PDA

View Full Version : "Dva Svqta" - 5ta chast



Josefinne
10-27-2004, 14:01
част първа - http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=320
част втора - http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=336
част трета - http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=344
част четвърта - http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=370



ЧАСТ ПЕТА
МИСЛИТЕ НА ДЯВОЛА

По-късно следобед Ева стана, облече се и тръгна към поредната среща. Тя се беше сгушила в късото си якенце, отчаяно търсеща топлината, която то не можеше да й осигури. Краката й се кълчеха по леда, тъй като токчетата явно не бяха направени за ходене по такъв терен. Красотата и сексапила изискват някои жертви. Ева отдавна се беше примирила с тях. Сега тя не мислише за това. Главата й беше пълна с много други проблеми: “Още малко и всичко това ще свърши, най-после. Тая Силвия направо взе да ми лази по нервите. Навсякъде я водя, всичко й казвам, ебаси тя к’во си мисли?! Че ще й държа полата, като някой тръгне да я...” – Ева се блъсна злобно в някакво момиче, което поради по-дребната си структура едва не се стовари на леда. Ева не намери за нужно да се извинява, а продължи да крачи напред – “Пропилях си цялата ваканция с нея. А можех да сваля Алек. Е, той си е мой практически, само трябва да го направя и “законно”. Но пък си струва де, само да мине. Тогава всички ще паднат! Мери (завистиливата съученичка) направо ще се пръсне от яд, хаха! Остана само едно нещо – да й намеря някой да я отвори...Ама тя пък...ще вземе да се опъва, че е много рано. М, да...ще свалим тези морални остатъци. Само, че кой... Павката май ще се навие да свърши тая работа...” – Ева веднага извади GSM-а си и започна да набира някакви номера.
В същото време Силви бързаше към онова кафе, където се бяха срещнали с Алек за първи път. Всъщност не беше грешка, като казах, че това ще е четвъртата им среща. Те се бяха срещнали още веднъж през онази седмица на “озряване”. По-специалното в онази среща беше, че не Ева я беше оредила. А още по-специалното – че Алек и Силви официално бяха станали “нещо повече”. Явно и двамата се бяха харесали много още на първата среща. Скоро след нея Алек се обади на Силви. Силви пък не знаеше кое е твърде бързо и въобще как стават тия неща, за да се противи и да се прави на недостъпна...
Ева не знаеше нищо за това. Все пак официално тя ги беше завела на кафе, за да се харесат и евентуално да стане това, което беше станало. Но не такава беше нейната цел. Тя харесваше Алек и просто си търсеше повод да го види. Като отракана свалячка, тя си имаше определен подход, за да се стигне накрая до тоталното оплитане на дадения обект.
Малко по малко ситуацията излизаше от релсите на нейните изчисления...

Taka...ami tova e 5ta chast. Neq q pisah oshte predi da sa izleznali vashite kritiki, taka che za jalost ne e syobrazena s mnogo ot tqh. V momenta adaptiram ostanalite chasti (spored kritikite) i vnasqm nqkoi promeni i razqsneniq kym tqh (kakto me posyvetvahte). Vse pak iskam da chuq, ako imate oshte kritiki i kym tazi i drugite chasti...Dano vi haresva. :roll: Koito sluchaino mu se chetat promenenite 4ri i drugi chasti i iska neki mi ostavi maila si, az shte mu gi pratq...Enjoy! :D

charovnicata
10-27-2004, 14:11
да те критикувам не мога,6тот не разбирам много от тия работи....единственото което виждам е 4е има6 талант
продължаваи така...нали знае6 4е аз съм ти фенка и си те подкрепям :P аиде 4акам 6еста 4аст!!! :D

hahavteen
10-27-2004, 14:19
Ami ne mi haresa tava:"Мери (завистиливата съученичка)",kakto i niakoi drygi izrazi. Su6to mislia 4e si pretypala malko.Spored men 6te e po-dobre predi da pysne6 sledva6tata glava(ako e gotova de) purvo da ia preraboti6.

Ne si misli 4e ne mi haresva! Naprotiv! Viarvam 4e moje6 da se spravi6 i po-dobre,za tova pyskam pove4e kritiki otkolkoto hvalbi! :wink:

Съни
10-27-2004, 14:42
по-дребната си структура
озряване
оредила
По-специалното в онази среща беше, че не Ева я беше оредила. А още по-специалното – че Алек и Силви официално бяха станали “нещо повече”
Силви пък не знаеше кое е твърде бързо и въобще как стават тия неща, за да се противи и да се прави на недостъпна...
Все пак официално тя ги беше завела на кафе, за да се харесат и евентуално да стане това, което беше станало. Но не такава беше нейната цел.
отракана свалячка
за да се стигне накрая до тоталното оплитане на дадения обект.
Малко по малко ситуацията излизаше от релсите на нейните изчисления...

Josefinne_
10-27-2004, 15:43
Emi, Syni qvno tezi izrazi ne syvpadat s tvoeto razbirane za dobre. dai predlojeniq v kakva nasoka da gi promenq. Ne mi gi citirai samo....

P1ra71nQ
10-27-2004, 16:37
Mi na men 5-tata chast mi haresva.Az nqmam kritiki.Shte ochakvam prodyljenieto.Uspeh! :D

Dobrina
10-27-2004, 16:45
Защо не дадеш малко повече информация за тази среща когато официално са станали нещо повече? Наистина доста претупваш нещата, иначе пишеш страхотно! Мисля че ще е много интересно ако добавиш някои подробности :) Успех!

Съни
10-27-2004, 16:52
Emi, Syni qvno tezi izrazi ne syvpadat s tvoeto razbirane za dobre. dai predlojeniq v kakva nasoka da gi promenq. Ne mi gi citirai samo....

За да ми кажеш, че само правя, че разбирам много :? Не мерси, открий си сам грешките -> всъщност това е следващия етап - ти сама да правиш критика на собствените си писания :wink: А и повечето са правописни и пунктуационни грешки -> не е трудно да си ги забележиш :wink: И само да добавя, на едно място ти се получава доста повторения на "цпециално" и производните му.

Sunny_stz
10-27-2004, 17:48
MNOGO QKO :D

DeaTHroW-ReC_F
10-28-2004, 07:36
Ami ne mi haresa tava:"Мери (завистиливата съученичка)",kakto i niakoi drygi izrazi. Su6to mislia 4e si pretypala malko.Spored men 6te e po-dobre predi da pysne6 sledva6tata glava(ako e gotova de) purvo da ia preraboti6.

Ne si misli 4e ne mi haresva! Naprotiv! Viarvam 4e moje6 da se spravi6 i po-dobre,za tova pyskam pove4e kritiki otkolkoto hvalbi! :wink:
и аз съм на това мнение..иначе сюжета е добър...трябваше обаче малко по подробно да опишеш...нещо по така;) бе хубаво е..
а btw slun4ice супер як аватар;)

sladkish4e
10-28-2004, 13:16
4естно казано отна4ало ме мързеше да 4ета повеста,но като про4етох мненията си казах 4е няма да е лошо да про4ета поне първа глава.и така за половин 4ас(ако не и по-малко)на един дъх про4етох и 5те глави.ТОВА Е СУПЕР ПОВЕСТ!ИМАШ ТАЛАНТ!ПРОДЪЛЖАВАЙ! обращай внимание на критиките,но общо взето всичко е супер,както и самия сюжет.нямам търпение за следващата част! :!: :)

Josefinne
10-28-2004, 14:17
Уважаеми читатели (хаха не знам това от къде ми дойде на главата :lol: ), благодаря за подкрепата и най-вече, че не ви мързи да четете сичките глупости, дето съм написала. :D
Е това, разбира се, в кръга на шегата, а сега малко по-сериозно:
Сладкишче: благодаря за добрите думички :) , ще има и 6та част, имай търпение и очаквай продължение.
DeaTHroW-ReC_F, slun4ice : Сега прерабтвам всичките глави. Тази още не съм я стигнала :roll: . Онзи израз, който не ви харесва вече отдавна го няма, защото още в първата част се пояснява коя е тази Мери. Но тъй като не пускам редактираните части тук трябваше някак си да ви кажа коя е.
Sunny_stz: Мерси :oops:
Съни: Аз много уважавам както твоите, така и критиките на другите, така че продължавай , аз ги приемам и внимавам за тях, стига те да се ограничават само в рамките на повестта. даже, ако ти се занимва можеш да ми ги пращаш на пощата redaktor_na_al@abv.bg Mного ще им се зарадвам.
(Това между другото се отнася за всички - ако имате някакви критики или искате нещо да ми напишете - това е мястото!)
Ще си оправя грешките. А пък за повторението на думата "специално" ще погледна, но струва ми се е нарочно, за да се подчертае смисъла.
Dobrina: Подробностите за срещата са в 6та част. Нарочно тук няма подробности, за да не се повтарям във всички части. В 6та част Силви разказва на Ева как е станала забивката с Алек с подробности (е горе-долу)...
Ако имате някакви предложения - давайте смело, аз често проверявам... 8) Байз!

ppaarriiss
12-31-2006, 10:22
mn gotini razkazi pi6e6 4estno nqmAm kritiki no iskam da ti kaja da prod1ljava6 vse taka mn 6te se radvam da mi izprati6 redaktiranite 4asti na emaila mi koito ti izpratih li4no aide sas zdrave i s net1rpenie 4akam sledva6tata 4ast