PDA

View Full Version : zakasniava mi



Lubo eli
10-28-2004, 08:45
za6to po kakav slu4ei :x kakvi moge da sa pri4inite :?:

ProstoAz
10-28-2004, 09:10
Оф, причините може да са толкова много...Стрес, настинка, качване или сваляне на килограми, промяна в климата...И естествено може и да си бременна, но щом не го споменаваш значи едва ли е това...
:wink:

Lubo eli
10-28-2004, 09:54
Оф, причините може да са толкова много...Стрес, настинка, качване или сваляне на килограми, промяна в климата...И естествено може и да си бременна, но щом не го споменаваш значи едва ли е това...
:wink:
vse pak blagodaria :wink: :)

10-28-2004, 11:34
da ne si bremena neshto llelele baq mlekce si izpila e :)) :P~ skoro li shte ti tekne menzisa da znam do kolko vreme da doida da te eba !! :) :

little_black_dress
10-28-2004, 12:25
Mnogo moje da sa prichinite , no nai-chesto sa stres,preumora i bremennost !!!! :roll:

Съни
10-28-2004, 16:31
В тази възраст това е нещо съвсем нормално, казвам го сигурно за милионен път :x Причината може да е стрес, резки промени в теглото, нередовно хранене, хормонален дисбаланс или бременност. Ако са минали повече от 2 години, откакто ти е дошло за първи път и ти закъснее с 2-3 седмици, най-добре си направи тест за бременност, ако е отрицитален върви на лекар, защото причината вероятно е някъде другаде (аз по едно време имах киста и така не ми идваше доста време). И все пак мисля, че няма за какво да се притесняваш :wink: Нормално е, моят цикъл така и не стана редовен, докато не почнах да пия противозачатъчни (т.е. 7-8 години след първата ми менструация) :roll:

Lubo eli
10-28-2004, 18:57
aneD]da ne si bremena neshto llelele baq mlekce si izpila e :)) :P~ skoro li shte ti tekne menzisa da znam do kolko vreme da doida da te eba !! :) :mai ne samo gostite sa razvratni :x

foreverr
06-27-2007, 11:59
ami zakasnqva ti ili za6toto si bremenna ili za6toto e normalno kato si o6te malka -ne kazvam 4e si bebe da ne ti se e normaliziralo i postoqnno da ti zakasnqva spoko normalno e

ProstoAz
06-27-2007, 13:55
Темата е стара!