PDA

View Full Version : Върнете се!



BaT_GirL
10-27-2004, 19:00
Какво толкова искате? Защо сте там? Нямате нищо Бачкате като луди защо?Защото не е България Но тук сте родени и...

Родна България,моя родино,
Тук сме родени под синьо небе,
Българи много има по света,
Няма по-скъпа от нашата земя!

Припев: (х1)
Елате в България,Върнете се българи,
Тук ви чакат майки и бащи,
Не забравяйте клетвата пред бог,че ще се върнете при българския род

2. В името българско,
върнете се приятели,
тук сте пораснали на родна земя,
братя и сестри с трепет о1акват ви,
знаят ще дойде ден,ще си спомните за тях

10-27-2004, 19:05
ARE STIGA TEMI DE?daje ne sa smisleni! :evil:

P1ra71nQ
10-27-2004, 19:09
ARE STIGA TEMI DE?daje ne sa smisleni! :evil:aham :twisted:

hahavteen
10-27-2004, 19:12
ARE STIGA TEMI DE?daje ne sa smisleni! :evil:

Suglasna sum! A kolkoto do vuprosa,ami ne zavisi ot mene da se vurna v BG! :evil:

10-27-2004, 19:14
ARE STIGA TEMI DE?daje ne sa smisleni! :evil:

Suglasna sum! A kolkoto do vuprosa,ami ne zavisi ot mene da se vurna v BG! :evil:

I az iskah da kaja sashtoto - ako zaviseshe ot men NQMASHE DA SUM TUK NA 1VO MQSTO!!!!

techCandy
10-27-2004, 19:35
v kolko temi e nujno da obqsnqvame 4e ako zavise6e ot nas 6tqhme da
se vyrnem no ima edni obstoqtelstva koito ni spirat- naprimer roditelskoto tqlo!!!

BaT_GirL
10-27-2004, 20:06
Не съм пуснала темата конкретно за вас!Не се връщайте щом неможете.
Но ще ви кажа предпочитам България!!! :wink:

10-27-2004, 20:07
Bat_girl bila li si v 4ujbina za da predpochitash BG?
p.s. BG rulz!

e4o
10-27-2004, 20:37
e 6to da e bezmislena temata, vseki si ima pravo na glas - i da misli i da iskazva mneniq, a spored men as bih zaminala i ne bih se vurnala v Bg, 6toto ve4e tuk ni6to ne stava, dori i kolata ve4e ne moga da si karam-ujas ebasi dvijenieto, vseki kara kola, i kvo bulgarite bili BEDNIIII-taka li, i kak togava vseki 6te kara kola?????????????? :cry:

aBeP4eTo
10-27-2004, 20:47
Ako iskash ela v nas mi q izpei :?

manq4kata{P}
10-27-2004, 20:57
1-vo ne mislq,4e temata e tapa i bezsmislena
i 2-vo az sam bila v 4ujbina,vqrno samo za mesec,ne sam jivqla tam,no razbrah kolko mila mi e rodinata i kolko mn po-hubavo e tuk otkadeto i da bilo drugade :!:

P.S.bravo za temata :wink:

loli82
10-27-2004, 21:03
bat_girl, 6te mi predlozi6 li rabota, zada se varna v bg?????

10-27-2004, 21:19
Temata e idiotski tapa! osobenno zaglavieto `varnete se` za kakva se mislish TI za ni kazvash na NAS kakvo da pravim!
i ne mi otgovori na vaprosa : `Bat_girl bila li si v 4ujbina za da predpochitash BG? ` :evil: :evil: :evil:

bestbg
10-27-2004, 21:30
1. темата не е тъпа
2. който успее да си уреди дом в чужбина и добра работа ще преуспее сравнение в БГ и няма да блъска като гламав за никви пари. Цените в БГ са не европейско ниво , но никой безработен не получава колкото един немаец (пример). Тука заплатата на хората които се опитват да ни обучат е 3 пъти по-малка от безработен немец. :oops: (даже май и повече) ... е за кво... ? естествено че след като завърша ще отида да следвам в чужбина и само лятото ще си идвам... тук е хубаво като природа , но ако и положението с пратие да се израви на евро иво (поне като ще влизаме там да сме като тях) ще си предпочитам БГ , но сега искам да замина някъде извъм БГ и продължавам да съжалявам че преди 2 години не исках да мърдам от БГ и си прецаках бъдещето , защото нищо не разбирах , а сега нямам тази възможност. Вече щеше да съм си в канада и да знам френския..иии мечти. :roll: нищо против държавата... просто я предпочитам само за почивки , защотото тук е може би най-евтиното курортно място за чужденците

Murderdoll
10-27-2004, 22:02
1.temata e typa
2.az sam v Bg i gledam da se iznesa kolkoto se moje po skoro,
ti kazva6 na tiq det ve4e sa po gotinite strani da se vyrnat...edva
li nqkoi naistina bi go naprail...

e4o
10-27-2004, 22:03
Ako iskash ela v nas mi q izpei :? na koi govori6 :wink: , nadqvam se nqma6 ni6to protiv men :lol: :wink:

aBeP4eTo
10-27-2004, 22:48
Ako iskash ela v nas mi q izpei :? na koi govori6 :wink: , nadqvam se nqma6 ni6to protiv men :lol: :wink:

aaa ne e4o nali bat_girl napisa teksta i na neq kazah ako iska da doide da mi q izpee ne na tebe spokoino :!: :wink:

Yoana
10-28-2004, 02:36
I az predi si misleh 4e vednuj mahna li se ot bg i nikoga niama da si pomislia za vru6tane, ama ne stava taka... tva sa gluposti koito niakaksi sa ni vglabeni v kulturata. Az li4no si mislia 4e ako vsi4ki ocenyavaha pove4e bulgaria naistina bi pomognalo neveroyatno!

yoana
10-28-2004, 02:42
i pod "oceni" niamam predvid da ni kazvate na nas kolko sme glupavi i kak sme izmenili na durjabvata si i kolko sme tupi da ne se vurnem se edno 4e na nas ne nie e dostatu4no gadno i bes tova za6toto ne znam kak na nikoi ne mu hrumna 4e samiya fakt 4e si gubim vremeto s tupi bulgarski forumi pokazva 4e i na nas ni e mnogo mu4no... i to pove4e ot tezi deto tvardyat 4e im e mu4no 4e sa si v bulgaira... bih se razmenila na drago surce s purviya kandidat!

Yoana
10-28-2004, 02:48
a bad_girl mnogo seriozno da si pomisli sledva6tiya put predi da se oburne kum niakoi imigrant da mu obyasnyava kolko ni e sinyo nebeto i kak ni 4urulikat pti4kite... purvo na purvo ne mislia 4e se dokazva6 na patriotka s toia tup stih i vtoro na vtoro nyama nujda da ni 4opli6 ranite

bibonda
10-28-2004, 03:24
temata e tupa ! da be she se varneme :)
az otdavna iskah da se varna ama nashte me darjat tuka shtoto v bg nqmalo budeshte i mnogo drugi prichini i ne otri4am che tuka mi e mnogo po dobre ot bg ! iskam da se varna da no samo za malko shtoto mi se poseshtavat nqkolko mesta i da vidq blizkite ma posle pak nasam :) ne otri4am che tuka mnogo si se kefq na uchilishteto i mi e qko :) ostanaloto.... bg shte se varnem da za kupona!

BG_NATIONALIST
10-29-2004, 21:02
razdvam se vse pak che temite procuftqha , wsichki zapocnaha da si davat smetka i tnt. :)

e4o
10-29-2004, 21:51
Ako iskash ela v nas mi q izpei :? na koi govori6 :wink: , nadqvam se nqma6 ni6to protiv men :lol: :wink:

aaa ne e4o nali bat_girl napisa teksta i na neq kazah ako iska da doide da mi q izpee ne na tebe spokoino :!: :wink: a oki pak ne6to ne sum dorazbrala....... :oops: :lol: :wink:

DeaTHroW-ReC_F
10-30-2004, 15:38
Какво толкова искате? Защо сте там? Нямате нищо Бачкате като луди защо?Защото не е България Но тук сте родени и...

Родна България,моя родино,
Тук сме родени под синьо небе,
Българи много има по света,
Няма по-скъпа от нашата земя!

Припев: (х1)
Елате в България,Върнете се българи,
Тук ви чакат майки и бащи,
Не забравяйте клетвата пред бог,че ще се върнете при българския род

2. В името българско,
върнете се приятели,
тук сте пораснали на родна земя,
братя и сестри с трепет о1акват ви,
знаят ще дойде ден,ще си спомните за тях
ооооооооооооо боже....да...да...успех....ше се върнат само зарад тоя пост да,само зарад някаква песен...дет половината че даже сичките не слушат такаааааа музика....
ее какво да правиш..след време в бг няма да останат българи....тогава ще бъдеш принудена и ти се изнесеш..огава ше е по лесно.....ше си осъзнала че нямаш тука бъдеще и ще си мислиш че навсякъде е по добре отколкото в българия(искрено се надявам да не стане така..)
е,аз съм малка,но не смятам да напускам бг.....не сметям докато не дойде онзи тъп момент ,за който споменах по горе...
да се надявам,че имам връсници,мислещи като мене.....и които са готови да останат и да запазат бг...жива...бг дух жив...и т.н..за да не се изнасям някога и аз...
пийс;)

Presila
10-30-2004, 18:13
molq ti se!ti kato kisnesh i tapeesh v bg ne zna4i 4e i nie sme kato teb(ili pone az)!!!!az sam ot godina v germaniq (zaradi nashte) no se radvam 4e ne me pusnaha da se varna!tuk mi e bati kefa!imam mnogo priqteli ot bg i na nikoi ne mu se vrashta!!!!:P
bg si e prosto edna strana!i kvi sa tiq ligavshtini"moqta rodina"!koito iska da si se vrashta-az si ostavam tuk!
aaaaaa ako ima nqkoi ot germaniq i mu e tapo moje da mi pishe na fuck.the.police@abv.bg

BG_NATIONALIST
10-31-2004, 12:08
"imam mnogo priqteli ot bg i na nikoi ne mu se vrashta!!!! :P "

ehaaa seriozno li be ima6 mnogo priqtelli tam ot bg i na nikoi ne mu se vrushta xixixixi aide da se smeem male kolko e zabavno

EI KUCHKO NESHTASTNA KO TE NABARAM SHTE TI SCHUPQ GOLQMATA PROSTO KARTUNA

Presila
11-01-2004, 12:27
ne namiram nishto smeshno!pove4eto balgari , koito poznavam(po4ti vsi4ki) sa pod 18 i ne im se vrashta!a studentite koito poznavam otdavna sa otpisali bg

loli82
11-01-2004, 14:08
[/img][i][b]napalno sam saglasna s Presila.i az poznavam balgari,koito ne iskat da se vra6tat v bg.i az predi vreme iskah da se varna,no ve4e ne!!!4ovek svikva navsiakade.vaznoto e samo semeistvoto da e do nego!!!

Iliqn4eto
11-06-2004, 21:10
Kittie_
temata ne e tolkova tapa,ima kolko po tapi,no i taka de e tozi sait ne za napadki kam tozi koito ne ti haresva,vseki si ima razli4no mnenie i na nqkoi moje da im e haresalo...
a otnosno tova ne vseki moje da se varni v Bg,nqkoi nqmat tozi 6ans kolkoto i da im se iska a i 4estno kazano i az bih iskala da zamina i da si idvam v BG,samo kolkoto da vijdam blizkite i mqstoto kadeto sam otrasla:) da se varnq kam spomenite ot detstvoto;)

foxy_f
03-22-2005, 22:20
I az iskah da kaja sashtoto - ako zaviseshe ot men NQMASHE DA SUM TUK NA 1VO MQSTO!!!!

Da vqrno e i az sam taka

Immortality_
03-23-2005, 00:20
Ami za da pusne6 edna takava tema mislya 4e tryabva da si nayasno s ne6tata... bulgarite koito izleznaha ot Bulgaria go napraviha za da ne mrat ot glad ! za6toto imat me4ti koito imat vazmojntos da napravyat realnos i moje bi za6toto i deca imat da hranyat! predi da po4ne6 da ni etikitira6 si4kite koito ni nyama za hora koito sa izlezli da se kefyat na jivota pomisli. maika mi raboti po 12 4asa na den za da izkarva pari. ne e lesno i tuk no pone ima edna nadejda i s gordost si slu6ame himna seki den- taka 4e :wink: mnogo pozdravi ot Ispania i poleka s topicite :) nazdrave !http://www.el_divino.blogger.com.br/slipknot.gif

danger_girl
03-24-2005, 15:59
kvo i e tapoto na taq tema...huu v 4ujbina ste.. sedite izvestno vreme i kvo sami nqkade tam dale4 ot vsi4ki blizki i priqteli... ba4kate tam za nqkvi...habite se kato robi i za kvo..verno v BG nqma mng perspektiva za rabota i za tva predpo4itate da izbqgate v 4ujbina s nadejdata za ne6to po-dobro,no ne e taka nostalgiqta rano ili kasno se obajda

Immortality_
03-24-2005, 16:28
mnogo yasno 4e se obajda nostalgiyata...daje ne mlakva :? az ot 3 godini ne sam stupvala v bg... i ne e za6toto ne iskam...ama kvo da se pravi, ojivyava se i nikoga ne sum si predstavyala 4e 6te mi lipsva bozata i bani4kite :lol: ama mi lipsvat....i hilyadi drugi ne6ta ima deto po zyal svyat gi nyama...i mnogo imat da ni zavijdat 4ujdenzite za o6te stotici raboti...no sme tuk i im robuvame za da uspeem da napravim ne6to :wink:

crazy_lady_14
04-30-2005, 22:26
naistina tova e bezmislena tema poneje povecheto iskat da se vurnat no parvo obstoqtelstvata gi prinujdavat da stoqt v 4ujbina, vtoro ne mogat poneje roditelite ne im davat da se vurnat ......ima oshte strashno mn prichini.....a ti mojesh li da mi kajesh kakvo shte bachkame izobshto....ehh as ne rabotq no roditelite mi da.....i kakvo predi da doidem v chicago bashta mi ne raboteshe a maika mi takmo si beshe namerila nqkkava savsem nisko platena rabota sled kato beshe okolo godina bezrabotna....... as nito nqkoi ima vina che v bulgariq ne mogat horata da si namerqt rabota.....ako vsichko beshe na 6 edva li shtqhme izobshto da mislim da hodim nqkade izvyn bg :(

Satanas_daughter
04-30-2005, 23:27
ARE STIGA TEMI DE?daje ne sa smisleni! :evil:

Suglasna sum! A kolkoto do vuprosa,ami ne zavisi ot mene da se vurna v BG! :evil:
i az taka
niama lid a prestanete da ni natujavate izlishno da ne mislite che ni e goliam kef da ne sme v bg,a i na povecheto ot nas ne zavisi ot nas koga shte si doidem i dali izobshto shte si doidem

tedo_davis
05-03-2005, 15:50
ARE STIGA TEMI DE?daje ne sa smisleni! :evil:aham :twisted:

Bimper-ska
05-03-2005, 22:32
Не съм пуснала темата конкретно за вас!Не се връщайте щом неможете.
Но ще ви кажа предпочитам България!!! :wink:
BaT_GirL sigurno ne si bila v 4ujbina, zatova taka govori6. Tuka e nai-golqmata ko4ina, koqto sum vijdala iz Evropa. Naistina tova mi e rodinata i ne e hubavo taka da govorq, oba4e samo tuka v BG-to da te e strah da izleze6 posred no6t vuv vhoda na bloka ti, samo tuka horata si slagat re6etki po prozorcite i samo tuka lainata na uli4nite ku4eta sa pove4e, otkolkoto ko64etata za bokluk. Samo tuka, kato seberat bokluka "razdelno", posle bokludjiite izsipvat kofite s razli4ni boklutzi v edin kamion i go karat na edno buni6te. Samo tuka ne moje6 da si nameri6 rabota, ako si nad 30.
Kaji sega za6to da se vru6ta nqkoi tuka?!?!??

NastyG
05-04-2005, 12:39
Не съм пуснала темата конкретно за вас!Не се връщайте щом неможете.
Но ще ви кажа предпочитам България!!! :wink:
BaT_GirL sigurno ne si bila v 4ujbina, zatova taka govori6. Tuka e nai-golqmata ko4ina, koqto sum vijdala iz Evropa. Naistina tova mi e rodinata i ne e hubavo taka da govorq, oba4e samo tuka v BG-to da te e strah da izleze6 posred no6t vuv vhoda na bloka ti, samo tuka horata si slagat re6etki po prozorcite i samo tuka lainata na uli4nite ku4eta sa pove4e, otkolkoto ko64etata za bokluk. Samo tuka, kato seberat bokluka "razdelno", posle bokludjiite izsipvat kofite s razli4ni boklutzi v edin kamion i go karat na edno buni6te. Samo tuka ne moje6 da si nameri6 rabota, ako si nad 30.
Kaji sega za6to da se vru6ta nqkoi tuka?!?!??

Mnogo dobre go kaza Bimper-ska samo za sebe si bih dobavila edno neshto Nostalgiq-ima, no v Bg imah tolkova mnogo mechti, a tuk nqmam mechti ZASHTOTO GI REALIZIRAH

Pe666o
05-05-2005, 19:35
Не съм пуснала темата конкретно за вас!Не се връщайте щом неможете.
Но ще ви кажа предпочитам България!!! :wink:
BaT_GirL sigurno ne si bila v 4ujbina, zatova taka govori6. Tuka e nai-golqmata ko4ina, koqto sum vijdala iz Evropa. Naistina tova mi e rodinata i ne e hubavo taka da govorq, oba4e samo tuka v BG-to da te e strah da izleze6 posred no6t vuv vhoda na bloka ti, samo tuka horata si slagat re6etki po prozorcite i samo tuka lainata na uli4nite ku4eta sa pove4e, otkolkoto ko64etata za bokluk. Samo tuka, kato seberat bokluka "razdelno", posle bokludjiite izsipvat kofite s razli4ni boklutzi v edin kamion i go karat na edno buni6te. Samo tuka ne moje6 da si nameri6 rabota, ako si nad 30.
Kaji sega za6to da se vru6ta nqkoi tuka?!?!??
a neka ti kaja az puk ne6to...Mnogo burka6 ako misli6 4e v Bulgaria e nai-zle..4e samo tam stavat boi6ta bez da ima smsal...4e samo tam trqbva da te e strah da izleze6 posred no6t :evil: !Az sum v Angliq i moga da ti kaja 4e i tuk ne e rai! Iva grupi ot teen-ove na koito im vikat "chavs" i koito se raznasqt v Eminem Style..s 6irokite ga6ti i 6apki...E da ti kaja 4e trqbva da te e strah da vurvi6 s tqh na edin trotoar kogato sa pove4e ot 15...a nqma da ti kazvam kato se sre6tnat dve grupi za kvo stava vapros. I ne sa samo te...ne znam dali si vijdala piqn Angli4anin....ama ako ne si..ne moje6 da si go predstavi6. Kato vzemat da izbivat teq komplexi ta krai nqma...To ne e BQGANE po kapaci na koli...obru6tane na kofi za bokluk i 4upene na vitrini i nalitane na boi...awe kvo da ti kaja...kvito vidove vandalizam ti doidat na um...v ANGLIQ gi ima! Taka 4e.....ne e tova pri4inata poradi koqto ne sme si v Bulgaria...povqrvai :!:

05-05-2005, 20:14
Mn si prav Pe666o i tuka e sashtoto vapreki che sum v wels!
Mani the chavs kat sa po 15! Te da sa po 5 pak sha ti farlat boq ako si sam ili samo os oshte 1 chovek i sq nqmate. Za pieneto pak verno - napivat sa i im stava tapo i izlizat i biqt seki sreshnat! maikite si biqt kat sa pqni! men ma e po strah da izlizam tuka petak i sabota vecher bez solidna kompaniq otkolkoto v bg! tuka sa ludi! pe666o nie verno kvo sme sa zabutali tuka pri tiq kompleksari :)

kalin4itsa
05-06-2005, 13:25
ami spored men tva e super tupa tema.
na men ne mi se vru6ta i nikoga nqma da se vurna
kajete mi: KAKVO E NAPRAVILQ BULGARIQ ZA VAS?i se zamislete-dali naistina e BG ili prosto va6eto semeistvo ili priqteli i poznati.
istinata e 4e BG nikoga ni6to i za nikogo ot vas ne e napravila.kakvo i e tolkova specialnoto, a?

PS: za tiq deto sa v UK: ami zavisi kude jivee6, nali?kakto v BG, taka i v UK si ima lo6i kvartali.az jiveq v germany, oba4e sum v angliisko u4ili6te i sum po cql den s angli4ani.ami da vi kaja 4e sa 1000000000 puti po svestni ot biv6ite mi suu4enici v BG!

Cyberdyne_101
05-06-2005, 15:06
Значи това много ме дразни.... :evil: "Какво е направила България за мен?" Сякаш България ви е длъжна за всичко.... :roll:

"Не питайте какво прави страната ви за вас, а какво можете да направите вие за нея"

Джон Фицджералд Кенеди
http://www.gotterdammerung.org/bulgaria/symbols/flag.jpg

05-06-2005, 22:41
Brao Cyberdyne_101 mn si prav! kalin4itsa ti sigurno si bil ot oniq zadrastenqci det sichki sa im farlqli boq 2 pati na den pa sled tva shto v germaniq s apo svqsni! Balgariq za men e pochti vsichko za koeto mi puka! RODINA MI E! IMAI UVAJENIE I SI ZATVORI ZADRASTENATA USTICHKA DA NE FANA 1VIQ SAMOLET ZA TAQ GERMANIQ I DA TI POKAJA KAK DA UVAJAVASH RODINATA SI! PREDATEEEEEEEEEL!

Pe666o
05-07-2005, 00:02
ami spored men tva e super tupa tema.
na men ne mi se vru6ta i nikoga nqma da se vurna
kajete mi: KAKVO E NAPRAVILQ BULGARIQ ZA VAS?i se zamislete-dali naistina e BG ili prosto va6eto semeistvo ili priqteli i poznati.
istinata e 4e BG nikoga ni6to i za nikogo ot vas ne e napravila.kakvo i e tolkova specialnoto, a?

PS: za tiq deto sa v UK: ami zavisi kude jivee6, nali?kakto v BG, taka i v UK si ima lo6i kvartali.az jiveq v germany, oba4e sum v angliisko u4ili6te i sum po cql den s angli4ani.ami da vi kaja 4e sa 1000000000 puti po svestni ot biv6ite mi suu4enici v BG!
Verno 4e v 4ujbina veroqtnossta da se realizira6 e po-golqma...i kvo! Tva zna4i li 4e ne trqbva da mi lipsva Bulgaria i 4e ne trabva da 4akam s neturpenie momenta kogato pak 6te sum v neq!?...Az sum izrastnal v Bulgaria i tq mi e pomognala da buda tova koeto sum sega! Za men tva e dostata4na pri4ina da q obi4am i da si mislq za neq!..A po vaprosa s vandalizma....pile...ne mi govori na taq tema...ne si bila v UK i ne znae6! Puk i da si bila...ot edna razhodka iz ulicite na London ne moje6 da razbere6 ni6to za angli4anite i tehniq na4in na mislene. Ne mi kazvai 4e angli4anite bili mili...ne...te sa licemerni...te sa mili s vsi4ki..i izvednaj i go mu6kat otzad!...i samo da ti kaja 4e v moq grad..za tova 4e nqkav napruskal s ket4up nqkoi drug stana takav boi predi vreme 4e ima6e na4upeni ku6ti i o6te edin ton prostotii...v Nottingham redovno stavat ubiistva za koito nqma kak da znae6 za6toto se pokazvat samo po Angliiskite televizii...huliganizma tuk e ejednevie. Horata sa studeni i imat gadno vreme :D E kaji mi kak da q obi4am taq Angliq :!: :?: ...moga da ti napi6a cqlo ese...ma mi se spi...leka meka :D

05-07-2005, 00:49
.v Nottingham redovno stavat ubiistva za koito nqma kak da znae6 za6toto se pokazvat samo po Angliiskite televizii...huliganizma tuk e ejednevie. Horata sa studeni i imat gadno vreme :D E kaji mi kak da q obi4am taq Angliq :!: :?: ...moga da ti napi6a cqlo ese...ma mi se spi...leka meka :D

leleeeee a pak az si misleh da se mestq da jiveq v Nottingham :shock: :roll:

Pe666o
05-13-2005, 23:35
.v Nottingham redovno stavat ubiistva za koito nqma kak da znae6 za6toto se pokazvat samo po Angliiskite televizii...huliganizma tuk e ejednevie. Horata sa studeni i imat gadno vreme :D E kaji mi kak da q obi4am taq Angliq :!: :?: ...moga da ti napi6a cqlo ese...ma mi se spi...leka meka :D

leleeeee a pak az si misleh da se mestq da jiveq v Nottingham :shock: :roll:
xaxaxaxax zapovqdai :lol: :lol: 6te mi e priqtno :D

05-14-2005, 10:18
Presila,osobeno typa si!jivei si kydeto iskash,ama govorish pylni gluposti!ucha v nemska gimnaziq v BG i poznavam super mn narod,koito zamina da uchi v Germany,prosto ne moga da ti kaja kolko mn i da ti kaja hich ne im e kef,edin moi pr shteshe da se samoubie tam!!! govorish naizust raboti,tva 4e tam imash pari da se naqdesh kat svinq ne znachi che e vsichki umirat za germaniqta...kak li pyk ne,vse edno da ida v konclager!nedei da govorish ot imeto na mnojestvoto,a i ne misli che na roditelite ti im e super kef,men lichno mn me symnqva che sa super shtastlivi da se skapvat ot bachkane i da nqmat sigurno i 1 svoboden den !

Bamze
10-16-2005, 14:40
Би било полезно на всеки, ако преди да преобърне живота си помисли поне малко!

ht_7j
11-11-2005, 15:10
Kittie_, ne znam za bat_girl, no az sam bila v chijbina, daje veche 4-ta godina jiveq v chujbina, i edvam dochakvam lqtoto da si doida. I da, vaznamerqvam da se varna vkashti sled kato zavrasha. Chujbina e, samo i edinstveno, za materialisti!
I murderdoll, vsichki bulgari, koito poznavam tuk, iskat da se varnat v BG i go pravqt na pochivki, no, kakto nqkoi po-gore beshe napisal, ne vinagi zavisisi ot nas. Roditeli, drugi blizki rodnini i t.n. igraqt glavna, a ne vtorostepenna rolq.

ht_7j
11-11-2005, 15:12
Kittie_, ne znam za bat_girl, no az sam bila v chijbina, daje veche 4-ta godina jiveq v chujbina, i edvam dochakvam lqtoto da si doida. I da, vaznamerqvam da se varna vkashti sled kato zavrasha. Chujbina e, samo i edinstveno, za materialisti!
I murderdoll, vsichki bulgari, koito poznavam tuk, iskat da se varnat v BG i go pravqt na pochivki, no, kakto nqkoi po-gore beshe napisal, ne vinagi zavisisi ot nas. Roditeli, drugi blizki rodnini i t.n. igraqt glavna, a ne vtorostepenna rolq.

GaBiTyYy
08-07-2007, 23:23
Ne zavisi ot men dali 6e se vurna v Bulgaria ili ne,no dori da zavise6e ne bih se vurnala ,pone dokut TAQ DARJAVA NE SE OPRAVI MALKO!!! Kazva6 4e tuka ba4kali kat ludi,a v Bg ne ba4kat li horata kat ludi,samo 4e tuka go praat za mnogo pove4e pari,plus tva v 4ujbina ima mn pove4e vazmojnosti za realizaciq,i sq kato kazvam tva ne zna4i 4e ne obi4am Bulgaria,tfa e nai-krasivata darjava na sveta...upravnicite i sa zle prosto... :P

Vikitooo
08-19-2007, 09:19
Благодаря за песента, но предпочитам зурните на Николина Чакърдъкова, от носталгия ги слушаме с бащатата ;-)

mmmmmmmmmmmmm
08-19-2007, 12:31
"4ujbina e edinstveno za materialisti".....a Bulgariq-za mazohisti! Ponqkoga se 4udq dali vaob6te se 4uvate kvi gi drankate.6tom ,tupi sa6testva takiva (izvinete,no ...)za vas mazohist e 4ovek,koito tursi po-dobroto,koito goni me4tite si i koito ima pone malko mozak za da razbere 4e v BG e pulna pomiq-e to vie ste kuhi leiki !!! I stiga ste povtarqli 4e tezi koito sa izvan BG ne im lipsvala Bulgariq.Vsi4ki q obi4at vse pak ni e Rodina,no realizaciq nqma.Horata izvan BG sa to4no tezi,koito imat me4ti i imat smelost da gi gonat....a tezi tuk kadeto pluqt i ne im stiska da se borqt za po-dobar jivot..pone da ne govorqt.Ne se kriite zad Bulgariq,v opit da prikriete murzela i tova dali izob6to imate me4ti.Tova primerno 4e ba4kam v 4ujbina -ne me pravi rob.Az sam u4ila,dragi,i zatova edva li sam rob koito se vurti na stola v ofisa....koi za kakvoto e u4il nali? Haide sega pomislete sledva6tiq put predi na napi6ete nekav komentar....

malakalmavt
08-19-2007, 12:49
Абе, хора, не бягайте ами търсете начин как да решите проблема. Да избягаш, означава да се предадеш и да се откажеш от своето право. Защо бягате от страната вместо да търсите начин, как тя да се оправи!? Информация има и хората се обединяват, организират - присъединете се и вие, за да оправим страната и да премахнем небългарите политици, които ни управляват! Защото родината нищо не може да я замени. Едно време студентите по Европа (младежи) са се връщали за да участват доброволци в Българо-сръбската и Балканската войни, вие сега бягате пред шепа цигани-примати и политиците-еврейски подлоги! Искате всички да емигрират и да подарим на тези иззедници земята ли? Тази земя за която нашите деди са си оставили костите за да направят свободна!? Недейте така! Призовавам всички готови да се борят срещу статуквото будни българи, да се организират в организации или съюзи, които да се обединят в една голяма, която да състави план и да се действа! Но не разчитайте на политически партии и тем подобни простотии, просто системата не дава никакви резултати и няма надежда чрез политика! Влезте в сайта от подписа ми, прочетете темите, материалите и се присъединете към нас, българите решени да променят лошата съдба която се чертае за България!

Левски е казал: "От собствените ни задружни сили, зависи да бъдем равни на останалите европейски народи!". Ей, ние можем да бъдем колкото тях богати и развити, не го ли разбирате? Работата е в това, че всички политици са боклук и национални предатели, като при това са големи крадци и небългари. Трябва да се борим срещу тези индивиди, те са против нас и това всеки може да го види. България е с европейски цени, като дори някои неща са и по-скъпи. Но българите са с 10 пъти по ниски заплати от средно европейските. Българите плащат повече данъци и такси. Българите са мамени от всички големи монополисти - тец, бтк, вик, енергота и т.н. Българите са длъжни да слушат и търпят циганите и турците в своята родина!? Кой ни докара до тази разруха? Това е ясно, но не е тук мястото да се споменава. Просто апела ми е - да се организираме всички българи - братя и сестри и да направим нещо; ние можем да променим лошите планове за страната и дори да накажем тези престъпници, които искат да ни унищожат и оставят без родина! Има в интернет "Програма за унищожението на българския народ" прочетете я и размишлявайте, колко от точките вече са изпълнени и как систематичено, бавно и без много шум се изпълняват. Трябва да се действа! Но преди това да се организира всичко. Присъединете се, ако ви пука за вашата съдба, съдбата на вашите родители и съдбата на вашите бъдещи деца!

op
08-19-2007, 23:59
ta taka

GaN
08-20-2007, 00:28
Значи, много ме заинтригува дискусията относно българите в чужбина и тяхното "завръщане". Винаги ми е било интересно как във форумите всеки пише по нещо, а истината е общото от всички мнения плюс нещо, което е обягнало на повечето хора.

Искам да кажа само, че:

1. Съвременният свят е свят на мобилността. Няма граници. Днес може да работиш в София, утре в Ню Йорк, в други ден в Париж, Лондон и т.н.

2. Съвременният човек е преди всичко индивидуалист ! Отдавна сме отминали времето, когато задалжително като се изучим трябва да се върнем в родния град - при нашите корени. Семейната задруга не участва сред новите ценности.

3. Моля ви, правете разлика между национална идентичност, национално самоопределение и национално самосъзнание.

4. Правете разлика между държавата България и родината България !

5. Когато пишете по темата, казвайте за кое пишете - за държавата или за родината? това е важно, защото от там идват всичките ви караници във този форум.

6. Никой няма право да съди друг за изказано мнение или заета позиция. Всеки човек има право на избор ! Всеки си има свои мотиви да остане в България, да работи навън, да учи навън и т.н.

7. "Изкуствен национализъм" - много болна за мен тема ! Аз като човек, който обича родината си, не мога да понасям вече всички "изкуствени родолюбци". Какво имам предвид? - ами замислете се всички вие, които казвате, че обичате България и за вас тя е над всичко. За питайте се защо мислите така? Веднага ще почнете с изтърканите до безбожност клишета от типа на "красива природа, любезни хора " и т.н. - неща, които се повтарят от години. Та нима няма много други държави с уникална природа или други държави с любезни хора? - има разбира се ! :) Това, че Слави Трифонов, или някой друг популярен човек в България е казал нещо патриотично или е изпял някоя друга песен, не означава, че и вие като слушате ставате патриоти! Всеки човек може да си намери причина да обича България, а не само да се повтаря едно и също десетилетия наред !

8. Колкото до въпроса какво България прави за нас и какво ние за нея мисля да подкрепя една велика мисъл, а именно: "Хората не трябва да се страхуват от техните правитества, а правителствата трябва да се страхуват от своите хора!" - мисля, че тази мисъл е показателна !

9. Какво значи - върнете с в България? Човек е там, където иска да бъде, там където му е добре или там където е принуден да бъде по едни или други обстоятелства.

10. Едно любимо мое изказване на няколко поколения (включително нашите бащи и майки): "Нещата в България ще се оправят, но не за нас, не за нашите деца, а може би за децата на нашите деца" - пълна глупост ! Докато ние не се вземем в ръце и не отстояваме това, което искаме - никой или по точно, никои управляващи няма да ни дадат ! Ако ние продължаваме да мислим така, сме обречени да сме на тоя хал, на който сме сега до живот ! Искаме ли нещо - трябва да се борим за него, а не да чакаме някой да ни го даде на тепсия, защото просто няма кой ! - нито Европейския Съюз, нито фондове, нито приятели и т.н.

11. Който иска да живее в България - да живее там. Който иска да живее навън, да живее там ! Това си е абсолютно личен избор !

12. Нелепите забележки за проблеми в обществата на България и други страни. - Спрете се ! Навсякъде по света, всяка държава си има проблеми от различен характер ! Има ли смисъл да сравнявате проблемите на различните култури? Те винаги ще бъдат различни !

Ами, това е за сега :) Дерзайте ! :)

ЖИВЕЯ В ЧУЖБИНА
08-26-2007, 13:27
Значи, много ме заинтригува дискусията относно българите в чужбина и тяхното "завръщане". Винаги ми е било интересно как във форумите всеки пише по нещо, а истината е общото от всички мнения плюс нещо, което е обягнало на повечето хора.

Искам да кажа само, че:

1. Съвременният свят е свят на мобилността. Няма граници. Днес може да работиш в София, утре в Ню Йорк, в други ден в Париж, Лондон и т.н.

2. Съвременният човек е преди всичко индивидуалист ! Отдавна сме отминали времето, когато задалжително като се изучим трябва да се върнем в родния град - при нашите корени. Семейната задруга не участва сред новите ценности.

3. Моля ви, правете разлика между национална идентичност, национално самоопределение и национално самосъзнание.

4. Правете разлика между държавата България и родината България !

5. Когато пишете по темата, казвайте за кое пишете - за държавата или за родината? това е важно, защото от там идват всичките ви караници във този форум.

6. Никой няма право да съди друг за изказано мнение или заета позиция. Всеки човек има право на избор ! Всеки си има свои мотиви да остане в България, да работи навън, да учи навън и т.н.

7. "Изкуствен национализъм" - много болна за мен тема ! Аз като човек, който обича родината си, не мога да понасям вече всички "изкуствени родолюбци". Какво имам предвид? - ами замислете се всички вие, които казвате, че обичате България и за вас тя е над всичко. За питайте се защо мислите така? Веднага ще почнете с изтърканите до безбожност клишета от типа на "красива природа, любезни хора " и т.н. - неща, които се повтарят от години. Та нима няма много други държави с уникална природа или други държави с любезни хора? - има разбира се ! :) Това, че Слави Трифонов, или някой друг популярен човек в България е казал нещо патриотично или е изпял някоя друга песен, не означава, че и вие като слушате ставате патриоти! Всеки човек може да си намери причина да обича България, а не само да се повтаря едно и също десетилетия наред !

8. Колкото до въпроса какво България прави за нас и какво ние за нея мисля да подкрепя една велика мисъл, а именно: "Хората не трябва да се страхуват от техните правитества, а правителствата трябва да се страхуват от своите хора!" - мисля, че тази мисъл е показателна !

9. Какво значи - върнете с в България? Човек е там, където иска да бъде, там където му е добре или там където е принуден да бъде по едни или други обстоятелства.

10. Едно любимо мое изказване на няколко поколения (включително нашите бащи и майки): "Нещата в България ще се оправят, но не за нас, не за нашите деца, а може би за децата на нашите деца" - пълна глупост ! Докато ние не се вземем в ръце и не отстояваме това, което искаме - никой или по точно, никои управляващи няма да ни дадат ! Ако ние продължаваме да мислим така, сме обречени да сме на тоя хал, на който сме сега до живот ! Искаме ли нещо - трябва да се борим за него, а не да чакаме някой да ни го даде на тепсия, защото просто няма кой ! - нито Европейския Съюз, нито фондове, нито приятели и т.н.

11. Който иска да живее в България - да живее там. Който иска да живее навън, да живее там ! Това си е абсолютно личен избор !

12. Нелепите забележки за проблеми в обществата на България и други страни. - Спрете се ! Навсякъде по света, всяка държава си има проблеми от различен характер ! Има ли смисъл да сравнявате проблемите на различните култури? Те винаги ще бъдат различни !

Ами, това е за сега :) Дерзайте ! :)

ЕВАЛА ЗА ТОВА МНЕНИЕ !

Болшевик
08-26-2007, 13:31
Границите трябва да се затворят 8)

ЖИВЕЯ В ЧУЖБИНА
08-26-2007, 13:32
Абе, хора, не бягайте ами търсете начин как да решите проблема. Да избягаш, означава да се предадеш и да се откажеш от своето право. Защо бягате от страната вместо да търсите начин, как тя да се оправи!? Информация има и хората се обединяват, организират - присъединете се и вие, за да оправим страната и да премахнем небългарите политици, които ни управляват! Защото родината нищо не може да я замени. Едно време студентите по Европа (младежи) са се връщали за да участват доброволци в Българо-сръбската и Балканската войни, вие сега бягате пред шепа цигани-примати и политиците-еврейски подлоги! Искате всички да емигрират и да подарим на тези иззедници земята ли? Тази земя за която нашите деди са си оставили костите за да направят свободна!? Недейте така! Призовавам всички готови да се борят срещу статуквото будни българи, да се организират в организации или съюзи, които да се обединят в една голяма, която да състави план и да се действа! Но не разчитайте на политически партии и тем подобни простотии, просто системата не дава никакви резултати и няма надежда чрез политика! Влезте в сайта от подписа ми, прочетете темите, материалите и се присъединете към нас, българите решени да променят лошата съдба която се чертае за България!

Левски е казал: "От собствените ни задружни сили, зависи да бъдем равни на останалите европейски народи!". Ей, ние можем да бъдем колкото тях богати и развити, не го ли разбирате? Работата е в това, че всички политици са боклук и национални предатели, като при това са големи крадци и небългари. Трябва да се борим срещу тези индивиди, те са против нас и това всеки може да го види. България е с европейски цени, като дори някои неща са и по-скъпи. Но българите са с 10 пъти по ниски заплати от средно европейските. Българите плащат повече данъци и такси. Българите са мамени от всички големи монополисти - тец, бтк, вик, енергота и т.н. Българите са длъжни да слушат и търпят циганите и турците в своята родина!? Кой ни докара до тази разруха? Това е ясно, но не е тук мястото да се споменава. Просто апела ми е - да се организираме всички българи - братя и сестри и да направим нещо; ние можем да променим лошите планове за страната и дори да накажем тези престъпници, които искат да ни унищожат и оставят без родина! Има в интернет "Програма за унищожението на българския народ" прочетете я и размишлявайте, колко от точките вече са изпълнени и как систематичено, бавно и без много шум се изпълняват. Трябва да се действа! Но преди това да се организира всичко. Присъединете се, ако ви пука за вашата съдба, съдбата на вашите родители и съдбата на вашите бъдещи деца!

СЪГЛАСНА СЪМ С ПОЧТИ ЦАЛОТО ТИ МНЕНИЕ !

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 09:43
Тази тема.. за разлика.. от мн други.. има смисъл... е не мн голям.. но все пак има.... :wink:
Страшно мн българи.. вече са в чужбина... особено.. след като минахме в ЕС...
Какво има там ли... ами само пари... поне аз само това виждам... :wink:
Ако някога отида в чужбина... или ще е на почивка... или за да работя... но за няколко месеца само.. (при втория вариант :wink: ) ще изкарам малко пари.. и ще се върна в Бг..
Ако някой не ме изгони... :-D никога няма да утида да живея навън.. прекалено мн си обичам България.. даже със сичките и недостатъци.. за да се махна от нея :wink:

Erica
08-29-2007, 11:02
Тази тема.. за разлика.. от мн други.. има смисъл... е не мн голям.. но все пак има.... :wink:
Страшно мн българи.. вече са в чужбина... особено.. след като минахме в ЕС...
Какво има там ли... ами само пари... поне аз само това виждам... :wink:
Ако някога отида в чужбина... или ще е на почивка... или за да работя... но за няколко месеца само.. (при втория вариант :wink: ) ще изкарам малко пари.. и ще се върна в Бг..
Ако някой не ме изгони... :-D никога няма да утида да живея навън.. прекалено мн си обичам България.. даже със сичките и недостатъци.. за да се махна от нея :wink:

И аз като бях на 14 разсъждавах като теб (тати носи,мама меси тогава е лесно)... 8) и аз неисках и да чувам за заминаване...,а сега е обратното неискам да чувам и за връщане...както вече казах чужбина не ти дава само пари...дава ти и много други неща...
Мога да кажа и защо мисля така.За мен не нормално заплатите да не помръдват,а всичко друго постоянно да се вдига...Неможе един хляб да е около лев лев и петдесет,при положение че заплатата на един средно статистически българин е около 200 лева (говоря за малък град,от какъвто съм аз в Бг).Мога да дам хиляди примери още,но няма смисъл...Управлението на Бг ни съсипа,няма никакво бъдеще за на младите в Бг на този етап,колкото и да е жалко е така...
Може би сега много ще се обърнат и ще кажат,че не съм права че има бъдеще,че има много хора,които са се оправили и прочие,да има ги,но за съжаление са много малко...(Аз самата немога да се оплача,работих в Бг,получавах хубава заплата и ми стигаше...,но когато дойдох тук...,усетих огромната разлика...тук съм спокойна...)
Това е от мен искрено се надявам държавата ни да се оправи един ден...но така като гледам май няма да е скоро...,но все пак надеждата умирала последна...

Това си е лично мое мнение и мой избор.И азобичам България,но живота тук ми допада повече...

pepita87
04-22-2008, 15:02
Не съм пуснала темата конкретно за вас!Не се връщайте щом неможете.
Но ще ви кажа предпочитам България!!! :wink:

A za kogo si q pusnala?! :-o Ne mislq,che temata ti shte otvori vratata na emigranttei kum Bg!

BePoHuKa
09-07-2008, 02:26
v kolko temi e nujno da obqsnqvame 4e ako zavise6e ot nas 6tqhme da
se vyrnem no ima edni obstoqtelstva koito ni spirat- naprimer roditelskoto tqlo!!!
+1

BePoHuKa
09-07-2008, 02:27
v kolko temi e nujno da obqsnqvame 4e ako zavise6e ot nas 6tqhme da
se vyrnem no ima edni obstoqtelstva koito ni spirat- naprimer roditelskoto tqlo!!!

tItEufFf
09-07-2008, 14:46
А на мен ми е хубаво и навън .. Прекрасно е да знам, че вече не трябва да се ограничавам, че мога да влизам и в маркови магазини и т.н. Естествено, много ми е мъчно за България, за приятелите и роднините. Но не се чувствам нещастна. Много ми е хубаво тук. Късам се да уча, защото не знам френски, но знам, че тук има за какво да уча. А в България...ще си получа висшето и ще отида да работя в някой ресторант като сервитьорка :( Тук се чувствам по-сигурна...

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-28-2008, 15:46
не ми се връща особено... :shock: :-o :(

BePoHuKa
10-24-2008, 23:07
Какво толкова искате? Защо сте там? Нямате нищо Бачкате като луди защо?Защото не е България Но тук сте родени и...

Родна България,моя родино,
Тук сме родени под синьо небе,
Българи много има по света,
Няма по-скъпа от нашата земя!

Припев: (х1)
Елате в България,Върнете се българи,
Тук ви чакат майки и бащи,
Не забравяйте клетвата пред бог,че ще се върнете при българския род

2. В името българско,
върнете се приятели,
тук сте пораснали на родна земя,
братя и сестри с трепет о1акват ви,
знаят ще дойде ден,ще си спомните за тях
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Лелеее,ти добре ли си?? :razz: :razz: :razz: Ей ся идвам-да усетя благоуханието на претъпканите кофи за боклук и мангалите вътре в тях,кат завали дъжд да отида на басеин на улицата,всяко 12-годишно дете да може да си купи без проблеми цигари(защото ги дават,а не са скъпи).Да пътувам с колата по мръсните улици и през 2 мин някой да псува,а когато тамън излизам и се затичам към буса,той на безцеремонно си отпътува като съм на 2 крачки!Да ме гледат накриво,а продавачката в магазина да ми каже:"Аи казвай ко искаш по-бързичко!",да слушам по новините колко човека са били застреляни през деня,кой мафиот е убил друг,къде е имало престрелка.Най-вече искам да се върна за да се наслаждавам на главоломното вдигане на цените,а заплатите си остават перфектни-700 лв(в добрият случай).Да се чудя как ще си плащам сметката за ток,вода,телефон и т.н.Да подритвам кофички от кисело мляко по улицата!Много е яко също,когато учителките в даскало само ти се зъбят,щото имат милион проблеми на главата,че ..направо не ми се коментира.А и не им пука какво ще научат учениците..(иначе се образоваме) :razz:
Когато завали малко повечко сняг да се обявява бедствено положение,а хората да мръзнат из апартаментите на -2 градуса температура,заради гореспоменатите сметки за ток.Да гледам как някоя тръба се е пукнала и по улицата тече вода и от време на време някой разложен плъх си плава...Да ме е страх да изляза на улицата,защото някоя глутница гладуващикучета може да ме разкъса до смърт!
Направо умирам да се върна!!!
Тъй като гледам и управляващите правят много за да накарат хората да останат! :razz:
Мила моя,много обичам България и искам да се оправи,но повече сякаш искам АЗ да съм добре!Наречи ме егоистка ако искаш-може и такава да съм.ОБАЧЕ и пари да ми даваш-в Бългаия не се връщам!Ти си пей колкото искаш ;)

SoAfraid
10-26-2008, 00:20
Vie da ne si mislite idvam v chujbina i stavam bogat, gluposti na tarkaleta! Znaete li kolko trud i pot trqbva da izleete tuka dokato neshtata se naredqt nikade ne stava ei taka. Taka che ako si mislite otivam v chujbina i stavam milioner... tva sa rozovi sunishta. No inache naistina e taka che tuka (v momenta Angliq) naistina mojesh da uspeesh i da se razviesh v ierarhiqta ako bachkash horata te ocenqvat i te slagat veche na po gorno nivo, dokato v BG bachkash kato otkachen i nishto drugo za nqkakvi si murshavi pari deto ne mojesh ama nishto da spestish i edvam izdurjash da prejivqvash shto gode dobre... Taka che koito ima akul da misli i da izchezva ot BG no da znae che tuka sushto se iska trud i uporitost nikade ne haresvat murzelivcite i lenivcite. Tolkova ot men, koito ima shans da se spasqva :?

Darkkiss
10-26-2008, 00:40
в света се заплаща за това колко работиш
ако искаш твоята цел в живота ти да работиш ти спокоино можеш да си поръчаш кофчега и да отидеп в канада америка или англия
ако искаш да жевееш на хубаво място то спокоино мое да отидеш в европа(а чаи малко бе ние от 2007 сме членове на еу)
така че стоите си у бг
когато почнете да работите тогава ще ми обеснявате че зимате малко пари
и накрая тъпото ви мнения се отнася за София не за бг
ми като не ви харесва София раскараите се тъпи селяни
не искам да ми идвате в града и да ми го псувате
тъпи неблагодарни говеда!!!

SoAfraid
10-26-2008, 13:24
DarkKiss nqma da te obijdam makar che qko mi se iska da te naredq. Zashto narichash vsichki selqni? Da ne bi ti da si kompleksiraniqt selqnin i v momenta da si izbivash kompleksite m? I moga da ti kaja che izobshto ne razbirash kak stoqt rabotite v drugite strani sprqmo Bulgariq ne razbirash ama gram nishto. Kogato ti napraish godinite koito az sum rabotil shte si pogovorim seriozno na 100% sum siguren che samo govorish i q si rabotil tvurdo q ne si zamulchi ti kazvam i si vari v mirizlivata Sofiq.

Darkkiss
10-26-2008, 16:14
DarkKiss nqma da te obijdam makar che qko mi se iska da te naredq. Zashto narichash vsichki selqni? Da ne bi ti da si kompleksiraniqt selqnin i v momenta da si izbivash kompleksite m? I moga da ti kaja che izobshto ne razbirash kak stoqt rabotite v drugite strani sprqmo Bulgariq ne razbirash ama gram nishto. Kogato ti napraish godinite koito az sum rabotil shte si pogovorim seriozno na 100% sum siguren che samo govorish i q si rabotil tvurdo q ne si zamulchi ti kazvam i si vari v mirizlivata Sofiq.
когато селяци като тебе напуснат моя прекрасен град София тогава аз ще се върна тъпо исчадие
и млъкни щот си жалак...
аз ако не знам как седят нещатата няма кои да знае деа....
некуф селяк дошъл от село говори на човек говорещ 3 езика и имащ 3 паспорта
селяндур...

SoAfraid
10-26-2008, 16:43
DarkKiss nqma da te obijdam makar che qko mi se iska da te naredq. Zashto narichash vsichki selqni? Da ne bi ti da si kompleksiraniqt selqnin i v momenta da si izbivash kompleksite m? I moga da ti kaja che izobshto ne razbirash kak stoqt rabotite v drugite strani sprqmo Bulgariq ne razbirash ama gram nishto. Kogato ti napraish godinite koito az sum rabotil shte si pogovorim seriozno na 100% sum siguren che samo govorish i q si rabotil tvurdo q ne si zamulchi ti kazvam i si vari v mirizlivata Sofiq.
когато селяци като тебе напуснат моя прекрасен град София тогава аз ще се върна тъпо исчадие
и млъкни щот си жалак...
аз ако не знам как седят нещатата няма кои да знае деа....
некуф селяк дошъл от село говори на човек говорещ 3 езика и имащ 3 паспорта
селяндур...

Navri si gi v guza ve tupanar znaish li kolko mi puka za tebe i za tvoite vuzmojnosti ve lainar kvo kato govorish 3 ezika ve az govorq 5 kvo kato imash pasporti ve da ne si obikalql kolkoto men ve selqnin smotan sha mi hodil vuv viena vari na maikasi v putkata ve idiot smotan sledvashtiq put kato pishesh shte si pishesh sam !

Darkkiss
10-26-2008, 17:12
DarkKiss nqma da te obijdam makar che qko mi se iska da te naredq. Zashto narichash vsichki selqni? Da ne bi ti da si kompleksiraniqt selqnin i v momenta da si izbivash kompleksite m? I moga da ti kaja che izobshto ne razbirash kak stoqt rabotite v drugite strani sprqmo Bulgariq ne razbirash ama gram nishto. Kogato ti napraish godinite koito az sum rabotil shte si pogovorim seriozno na 100% sum siguren che samo govorish i q si rabotil tvurdo q ne si zamulchi ti kazvam i si vari v mirizlivata Sofiq.
когато селяци като тебе напуснат моя прекрасен град София тогава аз ще се върна тъпо исчадие
и млъкни щот си жалак...
аз ако не знам как седят нещатата няма кои да знае деа....
некуф селяк дошъл от село говори на човек говорещ 3 езика и имащ 3 паспорта
селяндур...

Navri si gi v guza ve tupanar znaish li kolko mi puka za tebe i za tvoite vuzmojnosti ve lainar kvo kato govorish 3 ezika ve az govorq 5 kvo kato imash pasporti ve da ne si obikalql kolkoto men ve selqnin smotan sha mi hodil vuv viena vari na maikasi v p****ta ve idiot smotan sledvashtiq put kato pishesh shte si pishesh sam !
3 пъти съм бил в Виена и съм обиколил 2 континента също така съм стъпвал на още 2
да обикалял съм повече от тебе
и престани да спамиш и да обиждаш
не аз съм селянина които е дошъл в София след като го сфалиха Тодор Живков

BePoHuKa
10-27-2008, 02:05
:shock: :shock: :shock: :shock: Нямам думи...Ти си плачевен случай !!!Толкова си твърдолглав ,че и реалността да те прасне по главата няма да се обърнеш да я видиш! :shock:

got2b
10-27-2008, 02:06
в света се заплаща за това колко работиш
ако искаш твоята цел в живота ти да работиш ти спокоино можеш да си поръчаш кофчега и да отидеп в канада америка или англия
ако искаш да жевееш на хубаво място то спокоино мое да отидеш в европа(а чаи малко бе ние от 2007 сме членове на еу)
така че стоите си у бг
когато почнете да работите тогава ще ми обеснявате че зимате малко пари
и накрая тъпото ви мнения се отнася за София не за бг
ми като не ви харесва София раскараите се тъпи селяни
не искам да ми идвате в града и да ми го псувате
тъпи неблагодарни говеда!!!

лол пич много си зле ... ти софия за България ли я броиш, я иди малко извън софия да видиш какво е и после се прави на много умен и голям патриот. сериозно като ти чета мненията и все едно чета някакви вицове или гледам най-смешните животни на планетата. я слез малко на земята и си поеми малко въздух щото си отчайващ случай. :D :D

Diam0nD
10-27-2008, 15:20
всичко което беше описано с кофите за боклук с манталитета на хората с бедствените положения и с другите все негативни работи ... е 100% вярно ! НО ми е чудно дали проблемите ти там не са от друго естество !??! нима отношението към чужденците да е толкова приветливо !? Едва ли ... ще ти кажа че чужденеца заема едно работно място на човек от тяхната нация и те хич не гледат с толкова добро око на тях/вас/ !!! Сега до другото клише с висшето и сервитьорството ... а бе вие не разбрахте ли че такава работа става само в години на криза и смут ... тия години минаха ... от 2003 насам си е доста поо добре от колкото от 90 до тогава .... ако може и това клише да не го давате във всеки 2ри пост няя да е лошо ... помислите дали е наистина вярно ... винаги и във всяка държава си има мутри и олигофрени които не стават за нищо освен за наркотрафик и проституция !! Моля не пробутвайте и лафа че навън образованието е по високо ... не във всички западни университети ... и ще питам така наречените преуспели на запад българи дали не са завършили СУ !??!?! или някой технически ?!?!?! Неее то СУ не е в България бе .,.. или е ??? Нима тук няма начин да се преуспее О.о ее то доган и другите държавни грабители няма да са вечно живи бе ...О.о /само да не дойде някой заместник .../ Но не знам защо го написах това нещо ... като се замисля няма смисъл от вас България !! Защо са и хора които ако се върнат само ще мрънкат и ще се оплакват ... я си стойте там ... нека ви тъпчат чуждите лайна ... нека ви гърчат от работа ,защото каквото и да си говорим към техни е едно ,към чужди е друго отношението !!!! Стойте там , срамувайте се да кажете че сте българи ... а ние тук явно ще се мъчим ,ще си чупим нервите по време на поредното бедствие ,но вярвам ,че НАПУК НА ВАС ,РОДООТСТЪПНИЦИ, ЩЕ ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРИЯ ДА ПРЕУСПЕЕ !!!!

Loshotia
10-27-2008, 17:27
^ да не забравяме все пак, че мутренството не е наше откритие, нито контрабандата.

За българското образование няма смисъл да говорим- факт е, че е по- лесно да станеш вишист в чужбина отколкото в България.

Послепис: то лайната от чужбина не миришат...

BePoHuKa
10-27-2008, 21:31
Относно последните 2 поста-да образованието в България е на много високо ниво, но висшето ви образование от България е незначително в доста страни.И не не мисля,че проблемите ми са от друго естество..Има много хора,които отиват в чужбина и се връщат,вярно е.Но вие замисляли ли сте се защо голяма част от тях остават?Може би им харесва ли какво..може и да са принудени да останат.Не се знае.Просто за да се откъснеш от родината си,от езика си,от семейството си и общо взето да започнеш от 0 -та означава,че има някаква сериозна причина да го направиш.Излезте малко извън границите на България бе ,хора.Поразгледайте,заинте есувайте се,вижте..Никой не ви кара да я напускате..просто малко излезте от черупките си. :)
п.с.НАПУК НА ВАС ,РОДООТСТЪПНИЦИ, ЩЕ ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРИЯ ДА ПРЕУСПЕЕ !!! -Нямате си и на представа колко много,наистина адски много ще се радвам ако стане така.Ще бъде прекрасно ако един ден България просперира и се издигне.Ако всичко се оправи като в някоя приказка.Ако улиците,хората,манталитета ни се промени към по-добро.Тогава наистина ще има за какво да ценя факта,че съм българка.И сега си я обичам и никога не съм се срамувала да кажа,че съм то България..само да беше и тя по-добро място за живеене :(

got2b
10-28-2008, 01:09
Относно последните 2 поста-да образованието в България е на много високо ниво, но висшето ви образование от България е незначително в доста страни.И не не мисля,че проблемите ми са от друго естество..Има много хора,които отиват в чужбина и се връщат,вярно е.Но вие замисляли ли сте се защо голяма част от тях остават?Може би им харесва ли какво..може и да са принудени да останат.Не се знае.Просто за да се откъснеш от родината си,от езика си,от семейството си и общо взето да започнеш от 0 -та означава,че има някаква сериозна причина да го направиш.Излезте малко извън границите на България бе ,хора.Поразгледайте,заинте есувайте се,вижте..Никой не ви кара да я напускате..просто малко излезте от черупките си. :)
п.с.НАПУК НА ВАС ,РОДООТСТЪПНИЦИ, ЩЕ ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРИЯ ДА ПРЕУСПЕЕ !!! -Нямате си и на представа колко много,наистина адски много ще се радвам ако стане така.Ще бъде прекрасно ако един ден България просперира и се издигне.Ако всичко се оправи като в някоя приказка.Ако улиците,хората,манталитета ни се промени към по-добро.Тогава наистина ще има за какво да ценя факта,че съм българка.И сега си я обичам и никога не съм се срамувала да кажа,че съм то България..само да беше и тя по-добро място за живеене :(

+1

браво мацка.

Loshotia
10-28-2008, 08:28
Вероника, какво имаш предвид под това, че висшето ни образование е незначително- не се зачита или просто университетите са обидно малко? Ако е първото, не съм запозната, но не съм и чувала хората да имат проблеми с това. Пък може и така да е, не споря. Ако е второто- сигурно сама знаеш, че създаването на някакъв продукт, какъвто конкурентен вече има на пазара е лесно, но създаването на име и репутация( добра), е трудно. Първото висше учебно завадение в България е създадено след Освобождението. Европейските държави( сигурна съм, че не са само те) имат традиции в това доста преди създаването на СУ. Това също е безспорно. Но с многото университети идва проблемът за учащите се в него. И ето например в английските университети приемат само с един TOEFL и мотивационно писмо, а в Дания в някои университети дори не изискват този изпит. Докато в България( въпреки че последните години се наблюдава известен отлив) за едно място в СУ се борят бая народ. Следователно и борбата е по- жестока. Докато в Монтрьо в Швейцария, в колежа по туризъм влизаш с 61(от 120) точки на TOEFL и 14 000 евро годишно!

Вярно е, че редица предпоставки са причината много народ да напусне страната. Съгласна съм, че това не е някаква прищявка. Но в България също е възможно един образован човек да се реализира. Младите вишисти в частните фирми взимат безбожно(за нашите стандарти) много пари.

Това, което мен ме дразни и което срещнах в този форум е едно тотално отрицание на всичко българско, независимо дали става въпрос за плюене върху съвременната действителност( макар и криворазбрана) или кощунство над изконни български символи.

Послепис: сигурно си казвала някъде из темите, но ще ми кажеш ли къде живееш сега?

got2b
10-28-2008, 15:07
sajelqvam 4e ne pi6a na kirilca, no sym v u4ili6te.

samo iskah da kaja 4e balgarskoto obrazovanie ne se za4ita v canada, imam predvid vis6eto obrazovanie. nito na maika mi nito na ba6ta mi im za4etoha vis6ite, i dokolkoto znam na makedonci, rumanci, sarbi i tn im se za4ita(ne sam 100% siguran za vsi4ki)... da ne govorim za germania, garciq, velikobritaniq, franciq, ispaniq i tn.

nie ne pluem po balgariq. to4no obratnoto. ako mrazeh Bulgaria nqma6e da davam tolkova pari da se pribiram vsqko lqto(po4ti). i 4esno kazano poznavam mn balgari tyk i znam samo za 1 momi4e koeto mrazi Bulgaria. taka 4e tova 4e sme zaminali izvan Bulgaria ne ozna4ava 4e q mrazim.

P.s v toronto jiveq.

Diam0nD
10-28-2008, 19:42
Нещата които аз знам стоят така : ако си завършил СУ 100% в цял свят ти го признават ... !! Ако е друг унивеситет те карат да положиш изпит че знаеш нещата и няма проблем ...

Loshotia
10-28-2008, 19:57
^днес се поинтересувах- на СУ, на НБУ и на НСА им се зачитат дипломите в Европейския съюз.

Darkkiss
10-28-2008, 21:11
доакто иам боклуци като вас БГ няма да се оправи
та вижте се бе секи псува др-я и обеснява кои е по Българин
и тея селяците псуват София защото по кумонизма не са могли да доидат в СФ(за тях е било като др държава)...

got2b
10-28-2008, 22:18
доакто иам боклуци като вас БГ няма да се оправи
та вижте се бе секи псува др-я и обеснява кои е по Българин
и тея селяците псуват София защото по кумонизма не са могли да доидат в СФ(за тях е било като др държава)... офофофоф прост си, и прост ще си останеш...

България не е само София.

SoAfraid
10-28-2008, 22:27
доакто иам боклуци като вас БГ няма да се оправи
та вижте се бе секи псува др-я и обеснява кои е по Българин
и тея селяците псуват София защото по кумонизма не са могли да доидат в СФ(за тях е било като др държава)...

HAhahahahahHAhahahaha :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Kakvoto bilo bilo, kakvoto e sega e sega! xhawxhawxhawxhaxwh kumonist li si e xhawxhawxha sha mi se kefel sus Sofiq xaxaxa, bravo be sofiqnec super si ot 1 do 10 glasuvam s 10,01 za tebe hxawhxahxaw... ubivash s tvoite PROSTI mneniq.

BePoHuKa
10-29-2008, 03:57
доакто иам боклуци като вас БГ няма да се оправи
та вижте се бе секи псува др-я и обеснява кои е по Българин
и тея селяците псуват София защото по кумонизма не са могли да доидат в СФ(за тях е било като др държава)...

HAhahahahahHAhahahaha :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Kakvoto bilo bilo, kakvoto e sega e sega! xhawxhawxhawxhaxwh kumonist li si e xhawxhawxha sha mi se kefel sus Sofiq xaxaxa, bravo be sofiqnec super si ot 1 do 10 glasuvam s 10,01 za tebe hxawhxahxaw... ubivash s tvoite PROSTI mneniq.+1 :razz:

Darkkiss
10-29-2008, 04:19
аьхьахьа сабрали се 3-ма селяка 2-ма от които рода и почнали да ме псуват защото си мислят че са велики
то е ясно че вие селяните мразите Софиянци
кфо да се говори ма идвате в моя град за да работите и учите нали селяци прости...

SiegHeil
10-29-2008, 04:33
Може и да имаш много вярни мнения но квото и да казваш София си е лайно, факт..

Darkkiss
10-29-2008, 04:35
Може и да имаш много вярни мнения но квото и да казваш София си е лайно, факт..


Лайно е щот те е яд че не е твойто лайно...

kristo
10-29-2008, 11:33
аьхьахьа сабрали се 3-ма селяка 2-ма от които рода и почнали да ме псуват защото си мислят че са велики
то е ясно че вие селяните мразите Софиянци
кфо да се говори ма идвате в моя град за да работите и учите нали селяци прости...
Че то в София поне едно 70% са върли селяндури бе, чистите софиянци едва ли надвишават 30%, даже и това са много. Затова като дойдат почивните дни и София буквално обезлюдява и от един милион остава не повече от 200-300 хиляди.

radoslava
10-29-2008, 14:13
:( :( :( ne6to po-hubavo ot rodinata ti..nqma.....povqrvaie mi :( :( :(

BePoHuKa
10-29-2008, 21:07
аьхьахьа сабрали се 3-ма селяка 2-ма от които рода и почнали да ме псуват защото си мислят че са велики
то е ясно че вие селяните мразите Софиянци
кфо да се говори ма идвате в моя град за да работите и учите нали селяци прости...OMFG :shock: :shock: :shock: Абе човек,ти тъп ли си какъв си не те знам!Не разбра ли,че на абсолютно на никой не му пука за София бе??Не разбираш ли,че ти обичаш София,защото там живееш и вероятно я гледаш с други очи?София е столица,има метро,има 1 000 000 население,но София не е хубав град,разбери го това.Не го казвам с никакви лоши чувства това-просто не мисли,че секи е примрял да отива там. ;)

Darkkiss
10-30-2008, 03:06
кристо прав си и точно за това мразя тъпите селянчета дето живеат в София и събота и неделя си одат на село да колят свинете....
вероника ти си тъпата не разбра ли че не живея в София?
роден съм там но не живея там...
АЗ ЖИВЕЯ В ТЪПОТО ТОРОНТО(СЕЛО КАНАДА)

LitTleJ
10-30-2008, 16:54
Как ша се върна ле вие акъл нямате.Ша се върна като се оправи!Не да ям леща и боб всеки ден да .... майката.В българия за да живеея така както се живее в по големите държави трябва да си гъзолизец или престъпник.Просто друг начин няма.

BePoHuKa
10-31-2008, 02:06
кристо прав си и точно за това мразя тъпите селянчета дето живеат в София и събота и неделя си одат на село да колят свинете....
вероника ти си тъпата не разбра ли че не живея в София?
роден съм там но не живея там...
АЗ ЖИВЕЯ В ТЪПОТО ТОРОНТО(СЕЛО КАНАДА)И за ко живееш там кат толкоз не ти харесва??Само плюеш Канада, а си избягал от невероятната си София ,която толкова боготвориш :-x Що не се върнеш? :x

Diam0nD
11-14-2008, 19:51
Поздрав за напусналите и хората ,които мислят да напускат : http://vbox7.com/play:9333c4cf !!!!

bigZ
11-14-2008, 21:59
[quote="BaT_GirL"]Какво толкова искате? Защо сте там? Нямате нищо Бачкате като луди защо?Защото не е България Но тук сте родени и...

Родна България,моя родино,
Тук сме родени под синьо небе,
Българи много има по света,
Няма по-скъпа от нашата земя!

Припев: (х1)
Елате в България,Върнете се българи,
Тук ви чакат майки и бащи,
Не забравяйте клетвата пред бог,че ще се върнете при българския род

2. В името българско,
върнете се приятели,
тук сте пораснали на родна земя,
братя и сестри с трепет о1акват ви,
знаят ще дойде ден,ще си спомните за тях[/quoте]

що мислиш че всички бачкат като луди и от къде ти дойде идеята на главата че нищо нямаме?А и на теб кво ти пречи в крайна сметка?

Diam0nD
11-15-2008, 13:10
ами аз ще ти кажа защо ... навсякъде без бачкане те чака просия ,както се пее в една песен ... в западна европа не е по различно ... Бачка се ,бачка се и пак се бачка ! Само вижте техните празници ,които са почивни дни и ги сравнете с тия в България .... тъпо е при условие ,че и там и тук тряя работиш здраво за да си добре ..

bigZ
11-15-2008, 16:21
Става въпрос че не е задължително да работиш като луд за да изкарваш добри пари.А поне навън може човек да живее добре с честен труд докато в България .......... :( :?

Diam0nD
11-15-2008, 16:42
Става въпрос че не е задължително да работиш като луд за да изкарваш добри пари.А поне навън може човек да живее добре с честен труд докато в България .......... :( :? хайде пак митовете и легендите ... сега тряя кажеш че вишисти мият подовете в ресторанти ,а тия без средно се движат в мерцедеси ...

bigZ
11-17-2008, 14:14
Nqma da go kaja.To koito e po umen i predvidliv ne e 4ista4.Tezi koito sa po smotani i nqmat nikakvo jelanie za ni6to te sa takaiva.