PDA

View Full Version : Нещо което май ни убягва,е...



rosskata
10-29-2004, 21:16
... :? Че този форум не е чат... Писна ми от теми , в които двама души се обясняват за неща съвсем несвързани със проблема... И просто си чатят, или се зарибяват, или се заяждат, или се обиждат... Хубу ве хора, има си места за тая работа, сайта е достатъчно затрупан с глупости и с безмислени постинги от рода на: :x "Знеш колко ти се кефя, мила" или "Нямам мнение", "Ти си тъп", "Курва такава" и много други... :x
Да не говорим пък за тея дето се познават лично и само говорят едни з адруги във форума по повод и без повод. Едва ли е останало тайна за някой, че Трафик страда по келибънди или че BABY_SEXY_GIRL ходи с aneD - пише го ако не във всяка, то поне във всяка втора тема... И не са само те (сори ако съм ви засегнала, ама вие сте най- известни, затва дадох пример с вас) :roll:

ЗА темите - игри няма да говоря, добри са като идея, но скоро ще заемат цяата първа страница на "Всичко тийн накуп"... А има и други , по- важни теми, които заслужават да бъдат там...
:x
Далеч съм от мисълта, че ще променя нещо с този мой пост, но поне си излях душата. Тийнпроблем е мое любимо местенце в нета, а от ден на ден започва да става все по- зле и да губи своето предназначение... Че модераторите не правят нищо е само един от мноооооогото проблеми... Лошото е че потребителите нищо не правят за подобряване на положебието...мамкаму :evil:

LunaTriCk
10-29-2004, 21:33
Мммммда, модераторите са малко и несмогват или нямат възможност да влизат редовно. Но, не само в тях е проблема и в многото потребители, които имат форума за сайт за запознанства. Друг проблем са тъпите гости...Мисля, че проблема дойде с течение на времето. Прекалено близки станахме и почнаха лиготийте. незнам



(А така Роска! Покажи кой е мъжа в къщата! Просто не се сдържах.)

playful_girlll
10-29-2004, 21:34
napulno sum suglasna!

P1ra71nQ
10-29-2004, 21:54
i az sym syglasna s teb :wink:

Съни
10-29-2004, 21:55
rosskata, това съм го казвала сигурно хиляди пъти, ама... :roll: И ако трябва да съм честна, вече не влизам в сайта с онова удоволствие и онова настроение, както преди време... :roll: Каквото и да си говорим сайта не е това, което беше и никога няма да бъде :cry:
LunaTriCk, проблема не е в модераторите, а в това, че Алекс напусна сайта, а на Цецо не му пука за кефа на потребителите -> неговата цел единствено е да влизат повече хора, независимо, че те са пълни идиоти и пишат само простотии :evil: Между другото от днес модераторите са само двама.

LunaTriCk
10-29-2004, 22:02
Е да де. Пак си е в модераторите. Малко са.

AvLee
10-29-2004, 22:06
И аз нещо забелязвам в какво се превръщат темите.Един пише две думи(не особено смислени)след това 5 човека цитират и коментират това пак със думи от тоя род.
А за другите случеи в които хората са по-близки..ами аз ли се лъжа или ила лични съобщения.Наистина не е нужно да се превръща едим форум в чат по въпроси които не са свързани с темата.
Модераторите вече....намам мнение по тоя въпрос.

lalqla
10-29-2004, 22:07
напълно съм съгласна.не е това целта на сайта.
мисля,че тук е мястото да хах поема една инициатива.пускат се изключително тъпи теми от сорта на :бременен съм.не мисля,че на подобни теми трябва да обръщаме внимание,най-малкото да им отговаряме.просто не заслужават това. и смятам,че модераторите трябва да изтриват такива теми :roll: ... не съм забелязала кой знае какво присъствие на модератори във форума от доста дълго време насам

LunnaSvetlina
10-29-2004, 22:07
Всъщност действащ модератор е само Цоки. Мисля, че всички са забелязали отсъствието на Игнис, а аз вече напуснах поста си /въпреки че за сега под ника ми пише "модератор", вече нямам по- специални права/. Уви, политиката на Цоки се различава доста повече от моята затова и не мога да отговарям, но пък и е истина, че за един човек задачата е наистина непосилна, освен ако не стои нон- стоп в сайта, което очевидно е невъзможно.
Този призив съм го пускала многократно от близо година /всъщност ако не се лъжа точно през септември- октомври миналта година започнаха големите караници за теми и това масово превръщане на форума в чат/, но уви- както се и вижда, без никакъв успех.
Росската, много жалко е, че наистина нищо не можем да направим. Просто потребителите са такива. Те не правят разлика между двете понятия "форум" и "чат", а просто искат да си направят кефа, независимо дали това наришава реда. А и това явление е вече толкова масово, че дори не съм сигурна дали юзърите са наясно, че е абсолютно неправилно... :roll:
И да, Съни, права си, няма да бъде същия. Радвам се, че някои от вече бившите потребители на сайта, не видяха в какво се е превърнал. За съжаление, ние с теб не сме сред тях. Аз наивно вярвах, че нещо може да се направи, но вече се убедих, че съм била много заблудена в това отношение.

Грахче
10-29-2004, 22:12
Проблема си е чисто и просто в потребителите, за които този форум е лично пространство и го превръщат в някаква абсолютна помия с глупави и невероятно просташки теми. Никой не си направи да разбере,че това НЕ Е чат/ирц! Един ми вика - брей , защо и аз да не пусна някоя скапана тема, като и без това е пълно с такива! Ми да ти имам и логиката и акъла! Вместо да се опитаме да направим форума полезен и интересен, хайде да го пълним с глупости! Асоциации, игрички, кой е по по-най, абе хора, вие да не сте в детската градина?!?!?!?! :shock: Нямам думи, честно!!! Изумявам се с всеки един изминал ден на прищевките и глупостите на почти всеки потребител... как можете да падате толкова ниско, все още тъй и не ми е ясно...

Съни
10-29-2004, 22:15
Радвам се, че някои от вече бившите потребители на сайта, не видяха в какво се е превърнал. За съжаление, ние с теб не сме сред тях.
Да, мила ми сестричке :roll: Мисля, че вече е време и ние с теб да се махаме, та да не видим в какво ще се превърне сайта съвсем скоро :roll:

AvLee
10-29-2004, 22:15
Значи на тоя форум е един модератор?!А аз се чудя защо повечето от темите в ''секс'' още си стоят.
Да проблем има и в модераторите.Ако аз бях на тяхно място(по-точно на негово)тия теми отдавна щяха да бъдат изтрити и такива гости да не бъдат удостоявани с отговори от страна на потребителите!

LunnaSvetlina
10-29-2004, 22:20
AvLee, не си мисли, че е толкова лесно да си модератор. Не че е кой знае каква сложнотия, но особено при такива нападателни и неблагодарни потребители, това не е съвсем проста задачка.

rosskata
10-29-2004, 22:23
:? Де да знам... Може би трябва да са повечко... Имаше един период, в който модераторите бяха доста и имаше ефект.... :roll:

rosskata
10-29-2004, 22:25
:o Току- що забелязах - почти всички са писали на кирилица в тази тема... Ако можеше всички потребители да са като вас... (не само заради кирилицата) :wink:

LunaTriCk
10-29-2004, 22:26
Няма ли как да кажем на Цецко, че с 1 модератор няма да я бъде ?

LunnaSvetlina
10-29-2004, 22:31
LunaTriCk, ами давай. Пусни му ЛС. Човекът и АйСиКю си има /ако го е написал/. Но по принцип за тия въпроси е по- добре да се обръщате към Цоки. Той е "главен" модератор... хаха, не че вече има други... :shock:
Хайде, хора, борете се за тоя сайт, жалко е да свърши така :!:
Макар че аз знам защо се получава подобен ефект. Просто на потребителите им е прекалено скучно и не могат да измислят по- добър начин за забавление... :?

techCandy
10-29-2004, 22:34
:? Де да знам... Може би трябва да са повечко... Имаше един период, в който модераторите бяха доста и имаше ефект.... :roll:
mamka mu! opredeleno....
poprincip gledam da ne si otvarqm ustata za moderatorite i admina
i sega nqmam namerenie da napadam....no naistina ima6e edin period v koito bqha pove4e i be6e po dobre
na men sy6to mi omryzna da gi gledam tiq 4at- temi
ebati....pi6ete gi tiq ne6ta na li4ni ako ne polzvate 4ata
teen-a naistina e po4nal da se prevry6ta v pomiq....ne mi se iska da go priznaq, no e taka
o6te nqma da se predavam i nqma da se otteglqm...no
mai nqma spasenie :roll:

rosskata
10-29-2004, 22:38
mai nqma spasenie :roll: [/color][/b]

Абе то има спасение... Я да имаше шще двама- трима модератори с принципи дето да трият всякакви помии ( но и да имат време да се занимават, щото и аз бих се изкефила да съм модератор, но не съм достатъчно сериозна) , и да не им пука много- много, дето се вика- да не си поплюват , и ще стане номера...

Щото на свястни потребители явно вече не мое да е надява човек...

AvLee
10-29-2004, 22:40
Добре де какво се е променило :? .
Преди като влизах ми беше по-интересно...още когато не
се бях регнала.Сега нещо теми станаха ликичко банални
и някои от тях тъпи!Вече дори не влиазам във форум секс,щото
не ми се четат простотии,а преди беше един от любимите ми!

BABY_SEXY_GIRL
10-29-2004, 23:21
Saglasna sam, makar 4e i az sam namesena v "osiraneto" na foruma :!: Sajalqvam, ako sam podraznila nqkoi s tova, iskrenno! Ima si temi, koito sa si za laf4e kato "Kajete ne6to za 4oveka" i dr...no pove4eto sa bezsmisleni! Mislq, 4e ne "4ata" e problema tuk, a bezbroinite tupi i zagubeni temi ot gostite i nai-ve4e v "Seks" foruma! O4evidno e, 4e moderatorite ne si var6at rabotata, oops mai trqbva6e da kaja moderatora :x Az li4no 6te se postaraq da ne zadrastvam i pulnq foruma s bezsmislici, nadqvam se i vie da go napravite, za6toto naistina tova mestence si iska poddrajka i griji, za da ni e komfortno v nego :D

Traffic
10-30-2004, 01:46
... :? Че този форум не е чат... Писна ми от теми , в които двама души се обясняват за неща съвсем несвързани със проблема... И просто си чатят, или се зарибяват, или се заяждат, или се обиждат... Хубу ве хора, има си места за тая работа, сайта е достатъчно затрупан с глупости и с безмислени постинги от рода на: :x "Знеш колко ти се кефя, мила" или "Нямам мнение", "Ти си тъп", "Курва такава" и много други... :x
Да не говорим пък за тея дето се познават лично и само говорят едни з адруги във форума по повод и без повод. Едва ли е останало тайна за някой, че Трафик страда по келибънди или че BABY_SEXY_GIRL ходи с aneD - пише го ако не във всяка, то поне във всяка втора тема... И не са само те (сори ако съм ви засегнала, ама вие сте най- известни, затва дадох пример с вас) :roll:

ЗА темите - игри няма да говоря, добри са като идея, но скоро ще заемат цяата първа страница на "Всичко тийн накуп"... А има и други , по- важни теми, които заслужават да бъдат там...
:x
Далеч съм от мисълта, че ще променя нещо с този мой пост, но поне си излях душата. Тийнпроблем е мое любимо местенце в нета, а от ден на ден започва да става все по- зле и да губи своето предназначение... Че модераторите не правят нищо е само един от мноооооогото проблеми... Лошото е че потребителите нищо не правят за подобряване на положебието...мамкаму :evil: а ти друга работа нямаш ли си?
и бтв, ако искаш да напсуваш някого, направо го напсувай, не го крий в думичките..... :lol: :lol: :lol:

Dobrina
10-30-2004, 07:45
Най-лошото е че сте прави... Според мен трябва да се изтриват тъпите и безмислени теми от рода на "току-що се изаках" и то във форума за любовта... Аз даже не съм ги отваряла, а гледам че има и отговори по тези теми! Е кажете, кой е тъп, модераторите, които не ги изтриват, или потребителите, че пишат в тях?... Или и двете групи са виновни?

10-30-2004, 11:06
Traffic, не усещаш ли че ставаш смешен, елементарен и дребнав ?! Писна ми от тебе ! За какво изобщо си в тоя форум, за да го проваляш ли? Ей, от такива като тебе също много пропада форума...
Извинявай, ама защо не си прегледаш мненията да видиш има ли поне едно смислено?
Освен да псуваш и да ругаеш (а и да се обясняваш в любов на кели) друго правиш ли в тоя форум?
Аре моля ти се поне веднъж се замисли за грешките си и престани да се превъзнасяш !

Du6ka
10-30-2004, 11:35
Mnogo ste pravi...az vse po-rqdko vlizam ,vapreki 4e edva li 6te ostavq okon4atleno pone zasega foruma..a mislq,4e trqbva da moje da se vliza vav foruma samo,4rez registriran nick-tova spored men e dosta pravilno...moe li4no mnenie..
a mejduli4nostnite konflikti naistina narastnaha super mnogo...
Mnogo e tujno ,4e ne6to izgrajdano tolkova dalgo(ne kazvam,4e sam ot mn vreme tuk..)se sriva leka poleka...

Traffic
10-30-2004, 20:22
Traffic, не усещаш ли че ставаш смешен, елементарен и дребнав ?! Писна ми от тебе ! За какво изобщо си в тоя форум, за да го проваляш ли? Ей, от такива като тебе също много пропада форума...
Извинявай, ама защо не си прегледаш мненията да видиш има ли поне едно смислено?
Освен да псуваш и да ругаеш (а и да се обясняваш в любов на кели) друго правиш ли в тоя форум?
Аре моля ти се поне веднъж се замисли за грешките си и престани да се превъзнасяш !ауууу, голямата уста на заврял лавин много ма уплаши... виждаш ли как ми треперят колената от.... смях? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: а ти можеш да си прегледаш мненията, да видим има ли поне едно, в което не се оплакваш от някой и не му се караш.
http://www.oldmila.com/forum/images/smiles/xlo.gif
http://www.oldmila.com/forum/images/smiles/piss2.gif ти на мнението.... :twisted: :twisted: :twisted:

Devilkin.
10-30-2004, 20:49
Оооо да си ги нямаме тия.
Трафик, АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ мнения на Аврилчето са от голяма полза за сайта. Не знам една тема, която да е обърнала на чат и в която да е казала нещо което изобщо не е звързано с темата /за рализка от останалите/. Е хубаво оплаква се, ама то да няма за кво разбирам ама то е пълна анархия и тя /както и много други/ се стреми да я оправи.
Честно казано ми образуваш нерви абсолютно всеки път когато влезна във форума!!!!!!!!Стига вече!

AvLee
10-30-2004, 20:55
Traffic а ти не можеш ли поне веднъж да не обръщаш внимание на подобни критики към теб.
Тя е казала какво мисли,това забранено ли е?Можеш да си вземеш поука....а не да ни показваш колко те интересува!

Traffic
10-30-2004, 21:56
Traffic а ти не можеш ли поне веднъж да не обръщаш внимание на подобни критики към теб.
Тя е казала какво мисли,това забранено ли е?Можеш да си вземеш поука....а не да ни показваш колко те интересува!е то аз ако почна за секи да пиша кво мисля за него..... има хора от форума, дето хич не ги понасям, ма си трая. :roll:

Murderdoll
10-31-2004, 00:04
uff...sux...
lele ako beh moderator da sam ebala maikata na tapite temi
...ama nqmaa

artbaby
10-31-2004, 15:53
Незнам дали някой забеляза ,но току що превърнахте единствената непреебана тема в място за караници , НИКОГА ли не сте се опитвали да направите нещо за другите , да създадете атмосфера на някой да се се чувства на място сред приятели с който може да сподели проблеми ,който иначе би скътал някъде дълбоко в себе , поради куп причини
И защо мислите се напълни с гости , а постоянните посететили започнаха да избягват влизането си тук ? Можеби защото влизаики тук един гост вижда че всичко е ебавка и може да поостане половин -един час и той да се изгаври с някои "регнат" потребител или с някоя маловажна за него тема ,а през това време влизайки тук някои от потребителите вижда същото и просто решава ,че вече няма смисъл да си губи времето сред една сбирщина и да се принизява на тяхото ниво
А аз поне действащ модератор не съм видяла , може би геша но си мисля че като се ебе майката на половината теми и половината гости и някой , който може да направи нещо а не само да заплашва и да обижда ,отдели просто малко време на ден и лека полека въведе някакъв контрол ,нещата ще започнат да се оправят или поне ще може да се каже -Модераторът се опита ! , а не модераторът се занимава да пуска темички за конкурсчета между потребителите !
(нямам нищо против тях ,но не мисля че мястото им е сред тази лудница!)

LunnaSvetlina
10-31-2004, 16:49
Един вече бивш модератор наистина се опита, но не можеш да си представиш просто колко мощна може да бъде простотията :!:

artbaby
10-31-2004, 18:43
oi lunnasvetlina ot lichen opit znam kolko e trudno da vodish voina s nego koeto dori ne e materializarano ..... nqma da spomenavam tochno pod kakva forma v e-net go pravq no redovno se izpravqm sreshtu prostotiqta ,idiotizma, negramotnostta, ligavshtinata ,oligofreniqta i t.n. na nqkoi individi izpolznashti mrejata :evil:
e mersi vse pak 4e pro4ete tova koeto napisah :roll:

Baccara
11-01-2004, 09:00
... :? Че този форум не е чат... Писна ми от теми , в които двама души се обясняват за неща съвсем несвързани със проблема... И просто си чатят, или се зарибяват, или се заяждат, или се обиждат... Хубу ве хора, има си места за тая работа, сайта е достатъчно затрупан с глупости и с безмислени постинги от рода на: :x "Знеш колко ти се кефя, мила" или "Нямам мнение", "Ти си тъп", "Курва такава" и много други... :x
Да не говорим пък за тея дето се познават лично и само говорят едни з адруги във форума по повод и без повод. Едва ли е останало тайна за някой, че Трафик страда по келибънди или че BABY_SEXY_GIRL ходи с aneD - пише го ако не във всяка, то поне във всяка втора тема... И не са само те (сори ако съм ви засегнала, ама вие сте най- известни, затва дадох пример с вас) :roll:

ЗА темите - игри няма да говоря, добри са като идея, но скоро ще заемат цяата първа страница на "Всичко тийн накуп"... А има и други , по- важни теми, които заслужават да бъдат там...
:x
Далеч съм от мисълта, че ще променя нещо с този мой пост, но поне си излях душата. Тийнпроблем е мое любимо местенце в нета, а от ден на ден започва да става все по- зле и да губи своето предназначение... Че модераторите не правят нищо е само един от мноооооогото проблеми... Лошото е че потребителите нищо не правят за подобряване на положебието...мамкаму :evil:


Е те това е приказка вече! Браво!

LunaTriCk
11-01-2004, 09:12
Ами аз пратих лично на ceco. Предлагам и вие да направите същото. Да оформим нещо като бунт :roll: .

Bolid1
11-01-2004, 10:07
Ами аз не съм мн наясно със задълженията на модераторите, ама явно не ги изпълняват. Сега видях 4е има само 2 модератора, преди когато беха пове4е беше по добре... А това за бунта нз дали ще помогне много :cry:

hahavteen
11-01-2004, 14:08
Abe ei sega 6te my pra6tam li4ni!!! :? I kvo 6te pomogne tva? Toi taka i taka ne vliza? I kakvo da my pi6a? Ne6to kato "6to niama moderatori?","Interesyva li te izob6to foryma?" ????? :?

amy lee
11-03-2004, 20:41
tozi sait prosto otiva po dqvolite :? tova e gor4ivata istina.i dokato pone NIE ne napravim ne6to,ni6to nqma da se opravi.kolko skupi za nas potrebiteli ni napusnaha?!laydi kroft,koqto ni napusna o6te dokato be6e pove4e ot fen ili lunna svetlina,koqto be6e edna ot nai vidnite tuk?a koi 6te e sledva6tiq?!moje bi съни,ili puk slun4ice...ili LunaTrick,moje i maverick...ni6to dobro ne ni 4aka,osven ako ne opitame da napravim ne6to :? :? :? :?

SanDRo
11-04-2004, 19:16
Hi kak si asl pls

amy lee
11-05-2004, 12:25
Hi kak si asl plshaha-a tova na koi go kaza??

11-07-2004, 08:09
Hi kak si asl pls ahahhahahahahhahah