиш,като гледаш да не нараниш човека срещу тебе.
е тва е...като няма при4ина...ми няма....ам ти като си си наумила 4е трябва да го остави6...поговори с него...само гледаи да не го нарани6...аа и помисли си добре все пак преди да скъса6...да не стане така 4е да съжалява6 после
аиде успех

Каквото и да му кажеш,все ще го нараниш...Колкото и мило да му го кажеш....

sexy_dizzy
05-22-2006, 18:21
Хора не мислите ли че е малко късно със съветите.Просто видях датата в която я е писала и не мисля че нещата са още същите,просто защото е минало доста време.

[UN]HappY
05-22-2006, 22:50
Хора не мислите ли че е малко късно със съветите.Просто видях датата в която я е писала и не мисля че нещата са още същите,просто защото е минало доста време.
=D> =D> =D> =D>
No vse pak tova moje da pomogne na drygi, koito imat podoben problem.. :-k

IceAGE
05-22-2006, 23:13
Еми кажи му.Щом не сте се карали и връзката ви е била перфектна предполагам,че ще те разбере.Поговорете и ако можете си останете приятели все пак между вас няма лоши чувства ,ако си измислиш някакво глупаво оправдание да скасате ще го заболи повече отколкото,ако поговориш с него честно и искрено.

TheMaggie
05-23-2006, 10:03
Абе моми4е отиваш там при него и му казваш в лицето "късаме!".След това се врътваш и си тръгваш.
БТВ :arrow: да ти имах проблема