PDA

View Full Version : уау...



DeaTHroW-ReC_F
10-28-2004, 10:04
на 14 години съм....определено не се смятам за голяма......и достатъчно зряла,за разлика от приятелките и останалите момичета по малки от мен...не мога да възприема как така почват да пият....да пушат и т.н..и да се ебат само на по 12-13..... разбира се,това си е тяхно мнение......но явно хората с времето се променят много...как мислите..какво ви е мнението за тези едва ли не......курви на тая крехка възраст.........какво си мислят че като пият и пушат ще изглеждат по големи...?

Baccara
10-28-2004, 11:40
Смятам, че в един момент ще осъзнаят грешката си, но няма да има връщане назад. Нищо чудно някой от тях да се разделят с живота поради една или друг причина (пиячи, пушачи и т.н.)
Ебливите момичета поне няма да имат проблеми с намирането на работа. Лесно ще си намерят мяст в някой публичен дом или на някой мост. Мъжете ще им се кефят докато момичетата поостареят малко и/или излязат на мода нови момиченца.
Преди да се направи нещо, каквото и да е то, то човек трябва да си помисли дали е правилно и до какви последици може да доведе. Предполагам, че са прекалено малки за да мислят за последиците и за това някой си провалят живота още млади.
Все пак всеки си решава какво да прави.

10-28-2004, 11:45
MmMmM vseki chovek si e razlichen po priroda 8) ako sme inakvi vsichki nqma da e mnogo interesno 8)

little_black_dress
10-28-2004, 12:29
nai - chesto momichetata i momchetata zapochvat da piat i pushat,zashtoto vsichki v kompaniata im go praviat i za da gi misliat za po - gotini!!! :?

suzanna
10-28-2004, 13:03
smeshni sa malkite kuchki hhaha :lol:

AvLee
10-29-2004, 17:15
Тяхно си (погрешно) разбиране.
Мислят се за готини по тоя начин...и като по друг начин не могат да привлекат внимание..така ще е!

artbaby
10-29-2004, 17:25
neznam nqkoi dali e e vijdal maimunka na jivo (ne govorq za tia v cirka ili drugi takiva dresirani) , no maimunkite sa mnogo sladki oba4e ... ako sluchaino ne im obrushtash vnimanie zapochvat da proizvejdat neadekvatni zvuci i deistviq i da pravqt kakvo li ne vse po ..predizvikvashto malko vnimanie ..puk bilo to i samo za da se sprat
ta tezi momi4enca sa v absolutno sushtoto polojenie , navlizaiki v puberteta zapochvat da tursqt vnimanie i tezi koito ne go poluchavat i ne znaqt kak i s kakvo da go poluchat stavat tochno kato maimunki , samo 4e zapochvat da pushat da piqt da se ebat , i v edin moment kogato se osuznaqt ve4e prosto ne sa sebe si i nikoga otnovo nqma da budat :roll:

WoWw
10-29-2004, 18:01
e na tebe momi4e 6te ti kaja EVALA verno si e 4e dne6nite momi4eta i mom4eta sa takiva no...takova e polojenieto po tazi tema moga da izpi6a cql roman no 6te se opitam da kaaaja nai vajnoto.Az ne moga da razbera kak edno 12 godi6no dete,da dete se celuva,pu6i,e.e,pie kato nevidqlo i taka se misli za golqmata rabota,no ne osaznava 4e taka si provalq bade6teto,daje na nas daskalite ni se ebavat (12 klas sam)abe vie momi4eta vie ve4e ste stari haide vreme vi e za deca... 6toto 15 godi6no momi4e rajda dete,t.e dete rajda dete,ne e li glupavo.Ili da vidi6 kak 13 godi6na se mlqska s 50 godi6en starec,ta tova moje da i bade dqdo!!!Ama tva e nai ve4e ot roditelskoto vazpitenie i posle s kva kompaniq se sabere.Kak moje edin roditel sazdal dete i posle da go ostavi na sadbata i samo si gleda karierata i nego ta za6to go e sazdal i posle za6to deteto mu e poelo po gre6en pat(zabremenqvane,spin,narkotici,alkoholizam i t.n)abe hora osaznaite se verno e 4e sme 21 VEK,no kakvo ot tova i bez tezi gluposti moje da se napravi kupon...nie kak si go pravim,ne samo sas sex,treva i ogromno koli4estvo alkoholk... no vseki si ima pravo na izbor,no vnimavaite kakvo izbirate... :!: :!: :!:

LunnaSvetlina
10-29-2004, 18:02
Вижте сега за всяко нещо си има причина. Мисля, че гледате малко повърхностно на нещата. Тази възраст е... как да кажа много крехка, много нестъбилна. Именно през тийнейджърските години настъпва т.нар. "бунт на юношите", когато на повечето им се иска да направят нещо различно от обикновеното скучно ежедневие, да се изживяват като "луди глави" или пък да порастнат прекалено бързо. Това, че се правили секс не мисля, че ги превръща в курви. Въобще що за разбиране имате :?: :!: Не че го одобрявам, ама все пак мога да бъда обективна до известна степен. Значи учителката ми по английски е разказала или се е изпуснала, не знам точно кое от двете, на нейния клас, че са я отворили, когато е била на 14. А всъщност е сравнително набожен човек, малко сектантка май си пада, но все пак не се отклонява много от "правата" вяра /ако сте чували за съботяните, тя е такава/.
Друга причина може да бъде желанието за приемане в дадена група. И ако наистина се питате: "Колко ли тъп трябва да си, за да започнеш да павкаш или да пиеш, само за да имаш приятели :?: ", много се радвам за вас, значи не сте били достатъчно отчаяни, за да стигнете до подобно решение. Но не всички хора са такива. Именно комформистите са хора, които ще направят всичко, за да ги е приемат в "групата", те само се съгласяват... и за съжаление, точно хора с такъв тип характер и може би прекалено отчаяни, стават "жертва" на първите.
Е, това са моите обяснение. Не бъдете толкова повърхностни и не съдете, преди да сте си помислили добре над върпса "ЗАЩО".

DeaTHroW-ReC_F
10-30-2004, 14:48
Вижте сега за всяко нещо си има причина. Мисля, че гледате малко повърхностно на нещата. Тази възраст е... как да кажа много крехка, много нестъбилна. Именно през тийнейджърските години настъпва т.нар. "бунт на юношите", когато на повечето им се иска да направят нещо различно от обикновеното скучно ежедневие, да се изживяват като "луди глави" или пък да порастнат прекалено бързо. Това, че се правили секс не мисля, че ги превръща в курви. Въобще що за разбиране имате :?: :!: Не че го одобрявам, ама все пак мога да бъда обективна до известна степен. Значи учителката ми по английски е разказала или се е изпуснала, не знам точно кое от двете, на нейния клас, че са я отворили, когато е била на 14. А всъщност е сравнително набожен човек, малко сектантка май си пада, но все пак не се отклонява много от "правата" вяра /ако сте чували за съботяните, тя е такава/.
Друга причина може да бъде желанието за приемане в дадена група. И ако наистина се питате: "Колко ли тъп трябва да си, за да започнеш да павкаш или да пиеш, само за да имаш приятели :?: ", много се радвам за вас, значи не сте били достатъчно отчаяни, за да стигнете до подобно решение. Но не всички хора са такива. Именно комформистите са хора, които ще направят всичко, за да ги е приемат в "групата", те само се съгласяват... и за съжаление, точно хора с такъв тип характер и може би прекалено отчаяни, стават "жертва" на първите.
Е, това са моите обяснение. Не бъдете толкова повърхностни и не съдете, преди да сте си помислили добре над върпса "ЗАЩО".

добре..като за начало да се усмихна :)...права си може би че не това ги прави курви..не казвам че сички са курви.......има и свестни вече не детствени момичета ма са малко...тая възраст може да е крехка...но ако имаш силен характер и воля ще преодолееш всички онези хубави и същевремено,опасни,за теб неща,които ти предлага съдбата.....за цигарите и алкохола не съм до толкова негативно настроена..но до секс-а си имам собствено определено не много приятно мнение..може би наистина гледам малко повърхностно на нещата,но не удобрявам едно 12 годишно момиче да тръгне с някои на 22 и вече да почва да го прави само защото той така иска...в много от случаите,когато такива момичета изгубят детственоста си на 12-13..някъде там...те стават курви...забелязала съм го...това определено е доста неприятна новина...нали..но няма значение..просто исках да видя как вие гледате на тяхното отношение към навлизането в истинския живот..мерси се пак:)

LunnaSvetlina
10-30-2004, 18:54
DeaTHroW-ReC_F, първо, аз не съм казвала, че го одобрявам, а че явно си има някаква причина и не бива да се съди толкова повърхностно.
И колко вече порастнали момичета, коита са изгубили девствеността си на 12, познаваш, за да съдиш по собствени наблюдения :?:

amy lee
10-30-2004, 19:12
moje i da ne poznava,no razgledai pisma ot 4itatelite na teen spisaniq,kato hai klub.vse zaglaviq ot roda na"na 123 sum i v4era go napravih."ili na 11 go napravih,zakleh se 54e do 19 nqma da go pravq,sega sum na 13 i iskam da go napravq pak." a ponqkoga ima i zaglaviq kato"na 13 sum a sum bremenna ot 17 godi6noto si gaje".ne iskam da sporq s teb,no prosto izrazqvam mnenieto si

DeaTHroW-ReC_F
10-30-2004, 19:15
moje i da ne poznava,no razgledai pisma ot 4itatelite na teen spisaniq,kato hai klub.vse zaglaviq ot roda na"na 123 sum i v4era go napravih."ili na 11 go napravih,zakleh se 54e do 19 nqma da go pravq,sega sum na 13 i iskam da go napravq pak." a ponqkoga ima i zaglaviq kato"na 13 sum a sum bremenna ot 17 godi6noto si gaje".ne iskam da sporq s teb,no prosto izrazqvam mnenieto si
ааа тва с няма поече го прая до 19 го помняяя..от тогава се отвратих и не чета такива списания...
а колкото до въпроса на лунна светлина.....достатъчно;)

DiEsEl_GiRl4eTo
10-30-2004, 19:26
I az ti svalqm shapka za temata. I az sym kolkoto tebe na godini i ne opravdavam takiva momicheta, obache ne bih kazala, che absoluitno vischki sa kurvi. Donqkyde sym syglasna i s LunnaSvetlina. Mnogo zavisi ot samoto momiche, ot povedenieto i, ot haraktera i, ot nachina, po koito razsyjdava. Ne bih kazala, che vsichki sa kuchki. No povecheto da. Abe vyrvq si krotko po pytq bez da krivvam i nema koi da me pipne ili da mi kaje neshto.

DeaTHroW-ReC_F
10-30-2004, 19:30
I az ti svalqm shapka za temata. I az sym kolkoto tebe na godini i ne opravdavam takiva momicheta, obache ne bih kazala, che absoluitno vischki sa kurvi. Donqkyde sym syglasna i s LunnaSvetlina. Mnogo zavisi ot samoto momiche, ot povedenieto i, ot haraktera i, ot nachina, po koito razsyjdava. Ne bih kazala, che vsichki sa kuchki. No povecheto da. Abe vyrvq si krotko po pytq bez da krivvam i nema koi da me pipne ili da mi kaje neshto.
да;) жесток подпис...за тениската говоря супер сладка е...а относно темата...и аз после казах че не смятам че сички са кучки:) ма вече няа значение;)

AMG-to
10-30-2004, 19:39
mnogo sa mi sme6ni takiva

e_l_i_z_a
10-31-2004, 10:09
hm vednuj bqh svidetelka edna ve4er v na6to daskalo edni osmoklasnici bqha pora4ali na edin narkodilar treva.stokata doide.edno momi4e se napi s polovin butilka vodka `Flirt` i 1l bira i sled malko kato se napu6i i po4na da povru6ta ama vsi4ko davahme i voda,kvo li ne i tq vsi4ko opovra6ta i izpadna posle v bezsuznanie,ima6 studena pot po neq,polu4i gur4,ima6e bqla pqna ot ustata i te4e6e...ujas 4akk trupki me pobivat kato si pomioslq.vikahme lineika i posle sestrata izvika policia.vsi4ki kato 4uha za policiq i se razti4aha...i tq se opravi..ve4e ne pie nito pu6i treva nito ni6to.roditelite i ne znayat 6toto dve momi4eta ot moq klas(az sum 6ti klas)sa fra6kani po vsqko vreme s pari i platiha vsi4ko.i ta tova momi4e su6to e 6ti klas...nakude otiva tova vreme...az predi ne q zn taq kompaniq i tova mi be6e 1vata i posledna ve4er s neq...ujas ujas ujas

HeavenSent
10-31-2004, 18:00
vseki sam izbira kak da jivee :roll:

Satanas_daughter
10-31-2004, 18:12
smeshni sa malkite kuchki hhaha :lol:



suglasna sum ne se seshtam za po tochen otgovor

DiEsEl_GiRl4eTo
10-31-2004, 19:24
I az ti svalqm shapka za temata. I az sym kolkoto tebe na godini i ne opravdavam takiva momicheta, obache ne bih kazala, che absoluitno vischki sa kurvi. Donqkyde sym syglasna i s LunnaSvetlina. Mnogo zavisi ot samoto momiche, ot povedenieto i, ot haraktera i, ot nachina, po koito razsyjdava. Ne bih kazala, che vsichki sa kuchki. No povecheto da. Abe vyrvq si krotko po pytq bez da krivvam i nema koi da me pipne ili da mi kaje neshto.
да;) жесток подпис...за тениската говоря супер сладка е...а относно темата...и аз после казах че не смятам че сички са кучки:) ма вече няа значение;)

Mersi :) I mene mnogo si me kefi :) Em znachi sme na edno mnenie v takyv sluchai :P

Josefinne
10-31-2004, 19:38
Ami...na men mi se struva, che ne vyzpriemat tova koeto pravqt. Tam e rabotata, che...te ne znaqt kakvo pravqt. Az kato si pomislq, che na 12 sym si igrala na kukli. Vqrno e, che si misleh za sex, tuk si priznavam. obache ne sym mislila da go pravqt. Ta tova si e dete...koeto otchaqno iska da se pochuvstva zrqlo. Deca, deca...da si zrqla ne znachi da pravish kakvoto pravqt golemite, a da si otgovoren za sebe si...Edin den i na vas shte vi doide do glavata decata vi da iskat da sa golemi i togava shte razberete za kakvo vi prikazvam.

devil4e
11-02-2004, 08:25
4esno kazano vs trugva ot guzariq
koi moje da izpie pove4e koi moje da izpie edno 6i6e edi kakvo si i t.n.
a moje i da stane po dr na4in: nqkoi pritesnitelen/na da i kajat 4e kato se napie 6te se otpusne i tq/toi da se napie taka 4 da me moje da gleda i da napravi nqkoq glupost.
tva mi napomnq sa nedelq vs pihme i taka se naporkahme...4e edin po4na da mu izliza piqna ot ustata i go zavedoha v bolnica edna fr ka pripadna i q mislihme za umrqla a edna dr 6tqha da q iznasilqt dobre 4e se setih za neq i se opravih s teq kele6i.mneznam gadno e i daje se otvratih ot cigarite poneje staqta ni miri6e6e na kos ot kilometri.abe nz

LiNkiN4eTo
11-02-2004, 08:44
nqkoi suzrqvat po - rano , drugi po - kusno , na koi kogato mu doide vremeto , az ne pu6a , piq malko .... no mislq 4e nqma ni6tu lo6o za6toto taka ili ina4e jivota e edin i trqbva da go izjiveem kakto ni e kef , toi nqma da se vurne ( e tuka ve4e ne sum sigorona ) no mislq 4e trqbva da jiveem kato za posledno , pone az taka praq pove4eto puti :wink:

Bolid1
11-02-2004, 09:55
neznam na kakvi se pravqt teq deto ot 12-13 god po4vat da se e**t, prosto sa mi mn smeshni. A puk ima nqkoi deto ve4e kato go e napravil za 1-vi put, ve4e trqbva vsi4ki da razberat za tova i toq se 4uvstva kato neshto pove4e ot drugite.
A ima i slu4ai v koito nqkakva kompaniq (ot momi4eta), koito sa go pravili ve4e (i se 4uvstvat mn pove4e ot drugite), i postoqnno si go pravqt se prismivat na teq koito ne sa go pravili vaobshte, makar 4e teq deto ne sa go pravili sa nqkaksi po dobri ot drugite. Kvo mislite za tova?

ckeuT4eTo_f
03-04-2006, 22:48
neznam na kakvi se pravqt teq deto ot 12-13 god po4vat da se e**t, prosto sa mi mn smeshni. A puk ima nqkoi deto ve4e kato go e napravil za 1-vi put, ve4e trqbva vsi4ki da razberat za tova i toq se 4uvstva kato neshto pove4e ot drugite.
A ima i slu4ai v koito nqkakva kompaniq (ot momi4eta), koito sa go pravili ve4e (i se 4uvstvat mn pove4e ot drugite), i postoqnno si go pravqt se prismivat na teq koito ne sa go pravili vaobshte, makar 4e teq deto ne sa go pravili sa nqkaksi po dobri ot drugite. Kvo mislite za tova?
To4no taka si e. Absoliutno si prava..

`Death`Whore`
03-04-2006, 22:57
Да, ако сички бяхме инакви , щеше да е скучно...

teenkopele
03-05-2006, 00:21
Има ги всякакви.:wink:
То е въпрос на личен избор, но някои хора прекаляват! :lol:

egrgergetge
03-05-2006, 12:27
децата не мислят...гледат какво правят големите и копират какичките и батковците си :) и всичко това от желанието и те да са големи..телевизията също им влияе..някой ден ще съжаляват за изгубеното си детство и тогава вече ще е твърде късно... ](*,)