PDA

View Full Version : mnogo kofti nz kvo da praq :((



Tupak sum
10-27-2004, 21:16
Zna4i haresvam edno momi4e ot 9mi klas i tq me haresva. Ne q poznavm nito tq mene samo se zaglejdame po koriodite i ni6to. Q kajete kvo da praq kak da podhodq da zavurjime nqkakuv razgovor(ama ne naprimerno kak se kazvash shtot mislq 4e e tupo), kvo da napravq da q zagovorq i sledovatelno da q zabiq po natatuk ??? Molq vi pls ?

Bloody_Tear
10-27-2004, 21:52
Като за начало можеш да почнеш да я гледкаш,но не перверзно ами миличко право във очите,но не да се пулиш :shock: :D Можеш да и кажеш-"Здравей намирам те за сладка ако искаш да излезем някой път?" или пък нещо романтично да вмъкнеш...можеш да вземеш нещо от любовните Sms ;)Пиши после какво е станало :D Bye

charovnicata
10-27-2004, 21:55
мамка му,никога не пи6а ако няма да израза мнение,което да помогне на някои,ам сега просто не се сдържаааааммммм :evil: :evil: :evil: има 347947475757 такива теми,преди да пуснете поредната,разровете се малко,тцтцтттцт,как да я заговоря та как да я заговоря,ми с думи деева...
сорри де,просто разгледаи другите теми по въпроса.. по4вам да си мисля 4е не са останали смели мом4ета ве4е....

Flubenata
10-27-2004, 22:31
Mi na4i varvi6 po koridora i izpuska6 nqkav sladyrski himikal.Navejda6 se i g zima6.SPira6 do neq i kazva6 kaji mi tozi himikal ne e li mnogo hubav to4no katy tebe.

Otiva6 do neq i q pita6 izvinqvai ti li se kazva6 ...{nqkvo izmisleno ime} tq 6te ti kaje-ne.I ti 6te kaje6 za6toto mi kazaha 4e tova e mnogo hubavo momi4e a edinstvenoto hubavo tyk si ti.

Minava6 pokrai neq i kazva6 : Izvinqvai ot dosta vreme te nablydavam i si stra6no krasiva moje li da imam udovolsvieto da se zapoznaem.Ako kaja da zapoznavate se i zavarzvate razgovor.Ako kaje ne kazva6 jalko tolkova si krasiva tq 6te se varne i ...!

Nadqvam se da sam ti pomognala.Kasmet

Ka4o
10-27-2004, 23:39
emi tup si otivai i kazvai da hodite v kenefa DA TI svirne malko i si gotov :P

10-28-2004, 00:51
мамка му,никога не пи6а ако няма да израза мнение,което да помогне на някои,ам сега просто не се сдържаааааммммм :evil: :evil: :evil: има 347947475757 такива теми,преди да пуснете поредната,разровете се малко,тцтцтттцт,как да я заговоря та как да я заговоря,ми с думи деева...
сорри де,просто разгледаи другите теми по въпроса.. по4вам да си мисля 4е не са останали смели мом4ета ве4е....

Напълно съм съгласен...аман от индиянци и комплекси...

P.S. Аз ли трябва да знам как да свялиш твоето момиче???
Нали знаеш, нищо не идва на готово!

Ако ти кажа какво да правиш, следващия път вероятно няма да мога.Затова си размърдай шибаната глава и измисли нещо.Бъди мъж, а не мъжленце!!!
И без SMS-чета и мейлове и разни там други хора - отиваш и действаш.
Айде успех :!:

Delio_MaN
10-28-2004, 00:56
Това горе съм аз, да се знае!!!

Dino88
10-29-2004, 17:53
Mi kvo da ti kajem be bratle, tova ne6to prosto si idva ot samosebesi (ot vatre). Prosto 4aka6 udoben moment i otiva6 da se zapoznaete. I posle i kazva6, 4e trqbva da si pogovori6 s neq sled daskaloto ili kogato 6te da e. I tq ako se saglasi gleda6 i v o4ite i... (Mi vij sega nz kak da ti kaja, nqkak si ne moga ti obesnq oba4e mnoo si mi simpati4na, hlatnah po tebe! I iskam da znam moje li da se polu4i ne6to mejdu nas?) ei takivi gluposti. Bahti tova ne moje da se obqsni we man. Deistavi i 6te vidi6, 4e 6te se polu4i ne6to, no i tq ako te haresva de. :wink:

wetti
10-29-2004, 18:31
napravi i nqkav kompliment a ako tq se drazni ot takiva ne6to kaji ne6to na bazik taka4e da e nakara6 da se zasmee i zapo4ni laf :)ne e trudno stiga da go iksa6 ta to si idva ot vatre :) USPEH :P

voinika
02-07-2006, 16:51
Дай й пари и й кажи, че си богат. Това мисля, че е нестандартния подход, който търсиш. Успех

midnight...
02-07-2006, 17:03
ами просто отиваш при нея и казваш нещо от рода"хей здрасти! как си...бла бла" то неможе всичко да е под сценарий :-s

voinika
02-07-2006, 17:05
то неможе всичко да е под сценарий ?

Може може.

Primetime
02-07-2006, 17:09
то неможе всичко да е под сценарий ?

Може може.
Moje

voinika
02-07-2006, 17:11
то неможе всичко да е под сценарий ?

Може може.
Moje

Нали и аз това казвам.

Frank_Lampard
02-07-2006, 17:11
Ае мамка му, тоз форум е изпълнен с някакви хора, които се оплакват и търсят съвети... Ае хора вие нямате ли си приятели ??? Ние да не сме любовни консултанти... Можем да ти дадем мнение колкото и всеки друг, само че най-добре ще е сам да си прецениш какво да правиш... Това момиче ти ли ще го сваляш или ние ще ти го печелим ?! Немога да разбера какво толкова сте се отчаяли повечето ... Харесват някакво момиче или момче и се чудят какво да правят.. Еми виж това момиче ще трябва да хареса самия теб, а не съвета на някой от този форум... Ае стегнете се малко де. То вярно, че сме тийнейджъри, ама повечето от вас са толкова заблудени, че може би брат ми(1ви клас) може да вземе по-трезва оценка от вас. Като сте решили да пишете, пишете нещо смислено, а не тъпи мнения ...

voinika
02-07-2006, 17:20
Ae, войника нямаш ли си друга работа ? Спри да връщаш теми от 2004 ! Еби му майката, тия дати са там, за да се виждат !

Добре объркал съм се аз от къде да знам от коя дата е?

voinika
02-07-2006, 17:38
Ахаххахах, лелеее кажи, че не питаш наистина ?!?
Ти цял ден се бъркаш, май !ахаххаха

За кое? Не знам за какво говориш.

sometimes_
02-07-2006, 17:54
Frank_Lampard da ne zabravqme vse pak che prednaznachenieto na foruma e imenno za tova... :P Da pitame da iskame i da davame syveti :D

voinika
02-07-2006, 18:24
Frank_Lampard da ne zabravqme vse pak che prednaznachenieto na foruma e imenno za tova... Razz Da pitame da iskame i da davame syveti

Тука искам да кажа, че си много прав !!! Той незнам защо ме мрази толкова просто обърках датата.

xOtkiSsSs
02-07-2006, 20:23
[quote="midnight..."]ами просто отиваш при нея и казваш нещо от рода"хей здрасти! как си...бла бла" то неможе всичко да е под сценарий :-s [/quote
syglasna sam