PDA

View Full Version : :((((((((((



maliiiiiii
10-29-2004, 21:45
molq vi pomognete mi da prevazmogna pone malko makata si :(((( nemoga pove4e vseki den za men e palen s taga i to ne zaradi tova 4e stradam ot nespodelena lubov,imah si priqtel...
S Radi varvqhme godina i 9 meseca,vsi4ko si be Ok i 2-ta mnogo se obi4kahme podkrepqhme se,zabavlqvahme se s edna duma vsi4ki ni zavijdaha a i toi be sas mnoo qka van6tnost i golqmo 4uvstvo za humor,kakav mi e problema li.. ne e druga(ako bee6e druga 6teh da sam ppo dobre) Edna ve4er toi iska6e da izlezem no az ne pojelah be6e mi lo6o(tova mi doide i mn me bole6e korema) toi kaza dobre mila az 6te izlqza sas Stefi-nai dobriqt mu priqtel i 6te si doida a ti se opravqi angel4eto mi...no nz za6to nemojah da migna cqlave4er.Kam 3 i ne6to posredno6t mi se obadiha da mi kajat 4e moito mom4e e martvo...predstavqte li si :(((((((( taka si ostanah ne povqrvah v parviq moment pomislih 4e e ujasna 6ega,no be glasa na Stefi i izvednaj izvikah mnogo silno i vednaga v bolnicata Stwfi be sas s4upen krak a moeto sakrovi6te zaginalo na mqsto(pone se uspokoqvam s misalta 4e ne e zaginal s ujasni bolki)no za6to za6to stana taaka,minaha 4 meseca ot negovaata zaguba a az nemoga da gfo zabravq;((((((( obi4am go ne iskam drug samo kato gledam snimkite podaricite ot nego i ne mi izliza ot glavata ne qm ne govorq s nikoga nemoa da prevazmogna makata pr mi kazvat da izlizam no ne mi e do tova kajete mi kak da go zabravq tova ne e vazmojno takava libov kato na6ata nz kakvo da pravq 6te se pobarkam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: molq vi kajete mi kak da prodalja napred:((((nqmam siliii

tctctct
10-29-2004, 21:51
eleee milaaa towa e ujasnoooooooooo:((( no nz kak da ti pomogna ne sam imala takaw problem no se nadqwam i da nqmam ina4e 6te se samoubiq;(

Tedichka
10-29-2004, 22:01
Мойте съболезнования!
Искам да ти кажа, че знам как се чувстваш!
Знам какво е да загубиш близък човек (аз не загубих гадже, а най-добрия ми приятел с който съм израсла но това е тема на друг разговор)
Знам каква празнота цари в теб и колко е тежко!
Но искам да ти кажа, живота продължава!
Никой не те кара да го забравяш, сигурна съм, че никога няма да го направиш! Просто приеми факта, че той сега е на едно по-добро място...
Някой хора идват в живота ни, настаняват се в него, а един ден просто изчезват!
Излез с приятели, поразсей се малко!
Със сигурност той те гледа от някъде и не иска да страдаш така!

RaiLi
10-30-2004, 10:07
olee mila 4ak se razplakah ama nz kak da ti pomogna tova e nai golemiq mi strah i ako ti ne go prevazmogne6 sama nikoi ne moje da ti pomogne znam 4e toi bi iskal da prodalji6 jivota i da si 6tastliva no i ne iska da go zabravi6 nikoga.Pomisli si hubavo i se opitai da prevazmogne6 makata

e4o
10-30-2004, 11:04
sujalqvam mnogo, sus sigurnost ti e mnogo trudno, no trqbva da vdigne6 glava, nqma6 drug izbor, izlizai s priqteli, taka pone malko 6te se rasseiva6, otidi na kino, gledai kolkoto se moje po-malko da se se6ta6 za slu4iloto se (znam 4e 6te ti e mnogo trudno, no trqbva), drugo nz kakvo da ti kaja, naistina e mnogo tujno, sujalqvam :cry: :cry: :cry:

svetla_88
10-30-2004, 11:07
moite iskreni saboleznovaniq...predstavqm si kak se 4ystva6...no savet ne moga da ti dam za6toto samo ti si znae6 kakvo e vsa6tnost i kolko ti e ma4no...i vse pak ti pojelavam mn ksamet i dano nameri6 nqkoi dr ..znam 4e nqma da e skoro za6toto moje bi ti ne iska6 dr no s vr 6te mine...

Eblivkata
10-30-2004, 15:25
abe mila losho e twa sho e stanalo ama go zabrawi toi poeche nema da se warni za da te ebe... fani si drug koito da ti dostawq twa udowolstwie nali me razbirash,nqma lubov a samo izmama i sex :twisted: :twisted: :twisted:

Bloody_Tear
10-30-2004, 16:32
Ето отново жестокостта на живота.Винаги най-добрите загиват!Няма начин просто да си го върнеш,единствено ти остава да скърбиш немога да те посъветвам да излизаш с приятели или да се забавляваш та това е невъзможно при положение че твой скъп човек си е отишъл.Запази го в спомените си,запази го и когато си го спомняш недей да плачеш ами се усмихни и бъди щастлива от това че са те дарили с такъв прекрасен човек,въпреки че са го отнели твърде рано.Недей да позволяваш мъката да те обвзема напълно живей,защото съм сигурна,че той би искал това.Искренни съболезнования.

qqqqqqqqqq
10-30-2004, 16:56
awe q poeche kyponi i sha go zabraish sha se qwi dryg na too shiban xorizont samo gore timbata qsno??? w takow swet jiweem ili jiwyrkame

Iliqn4eto
10-31-2004, 20:05
tova napravo e ujasno,ne sam prejivqla takova ne6to no predpolagam 4e e ne6to ujasno,no mila kogato si spomnq6 za nego se opitai da se usmihni6 das i spomnq6 hubavite momenti s nego i znai 4e toi e nqkade na po dobre mqsto i te gleda otgore i si te zakrilq,ne iska da te gleda taka tajna i saas salzi na o4i...a za smartta tova e ujasno no moje bi e bilo pisano o6te edin mlad 4ovek da si otide za sajalenie,noo sme sazdadeni za nqkakva misiq kakto e kazanoi edni si otivat mladi drugi stari... donqkade kato se zamisli6 po dobre e bilo i 4e ti ne si bila v kolata 4e ne se e znaelo kade 6te si bila sega...znam 4e e zlove6to no si jiva i zdrava(vapreki 4e ti se iska v momenta da si martva),no ne trqbva Badi smelo mmomi4e,6te preodolee6 makata,kasmet :!: :!: :!:

sladkish4e
10-31-2004, 20:12
горкичката
Моите съболезнования!!!
Мисля че трябва да започнеш да излизаш с приятели,защото живота за теб продължава и той със сигурност би искал да си щастлива а не да тъжиш за него :!:

stili_93_sou
10-31-2004, 20:23
Моите искрени съболезнования! Сега за теб е важно да си силен човек.

Josefinne
10-31-2004, 20:42
Мила, ужасно е. Не мога да кажа, че знам колко страдаш, дори не мога да си го представя. Наистина ти съчувствам. Мисля, че е много хубаво, че си го обичала толкова много. Хубаво е човек да обича. Загубата наистина е болезнена сега. Но ти трябва да продължиш живота си. Не бива да се оставяш в капана на времето. Спомена за него ще е вечно с теб и той ще бъде жив в теб, но едва ли той би искал да спреш да живееш. Напротив...трябва да живееш и заради него.
Това, което приятелите ти те съветват е много хубаво. трябва да се виждаш с повече хора, да споделяш мъката си. Дори да повтаряш едно и също пак и пак много ще ти помогне. Говори за това, което чувстваш и ще ти олекне...Това като за начало. Опитай да влезеш малко по малко в нормалния ход на живота си... :cry:

kati
10-31-2004, 22:40
zdr mila ,i na mene mi stana tajno dokata 4etoh tova ............
znam kakvo e da zagubih lubim 4ovek ......az sam samo na 13 ,no baba mi umria predi godina i polovina ....i napravo znam kakvo ti e ,vapreki 4e toi ti e bil gadje ,a na mene baba ..........dano da se zavzemej ,e az oshte ne sam se sazzela ................
no badi silna............znam 4e sega ti e trudno ,no skoro vsi4ko shte se opravi .........
ako imah oshte vaprosi pihi mi na kattymanahova@yahoo.com

Low Emotion
11-01-2004, 08:00
Nikoga nqma da go zabravi6.No ne e tova vuprosa.V psihikata na vseki 4ovek ima granica za otricatelnite emocii koito moje da ponese.I kolkoto po ne6tasten e 4ovek tolkova pove4e se doblijava do granicata.A kogato q premine6 ima dva varianta.Ili ne izdurja6 i se samoubiva6.Ili se prevru6ta6 v jalko podobie na 4ovek nesposobno da izpita kakvito i da bilo 4uvstva.Nito lubov nito omraza nito strah ni6to.Ve4e ne moje6 da si ne6tasten no nemoje6 i da si 6tastliv.Ne vijda6 smisul v ni6to i v nikoi.Su6testvuva6 no ne jivee6.

TSecret
11-01-2004, 08:35
ujasno.no moga da ti kaja samo edno 4e ako be6e oti6la ne se znae kakvo e 6tialo da stane s teb...tova e hubavo 4e sadbata te e spasila{kolkoto i egoisti4no da zvu4i trqbva da se radva6}ne 4etoh otgovorite i nz koi kakvo e pisaal no gledai napred i se opitai da izliza6 pove4e i da ne misli6 za nego za6toto samo 6te se ma4i6 taka i ni6to niama da postigne6!pojelavam ti uspeh i idano go zabravi6 po skoro !
p.s. i samo nedei da podhva6ta6 narkotici ili pove4e cigari-tova ne e re6enie!

Деда ви попа Гяволин
11-01-2004, 16:37
Мноо гадно ;\


abe mila losho e twa sho e stanalo ama go zabrawi toi poeche nema da se warni za da te ebe... fani si drug koito da ti dostawq twa udowolstwie nali me razbirash,nqma lubov a samo izmama i sex :twisted: :twisted: :twisted:


na tee moga ti kaja: "dano te iznasilqt s machete"

Flooder
11-01-2004, 16:59
Тук и аз ще си позволя да замълча...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
В случай, че няма какво да кажеш по темата, не пиши!
Благодаря!

Bloom
09-21-2006, 14:00
molq vi pomognete mi da prevazmogna pone malko makata si :(((( nemoga pove4e vseki den za men e palen s taga i to ne zaradi tova 4e stradam ot nespodelena lubov,imah si priqtel...
S Radi varvqhme godina i 9 meseca,vsi4ko si be Ok i 2-ta mnogo se obi4kahme podkrepqhme se,zabavlqvahme se s edna duma vsi4ki ni zavijdaha a i toi be sas mnoo qka van6tnost i golqmo 4uvstvo za humor,kakav mi e problema li.. ne e druga(ako bee6e druga 6teh da sam ppo dobre) Edna ve4er toi iska6e da izlezem no az ne pojelah be6e mi lo6o(tova mi doide i mn me bole6e korema) toi kaza dobre mila az 6te izlqza sas Stefi-nai dobriqt mu priqtel i 6te si doida a ti se opravqi angel4eto mi...no nz za6to nemojah da migna cqlave4er.Kam 3 i ne6to posredno6t mi se obadiha da mi kajat 4e moito mom4e e martvo...predstavqte li si :(((((((( taka si ostanah ne povqrvah v parviq moment pomislih 4e e ujasna 6ega,no be glasa na Stefi i izvednaj izvikah mnogo silno i vednaga v bolnicata Stwfi be sas s4upen krak a moeto sakrovi6te zaginalo na mqsto(pone se uspokoqvam s misalta 4e ne e zaginal s ujasni bolki)no za6to za6to stana taaka,minaha 4 meseca ot negovaata zaguba a az nemoga da gfo zabravq;((((((( obi4am go ne iskam drug samo kato gledam snimkite podaricite ot nego i ne mi izliza ot glavata ne qm ne govorq s nikoga nemoa da prevazmogna makata pr mi kazvat da izlizam no ne mi e do tova kajete mi kak da go zabravq tova ne e vazmojno takava libov kato na6ata nz kakvo da pravq 6te se pobarkam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: molq vi kajete mi kak da prodalja napred:((((nqmam siliii
Това ми спря сърцето.на косъм се да се разплача , а камули да се случи на мен.Спред мен трябва да продължш напред.Знам , че това е много тежко , най-тежкото , което мож е да ти се случи , но повярвай ми не бъди толкова самотна.Гледай само напред.Недей да се затваряш в себе си.

romantichna^
09-21-2006, 14:28
Моите съболезнования! Ужасно е... аз дори се разплаках... мила незнам направо какво да ти кажа.. няма да те съветвам да излизаш и да се забавляваш, та това е невъзможно... но все пак опитай се да се разсейваш максимално, колкото и да е трудно.Най-важното сега е да си силна,вярвам че можеш!Прави го и заради него,живей и за него!Късмет

OPEL
09-21-2006, 14:34
Мойте съболезнования!
Да те остави гаджето... гадно но има още милиони момчета/момичета за теб. Да почине непознат... лошо но все някога е щял да умре. Да загине близък човек...ужасно. Дори и да не ти е бил гадже, а само най добър приятел-пак е толкова лошо. Но не се обвивай в черупката си... не се затваряй... а продължи напред. Не се мъчи да го забравиш, защото това не е решение. Човек е жив, не до като е на земята, а до като е в сърцето ни, до като е в душата ни, до като ни е в съзнанието. Знам че не разбираш тези глупости в момента, но не го забравяй. Излез навън. излез с приятели, отиди на стадиона, споделяй мъката си с всички... не може да се успокой приятел или роднина на починалия. Щете посъветвам да отидеш у тях. Да поговориш с родителите му и така... ще смекчите болката, защото ще се съберат 3 човека които го обичат истински.

koalka
09-21-2006, 14:36
Ужасно съжалявам...потекоха ми сълзи като го четях.Не съм загубвала близък човек,но разбирам какво ще ми е,ако аз изгубя приятеля си по този начин.Знам,че ще умра и даже от мисълта се разплаквам.Мога само да се надявам,че времето ще те излекува. :smt010

ProstoAz
09-21-2006, 16:08
Темата е стара, вече не е актуална, за това и ще бъде заключена!