PDA

View Full Version : Q kajeteee{}



Kefi-me
10-28-2004, 21:19
abre narode sno6ti gledahte li 6outo na Slavi.... az go gledah i mnoo me izkefi zaradi teq deto igraeha breik B-Boys li beha ili nz...nz za6to oba4e mnogo me kefi da gledam breik nezavisimo dali e po TV ili na jivo... toest na jivo sam vijdala samo vednaj na moreto ama e mnoo qkooo am za sajalenie ima redko takvi mom4eta i momi4eta mnoo me kefi a na vas??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mira_
10-28-2004, 21:34
тва брейка е супер и момчетата които го играят обикновено са супер пичове.Много им се кефяяя :lol: баща им вика че тва не е танц според него,ама той пък какво разбира :twisted: междувпрочем гаджето ми е брейкър да ви се похваля :oops:

e4o
10-28-2004, 21:44
da golemi sladuri bqha :lol:

:}}}
10-28-2004, 21:57
eee Mira_ braoo mnoo se radvam za tebe 4e si ima6 takova gadjence... i igrae li pred tebe breik:)e to tova ne e nai-vajno trqbva nai ve4e da se razbirate no sega stava duma za Breika... nqmate si i predstava kolko mnogo me kefii samo kato vidq breik da igrae nqkoe mom4e i poludqvam imame edno mom4e ot klasa koeto e treniralo malko breik i pokaza nqkoi ne6tica ama ne go biva ne e treniral tolkova mnogo moje bi :))) ama si me kefi breika i tva si e :) :P 8) :lol: :D :shock:

Baccara
10-29-2004, 14:07
На мен много не ми допада брейка :(

amy lee
10-29-2004, 14:30
i mene mnogo me izkefiha.a toq sus sinqta 6apka be6e stra6no gotin.mnogo puti na moreto kato sum bila po diskotekite i v dvora na stanciqta kato sme na lager,mom4etata sa tancuvali breik.v bronx su6to ot vreme na vrem,e se subirat breikuri,ama rqdko nqkoi im obru6ta vnimanie...

Du6ka
10-29-2004, 15:18
yeah mn se kefq,4e ima i dr deto se kefqt na break-a...tukmo pusnah edna temi4ka otnosno tova;)az gledah malko pi4ovete i bqha naistina dobri,nqma spor;)!tc sega se se6tam poneje slu6am edna takava pesni4ka ,na koqto po princip se igrae-ta da vi q kaja-Flying Steps-Short Thing,mn e dobra:))) :D

mira_
10-31-2004, 10:09
eee Mira_ braoo mnoo se radvam za tebe 4e si ima6 takova gadjence... i igrae li pred tebe breik:)e to tova ne e nai-vajno trqbva nai ve4e da se razbirate no sega stava duma za Breika... nqmate si i predstava kolko mnogo me kefii samo kato vidq breik da igrae nqkoe mom4e i poludqvam imame edno mom4e ot klasa koeto e treniralo malko breik i pokaza nqkoi ne6tica ama ne go biva ne e treniral tolkova mnogo moje bi :))) ama si me kefi breika i tva si e :) :P 8) :lol: :D :shock:

ми да,тренира пред мен и даже се опитва да ме научи на някой стъпки, ама не съм толкова добра като него, просто си му идва от вътре.Той знае че брейка ме подлудява..... :oops:

HeavenSent
10-31-2004, 17:54
i az mnoo im se kefq ama se 4udq kak e da se tarkalq6 po zemqta....

Iliqn4eto
10-31-2004, 19:52
naistina breika e qko ne6to,teq dvijeniq da gi pravi6,vsqka6 si lastik ,trudni4ko no gotino:) no v BG mnogo ne se igrae za sajalenie...

blizalka
10-31-2004, 20:05
naistina breika e qko ne6to,teq dvijeniq da gi pravi6,vsqka6 si lastik ,trudni4ko no gotino:) no v BG mnogo ne se igrae za sajalenie...
От къде знаеш,че не се играе :shock: :?: Според мен пък е точно обратното ..а тия дето бяха гости на Славито са Electric Force ..и м/у другото Du6ka аз пък се сещам за Flying Steps - We Are Electric ..много е подходяща за брейк

Iliqn4eto
11-01-2004, 11:40
От къде знаеш,че не се играе Според мен пък е точно обратното ..а тия дето бяха гости на Славито са Electric Force ..и м/у другото Du6ka аз пък се сещам за Flying Steps - We Are Electric ..много е подходяща за брейк



e moje i taka da e ,no az sam vijdala breik da se igrae samo po golemite gradove ili na moreto,a po Tv-to ne sam gledala mnogo osven na nqkoi klip4eta:0) no kakto i da e:)

Marti4ka
01-02-2005, 17:29
мда много е яко попринцип!и мен ме кефат сладури бяха да......ма ло6ото е 4е наистина ного рядко се сре6тат а ф старото ми у4илищте ного денсеха.....супер са

BlinDBoY
01-02-2005, 21:56
Ами аз играя брейк!!Не казвам ,че съм много добър...!!!Иначе много ми допада..преди 2години почнах да играя и до сега не съм спирал ! :wink: