PDA

View Full Version : :(



moni4ka
10-30-2004, 17:57
Здравейте!Искам да ви споделя моя проблем!От 1 година имам приятел.В началото всичко беше прекрасно (като във всяка една връзка) и може би защото не съм била толкова влюбена и не съм се интересувала толкова от него.Но след това осъзнах ,че го обичам и не ми е все едно за него и за живота му .... започнах да го моля да спре да пуши трева ако не заради себе си заради мен.Той въпреки ,че имахме много караници (малки и много големи),даже няколко пъти щяхме да скъсаме,защото го помолих за пореден път да я спре знаех,че не е толкова зарибен казах му ,че страдам като го гледам така ,че мисля за него ,че го обичам.Много пъти плаках в къщи но той не ми обърна внимание.И въпреки това накрая започнах да се примирявам.Не направи това заради мен нито заради себе си.След това започнаха проблемите с това,че винаги се мисли за прав.Ходи зарязваме караме да го чакам с часове докато е с неговите приятели.Общо взето проблема може би идва от това че те от доста време не са имали приятелки и искат да си бъде всичко както преди да се появя аз.И той го правеше ..... никога не можеше да бъдем само двамата винаги бяха и те с нас и той разговаряше с тях постоянно все едно ме няма.В разговорите ни винаги само за тях говорише.Те не са лоши но направо полудявам.... винаги аз сам на второ място.Винаги!!!!А когато направи някоя глупост..... и то големи глупости прави винаги така ,че аз да изглейдам виновна.Ама винаги :cry: :cry: :cry: !Знаете ли заради него загубих най-добрата си приятелка не пряко заради него но понеже искаше да направи така,че да бъде отново наблизо с приятелите си и ден и нощ ме накара да ги съберем (моята най-добра приятелка с неговия най-добър приятел).Тя го хареса но може би тръгна с него заради мен..... въпреки ,че не съм я карала.След това се скрахаме и така.Загубих най-добрата си приятелка останах сама.След което започнаха много проблеми!!!Той почна да си прави каквото иска аз се измъчвах.... как да кажа дни и нощи плаках заради него!А на следващия ден винаги намираше оправдания!!!Моля се да намеря сили да го оставя.... но как след като толкова много го обичам,и как след като останах без приятелки!!!!!Нямам човек на който да разчитам.На всякаде само предатели :cry: Какво да правя!Има много да разказвам за нещата които ми е причинил.Но няма смисъл.Имаше дни в които си беше с приятелите и не ме търсише аз какво ли не си помислих накрая му се обадих а той пиеше и почна да ми се смее имал си причина... ( защо тогава не ми се обади да ми каже) :( Както и да е ........ по цял ден плача вече цяла година ,но ме е страх да не остана сама и той го знае!!! :cry: :cry: :cry: няма да преживея да остана сама......!!!Толкова съм самотна..........!

paco
10-30-2004, 18:18
Zareji go i si nameri nqkoi drug.

WOWw
10-30-2004, 18:18
tova mili4ka e mnoogo lo6o,no q po dobre go zareji ta toi samo ti se podigrava i tova mu dostavq udoovolstvie ima i drugi mom4eta spoko i to4no tezi drugite tebe 4akat,ne gubi pove4e vreeme s nego ta toi ne se se6ta za tebe,...
ili pa napravi taka ne mu zvani cqla sedmica ni vest ni kost ot tebe i ako te potarsi zna4i si mu lipsvala ako pa li ne tva e garanciq 4e ne te haresva a pa da ne govorim za obi4,znam gadno e no tova e jivota...
e pojelavam ti da si nameri6 dobro mom4e koeto da ne se darji s bezrazli4ie... i go ostavi na vsqka cena toq... neka provali negoviq jivot s trevata no ne i tvoq ti si se opitala da mu pomigne6..no ni6to
davai smelo napred i Uspeh:P

moni4ka
10-30-2004, 18:26
:( Какво да кажа много пъти съм имала възможност да му изневеря.Но не съм го правила защото наистина го обичам.И сега знам,че пак имам кандидати но не мога да тръгна с тях за да го забравя.Не мога да причиня това на някой - да не го обичам и да го исползвам за да забравя.......болката!Днес пак се скарах с него плаках много а той ми каза аз излизам с приятелите ми няма да се бавя апък ти млъкни с глупостите ти като се върна да си спряла и аз му казах ако ме оставиш повече никога няма да се върна при теб и той се изсмя и ми каза обичам те чао!В смисъл разговаряхме пак за гадното му отношение но на него не му изнася и затова реши да ми каже че като спра да говоря за глупости ..да сам го потърсила.Нямало да си хаби нервите с мен отивал да се разсее а аз седя и плача у нас!!!! :( Ще спра да го търся и какво?накрая като му претрябвам ще ми се обади ще измисли някакво управдание пак ще му повярвам и ще страдам!Какво да правя обичам го!!! Моля се да имам сили един ден да го оставя и да намеря човек който да ме обича толкова колкото аз мога да обичам и да ми отвърне с това което аз му давам :( Вече започвам да си мисля ,че на мъжете трябва само да се изневерява и да ги тъпча за да ме обичат......!

BaT_GirL
10-30-2004, 21:03
Давай Изневери му Остави го Намрази го сега можеш защото после ще е твърде късно!

Tvoeto_Momi4e
10-30-2004, 21:34
a e ostavi go tozi e qvno ne te obi4a a samo te izpolzva zareji go i 6te vidi6 4e 6te si podobre znam 4e 6te emalko trudno no za sqko zlo si ima dobro 6t esi nameri6 nqkoi koito da te obi4a kakto ti go obi4a6 sega povqrvai mi no nqma smisel da se izma4va6za nqkakav si smotan tip kooooito smao ti se podigrava ne sam li prava? :wink:

little_black_dress
10-31-2004, 13:19
Na tvoe miasto ne bih se kolebala izobshto !!! Bih go zariazala vednaga !!!Imai silite za tova !!! Jelaia ti uspeh i da badesh silna !!! ))) :wink:

Iliqn4eto
10-31-2004, 20:40
zareji go,ne ti trqbva takav,ne samo na tebe na nito edno momi4e ne pojelavam takova mom4e,takiva hi4 ne ni uvajavat ,ta nie li da gi uvajavame???

Tiffany
11-01-2004, 09:42
Защо се измъчваш по този начин?Засложава ли си любовта,в която има само сълзи и страдание!Той знае колко го обичаш,както и че не можеш да го напуснеш и те маниполира!Не позволявай това!Покажи му,че си момиче с достойство,което знае какво иска и което няма да продължава така!

Baccara
11-01-2004, 15:31
Изневярата е глупаво нещо и няма да ти донесе никакви хубав емоции. Е ще си направиш кефа и какво? Него ще му е гадно, а ти ще си се чукала с човек когот не обичаш! Има ли смисъл?!
По-добре го зарежи колкото и да го обичаш. След това си дай малко време за да си починеш и чак когато прецениш, че си готова за нова връзка тогава си търси момче. Това е моят съвет.

04-21-2007, 08:52
otviite si gaikite i si ebete maikite ;)

Skullbreaker
04-21-2007, 09:03
Споко момиче! Съдейки по искренноста и чувството в постовете ти , мога да кажа ,че ти си ПРЕКРАСЕН човек. Изобщо недей се съсипва заради тревомани.Може да го обичаш , но след като той се отнася така с теб просто го зарежи.Недей да му даваш шанс да си мисли , че е нещо повече от теб!Евалата ти правя , само остава да бъдеш малко по-твърда!Аз лично те подкрепям!

ProstoAz
04-21-2007, 10:01
Темата е стара!