PDA

View Full Version : stihove



pis
10-30-2004, 09:41
procheti ili pusni svoi stih i taka da syzdadem edin literaturen svqt
www.stihovebg.com

|^FL3KS^|
10-30-2004, 09:43
eto i ot men edin sait http://leffty.hit.bg/index.htm :wink:

Xplode
10-30-2004, 11:06
Ето ТЪК можете да намерите всико от каквото имате нужда http://forum.top.bg/read.php?f=57&i=11289&t=11016

Metalche
10-03-2006, 19:00
Shte vi pokaja nqkoi ot moite pisaniq - iskam da znam dali vi xaresvat ili ne vi xaresvat :

Ве4е съм изгубил вси4ко

Изгубен в тъмнина , мрак
потъвам в забрава , защото нищо друго не ми остава.Изгубих себе си някъде там в тишината , отритнат от съдбата ,роб на самотата.
Когато изгубих своята принцеса престанах аз да бъда принц.Трона изоставих и кралството подпалих.Не искам слава , нито съм дошъл за власт дори от приятелите си се отказах аз.
Вярата е преходна , надеждата е губене на време ,любовта е бреме но истината е 4е за никой и нищо не ми дреме .


Vslushai se v tishinata - tam shte 4uesh moq zov , moeto tiho stenanie-rezultat ot zlokobno iztezanie ....ve4e ne sam princ a rob na me4tite koito nikoga nqma da se sbudnat - prosto umiraiki kreshtq 4e vinagi shte se vurna za teb i shte te obi4am ve4no....
Stoq sega sam i prokuden i kreshtq bez glas kolko mnogo obi4ax te az.


Utre nqma da sum tuk - shte buda nqkade drugade dale4 ot teb , dale4 ot teb no me e strah ot utreshniq den shtom ne si do men.Suzdadoh te ot moite sulzi - dadoh ti dushata si za da jiveesh i da ti se lubuvam no za sujalenie ne razbra kakuv e moq zamisul.....sega sum sam , ve4no sam - bez nikoi , bez budeshte ; me4tite mi bqha razbiti samo edna kitara mi ostana - kitara na koqto shte ti izsvirq pesenta za kraq na moq jivot . . .


Vslushai se v tishinata - tam shte 4uesh moq zov , moeto tiho stenanie-rezultat ot zlokobno iztezanie ....ve4e ne sam princ a rob na me4tite koito nikoga nqma da se sbudnat - prosto umiraiki kreshtq 4e vinagi shte se vurna za teb i shte te obi4am ve4no....
Stoq sega sam i prokuden i kreshtq bez glas kolko mnogo obi4ax te az.
Padnal angel bez krile koito uma mi vze - rani moeto surce i ve4e sum na 2.
Krasiva kato sulza , po 4ista i neporo4na ot bistrata voda koqto te4e ot vodopada na shtastieto no za jalost az sega ostavam bezmulven.....
Zatvorix o4i i si predstavix kak jivota mina pred o4ite mi - posle te vidqx i osuznax 4e si samo sun ot koito nikoga neshte se subudq....

Убих един герой , който мислех за ве4ен
убих един 4овек , който мислех за безгре6ен
Но в крайна сметка вси4ко свър6и нали ?
Светлината из4езна от ду6ата ми и кур6ум проникна във главата ми ..
Удавих се в собствената си кръв мислейки 4е някога ще бъда пръв.


Dostoen sum da te obi4am

Jiveq si v izmislen svqt no zashto
Mukata po teb me e zavladqla izcqlo
Moeto suznanie e ve4e pohabeno
blizo sum do kraq , tvurde blizo

Slushai ti si vsi4ko za men no ti ne razbra
kolko sum vluben v teb - tova ne e izmislica nito
prikazka a murtva deistvitelnost-zatova sega peq za kraq krai koito nablijava .......

Jivqx s misulta za teb .... no ti me otblusna prosto ei taka - bez da se zamislish dori za sekunda - no zashto,dushata mi otlita ve4e..........mai vijdam svetlina v tunela ...no za sujalenie tvurde kusno.....

Vremeto mi izti4a i se otpravqm v groba - dushata mi polita kato ptica shtom si spomnq usmivkata ti , no kogato se seshtam za teb Sega sqkash vijdam zaleza ,zaleza na moq jivot...........




Малко по малко живота ни се скъсява
Чудим се колко още ли ни остава.......
Докато аз си драскам тука душите на много
хора отлитат в небесата,но защо се опитваме
да съсипем света с войни и скандали , а не обърнем внимание на хората , които са ни създали.Трябва да изпитваме към тея хора респект и благодарност,но вместо това ги тъпчем в изблик на ярост-няма лоялност ,тва е гадост или бих казал просто човешка глупост . Никой вече не цени приятелството , но аз все още го правя - не съм ли старомоден или може би луд ?Не мисля , защото то е по ценно от всичко друго.Живота е игра в която всички сме замесени и от която измъкване няма..........уморих се да говоря , чувствам агресия , която трябва да бъде изхабена , но вместо това съм решил да сe премиря с нещата и да оставя всичко на съдбата ....................

:)

BeBencEto
10-03-2006, 19:25
hubavi sa..
az sushto pisha mnogo stihove..obache sa tvurde lichni i ne iskam da gi puskam..vednuj gospojata po literatura me nakara da procheta edno pred klasa...i nqkolko momicheta se razrevaha a sichki ostanali mi rukoplqskaha i ottogava mi e mnogo nelovko....

Mimi7u
06-01-2007, 19:28
мм бебенцето ади пусни го плс :( сиг ще е много хубаво стихотворение...