PDA

View Full Version : ...toi me ima za sobstvenost



tajna salzi4ka
10-27-2004, 22:14
Poznavam edno mom4e pove4e ot tri godini i ot togava sam luda po nego.Mnogo vreme mu pokazvah 4e me interisuva i 4e ne mi e bezrazli4en a toi mi dava6e samo priqtelstvoto si.No ot izvestno vreme ne mu pokazvam 4e se interisuvam ot nego.No vse pak toi si misli 4e o6te me interisuva,a tova ne e mnogo vqrno.Predi izvestno vreme po4nah da izlizam s edno mom4e,koeto toi poznava6e-mnogo mi haresva6e,no moqta "istinka" lubov si napravi truda da mu nagovori nqkakvi prostotii za mene i da ni skara.Predi edna sedmica edna ve4er bqh s edno mom4e i se celuvahme,a posle kogato tova mom4e si tragna moq 4ovek doide da ima iska smetka kakav bil tozi i kakvo az sam si mislila 4e pravq s nego.Poma4ih si da mu obqsnq 4e ne mi e nikav da mu davam smetka i 4e az ne sam mu sobstvenost,no qvno ne go razbra.I poneje se poznava6e s tova mom4e stana taka 4e to pove4e ne mi se obadi.A sega e napat da provali o6te edna moq vrazka-makar samo ot nqkolko dena...kavo da pravq mi kajete.
Az ne sam negova sobstvenos,toi ne me haresva,a v sa6toto vreme postoqnno me revnuva.Molq vi kajete jajvo da pravq-tova mom4e s koeto sam sega naistina mnogo mi haresva...

Flubenata
10-27-2004, 22:19
Toq e palen smotanqk 6tom pravi taka.Ti si mnogo prava.Predupredi mom4e predi toi da mu e nagovoril gluposti.Otidi i mu kaji an tova mm4e 4e ti moje da si bila negyva no ve4e nesi i da zabravi za tebe.6tom kogato te e imal nete e pojelal i nete e revnuval za6to sega kogato te nqma te iska.Da e mislil po rano ei tyi mu e gadnoto... Aide kasmet i uspeh !!!

someone_f
10-27-2004, 22:21
ne e redno toq da postupva taka s teb.shtom ne iska da imash vruzki s drugi i ne iska da e s teb...zna4i ne ti e nikakuv priqtel i nishto hubavo ne mojesh da ochalvash ot nego.govori s nego...namekni mu i ako i sled nameka ne razbere...ve4e mu kaji vsichko qsno i tochno v liceto s risk da ti se obidi.takuv chovek za priqtel ne moje da imash,daje ne mojesh da go narechesh priqtel...

Tedichka
10-28-2004, 12:01
Че това е супер тъпо! Вярно, че любовта е сляпа ама му тегли на тоз една майна, защото ти не си ничия собственост и едва ли някога ще бъдеш! :x Баси! :x
Как може д аима такива хора! :x

Sapphir
10-28-2004, 12:08
Бе и*и му майката на тоз бе ! Как така ще ти проваля живота .Както ти каза ти не си му никаква както и той на теб. Ти вече не изпитваш нищо кам него .. нали.. не го харесваш не го обичаш.. тогава просто няма смисал да се тормозиш излишно и да го тарпиш

10-28-2004, 22:07
abe momi4e q mu ebi maikata na toq-nikoi 4ovek ne moje da vzema drug za negova sobstvenost.dokolkoto razbrah ti nikoga ne si bila s nego-am kvo iska togava-q go zaebi-govejdo

milo momi4e
10-29-2004, 10:14
abe kakto ve4e vsi4ki ti kazaha tova 6te ti kaja i az-q go zaebi toq,tva e nqkakva izmet

TSecret
10-29-2004, 13:48
zdravei az imah sa6tiq problem s biv6eto mi gadje-provali mi 4 vraski.......:( no ot niakolko meseca ne si govorq s nego i kato go zase4a{6toto e ot moq vhod} go podminavam vse edno ne go poznavam i ot togava si namerih druga kompqniq koqto da ne poznava biv6iq......mi samo 6te ti kaja da niama6 niakaakvi vraski s tova mom4e 6tom i 4uvstva niama6 prosto ne mu pozvolqvai da ti provalq jivota.!uspeh

little_black_dress
10-30-2004, 13:38
Моето мнение е , че не трябва човек да се занимава такива хора !!!
Но , в крайна сметка - ти си решаваш !!! :roll:

Vaniushkata
09-04-2006, 16:50
xaxa.mnogo poznata istoriq mila.toi mi provali samo 1 vryzka po toq na4in.ne uspq da me skara s pove4e mom4eta 6tot go napraih bombok.NIKOI nqma pravo da ti zapovqdva i da ti se mesi v rabotite.az otidoh pri nego i mu vdignah strahoten skandal,tretat svetovna be6e.kazah mu 4e ne iskam pove4e nikoga da go vijdam,4e ako samo se dobliji do men edno momi4e nqma da go pogledne,4e go mraza,4e e gnusen typanar kato vsi4ki.toi oba4e si pomislil 4e se byzikam.opita se da mi provali vtora vryzka,no ne uspq,togava toi sy6to izliza6e s edno momi4e,tq ne go pogledna pove4e.poznai zaradi koi?:)kakto o4akvah toi doide da mi tyrsi smetka.az mu se izsmqh super podigravatelno i mu kazah"vnimavai s men,qvno ne me poznava6 tolkova dobre,umeq da pravq mrysno"i si trygnah.i toi me ostavi.i sq dori ne se pozdravqvame.vzemi moq primer.tva ti predlagam.

iiirish
09-04-2006, 17:15
а може би не е така както си мислиш ти. щом те ревнува сигурно изпитва някакви чувства към теб, макар и само харесване. от друга страна има вероятност той просто да е свикнал да разчита, че ти винаги ще го харесваш, и когато в един момент се оказва, че искаш друг живот с други хора, той иска отново да те върне. отново да има с кого да си повдига самочувствието и винаги да те сочи като пример, че има момиче, което умира за него :-k

_Imaginary_girl_
09-04-2006, 18:11
Е тФа наистина е супер глупаво :?
Разкарай го тоя,оттърви се от него ...
и той не знае какво иска,но тФа не е твой проблем!
Като не разбира,че не си му собственост,поговори
с момчето,с което ходиш сега и му обясни за тоя
глупак....той може да те разбере и да не провалите връзката си :wink:

alkobalko
09-04-2006, 19:49
Хора, погледнете от кога е темата.

Ice_Queen
09-04-2006, 20:01
Мисля си че момичето от отдавна няма този проблем :-D