PDA

View Full Version : молив......блях



DeaTHroW-ReC_F
10-28-2004, 20:03
дее*ааааа що никога не попадам на свестни молииви за очи....искам някои свестен....ама да е зелен...черен едвам си намерих..купих си няколко зелени..никои не става..то първо че е твърд и изобщо неможе се нанесе.... второ и аз нз...я дайте съвет....искам зелен моливвввввв на очите мииииииииии :(

Съни
10-29-2004, 08:40
Ами аз като отида да си купувам молив ме питат дали предпочитам твърд или мек -> просто кажи на продавачката, че ти трябва мек, дори си го пробвай и като не ти харесва не си го купувай :P

DeaTHroW-ReC_F
10-29-2004, 09:18
е да ма аз кат пробвам то се пак нали е върху ръката и той се нанася ....и аз си го зимам.......бляяях..искам свестен....

Съни
10-29-2004, 09:37
Ами и на ръката да е, то се усеща колко е твърд. Аз имам едни, които са и за устни и за очи си пишат много добре и двете места, ама са розови, едва ли ще има такива зелени... :roll: Майка ми използва зелен, и навремето имаше един много готин, ама сега не знам... Аз по принцип не си шаря очите с моливи и меки не съм и търсила, ама има едни автоматични ли как се водят, дето не са дървени, ами малко на принципа на червилата се, та те ми се струват меки :roll:

Sapphir
10-29-2004, 10:35
И аз вечно попадам на прецакани .. искам ена хубава очна линия ... ма се преебано някво..

playful_girlll
10-31-2004, 15:16
na manhattan sa mnogo hubavi i sa sravnitelno meki ,no ne znam dali imat zelen,nai-dobre pitai :) dano si nameri6!

fuuuuuuuuuck
10-31-2004, 15:44
и моя е на манхатан обаче е трърд и уж е водоустойчив пък се размазва и без вода! а струва 5,40!!!!! мафияяяяяяяяяяяяя

Crazy*4_Usher
12-11-2004, 04:21
Аз по принцип не си шаря очите с моливи и меки не съм и търсила, ама има едни автоматични ли как се водят, дето не са дървени, ами малко на принципа на червилата се, та те ми се струват меки :roll:

Да, те са хубави. Аз имам такъв.

DeaTHroW-ReC_F
12-11-2004, 08:58
аз пък открих"голямата тайна..."
прреди да си нанеса молива..... малко го награвям с запалка..и става и супер мек,и се запазва :P

BABY_SEXY_GIRL
12-11-2004, 20:23
аз пък открих"голямата тайна..."
прреди да си нанеса молива..... малко го награвям с запалка..и става и супер мек,и се запазва :P

I vse pak kato otide6 v magazina kaji 4e iska6 mek moliv i go probvai na rakata si! Az taka pravq i sam dovolna :wink:

Ralka
12-11-2004, 20:26
moq ne e mn evtin ne e i mn slkap{4.4lv.}na revlon!neveroqten e razmazva se s aplikator i stava kato senki prosto takav moliv ne ste vijdali!

DeaTHroW-ReC_F
12-11-2004, 21:11
аз пък открих"голямата тайна..."
прреди да си нанеса молива..... малко го награвям с запалка..и става и супер мек,и се запазва :P

I vse pak kato otide6 v magazina kaji 4e iska6 mek moliv i go probvai na rakata si! Az taka pravq i sam dovolna :wink:
след като ми свършат хилядата молива дет съм натрупала(и не ползвам-също като гланцовете...) ще пробвам::)))) пък даано ръката ми го научка поне тоя път :wink:

Momchence
12-12-2004, 12:01
дее*ааааа що никога не попадам на свестни молииви за очи....искам някои свестен....ама да е зелен...черен едвам си намерих..купих си няколко зелени..никои не става..то първо че е твърд и изобщо неможе се нанесе.... второ и аз нз...я дайте съвет....искам зелен моливвввввв на очите мииииииииии :(Ama sladurano ma ela az 6te grimiram {{}} za kakvo se my4i6 sama :P ok seriozno probvai ot po skypite :P malko tuka ne mi e mqstoto, taka ne izpolzvam grimove... ama az nali na vsqka mandja merodiq..... :P :lol:

iLoveChocolate
03-04-2007, 16:51
аз ползвам на Орифлейм от едната страна е черен а от другата зелен като очите ми.Мек е затова се нанася хубаво и не се размазва.Не струва и скъпо.Ся има едни нови \:D/

BaMBOocHa
03-04-2007, 17:44
купи си от Avon от серията Color Trend там има едни двуцветни,едната страна е бяла а другата каквато си избереш.молива НЕ е сух и мн добре се нанася + това е траен

linka92
03-04-2007, 19:05
Ami, da ti kaja i az predi se preebavah taka!Tyrsila sym blizo 2-3 meseca zelen moliv(tymno zelen),no nikyde ne si namerih takyv cvqt kakyvto az iskah!No nakraq otkrih i e mn gotin!Na ARDECO e,malko e skypichyk kym 7-8lv,no naistina sii struva! \:D/ Vodoustoichiv e i ne se razmazva,mek e i se nanasq super lesno! :-({|=

linka92
03-04-2007, 19:06
Ami, da ti kaja i az predi se preebavah taka!Tyrsila sym blizo 2-3 meseca zelen moliv(tymno zelen),no nikyde ne si namerih takyv cvqt kakyvto az iskah!No nakraq otkrih i e mn gotin!Na ARDECO e,malko e skypichyk kym 7-8lv,no naistina sii struva! \:D/ Vodoustoichiv e i ne se razmazva,mek e i se nanasq super lesno! :-({|=

koalka
03-04-2007, 19:41
Темата е стара!