PDA

View Full Version : Oshte neznam



united_colors
10-30-2004, 00:25
Imam priatel ot godina i polovina.No toi e v armiata:) Dnes bjah na rojden den i se celuvah s drugo mom4e.Tova,drugoto,mom4e mi haresa mnogo, noneznam kakvo misli toi za mene.Ne po4uvstvah bolnata si suvest nido za mig, dori i sega dokato pi6a.O6te neznam dali sam sprjala da obi4am priatelja si s koit mejdo drugoto imah i nadjavam se 6te imam supre momenti, no vse si misleh 4e pone za mig 6te se po4uvstvam guzna,no az ne se.Daje se 4uvstvam 6tastliva.Kakvo mislite i kakvo da pravja?Da priznaja li na gadjeto si, da skusam li s nego ili da ostavja vsi4ko vse edno ni6to ne se e slu4ilo?

Bloody_Tear
10-30-2004, 08:55
Ти сама трябва да решиш какво чувстваш към гаджето и дали няма ди ти е тежко след като скъсате,защото както виждаш има много хора във форума,който си мислят че не харесват гаджето си вече,но после ги боли и искат прошка.Мен ми се струва обаче,че ти повече харесваш другия както ми го разказа..чак да си щастлива това е признак че го харесваш.Но все пак потърси отговора в себе си.Представи си връзката ти с гаджето и със другото момче и реши как ще постъпиш.

10-30-2004, 09:14
ami vij sega devoiko az nesym tozi koito moje da ti kaje ili dade syvet kak trqbva da postypish . po pyk mislq che si postypila gadno ako sym az na priqtelq ti na mqstoto nqmashe da ima veche nishto mejdu nas :lol: no pyk vseki chovek opredelq sam svoqta sydba i reshava kak she mu proticha jivota .

RaiLi
10-30-2004, 09:45
mi vi6 az si mislq 4e si go napravila za6toto ako ne sam pro4ela gre6no gadjeto ti e v armiqta li ne6to takova be6e i mai ne go vijda6 dosta 4esto i mnogo ti lipsva maj do teb za tva si go napravila onova na rojdeniq den 6toto vsqka jena se nujdae ot malko vazbuda :))Pak ti re6avai dali da kasa6 s gadjeto si ili ne spored men ne 6toto vse pak godina i polovina sa moo i 6te sajelqva6 100% 4e si go zarqzala:)

little_black_dress
10-30-2004, 13:12
sglasna sam s Bloody_Tear ! ))
:wink:

svetla_88
10-30-2004, 14:30
ami re6i si sama ...6tom se obi4ate za6to da provalq6 1 god vrazka ne6to koeto ti e sigurno ...a pak i za6to mu izneveri?sega kvo se 4ystva6 guzna ...da si si mislila predi sega e kasno!!!!toi ti e vqrval a ti ...si xuknala da diri6 tapka4...aide opravqi se sama :!: :P

BaT_GirL
10-30-2004, 16:42
Целувала си се друг?Няма нищо лошо но щом съвеста не ти говори значи...жече нямаш чувства!

10-24-2006, 21:04
ami...nedei da kazva6 na tfoito gaje za6toto bi mogla samo da gu narani6...a 6tom ne ispitfa6 vina zna4i ne go obi4a6 6tom e taka ot tuk na tataka ti si re6ava6 dali 6te kasa6 s nego.....

iiirish
10-24-2006, 21:30
щом вече изпитваш тръпката от целувката с друго момче, а угризения така или иначе няма, значи края вече е дошъл. а колкото повече изчакваш и отлагаш да го сложиш окончателно толкова по-трудно ще ти става после

Mikohito
10-25-2006, 00:55
Незнам според мен или вече не обичаш приятеля ти щом нямаш никакви огризения или просто се чувстваш по някакъв начин освободена поради причината,че гаджето ти е в казармата.Обмисли добре нещата и ако стигнеш до извода,че с приятеля ти няма какво да ви задържа повече заедно скъсайте и търси щастието другаде.Според мен гаджето ти е очаквало да се случи нещо такова след като влезе в казармата все пак колкото й да го обичаш това са 9 месеца без човек до теб и изложена на много изкушения.

PerfectStrang3r
10-25-2006, 08:40
Ти сама трябва да решиш какво чувстваш към гаджето и дали няма ди ти е тежко след като скъсате,защото както виждаш има много хора във форума,който си мислят че не харесват гаджето си вече,но после ги боли и искат прошка.Мен ми се струва обаче,че ти повече харесваш другия както ми го разказа..чак да си щастлива това е признак че го харесваш.Но все пак потърси отговора в себе си.Представи си връзката ти с гаджето и със другото момче и реши как ще постъпиш.

Съгласен :)

tX
10-25-2006, 08:48
Imam priatel ot godina i polovina.No toi e v armiata:) Dnes bjah na rojden den i se celuvah s drugo mom4e.Tova,drugoto,mom4e mi haresa mnogo, noneznam kakvo misli toi za mene.Ne po4uvstvah bolnata si suvest nido za mig, dori i sega dokato pi6a.O6te neznam dali sam sprjala da obi4am priatelja si s koit mejdo drugoto imah i nadjavam se 6te imam supre momenti, no vse si misleh 4e pone za mig 6te se po4uvstvam guzna,no az ne se.Daje se 4uvstvam 6tastliva.Kakvo mislite i kakvo da pravja?Da priznaja li na gadjeto si, da skusam li s nego ili da ostavja vsi4ko vse edno ni6to ne se e slu4ilo?
Кажи му и дано ти дръпне един хубав бой. :::
Него докато го юркат в казармата наща ходи да се натиска по купони, че дори и не е гузна...

BeBcHeTo
10-25-2006, 10:05
[quote="little_black_dress"]sglasna sam s Bloody_Tear !
:wink:

BeBencEto
10-25-2006, 10:54
nqmash guzna suvest...na lice e dori shastieto ot tova,koeto si napravila...e gadjeto ti ne zaslujava da e s takova momiche...a i ti qvno ne izpitvash nishto kum nego..

koalka
10-25-2006, 13:26
От момента,в който си се целувала с друго момче и ти е харесало си сложила края.Не изпитваш угризения,имаш тръпка,щастлива си...явно вече не обичаш приятеля си.Най-добре приключи връзката ви,за да не го лъжеш,а ти-за да не се измъчваш.