PDA

View Full Version : Господари/ки



aBeP4eTo
10-27-2004, 23:14
Takaaa deca moi kakvo bihte napravili ako ste gospodari na Sveta za edin den :?: :P

10-27-2004, 23:41
shte iztrebq VSICHKI RASISTI , VSICHKI KOMUNISTI I VSICHKI TECHNO MANIACI V UK.......shte napravq trevata legalna.....shte sabera 100 + kg treva prez mandata si i shte si pusha cql jivot sled tova........ :D :lol: :lol: :lol: :lol:

bibonda
10-28-2004, 02:37
bih nakarala da mi donesat mnogo shokolad Hershey's ili Svoge, bih qla mnoooooooooooooogo qgodki potopeni vav shokolad mmmmmmmmm i mnogo sladoled :) i shtqh da ida do Hawaii i da patuvam po nazapad za da sum gospodarka za po dulgo vreme ( nali vremeto se smenq :P) i sashto bih napravila sira4etata shtastlivi s edin den izpulnen s radost i sladosti i novi dreshki i igrachki :) tova bih napravila :)

DeaTHroW-ReC_F
10-28-2004, 08:46
нищо...много съм умна нали:) аххахахахах не обичам толкоз да фантазирам..но ако имах такава възможност може би аз щях да изтребя останалите след кити расисти...и тей;)

lalqla
10-28-2004, 08:50
бих накарала хората да поумнеят.за съжаление сега не осъзнаваме грешките си и за това има толкова нещастни хора...глупави сме определено

ProstoAz
10-28-2004, 08:54
Щях да убия всички убийци и крадци...
А кво ви пречат расистите? Аз бих убила и всичко цигани, негри, афганистанци и т.н.
И бих раздала много пари на всички. :P

Съни
10-28-2004, 11:08
Щях да изселя всички хора, щях да ги пратя на други планети :arrow: и така планетата Земя би се превърнала в едно наистина чудесно място за живеене :lol:

Baccara
10-28-2004, 11:41
Единственот, което бих направил е да дам разум на хората. Имат ли разум, то те ще се справят с всичко.

P1ra71nQ
10-28-2004, 11:45
Единственот, което бих направил е да дам разум на хората. Имат ли разум, то те ще се справят с всичко. toi i az.Shyshto bih pomognala na vsichki bedni hora, siracheta i t.n. I bih syzdala zakon da nqma poveche voini i vsichki hora da j

Tedichka
10-28-2004, 13:03
Аз пък...
Ох, знам ли!
Щях да възцаря мир на Земята! Щях да забраня производството на оръжия и да унищожа всички вече съществуващи!
Щях също така да забраня презервативите и противозачатъчните :)
Какво се пулите, застаряващо население сме :)
Също така... ще забраня наркотиците и цигарите...няма да мрем я :)

LunaTriCk
10-28-2004, 13:43
Ще да си направя една малка заличка на два етажа със 100-150PC-та в квартала ми. Ще преведа мноооу пари в сметката на майка ми(ако имах аз лична щях там :) Общо взето егоистични неща. Няма да се правя на Дева Мария. Така или иначе злото не може да изчезне, може само да се отложи за известно време - така че, има ли смисъл да се правя на герой като няма да има ефект. :roll:

Nekasa4a
10-28-2004, 14:15
Щях да убия всички убийци и крадци...
А кво ви пречат расистите? Аз бих убила и всичко цигани, негри, афганистанци и т.н.
И бих раздала много пари на всички. :P
Na4i po princip i az sam na tvoeto mn no nqma li da stane6 i ti ubica sled takova iztreblenie :!: Ne e vaprosav obivaneto a v pod4inenieto :D

amy lee
10-28-2004, 15:49
hmmmmmmmmmmm,slojen vupros!!!6tqh da napravq taka,4e ve4e da nqma bedni hora,da ne su6testvuva stradanie,bih promenila zakona na musulmanskite strani,spored koito,jenata e hlebarka,koqto mujut moje da tup4e,i da tretira kato bokluk,vsi4ki pedofili,nekrofili,ubiici i kradci bih vkarala v zatvorite,a nekrofilite i pedofilite bih vkarala v osobeno strogo ohranqvani,ne6to kato alkatras.a posle bih si vzela dojivotna po4ivka ot u4ene................

Frank
10-28-2004, 16:10
shte iztrebq VSICHKI RASISTI , VSICHKI KOMUNISTI I VSICHKI TECHNO MANIACI V UK
Nishto lichno, obache tova e se edno da kajesh, che mrazish rasizma i ciganite ednovremenno.
:?: :!: :?:
Inache po temata - bih nalql malko mozyk v glavite na nqkoi hora, kakto i bih promenil oshte dosta raboti.

rosskata
10-28-2004, 17:20
8) Щях да се напия със най- скъпия възможен алкохоооооллл...
И да отида във най-скъпото заведение и да си купя най- скъпите дрехиииии...
и да... с най- готиния пииииич.... :P
после да се събудя :?

sladkish4e
10-28-2004, 17:47
аз бих помогнала там на хората,след това бих обиколила всички красиви,живописни забелижителности в света,бих си накупила адски много дрешки,бижута,гримове,обув и и т.н.общо взето всичко отчасти е егоистично! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

aBeP4eTo
10-28-2004, 20:48
8) Щях да се напия със най- скъпия възможен алкохоооооллл...
И да отида във най-скъпото заведение и да си купя най- скъпите дрехиииии...
и да... с най- готиния пииииич.... :P
после да се събудя :?

Abe mai i az tova shte napravq ako trq da buda chestna ! :lol:

GeRyTo
10-28-2004, 22:13
Takaaa deca moi kakvo bihte napravili ako ste gospodari na Sveta za edin den :?: :P

Ше дойда до вас, зимам те и отиваме в онзи седемзвездния хотел :twisted: :twisted: :P :P
Кво ше кажеш? :P :P

aBeP4eTo
10-28-2004, 22:16
Ha GeRy iska li pitane koga zaminavame vikash :?:
P.S Joreto nema li da revnuva ot mene hihi :?:

GeRyTo
10-28-2004, 22:18
Ha GeRy iska li pitane koga zaminavame vikash :?:
P.S Joreto nema li da revnuva ot mene hihi :?:

Хахахах.Не се чуди той ще ни чака направо там :)

aBeP4eTo
10-28-2004, 22:19
Ha GeRy iska li pitane koga zaminavame vikash :?:
P.S Joreto nema li da revnuva ot mene hihi :?:

Хахахах.Не се чуди той ще ни чака направо там :)

Hubava rabota ! Ami vie kato si pravite rabotata az kakvo da pravq a :?: :cry:

cTpH
10-28-2004, 22:29
Ха ха ха :lol: :D :oops: сигурно за мене става въпрос тука. Гери да не би да имаш чувството че ще спечелим от тотото:)Лошото е че за бедните пари няма да останат. :D Ама пък все пак ше обсъдиме на чаша коктейл световните проблеми и отчасти съдбата на бедните,нали?Дължим им го все пак :P

GalYol
10-28-2004, 22:30
Ще измъкна колкото може повече пари, ще правя огромни подаръци на всичките си приятели и ще изпълнявам моите и техните желания.
Ако мога бих унищожила всички оръжия и бих избила всички терористи и тем подобни, но понеже ще съм господарка на света, а не Господ и това няма да е възможно ще се съсредоточа върху първото.
Пари, Пари и пак пари,пък после ще давам за и благотворителност...

GeRyTo
10-29-2004, 07:43
Ха ха ха :lol: :D :oops: сигурно за мене става въпрос тука. Гери да не би да имаш чувството че ще спечелим от тотото:)Лошото е че за бедните пари няма да останат. :D Ама пък все пак ше обсъдиме на чаша коктейл световните проблеми и отчасти съдбата на бедните,нали?Дължим им го все пак :P

Да :D Ще си поговорим за горките гладни сомалийчета пък после.... :P :P :P
Ама ти вземи някой приятел за аВеР4еТо :D :D Нали е мое момиче няма да я оставяме на сухо я :)

Г0ст
10-29-2004, 08:42
Ще вьрна времето с 2 години назад

10-29-2004, 14:30
Ха ха ха :lol: :D :oops: сигурно за мене става въпрос тука. Гери да не би да имаш чувството че ще спечелим от тотото:)Лошото е че за бедните пари няма да останат. :D Ама пък все пак ше обсъдиме на чаша коктейл световните проблеми и отчасти съдбата на бедните,нали?Дължим им го все пак :P

Да :D Ще си поговорим за горките гладни сомалийчета пък после.... :P :P :P
Ама ти вземи някой приятел за аВеР4еТо :D :D Нали е мое момиче няма да я оставяме на сухо я :)
Добрем! Шом предпочита така - мокро ше бъде :P

cTpH
10-29-2004, 14:31
Ха ха ха :lol: :D :oops: сигурно за мене става въпрос тука. Гери да не би да имаш чувството че ще спечелим от тотото:)Лошото е че за бедните пари няма да останат. :D Ама пък все пак ше обсъдиме на чаша коктейл световните проблеми и отчасти съдбата на бедните,нали?Дължим им го все пак :P

Да :D Ще си поговорим за горките гладни сомалийчета пък после.... :P :P :P
Ама ти вземи някой приятел за аВеР4еТо :D :D Нали е мое момиче няма да я оставяме на сухо я :)
Добрем! Шом предпочита така - мокро ше бъде :P

10-30-2004, 11:28
shtiah da nakaram vsichkite mi poddanici da mi dadat parite im uj che e za dobro i shte si jiveia jivota prez tova vreme shte iznesa niakude ciganite ot bg ne che sum razistka no naistina ne mi ponasiat i shtiah da gi subera na edno miasto da se ograbvat edin drug.a i shtiah da pokaja na horata che ne triabva da gi e shube ot gotite

e_l_i_z_a
12-25-2004, 11:30
emi bih mahnala vsi4ki formi na prestypnost,bih napravila ob6t svetoven ezik-angliiski ili bg 6te pomislq
bih mahnala vsi4ki granici i bih prevyrnala zemqta v rai-vseki moje da hodi kydeto si poiska i da pravi kakvoto si poiska,no bez da vredi na drygiq...

12-25-2004, 12:23
ha!ami 6te iztrepq vsi4ki typi 4algari,shtoto sa super prosti,mamicata im typa.a imashe nqkyv kreten ili kretenka mai,deto kaza,che shtqla da ubie rasisti...ti si baq typ/a...za kvo zaradi 2-3 svestni mangali celiq ni svqt da gnie?!a pyk i ako znaete smisyla na komunizma izobshto nema da prikazvate taka...dechurliga..kvo da se razpravqsh s takiva!

BABY_SEXY_GIRL
12-25-2004, 12:37
Takaaa deca moi kakvo bihte napravili ako ste gospodari na Sveta za edin den :?: :P

6tqh da napravq horata malko po-dobri, za6toto tova e nai-vajnoto, drugoto samo 6te si doide sled tova :roll:

eNigMaTic^
12-25-2004, 17:37
Ами ще убия сички цигани, ще направя така че в класната стая вмсето да пишем в тетерадки да си имаме ПС-та и там да си пишем(ама ще има и нет де) и нз ще ям шоколад и ще се опитам да направя хората по-добри ама едва ли ще успея.... :roll: