PDA

View Full Version : перманентен грим???



каролина
10-27-2004, 14:06
може ли някой да ми каже дали чрез перманентния грим на устните могат да изглеждат по-обемни и големи????болезнено ли е и каква е цената????благодаря предварително:)

e4o
10-27-2004, 14:54
mi sigurno, ne e bolezneno, oba4e ne mislq 4e 6te ti se ogolemqt ustnite, a za zeni ne moga da ti kaja, nqmam si i ideika, no moje da otide6 v nqkoe kozmeti4no studio i tam 6te ti razqsnqt ot vsi4ko, koeto te interesuva :wink:

amy lee
10-27-2004, 15:21
vij sa,vsi4ko si zavisi i ot samiq na4in po koito sa ti napravili ustnite.oba4e e mnogo bolezneno.a i trqbva da si sigurna 6toto ako si napravi6,nqma mahane

Beboshka
09-16-2007, 20:36
Перманентния грим е процедура, при която с най-финни игли под кожата на устни, вежди или клепачи се вкарват бои. Високо технологични уреди нанасят без натиск цветни пигменти във втория слой на кожната повърхност. Поради липсата на нерви и кръвоносни съдове в този слой на епидермиса, процедурата е почти безболезнена и безкръвна. Използват се минерални и неорганични бои, които не предизвикват алергия.
Перманентния грим изглежда напълно естествено и допринася за красотата и линиите на лицето ви.
В Бургас едно момиче прави на достъпни цени, много е добра, внимателна и почти нищо не се усеща. Тел. за връзка с нея 0887640357

09-16-2007, 21:05
Перманентния грим е процедура, при която с най-финни игли под кожата на устни, вежди или клепачи се вкарват бои. Високо технологични уреди нанасят без натиск цветни пигменти във втория слой на кожната повърхност. Поради липсата на нерви и кръвоносни съдове в този слой на епидермиса, процедурата е почти безболезнена и безкръвна. Използват се минерални и неорганични бои, които не предизвикват алергия.
Перманентния грим изглежда напълно естествено и допринася за красотата и линиите на лицето ви.
В Бургас едно момиче прави на достъпни цени, много е добра, внимателна и почти нищо не се усеща. Тел. за връзка с нея 0887640357.


реклама, рекламаааааааааааааааааа :-D

kameliqbaby
09-16-2007, 21:12
Перманентния грим е процедура, при която с най-финни игли под кожата на устни, вежди или клепачи се вкарват бои. Високо технологични уреди нанасят без натиск цветни пигменти във втория слой на кожната повърхност. Поради липсата на нерви и кръвоносни съдове в този слой на епидермиса, процедурата е почти безболезнена и безкръвна. Използват се минерални и неорганични бои, които не предизвикват алергия.
Перманентния грим изглежда напълно естествено и допринася за красотата и линиите на лицето ви.
В Бургас едно момиче прави на достъпни цени, много е добра, внимателна и почти нищо не се усеща. Тел. за връзка с нея 0887640357

XAXAX taq sashtata macka deto e mnogo vnimatelna mi sloji izkustveni migli ot kateri4ka ot nz si ko ze mi sumati pari i mi padnaha na 3tiq den.
po temata-4uvala sam 4e e bolezneno se edno ti pravqt tatus takava bila bolkata.Ako ima6 znaesh a az 6te ti kaja,4e ne boli mnogo tatusa.

Mimka_sweet
09-16-2007, 21:16
НЕДЕЙ ДА СИ ОЧЕРТАВАШ УСТНИТЕ !!!
За твое добро е . Просто недей!Виждала съм хора и :-# :-# :-# :-# :-# :-#