PDA

View Full Version : TURCITE-haresva mi



10-27-2004, 15:10
Hello na vsi4ki vi.Az se nujdaq malko ot pomo6t.Ot 2 godini haresvam edno mom4e,no naskoro razbrah vsa6nost kakvo laino e i 4e vinagi me e mislil za negova sobstvenost.I 4e re6ih da go nakaram da revnuva i da se otmastq,4e uspqh da go napravq-uspqh,no vsa6nost ne tova mom4e e problema mi...Edna ve4er si i piinah malko v pove4e.I ima edno mom4e s koeto i drug pat sme prekarvali edna ve4er zaedno,i drug pat sme se celuvali,no vsi4ko e bilo samo za ve4erta.I to4no tova mom4e mi e problema-tazi ve4er bqh s nego-toi e neveroqten,znae kak da se darji s edno momi4e,kak da q nakara da se po4ustva jelana,edinstvena,nepovtorima.No sled kato be6e s mene,az mu kazah 4e tova ne trqbva da stava,no pak i ne moga da mu ustoq zatova po dobre e da se mahne ot mene.I toi izlezna ot zavedenieto i posle go vidqh s edno momi4e da se celuva.No sled tova doide do mene,po4na da me celuva i kaza 4e iska da e s mene,no az mu kazah 4e ne trqbva i da se mahne ot mene.Na sledva6tata ve4er se vidqhme i mi kaza 4e iska naistina da e s mene,4e go pobarkvam i ne mojel da razbere za6to vsi4ko pri mene priklu4va s kraq na ve4erta,za6to samo kato sam piinela sam bila s nego.az mu kazah 4e nqma smisal i 4e nqma da badem zaedno.No ottogava ne moga da spra da mislq za nego,kak me celuva6e,kak me dokosva6e,kolko hubavi ne6ta mi kazva6e,postoqnno e v mislite mi.Sigurno 6te si kajete sega kakav mi e problema-problema mi e 4e toi e tur4in.A mislq 4e ne iskam da imam vrazka s tur4in.kakvo da pravq?vie kak bihte postapili?Na mene mnogo mi haresva ova mom4e,a i se darji 4udesno i kato 4ovek e neveroqten.Kakvo e va6eto mnenie za trucite...

SanDRo
10-27-2004, 15:17
уффф.... и ква е разликата? Нали говори български?! баси тъпия пппроблем...

charovnicata
10-27-2004, 15:26
ми немога да ми кажа 4е сами любимци,ам все пак кво зна4ение има...ако ти харесва и се държи добре с теб и такива раоти...кво зна4ение има дали е тур4ин или къвто и да е...не искам да те обезкуражавам...но все пак да си кажа мнението по принцип...не съм за смесването да разли4ните националности българите трия са си с българки,турците с туркини и т.н....но все пак...ти си знае6 наи добре не е болка за умиране твоито..аз мисля 4е по скоро твоя проблем не е 4е е тур4ин,ами ти прсото маи не иска6 обвързване...или по то4но незнае6 кво иска6...като е с теб 6то е теб,като не е с теб ти липсва....бе...ни6то ти няма...6се опраи6 споко...недеи да го съди6 6тото е ту4ин,прецени как се държи с теб и дали те заслужава и тва е
аиде успех и мно любов

SanDRo
10-27-2004, 15:39
Да вееее и аз не съм за смесването на националности ! Само ни взимат хубавите гени (гени, да не помислите, че съм искал да напиша жени :)) ,ама кой говори за брак с деца в случая ? :)

NSpi4
10-27-2004, 16:26
awe kvo da ti kaja 5 veka tursko robstvo kvo pove4e da kajem!!! CIGANITE NA SAPUN TURCITE POD NOJA . Da se mahat ot bulgariq she im eba maikata kato se 4uvstvat turci da si hodqt v turciq za kvo sa ni tuka zatvorite sa pulni samo s turci i cigani i 5 % bulgari. Teq shibani bokluci iznasilvat kradat ubivat! Zatova trqbva nie da gi ubiem.
Ne se hva6tai s tozi vse she nameri6 nqkoi svesten bulgarin

otka4ena
10-27-2004, 16:56
i az sym haresvala tur4in i ne me e sram ot tova!mom4eto si be6e strahotno kakvo da kaja,bqhme si mn 6tastlivi no az se premestih i ne se vidqhme pove4e.spored mene nqma razlika.kakvo kato e tur4in,mom4etata ni6to ne razbirate.az te podkrepqm....6tom go haresva6 za6to trqbva da se spira6!amerikancite se jenqt za negri.....zamisli se nad tova........

10-27-2004, 18:04
I toi e strahoten-mnogo e hubav,darji se strahotno ne samo s mene,a s vseki i po nikakav na4in ne moje6 da kaje6 4e e tur4in.No neznam vse pak...mnogo hora go poznavat...a i mene sa6to...i mislq 4e me e sram nqkak si da bada s nego.A i ako vzema mnogo da se privarzvam kam nego...a znam 4e ne trqbva.A imam i o6te edin problem-kogato bqhme zaedno...mnogo mi se priiska da spa s nego-toi prosto e neveroqten,predstavqm si v sexa kakav 6te,no...dali e rqzan.I ima li tva golqmo zna4enie???

10-27-2004, 18:38
I toi e strahoten-mnogo e hubav,darji se strahotno ne samo s mene,a s vseki i po nikakav na4in ne moje6 da kaje6 4e e tur4in.No neznam vse pak...mnogo hora go poznavat...a i mene sa6to...i mislq 4e me e sram nqkak si da bada s nego.A i ako vzema mnogo da se privarzvam kam nego...a znam 4e ne trqbva.A imam i o6te edin problem-kogato bqhme zaedno...mnogo mi se priiska da spa s nego-toi prosto e neveroqten,predstavqm si v sexa kakav 6te,no...dali e rqzan.I ima li tva golqmo zna4enie???

Gledai i dete da ti napravi kurva dolna da otrovi6 kruvta na rasata ti si sram za bulgariq kakto i taq kуpBa koqto e pisala nad tebe da wi eba maikata kуpBu mrusni kato vidite rqzan ili 4eren hui na ludi stavata. DA wi eбa maikata kurvenska

а стига ве
10-27-2004, 18:44
толкоз ли нямати кой да ва ибе че до турци упряхти ве ?
то ни бяха негра то ня бяха араби сега и турцити ши ва шибат нистига чи са ни шибали 500 години пък и сига да ни ибат жените?
Ама как можи да си такава курвана ? Да искаш да лапаш рязани пишоци ? Кво да ти кажа освен че си срам за българия и срам за бялата раса заради такива боклуци като тебе циганите и турците имат пове4е пава от нас !!!

10-27-2004, 19:33
moje da e vsi4ko oba4e ima turci koito sa mnogo po dobri ot nqkoi balgari v vsqko edno otno6enie.I sled kato se pravite na golemi gazari az sam sigurna 4e tva mom4e vapreki 4e e tur4in nikoga ne bi tragnal da nari4a momi4etata "KURVI" kakto vas-idealnite.[/quote]

Flubenata
10-27-2004, 19:42
Stavat no e problema ako e po tamen{4eren},no ako go obi4a6 ...!

Bloody_Tear
10-27-2004, 20:38
АБе вие неграмотни ли сте заблудени ли сте кво ви става бе!!!!??? За тия по-горе където почнаха така цветущо да искажат и своето "мнение" по темата мога да кажа само едно-МЛЪКНЕТЕ БЕ! Вярно е,че има престъпления от турци и цигани ма да не би да няма от българи бе???Българите са толкова простаци колкото и другите ! ОЩе повече объркахте момичето.Като е добър,мил,нежен какво повече искаш не ми е ясно.Нали всичко сме човешки същества няма значение турчин,китаец,българин НЯМА!Уверявам те че това момче щом казваш че е толкова добро и т.н ще си струва.Съветвам те въобще да не ти пука ами да си живееш живота пълноценно без тези дребнави ограничения като цвят на кожата!!!

NSpi4
10-27-2004, 20:51
браво браво като пораснеш хората ще сочат сина ви с пръст и ще викат ето го идва мелеса турското копеленце.или пък като те видят на разходка с количката ще си шушнат зад тебе тая е турската курва а това е турското отроче....

5 Века не ви ли стигат ве да ви ебат турците че още искате
Много зле говори това че искаш турчина с резаната карабина да те пори у гъзо

ЦИГАНИТЕ НА САПУН ТУРЦИТЕ ПОД НОЖА !!!

10-27-2004, 21:19
ama vie mai vsa6nost mai mnogo mi pomognahte.moga da kaja ama 4e vaob6te ne e 4eren a e dori sas svetla koja i sini o4i.
a i v moq slu4ai nikoi ne govori za lubov i za brag i za nqkakvi si deca.4ak sme6ni mi stanahte-pone mi pomognahte da razbera nqkoi ne6ta
a ina4e abe hora vie v koi vek jiveete.o6te li delite horata,makar 4e mojebi i az malko ili mnogo gi delq,no vse pak.molq vi q se osaznaite

Nenko
10-27-2004, 21:29
turcite ciganie evreite negrite kitaicite arabite i vsikite drugi 4erni i julti rasi ne sa hora tova e torta na 4ove4estvoto te sa po nis6i ot nas i ne trqbva da ob6tuvame s tqh na edno nivo te trqbva da znaqt 4e ni sme hora i 4e nie sme tehni gospodari . Te sa ni6i rasi i nqma kakvo da dirim s tqh osven da ni sluguvat ne trqbva da im pozvolqwame takvia volnosti !!!

BG_boy`01/90
10-27-2004, 21:45
Momi4e nedei kata. Tur4in e dori i da e super gotino mom4e NE MOJE !!! 5 veka negovite predci sa klali i ubivali i toi e nasledil neshto ot tqh i vse nqkoga shte si pokaje dqvolskite roga a i imai pone malko uvajenie kum zaginalite za rodinata ! tezi koito sa proleli kruvta si za da progonqt turskata sgan i da ni osvobodqt ! Dori i samo svalka pak shte te so4at s prust - "Tva e glupa4kata (predatelkata) koqto hodi s tur4ina"
ako iskash da predadesh bulgarskoto y sebe si deistravi no poni
Bog vijda i proshtava , no bulgariq ne !

nadeto_nn
10-27-2004, 21:45
To4no naskoro imah da pi6a ese na tema za rasizma,za turcite i otno6enieto na ostanalite kam tqh.I kakvo i da si govorim rasizam vinagi 6te ima,vinagi 6te ima hora koito 6te gi nenavijdat-VINAGI.no az ne mislq 4e tva e redno-vseki e 4ovek i vseki e raven po sebe si.
A nenko...iskazvaneto ti be6e isklu4itelno sme6no i tapo-za kakav si misli6 ti be.Za gospodar na ne6to li-moje bi na prostotiqta.Bili po nis6i.Za mene tova e sme6no.Makar 4e i az malko ili mnogo sam skepti4no nastroena kam turcite,vapreki 4e poznavam mnogo takiva,prosto v gradi ima dosta i pove4eto sa mnogo svesni.
A po tvoq problem mili4ka-otgovora e to4no pred tebe.sled kato tva mom4e te kara da se 4uvstva6 taka za6to trqbva da gleda6 ot kade proizliza-prosto se naradvai na momenta,samta ti kaza 4e nikoi ne govori za lubov,brak i tn.-togava kakvo 4akai radvai se na nego i tva e.A ve4e 6to se otnasq do sexa???????Abe za svalka,za da ti e hubavo s nego-da,no neznam...4ak da spi6 s nego..no ti si znae6 nai-dobre.

ridin'spinnaz
10-27-2004, 22:01
sled 2 godini v rahitovo drugo shte govorish ...da vidish pomacite kvo pravqt i pak govori

NSpi4
10-27-2004, 23:36
WHITE POWER 14/88


IZIBTE TURSKATA IZMET SHE IM EBA MAIKATA 5 veka sa ni mu4ili a sega iskate i da se ebete s tqh kurvi gadni!!!
q kaji ot koi grad si i kude jivee toq turski bokluk da mu izvadq sinite o4i i da mu smenq cveta na kojata da eba i skapanqcite turski

qsqwa
10-28-2004, 22:04
abe ne 4e imam ne6to protiv rezacite ama q se osaznai momi4e.za edna ve4er moje i da stava,ama da ne govorim dfa se ebe6 s nego.samo za nqkoq druga celuvka moje i da go biva,no molq te spri se dotuka

Sapphir
10-29-2004, 09:59
Слушай ся кака си .. Ако е някой БЯЛ турчин .. чист и вазпитан няма нищо лошо да си с него .. виж ако е някои мангал .. вече хората не биха го приели :)

10-29-2004, 10:10
Az na nqkolko pati obqsnih 4e ako nqkoi go pogledne ot strani ne moje da kaje v nikakav slu4ai 4e e tur4in-svetal e,s sini o4i4ki-mnogo 4istoplaten,obli4a se perfektno,a sa6to i taka se darji.Hodi v elitno u4ili6te-kato ezikova gimnaziq-u4i si,abe neveroqten e.

Sapphir
10-29-2004, 10:47
Ami togava az pone ne vijdam problem che si s nego .. golqm pras kato e turchin .. vzimaite sa :)

hm...
10-29-2004, 12:18
moqta priqtelka si ima priqtel tur4in ot 4 godini i e mn 6tastlivas neq a pa sestra mu e moq priqtelka... nqma lo6o,makar e i az mn ne obi4am turci no si zavisi ot 4oveka... ako vie se behte rodili tur4in bi li vi bilo priqtno taka da vi obijdat,da ne e vinoven 4e predi vreme negoviq rod ni e darjal pod robstvo... kak i nie sme ubivali da ne zna4i ne6to lo6o za toava de... ne za sega

wetti
10-29-2004, 12:24
i az sam na mnenieto na sanDRo kvi sa teq???nali govori BG togava?

P1ra71nQ
10-29-2004, 16:07
Na men po princip syshto ne mi haresvat turcite, :roll: ....no zavisi ot choveka.Az syshto imam mnogo priqteli turci.V tvoq sluchai ne vijdam nikakva prechka da hodish s nego.Uspeh! :wink:

DaftyDope
10-29-2004, 21:15
Само едно ще ти кажа:5 века !
http://free.botevgrad.com/Jaden1/smiles/Guillotine_anim.gif

NSpi4
10-30-2004, 09:59
kak ne wi e sram we kolko hora za zaginali zaradi taq izmet v produljenie na 5 weka we vie ste mnogog tupi vsi4kite momi4enca ste kurvi4ki ni6to svqto nqma za vas maika vi da eбa skapana. Imal kyp i hob ti4ate pri nego shtopt bil reznqk i bil krasiv. Vsi4ki jeni ste kypBu !!!

e4o
10-30-2004, 11:08
АБе вие неграмотни ли сте заблудени ли сте кво ви става бе!!!!??? За тия по-горе където почнаха така цветущо да искажат и своето "мнение" по темата мога да кажа само едно-МЛЪКНЕТЕ БЕ! Вярно е,че има престъпления от турци и цигани ма да не би да няма от българи бе???Българите са толкова простаци колкото и другите ! ОЩе повече объркахте момичето.Като е добър,мил,нежен какво повече искаш не ми е ясно.Нали всичко сме човешки същества няма значение турчин,китаец,българин НЯМА!Уверявам те че това момче щом казваш че е толкова добро и т.н ще си струва.Съветвам те въобще да не ти пука ами да си живееш живота пълноценно без тези дребнави ограничения като цвят на кожата!!! absolutno za :wink:

LadyDi
10-30-2004, 13:08
Abe i az edno wreme misleh, 4e nqma zna4enie. No ne e taka. Togawa ne poslushah maika si i posle imah problemi. Te sa ujasno obsebwashti, w edin moment te priemat kato dadenost i reshish li da skysash s tur4in, pomni 4e shte ti e ujasno trud. Men me podloji na ujasen psihi4eski tormoz. Hubawoto e 4e sreshnah 4owek, koito me podkrepi togawa i mi pomogna.
Ne me razbiraite pogreshno - nai dobrata mi priqtelka e turkinq, imam priqteli turci... No prosto ne jelaq we4e da imam wryzka s tur4in. Ne stawa.

little_black_dress
10-31-2004, 13:48
[quote=Bloody_Tear]АБе вие неграмотни ли сте заблудени ли сте кво ви става бе!!!!??? За тия по-горе където почнаха така цветущо да искажат и своето "мнение" по темата мога да кажа само едно-МЛЪКНЕТЕ БЕ! Вярно е,че има престъпления от турци и цигани ма да не би да няма от българи бе???Българите са толкова простаци колкото и другите ! ОЩе повече объркахте момичето.Като е добър,мил,нежен какво повече искаш не ми е ясно.Нали всичко сме човешки същества няма значение турчин,китаец,българин НЯМА!Уверявам те че това момче щом казваш че е толкова добро и т.н ще си струва.Съветвам те въобще да не ти пука ами да си живееш живота пълноценно без тези дребнави ограничения като цвят на кожата!!! absolutno za :wink:[/qu
Saglasna sam s vas !!! :wink:

lina15
02-09-2006, 16:07
уффф.... и ква е разликата? Нали говори български?! баси тъпия пппроблем... =D>

martinka_91
02-09-2006, 16:55
Мацка,едно въпросче само...Къв ти е проблема?!Казваш,че те кефи,че се държи перфектно,че е МОМЧЕ НА МЯСТО с две думи...(не са две,ама карай)Казваш също и че не прилича на турчин...тогава ко чакаш?!
Тук обаче и аз се замислям върху мнението на LadyDi...има нещо такова при турците...но...постарай се да разбереш как са завършили НЕГОВИТЕ предишни връзки...
и между другото...
Абе хора...Вие в кой век живеете беее?!Я се осъзнайте!!!В днешно време зарад тия приказки и в затвора могат да ви вкарат(така съм чувала поне)!И кой ви каза,че когато едно българско момиче има връзка с човек от друга раса е КУРВА?!Тва ли са ви представите за живота бе?!малиии!няям думи....

Frank_Lampard
02-09-2006, 17:44
Ае какъв ти е проблема ? Ако го харесваш, той те харесва, взимайте се :) Това, че е турчин няма никакво значение. Ако е пич не виждам проблем. Друг е въпроса какво мисля, аз лично за турците, но той не е за тази тема

Bacardi
02-10-2006, 14:39
az ako beh na tvoe mqsto nqma6e da go napravq!!A i kvo mi obqsnqvate 4e nqmalo zna4enie Znaite li kvo e po cql den da ti se otvarqt nqkvi otrepani rezAci????????Da gi ...v maikata

sladYR
02-10-2006, 18:06
SAMO HITLERRRRR :smt035 :smt098

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 18:14
tupa tema... ima li zna4enie kuv e? bahti zleto... seriozno trqq se otssqvat nqkak temite tuka

white_chik
02-10-2006, 18:34
v nikakuv slu4ai turcitre ne sa mi lubimciqno ako naistina haresva6 tova mom4e ne mislq 4e trq da go izpuska6.I vse pak li4no az ne bih se zahvanala s tur4in :-k

Bacardi
02-10-2006, 21:45
BG RuLzZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :smt098