PDA

View Full Version : i az ne moga da se.....



tup4o
10-27-2004, 20:20
i az ne moga da se celuvam q kajete kaka stava kvo poto4no praite s ezika i ve4e sum na 16 i ne moga da se lija :(((

Kajee pls kak to4no si vurtite ezika ili nqkvi takiva 4e mi e super 6it . Skoror sigurno she se zabiq s edno momi4e ama kato ne moga da se celuvam :(((((((((((((((((((((((((( nz kvo da praq

10-27-2004, 20:25
http://www.teenproblem.net/index.php?mode=statii&id=815

tuka mojesh da procheteshs ichko koeto te valnuva po taq tema....pak i i ma drugi statii za chetene po taq tema..... :wink:

AMG-to
10-27-2004, 20:25
pi4 to tova si idva ot samosebe si i az nevervah na vremeto no e taka.
vseki si ima stil v celuvaneto nemoje da se opishe ,,, hvastash devoikata i gledai 4e 6te stane.
uspeh!

10-27-2004, 20:38
1 greshka koqto povecheto momcheta dopuskat : NE SE CELUVAI UJASNO BARZO KATOPO FILMITE!!!! GADNO E I TQ SHTE POMISLI CHE SI NQMAV ZADRASTENQK! :shock: NEDEI DA BARZASH PREKALENO MNOGO! :D

SanDRo
10-28-2004, 17:45
Не знам, ама аз ще ви кажа нещо, което всички правят, а е супер тъпо. 'Що под дяволите всички си пъхат езиците в устата на другия (взаимно) и почват да ги "въртят"!? И кво е удоволствието от ттвааа, тва не е целувка, а по-скоро нещо... И аз не знам кво... Трябва да има нежни целувки, "засмуквания", облизвания :wink: , погледи 8) ...

flirty_girl
10-30-2004, 20:30
Не знам, ама аз ще ви кажа нещо, което всички правят, а е супер тъпо. 'Що под дяволите всички си пъхат езиците в устата на другия (взаимно) и почват да ги "въртят"!? И кво е удоволствието от ттвааа, тва не е целувка, а по-скоро нещо... И аз не знам кво... Трябва да има нежни целувки, "засмуквания", облизвания :wink: , погледи 8) ...

Iska6 da kaje6 4e ne xaresva6 celuvkite s ezik,taka li????????/

Frankee^^
10-31-2004, 17:53
Не знам, ама аз ще ви кажа нещо, което всички правят, а е супер тъпо. 'Що под дяволите всички си пъхат езиците в устата на другия (взаимно) и почват да ги "въртят"!? И кво е удоволствието от ттвааа, тва не е целувка, а по-скоро нещо... И аз не знам кво... Трябва да има нежни целувки, "засмуквания", облизвания :wink: , погледи 8) ...

Iska6 da kaje6 4e ne xaresva6 celuvkite s ezik,taka li????????/

za mene...to4no tfa koeto kaza SanDRo si e istinska celyfka s ezik :wink:

artbaby
11-01-2004, 17:16
Не знам, ама аз ще ви кажа нещо, което всички правят, а е супер тъпо. 'Що под дяволите всички си пъхат езиците в устата на другия (взаимно) и почват да ги "въртят"!? И кво е удоволствието от ттвааа, тва не е целувка, а по-скоро нещо... И аз не знам кво... Трябва да има нежни целувки, "засмуквания", облизвания :wink: , погледи 8) ...
yesT nai-posle "po-dqvolite" edno mom4e koeto da vlaga nqkakvo 4uvstvo v celuvkite
za men pone tochno tova koeto opisa si e istinskata celuvka s ezik :oops:

Josefinne
11-01-2004, 18:18
Хей, никак не е трудно. Просто не се шашкай - това е най-важното и при целувките и при секса 8) . Начи като се "захапете" с мацето, първо я целувай само с устни, всмуквай някоя от устните й, бъди нежен, после лекичко й пусни езиче и започни да го увиваш около нейното, после карай по-смело и така и така. Докато се усетиш вече страстно ще се "мляскате". Пък и ако уцелиш момиче, което обича да контролира нещата - просто прави това, което и тя прави...Едва ли ще ти се иска, но ще се успокоиш, ако й кажеш, че не можеш да се целуваш, макар и по заобиколен път. Лесно е. Ако й кажеш даже после може да съжаляваш, че си й казал, защото ще ти се види толкова лесно! :D

11-29-2004, 22:35
Хей, никак не е трудно. Просто не се шашкай - това е най-важното и при целувките и при секса 8) . Начи като се "захапете" с мацето, първо я целувай само с устни, всмуквай някоя от устните й, бъди нежен, после лекичко й пусни езиче и започни да го увиваш около нейното, после карай по-смело и така и така. Докато се усетиш вече страстно ще се "мляскате". Пък и ако уцелиш момиче, което обича да контролира нещата - просто прави това, което и тя прави...Едва ли ще ти се иска, но ще се успокоиш, ако й кажеш, че не можеш да се целуваш, макар и по заобиколен път. Лесно е. Ако й кажеш даже после може да съжаляваш, че си й казал, защото ще ти се види толкова лесно! :D

Напълно съм съгласен не нищо трудно просот трябва да си много спокоен може да вземеж да пийнеш малко алкохол(пр 100-150гр.) или пуши малко трева, за да не ти пука и да не се притесняваш/ Лесно е ще видиш

jik tak
08-29-2006, 00:58
da i kato se napu6i i napie kato dahne na mackata i tq 6a padne :D

jik tak
08-29-2006, 01:01
i kato se svesti 6a i kaje6 4e e bilo ot orgazma :D :D :D :D :D :D :D :D

koalka
08-29-2006, 06:31
Има много такиа теми,хубаво ще е да потърсиш.

maybelline
08-29-2006, 07:04
Когато целунах приятеля ми за пръв път,той каза,че се целувам все едно и преди съм го правила(т.е. хубаво).И аз не знаех как,но то просто стана от само себе си.Въобще не се изискват някакви специални умения и т.н.Просто като целунеш момичето не мисли как се справяш.Мисли за самият факт че я целуваш;)

gazarka
08-29-2006, 09:07
interesna tema!moqta parva celuvka be6e proval -istinski proval!!!pahnah ezika si v ustata mu grubo i po4nah da go 'ru4kam'!sled kato svar6i 'celuvkata' ni toi sam razbra 4e ne sam se celuvala predi i kaza 4e ima mnogo vreme da se nau4a!taka i stana sega moga da tvardq 4e sam spec v celuvkite \:D/

LilAngel
08-29-2006, 09:44
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1044
късмет :wink: