PDA

View Full Version : Potnici,kolani,ostri ubuvki i siakvi takiva 6turotii



Lubo eli
10-28-2004, 10:22
Kakvi potnici obi4ate da nosite,a kakvi kolani-4erni,beli,6areni,s kapsi s nadpisi,ostri ubuvki-visoki,niski.Izobto kakvi raboti obi4ate da nosite-obiciii,grivniii :?:

P1ra71nQ
10-28-2004, 11:58
Mi az mnogo se kefq za potnicheta nad pypa,maaa sega s tiq palaski :roll: Inache kolani nosq mngogo rqdko,no me kefqt s kapsi.Obuvkite gi obicham niski.Iiii da obicham da nosq takiva golemi halki,no i malki(shtoto smqtam da si napravq oshte 2 dupki)

little_black_dress
10-28-2004, 12:32
obicham vsiakakvi kolani!!!!ednakvo udobni sa mi i visokite i niskite obuvki !!! a obeci i grivni imam miliardi (nai razlichni )!!! modata mnogo me vleche!!! :lol:

Tedichka
10-28-2004, 12:37
Харесвам по-спортния тип облекло!
Спортни потничета без презрамки например!
Колани...ами...не съм им фенка!
Колкото до острите обувки..за съжеление не мога да ходя на високи токове, а ниските не ми изглеждат красиви за това предпочитам поспортни обувчици или маратонки :lol:

suzanna
10-28-2004, 13:08
eh...potnicheta:)heh ami az obicham takiva pamuchni sempli moje i sus shtampa moje i na raieta samo da ne sa ot tiq gadnite luskavi deto naposleduk sa mn moderni..abe vsichko shto e po semplo poneje spored men ne e nujno da blestish kato svetofar i da se zabelqzvash ot 10 m zaradi iskrqshtoto :D inache kolanchetata me kefqt s kapsite -tiq kojenite, no bez da sa lacheni..a obuvchici..ima mn krasivi botushki s tokcheta no az obicham s niskite podmetki zashtoto ne inache mi izglejda prekaleno oficialno..a bez neshto okolko vrata prosto ne moga..navik mi e..nz nqkakva kojichka ili sindjirche...(daje mislq skoro da si kupq :)...dve prustencheta si nosq na lqvata ruka postoqnno a za obichkite-obicham tiq malkite s vintchetata:))
qka temichka :wink:

^cristin^
10-28-2004, 13:28
И аз като Tedichka предпочитам по-спортния тип облекло.Също така не харесвам разни лъскави и с най-различни цветове потничета предпочитам по семпли.Аз пък мн обичам да нося колани имам различни, които да си подхождат с облеклото ми, но също и при тях не обичам да са нашарени и в наи-различни цветове.За обувки пък да не говорим никак не обичам да нося обувки от тези заострените и с някакъв висок ток, а и не мога да си се представя с такива обувки просто не ми пасват, обичам да ходя с маратонки или пък някакви по-спортни обувки. :wink:

11-21-2004, 08:31
az li4no predpo4itam 4ernite ili 6areni potnici
obogavam da imam po racete si razni grivni i lasti4eta.
Obogavam na visok tok
no v pove4eto slu4ei nosa kecove
obogavam kolaniteeeeeeee :D :lol:

Crazy*4_Usher
11-21-2004, 09:10
Много ми харесват ей такива потници и имам много от тях http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V238492.jpg. Острите обувки вече не ги понасям. Ужасно ми изглеждат. Като си обух миналогодишните ми, за да се видя и направо щях да припадна като си помислих, че съм ги носила. Мразя да ходя на високи токчета и да се правя на по - голяма от колкото съм. Обичам ниските обувки и много ме кефиха онези острите без ток дето имат място да си вкараш панталона в тях. Това са единствените остри обувки, които мога да понеса, а и едни с връзки нагоре по крака от дизел. Мразя такива пикли дето на 15 години са тръгнали да си слагат ботуши или обувки с висок ток дето и майка ми не носи толкова високо! Купих си заобленки и апрески. Колани на коланите не съм привърженичка. Обичам и гривни имам в изобилие. Най - различни. Златни, сребърни и пластмасови (които си ги купувам и не ги нося). За обиците залагам на злато или сребро, защото ушите са ми мн капризни и ми се възпаляват при вида на друг метал. Не ми харесват онези обици огромните. Харесват ми висящи и тия дето нито не висят, нито не стърчат!

aBeP4eTo
11-21-2004, 09:50
Шарени почтничета къъсички ! Остри обувки никога не съм обувала няма и да обуя ! Ходя или с маратонки или с някви сладурски розови обувчици или шарени де :P Коланчетата според зависи как съм облечена най-много имам черни и розови ! Обиците не си ги махам много много иначе имам много гривнички и пак според зависи с кво съм облечена си слагам такъв цвят гривничка ! :wink:

Crazy*4_Usher
11-21-2004, 10:14
Шарени почтничета къъсички ! Остри обувки никога не съм обувала няма и да обуя ! Ходя или с маратонки или с някви сладурски розови обувчици или шарени де :P Коланчетата според зависи как съм облечена най-много имам черни и розови ! Обиците не си ги махам много много иначе имам много гривнички и пак според зависи с кво съм облечена си слагам такъв цвят гривничка ! :wink:
Кратко, но ясно. Евала!

Kiss From A Rose
11-21-2004, 10:20
И аз обичам по - спортните облекла ... потничета мога на нося всякакви , но не така стоят нещата с обувките и панталоните .. обичам по - разсурлени дънки с много джобове .. не харесвам много изкрящите цветове .. никога не бих сложила остри обувки или обувки на ток .. признавам само кецове и маратонки .. колани не нося ... обичам среброто .. всякакви пръстени и джунджурийки ми идват добре :P

Murderdoll
11-21-2004, 10:46
не се обличам в такива гадни дрехи...
острите обувчици,обичките,коланчет ата-
те са за кукли барбита...бля

fostenkata:)
11-21-2004, 11:11
mi potni4eta pona4alo sportni-6areni,ili 4erni,ili beli takiva
ostri obuvki ne nosq pona4alo nosq-maratonki,ili nqkvi sportni takiva obuvki no vinagi darja da sa ili 4erni ili nekvi cvetni
kolani ne nosq,obeci i grivni takiva djadji imam mnogooo ama gi nosq rqdko zavisi taka s ko sam oble4ena ama pove4eto puti zabravqm da gi sloja :oops: no pona4alo ne gi nosq tez predpo4itam srebro ama ne nosq prasteni az pona4alo se obli4am sportno elegntno spotred nastroenieto mi palna sam s danki az samo tva nosq mai mai i mn obi4am potni4eta bez ramki(biustieta???)ama tva za lqtoto razbirase:)...a vie?

©@|)@|\/|@®73®1
11-21-2004, 11:40
а ве аз 4естно да ви кажа ви предпо4итам без колани, без потници, без обувки... а ве дибидюс голи е най-добре :) ама за съжаление е отминало първобитното време и трее да превклю4а на фантазия. Ама то така е най-яко, щото тя никога не може да те разо4арова ;) Айде със здраве и по-малко внимание на вън6ността, пове4е на същността ;) ама и първото си го поддържайте ;)

united_colors
11-21-2004, 13:51
Ami az mnogo mrazia drehi deto sa konfekcia (10 vida cviata ot S do Xl)
deto vsiaka vtora gi ima.Haresvam potnicite, no si padam pove4e po sportno-elegantnia stil.Ostri obuvki obuh samo na abiturenskata na moia priatel, 6toto ostrite obuvki sa nai tupata moda izlizala naposleduk.
Visoki obuvki ne nosia, a kolani s kapsi MRAZIA!
Haresvam kolani sas jelezni zakop4alki (deto sa bez dupki, neznam kak da go opi6a).
Be ne rubuvam na modi, a na sobstven stil, obi4am da sam razli4na vseki den i da izglejdam po ekscentri4na(ne vinagi oba4e) :lol:

Dobrina
11-21-2004, 18:03
Ами аз...
потници - да! каквито имам, нямам любим вид, нося всякакви, само да ми отиват и да ми харесват
остри обувки - да, мисля че изглеждат добре, обаче не са за ниски или пълнички момичета защото става смешно - просто трябва да умееш да съчетаваш нещата ;) Нося и високи, и ниски обувки, зависи от настроението ми и от случая разбира се
гривни - не много често, нямам много гривнички а и ме дразнят :) случва се понякога когато се сетя да си сложа и да не я смъквам 2-3 дена
колани - доста рядко, обикновено само когато ми трябва нещо да държи панталона на кръста ми.
обици - нямам дупки на ушите :lol:

Кажете, някой от вас обича ли да се облича официално? (за спортното разбрах че на всяка втора и харесва :) ) Например костюм или рокля със сако - няма значение дали ги носите за училище или за излизане вечер, плс отговорете :)

Djursi
11-21-2004, 18:07
Ами по принцип нося спортно-елегантни дрехи обувки и т.н. :) Нося всичко което да ми е удобно и което става за всякакъв случай :)

elinceto{pld}
11-21-2004, 18:24
Kakvi potnici obi4ate da nosite-Къси
a kakvi kolani-4erni,beli,6areni,s kapsi s nadpisi-Шарени
,ostri ubuvki-visoki,niski.-Мразя острите.Обичам с цялата платформа!
obiciii,Ам как да ги опиша...сребро..
grivniii -да тези дето си ги накичвам по 40 на ръката

eNigMaTic^
11-21-2004, 18:46
Crazy*4_Usher - а какво ще кажеш за такива на 13 с такива високи токчета :evil:
Иначе по темата потничета - леко над кръста чернички :wink:
Остри обувки - имам но съм си обула най-много 10 пъти.Да ме питате що си ги купих, въобще не ми харесват :twisted: Харесват ми ниски обувки или на платформа високи :P
Колани-не нося
Обици-сребърни имам само 2 чифта :oops:
Гривни-Не нося 8)

Crazy*4_Usher
11-21-2004, 19:18
Crazy*4_Usher - а какво ще кажеш за такива на 13 с такива високи токчета :evil:

оффф...да аз и такива имах предвид...не ми говори направо! Ужасни са тия момиченца дето си мислят, че са мн големи и батковците ще ги мислят за много печени. Адски мн се дразня от тия барбита!

eNigMaTic^
11-21-2004, 19:23
Crazy*4_Usher - а какво ще кажеш за такива на 13 с такива високи токчета :evil:

оффф...да аз и такива имах предвид...не ми говори направо! Ужасни са тия момиченца дето си мислят, че са мн големи и батковците ще ги мислят за много печени. Адски мн се дразня от тия барбита!

И мене :x От моя клас има 1 такава.И ходеше с един на 20 :!: :evil: Пък 1 др ходи с един на 19.К*рви...

Jamalska
11-21-2004, 19:41
Hmm..potni4eta...kysi...mnoo se kefq na takiwa s ka4ulka...
Obuwki...awe kecki RuleZ...Kolani...imam si edin 4eren,iz4isten...mnoo mu se kefq...tyrsq si 4erweno-jylto-zelen ama ne moga da si namerq...nqkoi ako ima ideq...
A obici...Hmm hareswam s golemi halki..mislq 4e mi stoqt ponosimo:)

bad4e
11-21-2004, 19:53
Потници-спортни.Колани-имам два, един бял и един черен, без някви натруфани работи и катарами тип 'пеперудка с диамантчета' и лигавщини по тях.Обувки ? С токчета? Остри? -АБСУРД! Само маратонки...Обици-квадратни бели камъни - любимия ми аксесоар :)))))) Гривни-плетени,според цвета на дрехите :)

united_colors
11-21-2004, 20:12
Ei obicite zabravih.Padam si po 6antavi obici-vsiakakvi no ne obiknovenni, mnou mrazia da se povtariam!
A grivna imam 1 samo sreburna sas 10 slon4eta podarak mi ot muja mi za da mi nosi kusmet!
A za 13 godi6nite s ostrite obu6tenca s tok4eta 6te kaja, 4e v o4ite na edna 18 godi6na kato men ne izglejdat po razli4ni ot sme6ni!

Josefinne
11-21-2004, 20:31
Ми аз...такова...имам страшно разнороден стил. Може да се каже че стилът ми завизи от настроението. Обикновено слагам кецове, едни дънки с много джобове и мн ниска талия и ако е лято потниче...Любимото ми е едно розовко с много ниско деколте. Но се случва да сложа и къса поличка, рокличка, остри обувки... :D

Crazy*4_Usher
11-21-2004, 20:35
A za 13 godi6nite s ostrite obu6tenca s tok4eta 6te kaja, 4e v o4ite na edna 18 godi6na kato men ne izglejdat po razli4ni ot sme6ni!
spodelqm mnenieto ti!

DeaTHroW-ReC_F
11-21-2004, 22:17
дрън дрън...дрън дрън дрън..дрън дрън...не обичам да дрънкат по мене некви гривни се едно съм коледна камбанка...:)))) имам..но слагам рядко...кат се сета..обици...също рядко слагам...потници..обичам..не ви с по голи гърбове..и да са дълги...щото аз къси не носа..поради едни мои си причини,незавсещи от мене...така.........иииии кецове много ясно....за колани-->ами.....имам един сив на готча........един черен на озирис(подарен от един съученик...-ех ма е добър)...и един бежав на спирфайр (подарен от една съученичка-и тя добра...) и така......тва ми е...

Murderdoll
11-21-2004, 22:37
хаха окей де..значи..потници...дълги или къси,
тия с качулките(като на Jamalska са мноо яки)
обувки...само кецове:)))и през лятото такиа...готини:)
колани..имам си един черен с пирамидки,
един черен пак с яка закопчалка,
един такъв дет не е с дупки
ми...с желязна закопчалка,и два бежови пак с
такава закопчалка..те са ми за смъкнатите панталони :lol:
гривни нося..дървени най вече и такива..дет са като връзки
за обувки...връзки за обувки също нося като гривни :)))
мноо яко става щот съм си сплела една и е бахти манията:)
а обици...имам си различни,мразя цветните пластмасови
обици и не се кефя мн на тия,,кръглите големите,предпочитам
да са по малки..имам пентаграмче,една с нарисувано
канабисче,с човече,с чешмичка и кви ли не ненормални форми
ама мисля да ги сменям с малки халки за да си пробия повече
дупки :lol: :lol: :lol:

monka
12-01-2004, 11:48
vaob6te NE obi4am da nosia ostri obuvki i vaob6te tok4eta!
mrazia natrufeni drehi. vinagi nosia 6iroki drehi i kecove:)

qkataraota
12-01-2004, 22:55
oooooooooo begaite s tiq kiflenski ne6ta ot koito mi se draifa :? :( :shock: :roll: good.izdraifah se:)) mi kvo da vi kaja.kecove,normalni nqkvi dunki,sportni bluzki i nai vajnoto-s fleshove a ne s drunka6ti obici!!na tumno rules:)

SunnyG
12-02-2004, 08:58
Харесвам по-спортния тип облекло!
Спортни потничета без презрамки например!
Колани...ами...не съм им фенка!
Колкото до острите обувки..за съжеление не мога да ходя на високи токове, а ниските не ми изглеждат красиви за това предпочитам поспортни обувчици или маратонки :lol:

se edno az go kazah :)

teddy_bear
12-02-2004, 09:06
kecki,dunki-ili po-sportni pantaloni.....Imam losh spomen ot ostri obuvki.Maika mi vse si me4tae da zapo4na da se obli4am i izobshto nosq oficialno i samo mi kupuva oficialni drehi....ama na edna svatba mi ideshe da q zamerq s obuvkite mi!Bqh saferka predi 1 mesetz i trqbavse da sam oficialna i bqh s tunko to4ke i ostri onuvki....Samo shte vmetna i edin fakt: na svatdata imashe pone 200 dushi koito sled ceremoniqta se izrediha da pozdravavat mladojencite i nie kato shferki trqbvashe da sme s tqh i okolo 1h ne sam sqdala i samo prava...i oshte 1h nqkade na ceremoniqta.....ot togava sam se zarekla da nosq obuvki s tok samo na bala i na svatbata mi..... :roll:
Prosto po-teen go razdavam :P po-udobno

Black_Sun
12-02-2004, 09:58
не се обличам в такива гадни дрехи...
острите обувчици,обичките,коланчет ата-
те са за кукли барбита...бля

Абсолютно съм съгласна!!!!!
освен това не виждам какво влече всичките ми съученички към тези обувки...включително и най-добрата ми приятелка :shock:
стоят ужасно...
едно е майка ми да носи такива,а съвсем друго нек`ви лигли,които са по-малки от мен :shock: /а аз съм на 16 и никога не съм обувала такова нещо!!!!/ :!: :!: :!:
Да живеят кецовете!!! :twisted:

Dobrina
12-02-2004, 18:04
Еее недейте така сега, какво имате против острите обувки?
Разбирам че е смешно разни 12-13 годишни момичета да ги носят, но смятам че за по-големите момичета са доста сполучлив избор за среща или някое официално събитие, а и за всеки ден когато искаме нещо красиво и различно.
Е, разбира се трябва да се внимава - не на всички им отиват такива обувки, но аз съм висока и за мен това не е проблем. Отначало не можех да се възприема с такива обувки, но след известно време като ги пробвах ми хареса и сега редовно нося такива.
За разлика от вас, много рядко ходя с маратонки - другите обувки са по-елегантни и женствени.
No offence, ok? ;)

e_l_i_z_a
12-02-2004, 18:15
blqqq blqqq kvi sa teq?pora4va6 si nqkoq markova dreha
po-dobre po-malko no da sa 100%ka4estvo i da sa stilni...ne kazvam,4e potni4eta..blq blq sa bokluci,no ne si padam mnogo mnogo po takiva podrobnosti...
dokolkoto accesoarite-edni efektni obici i edni zlatni i gotovo za smqna
a kolanite s goleni katarami vav formata na orli,drakoni,4erepi i t.n RULLZ :P
mn durja kakvo 6te imam na vrata-dali zlatno sinjir4e ili nqkoq gothic agresivno na6iini4e... :wink: