PDA

View Full Version : Spored vas pravilno li e ...???



Ujasenata
10-28-2004, 14:45
Eeee horaa znam 4e ima vsekakvi na tozi svqt,no pa 4ak tolko... Verno si e ima vsqkakvi daskali no toq mai go e udarilo kriti4eskta ako moje taka da se kaji... vinagi kogato sme v 4as pri nego toi ni obijd patki,gaski,kurvi ligli i t.n noo ni6to ne moje da se naprai -vajna kle4ka e i nqma kak da go izgonqt ot daskaloto ama kak moje da udari 4ovek koito ne e ot na6eto daskalo ,pravilno li e daskal da udari u4enik??? eto i kakvo stana:Imahme si 4as na dvora v daskaloto(toi ni e po fizi4esko)i toi pa si vika6e za ne6to 4e sme bez ekipi i takvi ne6ta no izvednaj se qvi nekakvo mom4e koeto vaob6te ne e ot na6eto daskalo i to na dvora s cigara v raka i daskala begai ot tuk we s taa cigara i tva mom4e vika e za6to??? i daskala otide pri nego vze mu cigarata hvarli dnevnika koito be6e v racete mu i zapo4na da rita mom4eto da go udrq deto mu padne na mom4eto mu padnaha o4ilata koito nose6e i izbqga ....kak moje da bie6 edno mom4e 4e e vlqzlo s cigara i to na dvora,ta nali v kraina smetka si ima bodigardove pa i tova ne be vatre v staite ili salonite a na dvora!!!kak moje spored vas pravilno li e ???sled tova momaka se qvi s cqla kompaniq mom4eta za da biqt daskala mai i zapo4na da go obijda,pcue ama toi be celiqt v sinini... i nz kakvo e stanalo posle nie begahme,moje i do policiq da se stigni ni6to ne se znae...ta kak moje da ima takvi hora,nemoga da si obqsna i tova e Vie popadali li ste na takav daskal??? i ako e da kakvo vi e mnenieto za nego

10-28-2004, 15:01
V moito daskalo na u4itela daje ne mu e razrisheno da rastarvava boishta zashtoto shte dokosne u4enicite koito mogat da go sadat po 2-3 tochki....
A tova za boq...toi e nqkav psihopat toq, seriozno, nqkav urod ili irzod koito ne e nared!!! jalko che v bg nqma zakoni, ili potochno ima gi no nikoi ne gi spazva povecheto znqt kakvi sa no ne gi spazvat!! :cry: :(

Valito0
10-28-2004, 15:22
Emi spored men toq 4ovek naistina ne e dobre s glavniq.Puk i toi ne znae li 4e e zabraneno da se udrq u4enik a 06te po malko ot drugo u4ili6te..No e mnogo po lo6o 4e nemoje da se naprai ni6to :cry:

suzanna
10-28-2004, 16:08
uf...komplexari na toq svqt kolkoto iskate...i osobeno uchiteli...mislqt si che edna kirliva ocenka kato im zavisi ot tqh i veche sa ne znam si koi :evil: onq za kogoto razpravi e mn zle...i pri nas ima komplexari ama tqhnoto v druga forma izbiva...vsichki im se podigravat a te gorkite si mislqt che sa N1...jalki saa :lol:

amy lee
10-28-2004, 16:26
toq u4itel li e ili nqkuv deto prepodava ama ne znae de se namira,i 4e u4ili6teto ne e negovo i ne moje da bie koito mu padne

rosskata
10-28-2004, 16:41
:x Важна клечка или не , не бива да си мълчите, можете да подадете оплакване в инспектората за това, че ви обижда или да се оплачете на директорката . Така дори и да не го изключат, поне ще спре да се държи така.
Ние имахме един даскал дето ни обиждаше и се оплакхмеот него, сега е като агънце :wink:

P1ra71nQ
10-28-2004, 17:59
A tova za boq...toi e nqkav psihopat toq, seriozno, nqkav urod ili irzod koito ne e nared!!! jalko che v bg nqma zakoni, ili potochno ima gi no nikoi ne gi spazva povecheto znqt kakvi sa no ne gi spazvat!! :cry: :( hm... napylno sym syglasna s Kittie_

Sunny_stz
10-28-2004, 18:02
Auu tova e mnoo losho!Nishto 4udno da vi na6amari i vas ako go qdosate tui 4e v 4asovete mu ne se zaqjdaite s nego opla4ete se na direktorkata ili na klasnata ,tq da mu kaje nqkolko dumi:))))Nie imahme edna daskalka koqto ni obijda6e ama q mahnaha SUUUPER mnoo se kefq i sega ni e druga po-qka:)

Sapphir
10-28-2004, 18:40
Първо си има правилник .. в района на Училище не се пуши.. второ му е била направена забележка .. и трето тоя пич с цигарката като е толкоз голям да пуши цигари би трябвало и да може да се отбранява...

:}
10-28-2004, 18:55
Sapphir
e da verno ima si pravilnik ama ima i pravila u4itelite da ne udrqt mom4e a dane govorim za poboi...moje i mom4eto da ne e bilo pravo no i daskala si ima vina:P

Sapphir
10-29-2004, 10:51
Momcheto shtom e golqm otvorko da pushi cigari v daskalo da sa opraq ve .. poboi ...

10-29-2004, 12:48
Sapphir ti @##^$%654 @#$#%$^$%^ toi i da si zapali joint daskala NQMA PRAVO DA GO DOKOSVA,ma p@%$ zaspala

brao be
10-29-2004, 19:32
tc,hich daje ne e pravilno twa powedenie na tos"daskal"no kwi li ne izrodi gi ima.

Bloody_Tear
10-30-2004, 19:14
Оуууу тоя вярно нещо му хлопа много яко...еми добре де като е пушил кво да го пребие ли сега?Не става така.Пък и как може да обижда децата!???Бе яяя да го разкарате тоя,че неекой ден квото му се е насъбрало може да си го изкара на вазе.

Iliqn4eto
11-01-2004, 18:31
tctct kakvi li ne hora gi ima,egati i tapiqt daskal... toq ima li akal a nego taka da go podredqt dokato pie v daskaloto(ako pie 6toto ima i takiva)dali 6te mu e priqtno:P :wink:

ge0rg1ev-
03-19-2007, 17:02
Гати даскала, аз ако бях сям щях да го правя. :mrgreen:

ge0rg1ev-
03-19-2007, 17:12
Тоя е гати и лудия даскал, направо си е за пенсия (може и принудителна). :mrgreen:

koalka
03-19-2007, 19:58
Темата е стара!