PDA

View Full Version : Love probelm :(((



wild_baby_
10-29-2004, 19:29
Sry za taq tema i ako ne vi se zanimava s taq glupost ne q chetete, prosto iskam da spodelq mukata si, za da mi poolekne moje bi...
Ami predi malko razbrah che momcheto s koeto hodih 3 meseca, darqvah go s cqlata si lubov, si ima druga. Az mu dadoh vsichko,koeto imah, a toi mi se podigra. Zaradi nego se lishavah ot hilqdi neshta... Izpokarah se s hilqdi priqteli, a se okaza che samo si e igral s men. Misleh, che e razlichen... No toi e bil porednoto razglezeno futbolitche, a az sum mu bila porednata broika!!! Sega mi e nqkvo mn gadno... Nqmam jelanie za nishto.. Prostih ednata mu iznevqra, zashtoto toi uspq da me obedei, che tq mu e samo fr-ka. No sega istoriqta se povtarq! Nqmashe smelost dori da me skusa, trqbvashe da rzbera za ''podvizite'' mu ot nai-dobriq mi priqtel... A kato si pomislq oshte kolko mojeshe da si igrae s men... I v momenta produljava da me obejdava che tq mu e samo fr-ka. No az useshtam, che nishto ne e kakto predi... Ne se obajda vseki den, nqma q trupkata, ne pi6e sms... Ne iska da se vijdame... V posledniq mesec sme se vidjali po 2 puti v sedmica... I mi obeshatavashe vsichkod a se opravi, da zapochnem da izlizame vseki den, da budem postoqnno zaedno... A to kakvo stana? Izneveri mi s purvata koqto sreshta, samo zashtoto e po-golqma i e ot negoviq kvartal.. A az go darih s cqlata si lubov. Nqmam surce veche. Ostanaha mi samo spomeni. Vsqko endo neshto mi napomnq za nego bez zna4enie pesen ili nqkakva dreboliq....
SRY za mn pravopisni greshki...
Tova e... Sujalqvam, che vi otneh ot cennoto vreme za tazi moq glupost...

SanDRo
10-29-2004, 19:37
Няма нищо, да не ти пука. Само можеш да го съжеляваш, щом "Най-добрия" му приятел е толкова добър... Даже може приятеля му да те харесва, щом ти е казал :wink: .

wild_baby_
10-29-2004, 20:01
Няма нищо, да не ти пука. Само можеш да го съжеляваш, щом "Най-добрия" му приятел е толкова добър... Даже може приятеля му да те харесва, щом ти е казал :wink: .
Moq best friend, ne negoviq...

P1ra71nQ
10-29-2004, 21:02
ooo mnogo syjalqvam.Sychuvstvam ti.No ne e bil podhodqshtiq,a prosto edin poreden drislio(s izvinenie).Spokoino ne se rastroivai.Qvno ne e bila istinskata liubov :) IMai tyrpenie i shte doide edin po-dobyr.I ne plachkai,zashtoto toi ne zaslujava syljite ti .

Frank
10-29-2004, 22:00
Не е глупост, щом си вложила смисъл, определено не е глупост. Аз и да те убеждавам, че тоя е някъв калъф (а той си е ла*но) няма да ме послушаш. Сама трябва да го преодолееш. Просто ти трябва време. Един ден ще си мислиш - "колко ми е бил акъла, че да му се вържа на акъла на тоя идиот", ама докато дойде тоя ден ще ти е кофти.

little_black_dress
10-30-2004, 13:25
Охх , горкичката !!! :cry: Не се тревожи,явно това не е истинската любов!!! Моят съвет е да излезеш с най-добрия си приятел и да се опиташрда не мислиш за това момче,което според мен не те заслужава !!! успех и горе главата !!! )) :wink:

10-30-2004, 13:43
wild_baby_, скъпа, всеки е минал през подобен период през живота си... и то не само веднъж... Наистина е супер гадно чувството да разбереш, че толкова време си лъгана и всички истински моменти, изпълнени с толкова много чувства от твоя страна са били само измама... Може и да не съм права, може би той те е обичал извествно време... но незнам, не вярвам чувствата на човек да си отиват толкова бързо (ако са били истински естествено)
И наистина в такива моменти е хубаво човек да сподели, макар и да не можем да ти помогнем по никакъв начин, само ти си знаеш какво ти е ...
Само бих ти казала да го караш спокойно, дай си известно време да се успокойш и да обмислиш нещата и за това, което мислиш да правиш за напред...
Момчета колкото искаш... този младеш може и да ти е първия, с които си имала връзка, но определено няма да е последния...
Имаш още поне 60год. живот пред себе си ;)
Изживей ги пълноценно.. хех
и още нещо .. бях го видяла написано в подписа на някой потребител , но не помня кой .. и ми направи голямо впечатление ...
"Не е нещастно момичето, изгубило любовта на един глупак, нещастен е глупака, изгубил последния си шанс да стане човек !"
Така че ... Успех за вбъдеще ...

Peace

wild_baby_
10-30-2004, 20:27
Blagodarq za podkrepata na vsichki vi! Naistina go ocenqvam
OBICHAM VI!!!

BaT_GirL
10-30-2004, 21:07
Права е на всеки идва реда рано или късно.Но спокоино идва и си отива има друга голямо чудо поне знаеш колко държи на теб Намери си и ти някои!

{P}HoNeY{P}
04-05-2006, 12:19
Spokoino!Na men mi se e slu4valo po4ti sa6toto!
prosto ne trqbva da se predava6!Az ne go napravi6!Ne do pravi i ti! :P :) :D

martinka_91
04-05-2006, 12:31
Амии...на всеки се случва... :? за жалост... ама поне пред него се прави, че не ти пука.Излизай с фр, забавлявай се, научи се да живееш без него и ще си намериш друг, който може би ще те обича повече...

penywise
04-05-2006, 12:34
Ти пък вместо да се радваш, че си се отървало от сополиво хлапе, при това футболист (малко умствен капацитет)... се оплакваш.

Аз ще ти кажа ЧЕСТИТО!

Човек като губи - не знае какво печели... и като печели не знае какво губи...

Malena
04-05-2006, 12:35
колкото и да е жалко... случват се такива неща...
не си го слагай... горе главата, ще мине... той не те заслужава

Bubanata
04-05-2006, 12:36
Tva e mnogo gadno i znam kolko boli surcetoti da bude razbito!Moqt suvet e da s eopitahs da go zabravish i da ne ti puka z anego shtom postupva taka s teb ili prosto mu go vurni po nqkukuv nachin!!!Trqbav da go preoodoleesh,zashtoto ne moje da nosish tazi bolka vecheno v teb!Zamislise na nego qvno ne mu puka ka postupva s teb i kakvo izpitvash ti kum nego!!Zmislise ti kak trqbva da postupish i kakvo tyrqbva da napravish! :-s A i shtom trupkata veche q nqma prosto toi sushto e pochuvstval che neshto lipsva vuv vashata vruzka i ne e imal smelot da govoti s teb ochi v ochi a e trqbvalo da razbirash ot priqteli!!!

He3HauKa
04-05-2006, 13:21
Gadno e mila ,znam kakvo e.... Izpitala sam go,no na men nqmashe koi da mi go kaje a prosto vlqzah v registaciqta mu v mtel-a da pisha sms i sluchaino vidqh sms za momicheto koeto toi zarqza zaradi men ,,Moga li da se varna''.... A s nego bqhme po4ti godina zaedno ... Obache go preodolqh ,razbrah che edin skapanqk ne zaslujava salzite mi i..da ti kaja vsi4ko rano ili kasno se vrashta ... :-k