PDA

View Full Version : Любовта... не знам какво да правя...



Archer
10-27-2004, 15:27
Както видях темите не са от най-серюзните но ето една серюзна тема!
Имам проблем, или не точно проблем простоо.. искам да споделя с някой нещо... Е слушайте...!
Има едно момиче с което сме си... "гаджета".. много я обичам и тя много ме обича - до тука ви звучи като приказка но.. има едно голямо НО както винаги - Аз живея в Бургас а тя в Перник.. ако това не е проблем не знам какво точно ще е Това са 450 километра! Супер много я обичам - знам че това е силна дума но мисля да я поставя :) ) Мисля че съм влюбен. Докато на скоро тя ми каза..
"Вече не знам какво чувствам" и излезе от mIRC - логично е че не може да се виждаме и за това си чатим.. е това казя тя започна да ми разправя за някакви момчета ... мисля с цел да ме накара да ревнувам или да ми стане супер гадно ... е явно успя! Не знам вече ... в депресия съм! Искам да видя какво вие мислите и какво ще кажете!

Г0ст
10-27-2004, 15:31
Iska6 da mi kage6, 4e si se vlubil tolkova v nqkakvo momi4e koeto e na 450KM ot teb, bez dori na si q vigdal najivo :?: :!: :?:

Archer
10-27-2004, 16:22
Каквоо неее.. виждал съм я... даже доста всеки ден бяхме заедно в рамките на 10 часа нон стоп! Всичко си беше... :wink: а сега е... :cry:

otka4ena
10-27-2004, 17:01
emi 4esno kazano nz kakvo da te posyvetvam no za6to ne si pogovori6 s neq i da se izqsnite.6tom e kazala tova zna4i ima ne6to.....ili ne iska ve4e da e s teb ili i tq e mn obyrkana.zamisli se na neq kakvo i e...i tq e v sy6toto polojenie.ili moje bi tq ne vijda smisyl da produljavate.......moje mnogo da se gadae no dokato sam ne q popita6 nqma da razbere6 sys sigurnost!

BaT_GirL
10-27-2004, 18:36
Аз имам същият проблем Сращно обичам едно момче но не се виждаме мноо често но ако смяташ че тя е сигурна и те обича няма да ти изнавери а направили го най-голямата грешка е и ти да го направиш
Просто и кажи Сбогом но не и изневеряваи после ще съжаляваш Остани с нея ако се обичате и 450 км няма да ви спрат а ако не варви не се мъчете а кажете КРАЙ

someone_f
10-27-2004, 22:49
i az imam do nqkude kato tvoq problem...gadjeto mi ychi v sf a az v pld...uj si idva svqka sedmica...oba4e ve4e neshtata ne sa kakto predi.neznam vie kolko 4esto se vijdade ama vie vupreki 4e se vijdame vsqka sedmica...po dr nachin sedqt neshtata.ve4e sme nqkaksi...po 4ujdi...toi iska edno az iskam drugo..i ako produljavame taka...nqma da q bude.ta...da znaesh kolkoto i golqma da e lubovta...ako ne se vijdate chesto.....v pove4eto sluchai neshtata ne se poluchavat.Dano pri teb neshtata da ne sedqt taka!govori s neq...kajete si vsicho direkstno..po vuzmojnost lichno a ne v IRC....bez zaobikolki i zkreno...tva e spored men nai-dobriq variant.YSPEX!

Flubenata
10-27-2004, 23:00
Oh mi neznam ilometrite vi razdelqt>vie ste v edna nevazmojna lubov.I ako tq te kara da revnuva6 nakarai q tq da revnyva kaji i 4e v4era edno momi4e ti oasjdalo cql den i neznae6 kak da se utarve6 ot neq ili ne6ty takova KASMET!!!

10-27-2004, 23:35
Бе и мене ме делят километри от моята любима(ооо, и то колко...само 1500... :( ), но това не ми пречи да я обичам.Обичам я и не смятам да спирам да я обичам...просто 5 години са прекалено много за да мога да спра просто така, макар да не я виждам...

А дали тя отговаря на чувствата ми - еми сами си правете сметка, щом ми каза:
Мило, аз знам, че за тебе секса е страшно важен, няма проблеми, не мога да изисквам от тебе въздържание за поне една година занапрад...просто ме обичай и не спирай да го правиш... :oops:...само дето тя ми е единствено в главата и вече станаха 2 мес. откак нея я няма, а аз просто не мога да погледна друго момиче...

мноооогоо кофти...едва не се разплаках на телефона след един 3часов разговор......

Delio_MaN
10-27-2004, 23:36
opa...

Utopia
10-28-2004, 05:25
kofti .. ama kato e natakova razstoqnie chovek trqbva da e podgotven, a ne da se ligavi. iska se sila zada se izdyrji takava vryzka.
gadoriqta e che kato i trqbva na neq nqkoi koito da q gushne, .. go nqma ..

nqma nqma koi da q obara - kakto se peeshe :)

Baccara
10-28-2004, 12:26
Нека бъдем реалисти. Такава връзка много трудно би могла да просъществува. Все пак не губи надежда. А като гледам, в случая от теб не зависи нищо. Стискам палци.

:D

10-28-2004, 13:52
kofti .. ama kato e natakova razstoqnie chovek trqbva da e podgotven, a ne da se ligavi. iska se sila zada se izdyrji takava vryzka.
gadoriqta e che kato i trqbva na neq nqkoi koito da q gushne, .. go nqma ..

nqma nqma koi da q obara - kakto se peeshe :)

Emi mnogo si prav, i tq taka kaza...naistina trqbwa sila, no 6tom ima ljubov, tq dawa i sila...

10-28-2004, 13:54
kofti .. ama kato e natakova razstoqnie chovek trqbva da e podgotven, a ne da se ligavi. iska se sila zada se izdyrji takava vryzka.
gadoriqta e che kato i trqbva na neq nqkoi koito da q gushne, .. go nqma ..

nqma nqma koi da q obara - kakto se peeshe :)

Emi mnogo si prav, i tq taka kaza...naistina trqbwa sila, no 6tom ima ljubov, tq dawa i sila...

Towa bqh az

Delio_MaN
10-28-2004, 16:50
Mmm, ne6to kompa se e bygnal deeba...ta towa gore e moeto mnenie...

gosttt
01-26-2006, 01:49
awe kwo da wi kaja...za men tochno takava vryzka e prosto shturotiq obesnete mi kak moje da obichash edin chovek kato si go vijdal po malko pyti ot kolkoto imash prysti na racete...kakva e tazi lubow!Edni ochi koito ne se vijdat chesto se zabrawqt ... kak mojesh da obichash edin chovek samo chrez pisane v mirc i tn..lubov nqma....ili ima no virtualna bih kazal.No i az imam podoben problem makar napisanoto po gore...edna pr si ima priqtel ot vraca a tq ot nova zagora....i tolkova li se obi4at neznam vijdali sa se samo 1 pyt zimata v borovec i tam sa izlizali 5-6 wecheri....i tolkowa li se obichat nemoga da razbera ta ne poluchvam nujnoto wnimani ot nqkolko dni e kanq da izleznem na kafe kino ili razhodka vse mi se iztakva s nqkakwi prichini....ponqkoga me laje....kakvo da pravq otkazvam se ot bitkata...

He3HauKa
01-26-2006, 04:01
Ami az za primer shte ti dam bratovchetka mi i priqtela i..hodqt ot 3 godini obichat se obache sledvashtite 5 godini tq shte uchi f sf a toi v bs... I vse pak se obichkat i ne se predavat vapreki che prekarvat po 3-4 dena na meseca zaedno :roll:
Vrazkata ti s tva momiche ne e nevazmojna stiga i tq da te haresva ili obicha kakto si mislish...zashtoto qvno sesamnqva v chustvata si po dobre q popitai napravo i tochka :wink:

АТАКАБГ
01-26-2006, 04:26
Еми пичове и пички,само едно съвет4е мога да ви дам - забивайте се с хора от вашия град,не от другия край на България :lol:

UnBornKb
01-26-2006, 21:04
В момента и аз имам връзка от разстояние...към 300км ако трябва да сме точни. Но определено съм убедена, че такива връзки все пак имат бъдеще. С приятеля ми страшно много се обичаме, виждаме се при всяка една възможност било то дори и за ден. Не мисля да се откажа от него, макар и след многото караници..
Поговори сериозно с нея и се изяснете какво мислите и чувствате всъщност и ...успех !!