PDA

View Full Version : e40-flooder???????????????



e4o
10-27-2004, 22:16
hi sladurkovzi, vie kvo 6te kajete???????? Pomnite moq avatar s pingvin4etata????????, sa toq fluder tup pone za men pak si e smenil avatara kato moq,,,,,,,,, vie koi izbirate E4o ili FLOOder, ebasi maikata toq na kuv se praviiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????Aide sladuri vie ste, as vi obi4kam plus tva sum i po otdavna ot toq..............vie re6avqte{P}

Nekasa4a
10-27-2004, 22:24
Abe i men ne6to me drazni toq. Nz ko da ti kaja malumnici mn po toq svqt :D

e4o
10-27-2004, 22:30
Abe i men ne6to me drazni toq. Nz ko da ti kaja malumnici mn po toq svqt :Dmi ebasi ti perzeni, toq samo me kopira ot kak e do6ul, kva e taq rabota, ako me poznava da si kaje 8) :lol:

stasenceto^
10-27-2004, 22:30
izbirame teb :D (pone az de),ne6to i men me nervi toq flooder
6te mi kaje6 li mejdu drugoto ot kade go be6e vzel toq avatar s pingvin4etata,ako ima ne6to drugo tam da si haresam :wink:
ne 4e ne si haresvam avatara ,mnogo me kefi toq film 2Fast 2Furious :)

stasenceto^
10-27-2004, 22:34
mnogo e iznervq6to nqkoi da te kopira nali,a znae6 li na jivo kakvo e ,imah edna priqtelka deto me kopira6e,vseki den bqhme zaedno i non stop me kopira6e vuv vsqko otno6enie,ujasno e :evil:

e4o
10-27-2004, 22:34
izbirame teb :D (pone az de),ne6to i men me nervi toq flooder
6te mi kaje6 li mejdu drugoto ot kade go be6e vzel toq avatar s pingvin4etata,ako ima ne6to drugo tam da si haresam :wink:
ne 4e ne si haresvam avatara ,mnogo me kefi toq film 2Fast 2Furious :)mi mnogo 10x 6tom si za men, no sa tva ne moga da ti go kaja 6toto i toq sigor go vzima ot tam 6tom tolkova mnogo me kopira ako iska6 mi pi6i li4no :cry: :wink:

10-27-2004, 23:13
na floodera shtqh da mu napravq mn jestoki neshta ako beshe do men v momenta! drazni s UMIKALNATA SI TAPOTA!
A E4O - ne me kefi nachina po koito si praish samoreklama!no zastavam za teb zashtoto floodera me vbesqvaaaaa!

e4o
10-27-2004, 23:26
na floodera shtqh da mu napravq mn jestoki neshta ako beshe do men v momenta! drazni s UMIKALNATA SI TAPOTA!
A E4O - ne me kefi nachina po koito si praish samoreklama!no zastavam za teb zashtoto floodera me vbesqvaaaaa!o kitti, as ne iskam da si pravq reklama, ni nai malko, i ne mislq 4e si pravq :shock:

bibonda
10-28-2004, 02:40
hihi ne go znam ma kvo se darvish i kvo ti puka izobstho tuka sme za fun tai 4e ...... nqma smisyl da se qdosvai gledai na neshtata ot hubavata strana :)))))

e4o
10-28-2004, 10:06
hihi ne go znam ma kvo se darvish i kvo ti puka izobstho tuka sme za fun tai 4e ...... nqma smisyl da se qdosvai gledai na neshtata ot hubavata strana :)))))boje boje as da se durvq, ti ne6to ne si dobre, mnogo qsno 4e sme za fun tuka, no ne vijdam ne6to ob6to :P

BABY_SEXY_GIRL
10-28-2004, 22:10
Mnoo qsno, 4e teb izbiram :!: :) Toq Flooder me drazni, mnogo e potaen i igrae rolq na nqkakav razkreposten, no edva li e takav :? ...I az zabelqzah, 4e si slaga kato tvoite avatari i daje e pusnal tema za tozi i pi6e, 4e go e tursel dalgo vreme v google :lol: :evil: Tova go e napravil, za da se za6titi ot napadki za avatara... :shock: :!:

DeaTHroW-ReC_F
10-29-2004, 09:46
hi sladurkovzi, vie kvo 6te kajete???????? Pomnite moq avatar s pingvin4etata????????, sa toq fluder tup pone za men pak si e smenil avatara kato moq,,,,,,,,, vie koi izbirate E4o ili FLOOder, ebasi maikata toq na kuv se praviiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????Aide sladuri vie ste, as vi obi4kam plus tva sum i po otdavna ot toq..............vie re6avqte{P}
кажи един който ше застане на негова страна освен дядо ви попа гяволин...

e4o
10-29-2004, 10:23
misii mnogo na vsi4ki :wink: :oops: ve4e mi mina qda na toq "pi4", i ne mi puka :lol:

Jamalska
10-29-2004, 10:40
vote fo' e4oooo i awatara s pingwin4etata...mnoo sladki bqha...
Kittie_,mnoo qk awatar i podpis...

artbaby
10-29-2004, 10:53
mi ti mnogo qsno :wink:
a flooder e plagiat i nishtu pove4e ........ 4ovek se dzveri da si haresa neshtu sladursko i posle idva nqkuf nefelen gashlio i se prai na velik 4e nasi4ko otgore i s 4ujd avatar :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

a pingvin4etata bqha mnogo sladursko .... ako si gi smenila smao zaradi nego :evil: ... po dobre pak si gi sloji :roll:
usmivka dushichka ne se vprqgai na akula na nqkoi koito ne go zaslujava :wink:

DraGonHeaRt
10-29-2004, 11:30
e4o e4o e4o e4o e4o e4o ti si nashiq geroi !!

e4o
10-29-2004, 11:30
mi ti mnogo qsno :wink:
a flooder e plagiat i nishtu pove4e ........ 4ovek se dzveri da si haresa neshtu sladursko i posle idva nqkuf nefelen gashlio i se prai na velik 4e nasi4ko otgore i s 4ujd avatar :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

a pingvin4etata bqha mnogo sladursko .... ako si gi smenila smao zaradi nego :evil: ... po dobre pak si gi sloji :roll:
usmivka dushichka ne se vprqgai na akula na nqkoi koito ne go zaslujava :wink: 8) mersi mnogo mili4ka, a puk pingvin4etata moje naistina da si gi vurna, bqh si sviknala s tqh, i si me kefkaha

artbaby
10-29-2004, 11:43
aham ;) i az moito puFkaFo hamster4e (ili morsko svin4 ..kakto i da e ) shte si go vurna ama sled nqkoia i druga sedmica da se zatuja za nego ;)

btw ima li nqkvi drugi gotinki kartinki tam kudeto si nameri pingvin4etata ;)

AMG-to
10-29-2004, 11:56
az sum za e4o

Грахче
10-29-2004, 12:37
Не мога да разбера,защо занимавате форума с личните си битки и проблеми :shock:

amy lee
10-29-2004, 12:54
mi tebe izbiram est.i na men mi naprai vpe4atlenie 4e si e slojil avatar kato tvoq.za kvo mu e da te kopira?egati tupaka

Flooder
10-29-2004, 13:59
Аз съм за Ечо!!!!

amy lee
10-29-2004, 14:04
eto,pak si ne slojil avatar kato na e4o........ :roll:

e4o
10-29-2004, 18:01
Аз съм за Ечо!!!!
interesen otgovor :lol:

rosskata
10-29-2004, 20:59
Не мога да разбера,защо занимавате форума с личните си битки и проблеми :shock:

Аз съм за Грахче... И за пореден път си заавам въпроса: Тоз сайт няма ли модератори или да???

e4o
10-29-2004, 21:48
Не мога да разбера,защо занимавате форума с личните си битки и проблеми :shock:

Аз съм за Грахче... И за пореден път си заавам въпроса: Тоз сайт няма ли модератори или да???
dobre koi a spored teb kva tema e po-qka........ebah komar, koza itn , sa vseki iska po nqkuv na4in da si iskaje mnenie i kakvoto mu e na du6ata, taka 4e kvo lo6o ima 4e as sum zadala takava tema, kato ne te kefi ne se vklu4vai i ne otgovarai.......... :cry: :wink:

rosskata
10-29-2004, 21:55
Не мога да разбера,защо занимавате форума с личните си битки и проблеми :shock:

Аз съм за Грахче... И за пореден път си заавам въпроса: Тоз сайт няма ли модератори или да???
dobre koi a spored teb kva tema e po-qka........ebah komar, koza itn , sa vseki iska po nqkuv na4in da si iskaje mnenie i kakvoto mu e na du6ata, taka 4e kvo lo6o ima 4e as sum zadala takava tema, kato ne te kefi ne se vklu4vai i ne otgovarai.......... :cry: :wink:

Хъм... Да взема и аз да пусна тема- Ухапа ме комар по носа...

e4o
10-29-2004, 22:08
he roskaa, mi nz ama vse pak znae6 kvi temi puskat, sa nadqvam se da ne si se ubidila s ne6to, piini edna bira(ot men s vodka), i nqma da ti puka za ni6to, nali vie s Gal obi4ate da si piivate, i za tva vi se kefq :wink: a as prosto se bqh qdosala malko pove4e, 6toto mi be6e napregnat togava i denq i za tva q pusnah taq tema, ti da ne misli6 4e 4ak tolkova mi e zor??????????? :wink:

Грахче
10-29-2004, 22:25
Аха, и понеже преобладаващите теми са невероятни простотии и ти реши да не изоставаш по-назад. Ми да, за кво ти е да си над другите като може да си овца от стадото...

rosskata
10-29-2004, 22:30
Peace 8) ...Няма да се карам повече... Ама ще пия водка, щото бирата не я обичам. :?

BABY_SEXY_GIRL
10-29-2004, 22:33
Аха, и понеже преобладаващите теми са невероятни простотии и ти реши да не изоставаш по-назад. Ми да, за кво ти е да си над другите като може да си овца от стадото...

Za6to vsi4ki ste se ozlobili tolkova? :shock: Momi4eto si ima problem i 6tom e re6ila da sloji tema za tova, nqma kak da popravite ne6tata, ve4e e stanalo, ima li smisal da komentirame? V temite, koito naistina zaslujavat kritika duma ne obelvate, samo napi6ete edno ironi4no izre4enie i tova e, a kogato nqkoi redoven pusne nesmislena za vas tema mu se ka4vate na glavata! :evil: Ne zabravqite, 4e internet e free space :wink:

rosskata
10-29-2004, 22:45
[color=red], a kogato nqkoi redoven pusne nesmislena za vas tema [color]

Чакай малко бе душа, това кой колко е редовен кво значение има- една тема като е безсмислена няма занчение кой я пуска.
И защо да критикувам хора, които са толкова зле ,че да напишат тема от рода на "ебах се със слон", смяташ ли , че изобщо има смисъл да се критикува такъв човек, той си е просто невменяем, ни приема, ни предава.
Има смисъл да се критикуват тези ,които са достатъчно интлигентни и разбират за кво става въпрос, както и тези ,на които им пука за сайта, иначе просто няма смисъл ...

И какво значи "безсмислена за вас"? Кои сме "ние"?

Грахче
10-29-2004, 22:46
Za6to vsi4ki ste se ozlobili tolkova? :shock: Momi4eto si ima problem i 6tom e re6ila da sloji tema za tova, nqma kak da popravite ne6tata, ve4e e stanalo, ima li smisal da komentirame? V temite, koito naistina zaslujavat kritika duma ne obelvate, samo napi6ete edno ironi4no izre4enie i tova e, a kogato nqkoi redoven pusne nesmislena za vas tema mu se ka4vate na glavata! :evil: Ne zabravqite, 4e internet e free space :wink:

А ти не забравяй,че това не е личен сайт! Изобщо... абе вие мислити ли преди да пуснете някоя мнение/тема? Замисляте ли се изобщо дали това има смисъл/значие за някой друг освен за вас? Дали някой друг освен вас ще се интересува от това?!?!?! Теми, които си личи от заглавието,че са пълна простащина хич не ги и поглеждам! За какво? Само да се ядосвам?! Само да ви съжалявам?! Имахте шанс за едно ново начало, защо го пропилявате?! Защо ?! Ми да... баси му мамата на сайта, кво ви пука, давайте излейте си цялата простащина и тъпотии! Като има такива като вас, дето да ви ги четат и да ви се връзват/ да ви отговарят - пускайте си! Но следващият път, когато някой използва името на този сайт като нарицателно за пропадналост и помия и една дума няма да кажа в негова защита! Защото вие го направихте такъв!!!

e4o
10-29-2004, 22:58
oki piini si edna vodka i to men da ne zabravi6, as 6te 4erpq, as sum ot sf no imam super mnogo dobra priqtelka ot varna, s koqto super mnogo se obi4kame, i tq mi e kato sestri4ka.............aide nazdraveeeeeeee, i ne se zupkai pove4e.......... :wink: :wink: :wink: :lol:

e4o
10-29-2004, 23:00
Аха, и понеже преобладаващите теми са невероятни простотии и ти реши да не изоставаш по-назад. Ми да, за кво ти е да си над другите като може да си овца от стадото...

Za6to vsi4ki ste se ozlobili tolkova? :shock: Momi4eto si ima problem i 6tom e re6ila da sloji tema za tova, nqma kak da popravite ne6tata, ve4e e stanalo, ima li smisal da komentirame? V temite, koito naistina zaslujavat kritika duma ne obelvate, samo napi6ete edno ironi4no izre4enie i tova e, a kogato nqkoi redoven pusne nesmislena za vas tema mu se ka4vate na glavata! :evil: Ne zabravqite, 4e internet e free space :wink:
mnogo te obi4kam, vinagi sum znaela 4e si takava pi4ka.............."P"))) :wink:

ridin'spinnaz
10-29-2004, 23:14
razreshete problem s boi ahahaha

e4o
10-30-2004, 09:49
Za6to vsi4ki ste se ozlobili tolkova? :shock: Momi4eto si ima problem i 6tom e re6ila da sloji tema za tova, nqma kak da popravite ne6tata, ve4e e stanalo, ima li smisal da komentirame? V temite, koito naistina zaslujavat kritika duma ne obelvate, samo napi6ete edno ironi4no izre4enie i tova e, a kogato nqkoi redoven pusne nesmislena za vas tema mu se ka4vate na glavata! :evil: Ne zabravqite, 4e internet e free space :wink:

А ти не забравяй,че това не е личен сайт! Изобщо... абе вие мислити ли преди да пуснете някоя мнение/тема? Замисляте ли се изобщо дали това има смисъл/значие за някой друг освен за вас? Дали някой друг освен вас ще се интересува от това?!?!?! Теми, които си личи от заглавието,че са пълна простащина хич не ги и поглеждам! За какво? Само да се ядосвам?! Само да ви съжалявам?! Имахте шанс за едно ново начало, защо го пропилявате?! Защо ?! Ми да... баси му мамата на сайта, кво ви пука, давайте излейте си цялата простащина и тъпотии! Като има такива като вас, дето да ви ги четат и да ви се връзват/ да ви отговарят - пускайте си! Но следващият път, когато някой използва името на този сайт като нарицателно за пропадналост и помия и една дума няма да кажа в негова защита! Защото вие го направихте такъв!!!mai ti si tupi4ka, 6tom prikazva6 takiva gluposti, misleh te za po svqstna jena, ma qvno sum se oburkala, to povedenieto ti go pokaza, nie jiveem v svqt, v koito vseki moje da si pravi kvoto si iska i da govori kvoto si iska, taka 4e za temata ne vijdam kuv e smisala da se zubi6, tva si e tvoq rabota, qdosvai si se kolkot 6te6.............

e4o
10-30-2004, 09:57
grah4e, mai ti si ot stadoto ovze, deto razvalqt saita, 6toto pi6e6 super bezmisleni otgovori :lol: :twisted: nz za kvo si pravi6 vuob6te truda da vliza6 v saita, kato samo se oplakva6 kat nqkva babi4ka, stranno mislene ima6 za edin mlad 4ovek????????????????? :evil:

DiEsEl_GiRl4eTo
10-30-2004, 11:50
i az sym za e4o ne razbiram kfo se nahvyrlqte samo basi i mene me drazni che floodera kopira avatara se pak seki e unikalen s tova che e razlichen

BABY_SEXY_GIRL
10-30-2004, 12:35
Mai kato gledam ot kakto foruma e nov do sega samo se draznqt vsi4ki na drugite! Varnete se qdosani - sqdate na PC-to da relaxirate i si izlivate qda :!: :evil: Emi sorry, no vie ste tiq, koito pravite foruma na ko4ina :!: Koi ste vie li? :arrow: Marmoranite, deto samo se oplakvate :!: Kolkoto i da mrankate mislite li 4e nqkoi 6te vi 4ue, za6toto mu puka za mnenieto vi :roll: Sprete i vsi4ko 6te e o`key, no se iska mozak za tova :evil:

Btw ne go pi6a tova konkreto na nqkoi, a za vsi4ki :!: :!: :!:

10-30-2004, 13:53
i az sym za e4o ne razbiram kfo se nahvyrlqte samo basi i mene me drazni che floodera kopira avatara se pak seki e unikalen s tova che e razlichenmisiiiiiiiii mnog i na teb, qvno ima gotini v toq forum............. :wink:

little_black_dress
10-30-2004, 14:03
Ами аз скоро се регистрирах,но при всички случай съм за e4o !!! :wink:

bibonda
10-30-2004, 23:42
a be mnogo ste mi smeshni :))))0 :lol: :lol: :lol:

Flooder
10-31-2004, 12:06
[quote="e4o"]
nie jiveem v svqt, v koito vseki moje da si pravi kvoto si iska i da govori kvoto si iska[quote]

Опс..Стъпи в говната... Нали се сещаш що? Ако всеки може да си прави каквото си пойска, то няма защо да се оплакваш, че съм ти взел аватара( което не съм направил)... Нали уж "в такъв свят живееме"...

Котките ядат мишки!

Flooder
10-31-2004, 12:17
А конете ечемичена супа "Маги"

amy lee
10-31-2004, 12:32
da oba4e e4o kato si sloji nqkoi avatar,minat se ne minat 2 dni i ti si ve4e sus su6tiq.PEACE

artbaby
10-31-2004, 12:35
STIGA STE SE KARALI ...sled kato edna tema vi e e bezsmislena prosto izobshto ne q 4etete ignoriraite i tolkova ..vseki ima pravo da spodeli problema si , NQMA da tvurdq dali temata e glupava ili ne e glupava , no naistina e nepriatno nqkoi postoianno da te plagiatstva i ako za neq tova e problem normalno e da go spodeli ! neznam na vas ako ne vi puka az bih s epodraznila ako nqkoi postoianno si slaga kato moia avatar ! :roll:

Грахче
10-31-2004, 15:05
mai ti si tupi4ka, 6tom prikazva6 takiva gluposti, misleh te za po svqstna jena, ma qvno sum se oburkala, to povedenieto ti go pokaza, nie jiveem v svqt, v koito vseki moje da si pravi kvoto si iska i da govori kvoto si iska, taka 4e za temata ne vijdam kuv e smisala da se zubi6, tva si e tvoq rabota, qdosvai si se kolkot 6te6............. grah4e, mai ti si ot stadoto ovze, deto razvalqt saita, 6toto pi6e6 super bezmisleni otgovori Laughing Twisted Evil nz za kvo si pravi6 vuob6te truda da vliza6 v saita, kato samo se oplakva6 kat nqkva babi4ka, stranno mislene ima6 za edin mlad 4ovek?????????????????

Хаха,ако под "свястна жена" разбираш човек, който да си мълчи при всяка лиготия и да ти се води по акъла - ооооо, да! хич не съм свястна :) аз съм най-разваления човек на света :) ако за теб мисленето ми е странно, мога само да въздъхна и съжалително да промълвя - и ти ще порастнеш. Незнам кой повече се оплаква от теб и мен като бабичка, все пак не аз съм постнала тема как ми счупиха куклата :) А и има разлика между оплакване и изразяване на мнение, но хайде да не те натоварвам с много нови термини :)

П.П. Мислех да не отговарям, но не се сдържах :) И все пак, това ще е последното нещо, което ще кажа по тази тема - С подобни теми форума затъва с всеки изминал ден по-надолу и по-надолу...аз не мога да ви го набия в главите...затова само ще си седя, ще си чакам и с интерес ще наблюдавам кога ще се усетите,че сте превърнали всичко в кочина. Аз бях до тук по темата.

LiNkiN4eTo
10-31-2004, 21:30
xa-xa-xa
E4O MN QSNO

e4o
10-31-2004, 22:11
xa-xa-xa
E4O MN QSNO 10x i na teb :wink:

Деда ви попа Гяволин
11-05-2004, 21:08
****************!!! флуудер-а пред мен 20 минути търси в гугъла и после на фотошоп си вкара якия ефект "секси" а вие не му вярвате а? ечо е ***********:)
п.с. мн. поздрави на КиТаРа :Р
Moderated by Aia
Molia,spazvaite pravilnika!
Foruma ne e miasto za obidi!!!
Blagodaria za vnimanieto!

11-21-2004, 08:52
flooder , shttoo e40 e spekana putka

©@|)@|\/|@®73®1
11-21-2004, 11:34
ми не ви знам и двамата, т.е. виждал съм е4о да пи6е тук-таме, ама това е щото съм от скоро, така 4е не мога да взема отно6ение. Но ако наистина постояяно те копира - да мре!

P1ra71nQ
11-21-2004, 20:08
Е4о.Понеже съм от бая време тук, виждам, че flooder и взима постоянно аватара.Пък и мен flooder ме дразни.

©@|)@|\/|@®73®1
11-21-2004, 20:14
упс ама то Е4о било моми4е :oops: сорка :) ве4е 6е знам

eNigMaTic^
11-21-2004, 21:01
Не мога да разбера,защо занимавате форума с личните си битки и проблеми :shock:

Заставам на твоята позиция :wink: Нали знаеш, че съм ти фенка :P

©@|)@|\/|@®73®1
11-21-2004, 21:21
май съм се заблудил с мнението си за тва Грах4е. Егати злобарката, брат4е... Кво се бърка6 дет не ти е работа ве? Били безмислени, не знам си кво - ми не пи6и тогаа ве. Ко само опява6 във всяка тема колко била тъпа и пр. Кат толко знае6 пусни някоя "умна" тема, вместо да злобее6. Моми4ето име проблем, иска да разбере дари я подкрепяме, въобще не е твоя работа да коментира6 за смисъла на темата, ако има6 поне малко деликатност. Форума затъвал... и какво му е толко ло6ото? Има мн по-посредствени форуми от на6ия. Пък и не може6 да каже6 какво се говори на лс, за да каже6 4е затъва. Щом има хора, които го посещават и му се кефят зна4и сик4ко е ОК. Кат не ти харесва Get Out, още по-добре. Тъкмо няма да ни опява6. Това не и било наред, онова не е било наред... ходи да те оправят някъде, барем се задоволи6 и спре6 да злобее6. Сега ще каже6,4е е проста6ко от моя страна - да, така е, оба4е ми писна да те търпим. От няколко дена съм тук, но ти не спря да говори6 против "тъпите теми". Предложих ти да направим нещо, за да стане форума по-смислен, според твойте о4аквания, а ти не си направи дори труда да ми отговори6. Поне кажи,4е не иска6 да се занимава6 с мен. Ама забравих ти си порасналата, ти си над другите, само 4е ти липсва нещо доста важно от първите 7 години - когато някой предложи нещо на друг, и то с добри намерения, културно е да му отговори6, дори да е отказ. Айде ходи си при тея,дето те търпят, ако има такива изобщо и не ни ядосвай, да ни разваля6 лафа...

Iliqn4eto
11-23-2004, 17:46
©@|)@|\/|@®73®1
mi i az sam ot skoro v 4ata no tq po4ti ot vsqka tema e nedovolna,ama mila ne vsi4ki hora sa "umni " kato tebe,sega nito ne obijdam nito ni6to ama vseki go intersuva ne6to razli4no... taka i na e4o a ti kato pi6e6 temata vse da ti q obijdat priqtno li 6te ti e ...???
a ina4e az sam za e4o,mnogo e tapo nqkoi da te kopira;)))

amy lee
11-23-2004, 18:02
be to flooder ako ne ste zabelqzali 6tom e4o si smeni avatara i toi si go slaga su6tiq.a ti Деда би попа Гяволин,nali se se6ta6 4e ako ste priqteli s flooder nqma da kaje6 4e sme pravi.e4o,nadqvam se skoro da se oturve6 ot nabezite na flooder :wink:

e4o
11-23-2004, 18:23
be to flooder ako ne ste zabelqzali 6tom e4o si smeni avatara i toi si go slaga su6tiq.a ti Деда би попа Гяволин,nali se se6ta6 4e ako ste priqteli s flooder nqma da kaje6 4e sme pravi.e4o,nadqvam se skoro da se oturve6 ot nabezite na flooder :wink:heh amy lee dano, makar 4e toi ot dosta vreme ne se e mqrkal, no kato doide sus sigurnost 6te po4ne starata pesen na nov glas :lol: , ama aide karai sa 6ou da stava ve4e ne mi dreme :wink:

11-23-2004, 19:36
не мога да разбера кое и е безсмисленото на темата
Junior Jack - We Loved