PDA

View Full Version : spomeni



so many times
10-30-2004, 12:28
znam 4e sigurno shte vi prozvu4i mn glupavo...
no ve4e minaha pove4e ot 6 meseca...
tolkova mnogo ,a az vse oshte mislq za nego...spomenat za nego
shte ostane vinagi v dushata mi...toi me izigra,no vupreki tova az vse oshte go obi4am...tursq negovoto lice navsqkade!
tova me ubiva...stanala sum izbuhliva,mislq samo za nego...razminavaiki se s mom4etata ot moeto u4ili6te po koridorite mi se struva ,4e toi e navsqkade...4e e navsqkade okolo men i tova naistina me ubia malko po-malko.nikoga ne sum vqrvala ,4e moga da se promenq tolkova mnogo.
4e nqkoi shte uspee da me promeni tolkova mnogo...ve4e ne sum sushtata...i moje bi nikoga nqma da buda .

LifeleZz
10-30-2004, 13:20
Ами т'ва е истинската любов...Променя хората...Но истинската любов не е само една в живота.Не трябва да се отчайваш и да живееш със спомените...Ако няма никакъв шанс да сте заедно...Не ти казвам да го забравиш,но просто...bury him deep inside your heart...Бъди щастлива , че си изпитала тва яко чувство и продължи напред!Не позволявай на щастието да те убива.Нека то , точно то , ти дава сили и желание за живот!!! ...

svetla_88
10-30-2004, 14:24
I VSA6TNOST KAKAV SAVET TRQBVA DA TI DADEM :?: sled kato ima6 4ustva ami kolko pati sme go kazvali. govori ne gi krii...taka 6te stanae po lo6o ili se poma4i da go zabravi6.kvo tolkova ima?aide opravqi se kakto moje6 :!: :!: :!: :D

BaT_GirL
10-30-2004, 16:45
Обичаш го не те виня.Никой неможе да те вини.Ти още го търсиш още го обичаш.Разбираемо е.Но знай идва време в което най добре е да го
забравиш.Повярваи ми.Остави го и ще си спестиш и болка и сълзи! :wink:

10-30-2004, 18:18
Ами т'ва е истинската любов...Променя хората...

Напротив, това не е истинска любов! Хах, че аз като съм страдала по някои 8 - 9 месеца кво значи ? Че е била истинска любовта ли ... глупости ... Това е просто период, през който много хора са минали ... Харесваш някого, обикваш го и после като не се получат нещата или като те преебат, почваш да страдаш, минава време и ти си мислиш, че винаги ще те следва това изгарящп чувство, но не е така ... Колкото и банално да звучи Времето лекува !!!


Но истинската любов не е само една в живота.

И тук не съм съгласна! Ако ще е истинска любов, то е само една, единствена! Тази определено не е такава...

bgboy0190
10-30-2004, 21:10
Jalko 4e nqma momi4e koeto i men da me obi4a taka

Tvoeto_Momi4e
10-30-2004, 21:39
Ами т'ва е истинската любов...Променя хората...

Напротив, това не е истинска любов! Хах, че аз като съм страдала по някои 8 - 9 месеца кво значи ? Че е била истинска любовта ли ... глупости ... Това е просто период, през който много хора са минали ... Харесваш някого, обикваш го и после като не се получат нещата или като те преебат, почваш да страдаш, минава време и ти си мислиш, че винаги ще те следва това изгарящп чувство, но не е така ... Колкото и банално да звучи Времето лекува !!!


Но истинската любов не е само една в живота.

И тук не съм съгласна! Ако ще е истинска любов, то е само една, единствена! Тази определено не е такава...
az sam saglasna s tova mnenie prosto nqmako da kaja to e :roll: :roll: kazano prosto

LifeleZz
10-31-2004, 12:35
Човек се влюбва истински 2 пъти в живота си - тва са първата и последната любов!Така мисля аз...Времето лекува...да ама "But the imprint is always there. Nothing is ever really forgotten."И все пак трябва да се продължи напред...

little_black_dress
10-31-2004, 13:11
Az mislia , che triabva da poslushash sarceto si !!!
:roll:

wetti
10-31-2004, 13:11
Mili4ka .... tazi lubov obiva nas si4ki ni..Si4ki stradame ot neq i mnogo boli...Lek nqma osven vremeto to ni pazi i lekuva...otdai se na sebe si...smisal opitai se da go zabravi6 kato se griji6 za sebe si i otdava6 cqloto si vreme na priqtelite i kuponite... ne misli za nego.No6tem ne misli za nego pravi si ne6to tvoe.Napravi si dnevnik i v nego pi6i primerno kak e minal denq.Kogato mislite ti se naso4at kam nego to obarni "znaka" i gi opati kam drugata pateka...na drugate dale4 ot teb..

so many times
11-01-2004, 20:01
наистина много ви благодаря за съветите :)
много ми олекна след като прочетох отговорите ви :oops:
това не може да продължава така
вече е крайно време да го забравя!
още веднъж - БЛАГОДАРЯ!!!!
:oops: :oops:

hristina^
07-09-2006, 19:11
Az mislia , che triabva da poslushash sarceto si !!!
:roll:

Malko_kote
07-09-2006, 20:27
Da i az mislq 4e trqbva da poslu6a6 surcetoo si.

priti_kiti
07-09-2006, 21:22
наистина много ви благодаря за съветите :)
много ми олекна след като прочетох отговорите ви :oops:
това не може да продължава така
вече е крайно време да го забравя!
още веднъж - БЛАГОДАРЯ!!!!
:oops: :oops: със времето съм 100% сигурна,че ще го забравиш.. просто явно 6 месеца не са ти достатъчни

HandOfBlood
07-09-2006, 21:26
наистина много ви благодаря за съветите :)
много ми олекна след като прочетох отговорите ви :oops:
това не може да продължава така
вече е крайно време да го забравя!
още веднъж - БЛАГОДАРЯ!!!!
:oops: :oops: със времето съм 100% сигурна,че ще го забравиш.. просто явно 6 месеца не са ти достатъчни 6 месеца не знам, ама 2 години от как е пусната темата със сигурност...

iiirish
07-09-2006, 21:53
мисля, че доста преувеличаваш това. всеки малко или много е имал подобни моменти, но ако всеки ги изкарваше, че "го убиват малко по малко" до къде щяхме да стигнем...?!