PDA

View Full Version : vqrvate li v...



wetti
10-27-2004, 18:23
Vqrvate li v razni kama4eta ili amuleti koito izpalnqvat jelaniq..a v eleksirite za lubovata:Pp a v palnolunieo?Sueverni li ste?Pi6ete ne6to po temata za vas i za tova v koeto vqrvate...na kogo se molite da stnae ne6to (ako voob6te go pravite)sry 4e temata ne e za tuka a primerno za novini i saob6teniq ama po4ti nikoi ne vliza v tazi kategoriq :) :roll:

BaT_GirL
10-27-2004, 18:28
Не всичко се измисля за да не те страх Но няма магий колкото и да ни се иска!

Съни
10-27-2004, 18:47
Вярвам, че АЗ мога да сбъдна мечтите си, а не някакви камъчета и тем подобни.Вярвам в 3 любовни елексира - усмивката, целувката и добрия секс. Е как да не вярвам в пълнолунието - то си е реално съществуващ факт - нямаш избор и да не вярваш и да не вярваш то си съществува - явленние повтарящо се на всеки 28 дена :lol: Вярвам в себе си и не се моля на никого и за нищо :lol:

Utopia
10-27-2004, 18:52
Не всичко се измисля за да не те страх Но няма магий колкото и да ни се иска!

tri dumi opisvashti te
egoestichna, typa, naivna

moje bi krasiva. no tova ne e ot znachenie sega


o skupa povqrvai mi sveta e mn po slojen ot kolkoto si mislish.
fakt, samo v BG ima nad 1500 vida cherni magii.
fakt, .. mnogo poveche magii ot kolkoto poznavat po sveta :}

ako si mislish che si proizlqzla ot maimunata.. znachi ne si nishto drugo osven edna maimuna.
ako si mislish che adam i eva sa bili pyrvite ne si nishto poveche ot edna izmislica.

no prosto moje bi si oshte mn malka zada razberesh nqkoi neshta za ustroistvoto na choveshkiq organizym i syshtvuvane

Utopia
10-27-2004, 19:01
kolkoto do temata,.. vqrvam che ima magii,
vqrvam dori che vseki chovek moje da vladee magiq, no i sym 100% ubeden che vladeeneto na magiqta ne nosi do nishto dobro .. osven ako ne q polzvash zada pomagash na sebe si.. a ne da prechish na drugiq, ili da mu pomagash,
vqrvam che vseki chvoek si ima sydba, prez jivota si toi e izpraven predi hilqdi izpitaniq koito jivota mu podnasq pod formata na premejdiq, trudnosti(emocionalni,finansovi,vsqkakvi) ili dori i dobri migove. vsqko neshto v jivota e vajno. vajno e da razviesh darbata, talanta koito ti e daden.. zashtoto toi ne ti e daden ei taka .. daden ti e s opredelena cel, v daden moment ot jivota ti tazi cel(zadacha) shte se poqvi.
ima strashno mnogo neshta koito osvat neobqsnimi dori za uchenite, koito obache gi obqsnqvat s prostata duma syvpadenie. da ama ne .. ai kajete mi syvpadenie li e tova: razstoqnieto ot sveshtenata planina Kailas do severniq polus e 6666km, ot severniq polus do egipetskite piramidi e 6666km, ot egipedskite piramidi do Kailas e 9999km
tova kvo e .. prosto ei taka sa se obrazuvali ?
sluchaino li e che ostrov Paska(schitan ot nqkoi religii za dqvolski ostrov) se namira na drugiq krai na sveta sprqmo sveshtenata planina Kailas
moje bi pak sluchainost e che meksikanskite piramidi, dqvolskata kula, severniq polus sa po edna liniq :? ai kajete .. ?

ima oshte strashno mnogo "syvpadeniq" po zemata ..

Djursi
10-27-2004, 19:01
Не не вярвам :)

Bloody_Tear
10-27-2004, 19:34
Utopia-кефиш ме! :) Съществуват амулети и магий,който да изпълняват най-съкровенните ти желания,да те защитават от другите и т.н Вярвам и в магийте и в амулетите,но също така вярвам че това е чисто и просто бъркане в законите на природата.Човек е отреден сам да управялва животът си и сам да се спрява със трудностите и премеждията,който ни предоставя той и да се учи,а не да направиш магия и всичко да ти е на готово.

BaT_GirL
10-27-2004, 20:16
Не съм нито егоистка нито тъпа нито наивна но да красива.Да си има магии не съм ги срещала и не вярвам!

mnogomili4kata-sf
10-27-2004, 20:45
Vqrvam samo v Gospod,v sebe si i v dobrotata na horata :D

Utopia
10-28-2004, 05:21
Vqrvam samo v Gospod,v sebe si i v dobrotata na horata :D

samo deto dobrotata v horata q nqma veche ..
vseki se strahuva ot drugiq :/

Tedichka
10-28-2004, 11:24
Аз не вярвам в подобни неща 8)
Вярата в амулети и подобни се нарича фетишизъм...
Аз съм хрстиянка и подобни езически обичай не ми се нравят :x
Но преди всичко вярвам, че, за да постигнеш нещо трябва да се бориш за него!
Това разбира се, не ми пречи да вярвам в Исус и да се моля за здравето на близките ми :wink:

Sapphir
10-28-2004, 11:46
Аз лично не вярвам в шарлатанства .. врачки , амулети ,елексири и такива .. вярвам единствено в истинската любов и в себе си :!:

little_black_dress
10-29-2004, 16:05
ami viarvam , ako sam dala vsichko ot sebe si !!! naprimer e glupavo da imam kontrolno po fizika,nishto da ne sam pipnala i da se nadiavam na talismana da mi proshepne otgovorite na zadachite !!! ))

AvLee
10-29-2004, 18:00
S edna duma - NE!

Utopia
10-29-2004, 21:03
Аз не вярвам в подобни неща 8)
Вярата в амулети и подобни се нарича фетишизъм...
Аз съм хрстиянка и подобни езически обичай не ми се нравят :x
Но преди всичко вярвам, че, за да постигнеш нещо трябва да се бориш за него!
Това разбира се, не ми пречи да вярвам в Исус и да се моля за здравето на близките ми :wink:

a da si chula che spored posledni izsledvaniq na edin frenski profesor,

noi i avraam ne sa everi .. a egiptqni,
i che pochti vsichko napisano v bibliqta e kradeno ot egiptqnite :?

dosta interesno a :)

10-29-2004, 21:10
HE!

Tedichka
10-29-2004, 22:41
Ами...
То напоследък се явиха какви ли не тези...
Някой си каза, че човекът не епроизлязъл от маймуната, ти вярваш ли му?!
Това не би могло да бъде вярно защото египтяните са политеисти, а христяните - монотеисти[/i][/b]

FeitiCeiRa
10-29-2004, 22:57
"Reach out and touch faith"

Смятам,че това изречение достатъчно добре изразява мнението ми по въпроса. :twisted:

Utopia
10-30-2004, 23:29
Ами...
То напоследък се явиха какви ли не тези...
Някой си каза, че човекът не епроизлязъл от маймуната, ти вярваш ли му?!
Това не би могло да бъде вярно защото египтяните са политеисти, а христяните - монотеисти[/i][/b]

pozainteresuvai se malko i shte razbresh koi kak vi sa

Murderdoll
10-31-2004, 00:08
mi...moje i da ima magii...ve4e neznam i az ko da mislq
vqrva6tite hora(hristiqnite nai we4e) oba4e sa mi mn sme6ni...
a tedichka btw utopia e prav za egiptqnite i ostanaloto :lol:
hahaha i to ko se okaza...nekoi ne e imal ko da prai i e gepil
bibliqta ot egiptqnite..hahahaa

seksi_kote_f
01-04-2006, 09:56
Ponqkoga vqrvam ponqkoga ne zavisi ot mn ne6ta 8)