PDA

View Full Version : Kakav e stilat vi na obli4ane?



wetti
10-30-2004, 18:05
Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" :) opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...


az li4no nosq samo stra6no plitki danki...Obi4am da nosq bluzi po mene.Nosq i kasi poli4ki i danki...Ne bih izneverila na stila si zaradi mom4e.Obi4am rozavite drehi i cvetovete ot taq gama.Nqmam opredelen stil...Lubimata mi dreha e super kasi4ko sui4ar4e po mene (rozavo) s nekfi nadpisi iii abe mn si me kefi :P:P e tva e gore dolu za men sq e va6 red ...

Murderdoll
10-30-2004, 18:30
mi...posledno vreme se obli4am s shiroki drehi...verijkata otstrani na pantalona...kupi6tata grivni po rycete...i sam super:)
liubimite mi cvetove sa...4erno,bejovo(za pantalon),takoa....zeleno amaei takova zeleno...
liubimata mi dreshka e edin shirok bejof i malko smyknat pantalon...
mn mn si me kefi

miloto_girl_4e
10-30-2004, 18:48
mi az se obli4am..razli4no,ama ne i smuknato..NE me kefi smuknato za momi4e :!: obi4am da nosq danki.. a i poli,no NE minijupi :!: lubimata mi dreha e..edni bejavi djinski leko 6iroki,mnogo sladki saaaaa :wink:
i NE bi izneverila na na4ina si na obli4ane zaradi nqkoe mom4e!

paco
10-30-2004, 18:56
Az predpo4itam po stegnato da se obli4am.S prilepnali po teloto teniski i bluzi, s nqkoe mnoo qko qke, nqkakvi dynki i estestweno trqa s dobri maratonki

DeaTHroW-ReC_F
10-30-2004, 18:56
изсулена съм...обожавам сиво,малко червено(много малко..някой шев....)черно,бежаво и онова тъмно зелено което е супер за леко широк панталон...сещате се мърдърдол го показа;)
любимата ми дрешка...едни джинси...велики са!...супер изсулени......сивички..на сирка..ако ви говори нещо и тей...жестоко е ;)

UltraViolet`Man
10-30-2004, 18:59
Разнообразие му е майката.

Ходя и смъкнато, и techno-style, и с дрехи по мен, и neo metal-style. Нали ме разбираш... да е нещо по-фешън :)

10-30-2004, 19:43
Дънки, блузка и маратонки... Това обличам по принцип... Нямам някакви по-разнообразни дрехи. Просто това най-много ми харесва и ми е най-удобно. Почти никога не се изнтересувам от модата, защото тя се мени, нося си това, което си ми харесва... Иначе като цветове ... черно, синио ... и червено ...

sm361
10-30-2004, 20:01
sfle4eni drehi+ORANJEVO=qk stil

pinK_Baby
10-30-2004, 20:52
ami...az obi4am mnogo rozovoto nai liubimite mi dre6ki sy6to sa rozovi edin 6irok ROZOv pantalon s padnala taliika prosto mi nosi nastroenie kato go nosq...i vsqkakvi rozovi aksesoar4eta kato cqlo tova e obi4am po mle4nite cvetove i nqmam opredelen stil na obli4ane...ot vsi4ko po malko :lol:

P1ra71nQ
10-30-2004, 21:35
Mi az obicham da nosq dynki s plitka taliq,bluzka po mene i da ne e mnogo dylga(ama ne i mnogo kysa) i maratonki.Obicham syshto da nosq polichki,ama tuk v CH - ne.Kato sym si v BG kato hodq na disko.A pyk za momche.Nz moje bi bih si smenila stila,zavisi kym kakyv stil trqbva da premina.A da i obicham lqtoto da nosq beli pantaloni(nali taq godina takava beshe modata),ama nai-mnogo obicham dynchici :P

Fallen_angel
10-30-2004, 23:10
Нямам определен стил на обличане.Нося това,което ми е удобно и ми стои добре.За хората,които са "едно нищо" не мисля нищо,ама за тея,които ги уважават само заради дрехите...коментара е излишен

Jojooo
10-31-2004, 09:15
Mi.. obojawam dynki s super niska taliq..:) i lyubimite mi dynki sa takiwa! Obicham i bluzki po men nai - veche f rozowo i super mno aksesoarcheta nai razlichni..:) i po gumenki hehe..

playful_girlll
10-31-2004, 18:06
po princip stilut mi na obli4ane e sportno-eleganten i obojavam rozovi drehi...pove4eto sa mi v bqlo i rozovo,a 6to se otnasq do mom4e-ne,ne bih izneverila na stilut si na obli4ane nikoga!

sladkish4e
10-31-2004, 19:46
ами по принцип гледам да съм модерна.обичам да нося дънки с блузки по мене и ботушки и гол пъп.обичам розовия,синия и черния цвят.
бих си сменила стила на обличане заради момче САМО АКО НОВИЯ СТИЛ МИ ХАРЕСВА И МОМЧЕТО СИ ЗАСЛУЖАВА ЖЕРТВАТА:P

LiNkiN4eTo
10-31-2004, 21:11
vai super qka tema :!: :!: :!: :!: :!: :P :lol:
mi zna4i az sum dosta razli4na , ponqkoga nosq vpiti plitki dunkita , mn ma kefqt 6irokite izsuhleni dunkite mn sa zdravi , kefi me da nosq 7/8 dunkita s maratonki i kusi 4orapi sa maratonki .... :P
kefqt me udobnite bluzi .... abe mislq 4e go dokarvam malko rnb still no ponqkoga obojavam neo metal stila si .... imam kup aksesoari , kato po4nem ot obeci , grivni , prusteni , sindjir4eta i t.n.
mn haresvam stila si , ako moga da go oprili4a na nqkoi ot foruma mislq 4e bih poso4ila Jamalska :!: :lol: 8)

Грахче
10-31-2004, 21:30
според настроението ми :) Най-често спортно-елегантно, харесвам дрехите ми да са по мен, за дънките и панталони - ниска талия задължително :) . Иначе най-често съм с маратонки, дънки и пуловер/поличка и блузка. Или с ботушките, панталон и блузка. Зависи как е чувствам, де. Като цветове обожавам сега модерното пепел от рози, синьо и тревно зелено :)

Josefinne
11-01-2004, 10:57
Аз пък доста често си сменям стила на обличане и за това може да се каже, че съм отворена към всички стилове. Бих се обличала по определен начин заради момче, ако се чувствам комфортно в тези дрехи и не е той този, който ме кара да го правя. имах едно гадже, което много му се искаше да започна да нося осторвърхи обувки, но аз на пук си купих кецове. След като скъсахме си купих такива ботуши...Така че...един ден можете да ме видите с кецове и леко скейтърски стил, а на другия с поличка и осторвърхи ботушки...леле егати миксовете правя и мнгоо се кефя, когато излезне нещо сполучливо и нестандартно. Любима дрешка...обичам си повечето потничета. те са някви многоцветни и прилепнали по мене... :D

BABY_SEXY_GIRL
11-04-2004, 14:44
Az se obli4am tip "kukla barbi" 8) , s kasi potni4eta, mnogo grivni, prusteni, sladki obuvki v bebe6ki cvetove i nadolu dunki ili pola :roll: :wink: Obi4am blestq6ti ne6ta i zatova si slojih obica na pupa i vsi4kite mi bijuta po4ti sa ot kamani :lol: I da otbeleja, 4e po4ti nikoga ne se obilam po modata, 20% ot slu4eite sam po neq, no poprincip pove4e me kefi da imam ne6ta po sebe si, koito nikoi nqma :D

Tiffany
11-04-2004, 16:49
Обличам се с неща,които ми харесват!По принцип ходя с дънки с ниска талия,много обичам да нося полички,къси блузки,а зимата предпочитам да съм с поло!Любилите ми цветове са бяло,розаво,синичко,но си нямам любими дрехи:)Не бих изменила на стила си на обличане заради момче!

aBeP4eTo
11-04-2004, 20:09
Аз харесвам да сам различна ! Всичко е според зависи един ден може да съм с маратонки,шапка с козирка, и дънки дето ходят след мене ! Попринцип обичам спортно елегантния стил дънки задължително ниска талиа ! Много държа на аксексуарите винаги сам с гривнички, пръстенчета , коланчета, шалчета, шапки :!: :wink: Обичам да съм шарена да се забелязвам , да се откроявам ! Фенка съм на чантите и обуфките ! Имам около 15 чифка обуфки за всички си имам чантички не съмнено ми викат Г-жа Чантичка :oops: Почти целия гардероб ми е с розови дрешки иначе имам дрехи във всякакви цветове ! Не се нося по модата аз си имам свои собствен стил и никои друг не може да ми наложи как да се обличам ! :shock:

aBeP4eTo
11-04-2004, 20:14
А любимата ми дрешка е не те са двечки ! :roll: Едни дънки на KENVELO за които си мечтах адски много време и накрая си ги купих нищо, че приятно се изтърсих с парите иии една розова блузчица със къс ракав пък под нея има синя на дупки блузка и по нея с пухчета е написано ENITA мноу сладурска ! :wink:

11-05-2004, 00:10
нищо особено , дънки, обувки и блуза

Jamalska
11-05-2004, 07:45
[quote="wetti"]Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" :) opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...

quote]
6iroki smyknati pantaloni predimno...Na gore moje i ne6to po-tqsno...Obi4am da si izmislqm nekwi guposti...po rycete wsekwi ne6ta ...4ast ot koito az si gi prawq...Rusiwam si po drehite...Kopiram...sebe si...i MNOO mRaZQ Da Me KOpiRaT.. :oops:
Kak trqbwa da se obli4a6 za da te uwajawat ??Moje bi wyzmojno nai-kurwenski (za momi4e)..nai-malkoto za da te zabeejat?...
Lubima dreha...6irok bejow pantalon+edin 4eren kolan...awe obi4am si wsi4kite drehi...I...dosta sym se zamislqla dali ne trqbwa da promenq stila si zaradi EDNO opredeleno mom4e ama ...1wo 4e ne znam toi kakwo hareswa (makar 4e e mnou smyknat) i 2ro 4e..togawa aznqma da se hareswam ..6te zagubq sebe si...

sweet_deni
11-07-2004, 11:56
Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" :) opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...

Mnoo e tapo da uvajava6 nqkoi samo za6toto nosi kecove na osiris i pantalonki na globe da re4em.Az si hodq s danki(s po niska talia) i poli mosq no po-rqdko.Neudobni sa mi.Nikoga ne bih se oblqkla s nqkav eleganten 4eren pantalon i 10sm.tok4e i opredeleno ne bih promenila obli4aneto si zaradi nqkoi,o6te po-mlko zaradi mom4e.... :)

Dobrina
11-07-2004, 15:03
Направо се чудя как може още да не съм се разписала в тази тема ;)
Моят стил си е доста елегантен - рядко ходя с маратонки, случва ми се цяла седмица да нося само поли, обличала съм и официални костюми, и вечерни рокли, редовно ходя със обувки или ботушки през зимата, или със сандали през лятото. Като цветове обичам червено, черно и синьо, но нося всичко което смятам че ми отива, не пренебрегвам някой цвят защото "не го нося" :)

Fuck_me
11-07-2004, 17:08
Всеки сезон се обличам в различен стил. Например пролетта се обличах само в синьо.Лятото само в бяло и розаво. А сега есента се обличам в по-тъмни тонове - черно, тъмно синьо. Обожавам поли, сега съм фен на дългите поли. Дънките ги обичам да са по мене и с ниска талия, но в рамките на нормите. 8)

just nobody
11-08-2004, 17:56
az sum ot selo i gledam vuzmojno nai sportno da se oblicham :))))))))))))))))))) dunki bluza teniski ,sportni dolnishta bla bla bla :) mrazq obuvki :)
pozdravi

ridin'spinnaz
11-08-2004, 18:06
lubimo:
ekip na tracy mcgrady ot orlando i basketbolni maratonki

bad4e
11-09-2004, 09:16
Такааамм :) Моят стил е спортен, понякога 'изсулен' както някои от форума са го определили.Нося много анцузи-адски широко долнище и някво потниче отгоре-много ме кефи, едно че е спортно и удобно, друго че си личи че си момиче :).Обожавам и панталони с ниска талия, които стават широки надолу (но не като чарлстон), да са широки не само под коляното, но и нагоре.Такъв панталон, съчетан с някоя прилепнала спортна блузка и суичър ми е любимото:) Нося само маратонки-не признавам обувки с токчета, боти, бутуши и квито и да са там още изгъзици.Даже зимата си ходя с маратонки.Имам няколко чифта,според дрехите.Обожавам и кецове, но нямам...за сега :) Ммм преди носех супер яко развлечени дънки, но напоследък съм променила стила...:) Гардероба ми прелива от дрехи в червен цвят-тва е възможно най-якия цвят за мен!!!:) От скоро обаче имам и доста сини попълнения:) Ам пръстени нямам, единствения ми аксесоар на ръцете са плетени гривни, в цветове съответстващи на дрехите.Обожавам и обици с бели камъни, кръгли или квадратни-сега имам само такива, 3 на лявото и 2 на дясното ухо.еднакви по модел,но различни по размер-от най-голямата към най-малката съм ги подредила:) Значи гривните,обеците + един ланец са ми аксесоарите:) чорапи и бельо-според цвета на дрехите мн ясно :)

не бих си сменила стила заради момче, и мразя да се следи модата!обичам да съм си аз, да имам собствен стил:) Любимите ми дрехи са:бежав широк панталон,черен анцуг широк, отстрани със червен кант и копчета и това е :Р

amy lee
11-09-2004, 11:16
ami moq stil e predimno sporten.lubimite mi drehi sa edni dunki sas stra6no mnogo jobove(pone taka izglejda 6toto jobovete sa 4 a izglejda 4e sa 8),edin oranjev sui4er i edna bluza na eminem.i stra6no si padam i po edna 4erna teniska s rozovi kantove i 4ernoto mi potni4e s beli nadpisi.ne bih izneverila na stila si zaradi nqkvo mom4e.mrazq da nosq poli i ne bih nosila i zaradi nai velikoto mom4e na zemqta

Baccara
11-09-2004, 11:45
За работа съм фоициален. Извън работа се нося по дънки/джинси и блуза според времето навън.

11-09-2004, 18:15
Mi za 6 godini skate nqam kak da su oble4en drugo osven smuknato taka me kefi i tova ne moga da kaja luboima drexa ot sponsorsvoto na insomnia sa mi ostanali mnooo obi4am 4eren i 4erven cvqt ne bix si smenil stila za momi4e osobeno ako me kara da si maja dunkite sus sapun da vlqaza v tqx:))

eNigMaTic^
11-09-2004, 20:54
Обичам да ходя с дънки със ниска талия обаче да са мноо широки.Обожавам широките панталони.Отгоре най-хубаво стои блузка по тялото или суитчер.Страшно много се кефя на черно,тъмно синиьо и тъмно лилаво.Имам много дрехи в оранжево не, че ми е любимия цвят просто ми отива. Любима дрешка.Ами наскоро си купих един мноо як тъмно син супер широк панталон и мн си обичкам 7/8 дънки, които също са широчки :wink: Иначе не свалям маратонките мразя обувки и сякви такива остри.Макар че нз що си купих такива а ги обух най-много 10 пъти.Не мисля че бих си изневерила стила заради някое момче.Той да не е я краля на света :twisted:

bibonda
11-10-2004, 04:48
obi4am se shiroko i kakto mi padne ! nai ve4e se oblicham v 4erno i toq cvqt go nosq kolkoto se moje pove4e!!!!! sashto haresvam lilavo i rozovo! obojavam 4erni teniski s nadpisi 8) a be oblicham si se kakto mi padne! i kakto mi haresa! a puk uvajenieto ne mislq che shte si go spechelq s drehite ! uvajenie se pecheli s neshto mnogo pove4e ot prosto vunshniq vid na chovek!!!!!

no_more_pain
01-27-2007, 20:49
opitvam se da su4etavam ne6tata-hem da si nosiq kecove(koito sa nai udobnata obuvka spored men),hem po sportni i 6iroki pantaloni,hem da ne sum kat nasrana :shock: :shock: awe opraam se.za sa se polu4avat idealno ne6tata :wink:

01-27-2007, 20:50
стилът ми е Метълски :lol: :lol:

GLeZoRanA
01-27-2007, 21:19
ехааааа тема от 2004 якооооооооо :lol:

brain_stew
01-27-2007, 21:19
стилът ми е Метълски :lol: :lol:

Моля?

Bonbonenata
01-27-2007, 22:09
И аз не знам. На моменти - ужасно, на моменти - що-годе. Рядко - добре. Всичко това се определя според моя вкус. Но не и всички дрехи са по моя вкус. Всички цветове на дъгата.

hforce
01-27-2007, 23:28
Ми... изцяло в черно, а дрехите са според сезона:
1. зима - дълъг балтон, дънки, блуза, суичер (как подяволите се пише това) евентуално ако е много студено с тениска отдолу или ако е топло с тениската и без блузата (ако мисла че ще ми се наложи да се съблека по тениска (купон, кафе и т.н.))
2. пролет - като зимата само че без балтона
3. есен - като зимата само че с много дълго кожено яке (не дебел балтон)
4. лято - къси дънки, хавайка или тениска
сичко тва е черно, имам само 3-4 блузи които са различен цвят (червени-2 и 1 синя)
заради момиче не бих си сменил стила, свикнал съм си така и така си хода, при това не мисля че е важно облеклото, предпочитам да ме харесат като човек, а не по това как се обличам. Така както се обличам в момента би ме харесала метълка, а предпочитам да хода с метълка от колкото с чалгарка, така че няма да се налага да си сменям с цвета щот с чалгарка няма да тръгна пак, 2 пъти съм правил тази грешка и няма да я повтора пак. А и мойта харесва как се обличам и аз харесвам как се облича. На кратко метъл рулз http://hforce.web.data.bg/phpbb/images/smiles/green_cooler.gif

Joey Tempest
01-27-2007, 23:47
Вече писах някъде, че в повечето случаи се кефя на осемдесетарския стил - кожено яке и отдолу тениска някаква, дънки, скъсани на коленете и високи обувки, да речем кубинки. През зимата - суичъри, в повечето случаи черни, независимо дали са на някоя метъл банда или не, а и цели дънки, не скъсани на коленете. Лятото го раздавам по-"шарен". I love the 80s!

NiKOLAN
01-28-2007, 08:04
http://www.free.bol.bg/threesix/ridingspinnaz.gifааааааааахххххха аххахахахахахахахахха жесток аватар!

а по темата никаъв стил не е. черни Х (джинси, обувки, блуза, бомбер)

scion_of_Storm
01-28-2007, 08:08
Черен суичър, нормални сини или тъмносини дънки(не от широкия тип) и станали вече на г ъ з черни кецове. И някакво яке, зависи от времето ;)

rosskata
01-28-2007, 09:18
:? Ами стилът ми на обличане е ... КОфти. :lol:
Нося дънки, и някакви несъчетаеми по цвят шарени блузи, всякакви джунджурии като мидени гривни и гердан с дини. Имам страшно много шапки и чанти. НОся предимно маратонки и кецове, но имам и ниски обувки някакви.
Лятото ходя с разхвърчани поли, тениски и потници с картинки, и джапанки.

brain_stew
01-28-2007, 09:43
Гердани с дини!Баси якото!

Ми...аз не съм се ограничила в някъф стил...обичам да се обличам различно...но задължително съм с тъмни на цвят дънки, повечето ми блузи и пуловери са черни, освен един който е на оранжеви райета и аз обожавам!Нося кубинки или черно сини маратонки (които обувам наистина рядко!)...ъм...не нося поли, не ги харесвам много, по принцип през зимата нося некви палта, които като се намокрят оплешивяват...Имам баси гадното яке едно светло бежово, което се цапа много бързо и с него приличам на малко дебело момиченце...

OtherDimension
01-28-2007, 10:04
R&B Wear .. e stilut be moi !! :lol:

Бунтар
01-28-2007, 10:06
R&B Wear .. e stilut be moi !! :lol:

Тва сериозно ли го казваш? :/

OtherDimension
01-28-2007, 10:07
R&B Wear .. e stilut be moi !! :lol:

Тва сериозно ли го казваш? :/

ne ... ama mi ubi shegata
surdq ti se :?

GergaAna
01-28-2007, 10:19
СТИЛ ЛИ?КАКЪВ СТИЛ? :lol: Аз не съм стилно момиче-не знам кво е модерно и не се интересувам от модата.Имам си мой индивидуален начин на обличане и не се придържам към стадото,т.е. не се втурвам към магазините когато някой каже че определен цвят е модерен.

01-28-2007, 11:24
стилът ми е Метълски :lol: :lol:
axamzz i moq e taka 8)

brain_stew
01-28-2007, 11:31
стилът ми е Метълски :lol: :lol:
axamzz i moq e taka 8)

Деба първия път попитах "Моля?" сега пак ще задам същия въпрос...само че по друг начин!
Ков значи метълски стил бе?!Как се обличат метълите?Къде е казано как точно се обличат метълите?! :shock:

peps_from_mars
01-28-2007, 13:31
стилът ми е Метълски :lol: :lol:
axamzz i moq e taka 8)

Деба първия път попитах "Моля?" сега пак ще задам същия въпрос...само че по друг начин!
Ков значи метълски стил бе?!Как се обличат метълите?Къде е казано как точно се обличат метълите?! :shock:

е нали имаше една тема за "метАлното облекло" .....там треа пише хахаха :-D :-D :lol: :lol:

brain_stew
01-28-2007, 13:33
стилът ми е Метълски :lol: :lol:
axamzz i moq e taka 8)

Деба първия път попитах "Моля?" сега пак ще задам същия въпрос...само че по друг начин!
Ков значи метълски стил бе?!Как се обличат метълите?Къде е казано как точно се обличат метълите?! :shock:

е нали имаше една тема за "метАлното облекло" .....там треа пише хахаха :-D :-D :lol: :lol:

Аз попитах как се обличат тру метълите!А не какс е обличат рицарите!

01-28-2007, 13:37
бел потник на дупнки,бермуди,плетени обуща и бели хавлиени чорапи (през лятото)
яке де пута мадре наркотрафико,дънки енерджи (от илиенци) дето го пише по целата дължина на крачола и шпицарки (имам бели и златисти)през зимата.
и чат пат шапка Ферари

Бунтар
01-28-2007, 14:34
Аз па съм се навил на абитуриентския си бал (ако доживея) да не одя изтупан, ами със шлифера и кубинките :lol:

Boot
01-28-2007, 14:42
стилът ми е Метълски :lol: :lol:
axamzz i moq e taka 8)

Деба първия път попитах "Моля?" сега пак ще задам същия въпрос...само че по друг начин!
Ков значи метълски стил бе?!Как се обличат метълите?Къде е казано как точно се обличат метълите?! :shock:

е нали имаше една тема за "метАлното облекло" .....там треа пише хахаха :-D :-D :lol: :lol:

Аз попитах как се обличат тру метълите!А не какс е обличат рицарите!
Е айде ся - фасони. Общоизвестен факт е, че метълите обличат всичко черно. (колкото и да се правят, че не е така..)

Бунтар
01-28-2007, 14:44
Е айде ся - фасони. Общоизвестен факт е, че метълите обличат всичко черно. (колкото и да се правят, че не е така..)

Мойте тонколони са черни, но още не съм опитал да ги облека. Тва ънтру ли ме прави? :lol:

Boot
01-28-2007, 14:46
Е айде ся - фасони. Общоизвестен факт е, че метълите обличат всичко черно. (колкото и да се правят, че не е така..)

Мойте тонколони са черни, но още не съм опитал да ги облека. Тва ънтру ли ме прави? :lol:
Доста, да :)
Пъхай ги по дупки и джобове :-D

Бунтар
01-28-2007, 14:47
А щепселът ще се влачи като опашката на Сатаната след мен... :lol: :lol: :lol:

Boot
01-28-2007, 14:48
Глей как бързо влизаш в час.
Сега си намери и какво да използваш като Могъщите Рога на Сатаната. :twisted:

пепс фром марс мое да махне тоя огромен аватар или поне да го смени, щото ми разваля есетическия изглед на форума.

peps_from_mars
01-28-2007, 15:20
Ta kakav e stilat vi na obli4ane?


Hubav
:lol: :lol: :lol:

Red.Chil
01-28-2007, 15:54
My Dress Code...:

*Пазара в Димитровград
*Дрехи с турски произход, носещи логото на международни консорциуми като GUCI, ARMANY
*Якета, стил дребен селски тарикат от 1995
*Дрехи в стил "звездата на ТИР парка до Дунав Мост"
*Ланци - всякакъв вид синджири от тоалетни казанчета или вериги от кучешки поводи.

Бунтар
01-28-2007, 16:08
My Dress Code...:

*Пазара в Димитровград
*Дрехи с турски произход, носещи логото на международни консорциуми като GUCI, ARMANY
*Якета, стил дребен селски тарикат от 1995
*Дрехи в стил "звездата на ТИР парка до Дунав Мост"
*Ланци - всякакъв вид синджири от тоалетни казанчета или вериги от кучешки поводи.

Тва от Кодекса на Гъзара ли? :lol:

Amayo
01-28-2007, 16:15
Ми зависи имам различни дрехи според ситуацията.
Принципно стилът ми е фесънкки, кат съм с приятели и излизаме някъде по заведение съм с причски в въздуха големи очила розовата блузка, яке с пухчеи тн...
Като съм на работа понякога обличам костюм или нещо с лъскачите обувки коженото яке, а като ходя на фитнес или пак съм някъде по задачи които не изискват официално облекло съм в удобни дрехи - черен комбат панталон, адидас блузи и горнища с качулки, трейнъри Пума абе генгсттър. Естествено за всяки стил на обличане имам различен парфюм - че как иначе :lol: ?

In4iTu_
01-28-2007, 16:37
Стил...по - скоро спортен :roll: Дънки, блузка, маратонки....бих казала - нормален.

GLeZoRanA
01-28-2007, 16:45
По принцип съм с костюми нали там с всичките му аксесоари (косата на кок,токчетата и очилцата) . когато излизам на кафета с някой който не отговаря на стила ми по - горе се обличам или със дънки или широки панталони сссс многооо джобове . А ако съвсем изперкулясъм може и с пола да се издокарам ;)

xDoWn3Rx
01-28-2007, 16:45
Амии...не мога да определя точно,понякога ме пригваща нещо и се поизтупвам,ама попринцип малко кат клошар хода :oops: А иначе ако тряя се причисля към някав стил на обличане с голяма болка ще го съобщя-имо :roll:

Amayo
01-28-2007, 16:50
По принцип съм с костюми нали там с всичките му аксесоари (косата на кок,токчетата и очилцата) . когато излизам на кафета с някой който не отговаря на стила ми по - горе се обличам или със дънки или широки панталони сссс многооо джобове . А ако съвсем изперкулясъм може и с пола да се издокарам ;)
Кефа се на изперкулясали. :-D

GLeZoRanA
01-28-2007, 16:51
По принцип съм с костюми нали там с всичките му аксесоари (косата на кок,токчетата и очилцата) . когато излизам на кафета с някой който не отговаря на стила ми по - горе се обличам или със дънки или широки панталони сссс многооо джобове . А ако съвсем изперкулясъм може и с пола да се издокарам ;)
Кефа се на изперкулясали. :-D Знам :wink:

Amayo
01-28-2007, 16:53
По принцип съм с костюми нали там с всичките му аксесоари (косата на кок,токчетата и очилцата) . когато излизам на кафета с някой който не отговаря на стила ми по - горе се обличам или със дънки или широки панталони сссс многооо джобове . А ако съвсем изперкулясъм може и с пола да се издокарам ;)
Кефа се на изперкулясали. :-D Знам :wink:
Ехххх :smt058

Бунтар
01-28-2007, 17:08
Ае тука не знам дали са писали, но във форума на Замундата доста, хъм, хора определиха стила си на обличане като "спортно-елегантен". Още не разбирам кво значи тва - анцуг с вратовръзка ли?

Amayo
01-28-2007, 17:10
Ае тука не знам дали са писали, но във форума на Замундата доста, хъм, хора определиха стила си на обличане като "спортно-елегантен". Още не разбирам кво значи тва - анцуг с вратовръзка ли?
Ети спортно елегантен http://jobsearch.nmu.edu/img/dress/casual.m1.jpg

Бунтар
01-28-2007, 17:23
Въй. Тва не се ли водеше "ежедневно облекло на безличната средна класа"? Щот нищо спортно или пък елегантно не откривам...

psycho_girl
01-28-2007, 18:01
nqmam stil na obli4ane, obli4am kvoto hvana, ponqkoga hva6tam po pove4ko dre6ki i gi navli4am :-D

Amayo
01-28-2007, 18:09
Въй. Тва не се ли водеше "ежедневно облекло на безличната средна класа"? Щот нищо спортно или пък елегантно не откривам...
Ми бате познавам милионери дето се обличат така. Некакси говориш глупости ми се струва.

brain_stew
01-28-2007, 19:09
My Dress Code...:

*Пазара в Димитровград


И по Хасковските сергии се среща туй онуй!

Бтв на Димитровградския пазар могат да се намерят много яки неща, но много нетрайни...ма са евтинки де!Колкото и голямо менте да е поне няма да съжаляваш че ис си дал парите за него!
Аз носех едни маратонки от Димитровградския пазар цели 7 месеца (смао кубинка се задържа повече от месец на крака ми!) а анцунга ми от там е още жив! :-D (а го купих само за 4 лв!)

Kote6koooo
01-28-2007, 19:48
брех!! ми дънки (по възможност смъкнати) разни блузки по-изчистени! кецовете на краката ии някъв суичър (по възможност сив или черен)! ии тва е !любимата ми дреха е -смъкнати дънки (мъжки,да допълня)! мн си ги обичам!

Бунтар
01-28-2007, 19:56
Въй. Тва не се ли водеше "ежедневно облекло на безличната средна класа"? Щот нищо спортно или пък елегантно не откривам...
Ми бате познавам милионери дето се обличат така. Некакси говориш глупости ми се струва.
Познаваш милионери? А стига бе. :shock:

HardcorE_AFA
01-28-2007, 20:03
obli4am se...s razli4ni pantaloni(bez dupki,,,i nqkvi 6arki) s kubinki...s nqkvi razli4ni bluski(bez nadpisi osven ako nee nqkoi brutalen)nosq kojeni qketa...me6ka...kasket qko zna4ki i takam...punks not dead!!

01-28-2007, 20:12
obli4am se...s razli4ni pantaloni(bez dupki,,,i nqkvi 6arki) s kubinki...s nqkvi razli4ni bluski(bez nadpisi osven ako nee nqkoi brutalen)nosq kojeni qketa...me6ka...kasket qko zna4ki i takam...punks not dead!!

обличаш се така само вкъщи обаче :lol:

malka_sladuranka
01-29-2007, 14:18
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.

Metoman
01-29-2007, 14:22
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
А Ферари не обичаш ли...http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif работа

malka_sladuranka
01-29-2007, 14:32
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
А Ферари не обичаш ли...http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif работа предпочитам БМВ :-D

Metoman
01-29-2007, 14:34
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
А Ферари не обичаш ли...http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif работа предпочитам БМВ :-D
Да,а изтребител?http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif работа :shock:

01-29-2007, 21:36
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.

тва си е перфектното определение за тъпа патица :smt082

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 00:16
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.
I az sum po sushtiq nachin :-D

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 00:22
Като гледам тая пластмасовата с жалката имитация на коса на аватара ти не се и съмнявам....
Neshto protiv li imash ili?!?

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 00:31
Като гледам тая пластмасовата с жалката имитация на коса на аватара ти не се и съмнявам....
Neshto protiv li imash ili?!? Оправи си таговете, че зацапа темата. :lol: Не, нямам против. Просто отбелязвам очевидното. 8)

Nqma nujda!Vseki sus stila si.

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 00:38
Az imah predvid,che nqma nujda da otbelqzvash ochevidnoto...kakto sam se izkaza.I zashto smqtash,che sum golemichka za Barbi...?!?

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 00:47
Az imah predvid,che nqma nujda da otbelqzvash ochevidnoto...kakto sam se izkaza.I zashto smqtash,che sum golemichka za Barbi...?!? Защото трябва да имаш 13, за да се регистрираш. ;)
Povqrvai mi,otdavna sum gi minala... :wink:

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 00:52
Skupi moi,nqmam namerenie da sporq s teb.Misli kakvoto si iskash,nali se seshtash kolko me interesuva... :lol:

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 01:03
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 01:08
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb... Хахах. Просто си нямам работа в този късен час и се чудя кво да правя... видях противен розов профил... айде да го потормозим малко. 8) :lol:


<--- идиот.. :-D
Da,razbiram... :D I sushto si predstavqm kakvo ti e mnenieto za men,ako sudish po profila mi :lol: Nie tuk go oburnahme na sedqnka mai :lol:

Бунтар
01-30-2007, 07:10
Хахах. Просто си нямам работа в този късен час и се чудя кво да правя... видях противен розов профил... айде да го потормозим малко. 8) :lol:

Похвално начинание.

Та така, сексапилна к*рв---ъъъ, кукличке, нямаме само профила ти като информация. Имаме също така стила ти на обличане и куп постове, в които се опитваш да избегнеш спора, тъй като знаеш, че не можеш да се защитиш. Защо просто не признаеш, че TheNightRider > You? :lol:

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 11:38
Хахах. Просто си нямам работа в този късен час и се чудя кво да правя... видях противен розов профил... айде да го потормозим малко. 8) :lol:

Похвално начинание.

Та така, сексапилна к*рв---ъъъ, кукличке, нямаме само профила ти като информация. Имаме също така стила ти на обличане и куп постове, в които се опитваш да избегнеш спора, тъй като знаеш, че не можеш да се защитиш. Защо просто не признаеш, че TheNightRider > You? :lol:
Lele kolko me zasegna!I kude tochno si vidql,che otbqgvam spora....estestveno,moga da se zashtitq,no ako spora e bezsmislen i tup ne mislq da se prinizqvam do nivoto na nqkoi hora,kakto e v sluchaq s teb :lol:

Бунтар
01-30-2007, 14:09
Докажи ми, че можеш да се защитиш, като се защитиш. :lol:

malka_sladuranka
01-30-2007, 16:46
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.

тва си е перфектното определение за тъпа патица :smt082 Защо това, че някое момиче обича да изглежда добре я прави тъпа патица. Ами по-добре ли щеше да звучи "ами..кефим се на некфи ши*ани шикоки дънки и мърлява тениска" ооо да това сигурно е определението за интелигентно момиче. Аман от хейтъри. :evil:

ErinEverly
01-30-2007, 16:56
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Аз пък обичам. Затова ще ти кажа, че профила ти ме ослепи и са цял живот няма да прогледна, заради теб. Ника ти, тип секси_маце, яка_мацка и т.н. е отвратен, не говори нищо за теб, освен че нямаш мозък в главата. Аз се боря за женските права, а такива като теб ми развалят работата, защото нямат никакъв мозък :lol: Нека да позная - любимата ти певица е Камелия, любим актьор - Брат Пит, искаш да си сложиш силикон в устните и в циците и да станеш чалга певица. Уцелих ли??? :lol: Както и да е, дори да не съм, не съм врачка. Но просто си представям каква си. Или 13-годишна, която си търси гадже по интернет, или 16-годишна, която ходи, както майка й я е родила. Както и да е. Стига излияния.
Не се обиждай, това виждам зад профила ти :wink:

malka_sladuranka,
Той не се изрази правилно. Имаше предвид, че се обличаш тип "фейни ми го на грубо"

Бунтар
01-30-2007, 17:10
Обичам високи токчета. Тесни дънки, някое сладко панталонче, тесни джинси, къси полички и ако нося къси панталонки задължително да са дънкови. Блузките обичам да са по-тъмни цветове и задължително да имат пухчета, брукат, някаква дрънкулка или брудекийка. За потничетата важи същото. Обичам разни шноли или интересни ластичета по косата, с подходяща прическа или някоя сладка шапчица.

тва си е перфектното определение за тъпа патица :smt082 Защо това, че някое момиче обича да изглежда добре я прави тъпа патица. Ами по-добре ли щеше да звучи "ами..кефим се на некфи ши*ани шикоки дънки и мърлява тениска" ооо да това сигурно е определението за интелигентно момиче. Аман от хейтъри. :evil:

Там е работата, че да бъдеш воден за носа от модата и да изглеждаш добре са две съвсем различни работи...

100%angel
01-30-2007, 18:16
аз обичам да нося плитки дънки с много джобчета по тях и с едни ластици отдолу винаги нося кецове или ботушки с поли над коляното и с пуловери оплетени по порачка с най- различни ефектни прежди :D

I'm crazy
01-30-2007, 19:33
Почти само бебешки цветове нося :P
смъкнати панталони, кецове и сличъри с качулка :-D

Но понякога съм и изискана...Пола, ботушки или токчета :-D

Sexapilna_kukla
01-30-2007, 21:01
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Аз пък обичам. Затова ще ти кажа, че профила ти ме ослепи и са цял живот няма да прогледна, заради теб. Ника ти, тип секси_маце, яка_мацка и т.н. е отвратен, не говори нищо за теб, освен че нямаш мозък в главата. Аз се боря за женските права, а такива като теб ми развалят работата, защото нямат никакъв мозък :lol: Нека да позная - любимата ти певица е Камелия, любим актьор - Брат Пит, искаш да си сложиш силикон в устните и в циците и да станеш чалга певица. Уцелих ли??? :lol: Както и да е, дори да не съм, не съм врачка. Но просто си представям каква си. Или 13-годишна, която си търси гадже по интернет, или 16-годишна, която ходи, както майка й я е родила. Както и да е. Стига излияния.
Не се обиждай, това виждам зад профила ти :wink:

malka_sladuranka,
Той не се изрази правилно. Имаше предвид, че се обличаш тип "фейни ми го на грубо"
Az puk ne pomnq da sum te pitala i da sum iskala mnenieto ti!Tova,kakvo haresvam teb slabo te vulnuva i molq te prestani da si izbivash kompleksite...

Amayo
02-01-2007, 21:36
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Аз пък обичам. Затова ще ти кажа, че профила ти ме ослепи и са цял живот няма да прогледна, заради теб. Ника ти, тип секси_маце, яка_мацка и т.н. е отвратен, не говори нищо за теб, освен че нямаш мозък в главата. Аз се боря за женските права, а такива като теб ми развалят работата, защото нямат никакъв мозък :lol: Нека да позная - любимата ти певица е Камелия, любим актьор - Брат Пит, искаш да си сложиш силикон в устните и в циците и да станеш чалга певица. Уцелих ли??? :lol: Както и да е, дори да не съм, не съм врачка. Но просто си представям каква си. Или 13-годишна, която си търси гадже по интернет, или 16-годишна, която ходи, както майка й я е родила. Както и да е. Стига излияния.
Не се обиждай, това виждам зад профила ти :wink:

malka_sladuranka,
Той не се изрази правилно. Имаше предвид, че се обличаш тип "фейни ми го на грубо"
Az puk ne pomnq da sum te pitala i da sum iskala mnenieto ti!Tova,kakvo haresvam teb slabo te vulnuva i molq te prestani da si izbivash kompleksite...
Абсолютно така се хранят глупаците. Браво секси маце уважавам непукисти които се гаврят с дървените философи.

BornFromPain
02-01-2007, 21:54
Ами как се обличам... Свлечо-клошаро-хардкор с елементи на скъпи дрешки щото доста приятели бачкат по разни магазини и полазвам свестни дрешки понякога :) Яко а?

Amayo
02-01-2007, 22:09
Ами как се обличам... Свлечо-клошаро-хардкор с елементи на скъпи дрешки щото доста приятели бачкат по разни магазини и полазвам свестни дрешки понякога :) Яко а?
В кои магазини тва? А вкарай оферти 8) .

BornFromPain
02-01-2007, 22:12
Corporide и Board Shop.. Абе свлечовски лайна дето теб няма да те заинтригуват :lol:

Amayo
02-01-2007, 22:30
Имат ли такива негърски бели кецове като на фифти сент, луда тнн... Нещо до 300 400 лева ?

BornFromPain
02-01-2007, 22:59
Абе негърски, скейтърски, свлечовски изобщо секви лайна имат.. Само пари да имаш :lol:

Amayo
02-01-2007, 23:12
Да бе, ме набият некъде и ми ги свалят :lol: .

Red.Chil
02-02-2007, 12:03
Ами как се обличам... Свлечо-клошаро-хардкор с елементи на скъпи дрешки щото доста приятели бачкат по разни магазини и полазвам свестни дрешки понякога :) Яко а?
Мдаа,горе-долу същото...

Сега събирам кинтаж за едни кецове "Найк" - тъмно синьо и бяло... :smt055

Briseis
02-02-2007, 13:45
Oбличам се удобно и красиво.Луда фенка съм на обувките независимо от ток и стил.Имам и спортни, и елегантни.Харесват ми странни дрехи и комбинации от цветове, форма и аксесоари.Няма да кажа, че се водя по модата или пък,че тотално я отричам.Нося това, което ми харесва.Не ме интересува модерно или не.Любимите ми цветове са зелено и жълто.
Обичам да ходя на shopping и съм способна да изхарча доста пари за чифт обувки или блузка.

peps_from_mars
02-02-2007, 14:38
Няма ли да пуснете още една такава тема... :!: :?: :!: :!: :-s :shock:

Sexapilna_kukla
02-02-2007, 18:51
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Аз пък обичам. Затова ще ти кажа, че профила ти ме ослепи и са цял живот няма да прогледна, заради теб. Ника ти, тип секси_маце, яка_мацка и т.н. е отвратен, не говори нищо за теб, освен че нямаш мозък в главата. Аз се боря за женските права, а такива като теб ми развалят работата, защото нямат никакъв мозък :lol: Нека да позная - любимата ти певица е Камелия, любим актьор - Брат Пит, искаш да си сложиш силикон в устните и в циците и да станеш чалга певица. Уцелих ли??? :lol: Както и да е, дори да не съм, не съм врачка. Но просто си представям каква си. Или 13-годишна, която си търси гадже по интернет, или 16-годишна, която ходи, както майка й я е родила. Както и да е. Стига излияния.
Не се обиждай, това виждам зад профила ти :wink:

malka_sladuranka,
Той не се изрази правилно. Имаше предвид, че се обличаш тип "фейни ми го на грубо"
Az puk ne pomnq da sum te pitala i da sum iskala mnenieto ti!Tova,kakvo haresvam teb slabo te vulnuva i molq te prestani da si izbivash kompleksite...
Абсолютно така се хранят глупаците. Браво секси маце уважавам непукисти които се гаврят с дървените философи.
E taka de,nqkakva si tuk shte mi pravi harakteristika!Kakvo q interesuva neq az kak se oblicham,kakvo haresvam i t.n.,tova si e lichno moi izbor,a tq prosto naistina si izbiva kompleksite qvno,no ne mislq,che nai-podhodqshtoto mqsto e tuk...

Бунтар
02-02-2007, 18:56
А аз презирам индивиди, използващи израза "дървен философ", освен ако не е самоиронично. И ако няма свобода на мнението - накъде отиваме? Ти може да не си съгласна с мнението на ErinEverly, но трябва първо да го приемеш и да докажеш, че тя греши, а не да се правиш на големия непукист. Драйфа ми се от такива като тебе.

Както е казал някой... всеки има право на лош вкус (;

bawdy talk
02-02-2007, 18:58
Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" :) opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...
Не мисля че като почнеш да се обличаш като другите и ще почнат да те оважават :?
Не!!!Не бих си променил стила на обличане заради някого освен ако не ми харесва повече!!!
Моя стил на обличане е спортен!!!Обичам да се обличам с колкото се може по отпуснати дрехи ,мразя да ми стягат.

ErinEverly
02-02-2007, 19:02
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Аз пък обичам. Затова ще ти кажа, че профила ти ме ослепи и са цял живот няма да прогледна, заради теб. Ника ти, тип секси_маце, яка_мацка и т.н. е отвратен, не говори нищо за теб, освен че нямаш мозък в главата. Аз се боря за женските права, а такива като теб ми развалят работата, защото нямат никакъв мозък :lol: Нека да позная - любимата ти певица е Камелия, любим актьор - Брат Пит, искаш да си сложиш силикон в устните и в циците и да станеш чалга певица. Уцелих ли??? :lol: Както и да е, дори да не съм, не съм врачка. Но просто си представям каква си. Или 13-годишна, която си търси гадже по интернет, или 16-годишна, която ходи, както майка й я е родила. Както и да е. Стига излияния.
Не се обиждай, това виждам зад профила ти :wink:

malka_sladuranka,
Той не се изрази правилно. Имаше предвид, че се обличаш тип "фейни ми го на грубо"
Az puk ne pomnq da sum te pitala i da sum iskala mnenieto ti!Tova,kakvo haresvam teb slabo te vulnuva i molq te prestani da si izbivash kompleksite...
Абсолютно така се хранят глупаците. Браво секси маце уважавам непукисти които се гаврят с дървените философи.
E taka de,nqkakva si tuk shte mi pravi harakteristika!Kakvo q interesuva neq az kak se oblicham,kakvo haresvam i t.n.,tova si e lichno moi izbor,a tq prosto naistina si izbiva kompleksite qvno,no ne mislq,che nai-podhodqshtoto mqsto e tuk...

Аз ти казах по най-простия начин какво говори профилът ти :roll: Са, след като на теб не ти харесва, можеш да го смениш :wink: Са, честно да ти кажа, не си избивам комплексите. Стига с тея комплекси, бе. Що най-накрая не разберете, че тва че си имам собствено мнение и си го казвам, не означава, че си избивам комплексите :wink: Има голяма разлика между двете :wink:
Аз ти направих характеристика въз основа на профила ти и специално казах, че това не означава, че е вярна :wink: Ама разбира се, че сама си решаваш какво да обличаш. Аз казала ли съм ти какво да носиш??? :lol: Тц, не съм. И още нещо - наистина трябва да разбереш, че не си избивам комплксите. Нещо тва лафче стана много модерно напоследък...

Amayo,
И ти ми направи характеристика. И, сори че ще ви разочаровам, но нито съм глупава, нито съм комплексирана, нито съм дървен философ. Мнение, бе, хора, мнение си имам :lol:

Sexapilna_kukla
02-02-2007, 19:19
Ne obicham da se zaqjdam s horata,za razlika ot teb...

Аз пък обичам. Затова ще ти кажа, че профила ти ме ослепи и са цял живот няма да прогледна, заради теб. Ника ти, тип секси_маце, яка_мацка и т.н. е отвратен, не говори нищо за теб, освен че нямаш мозък в главата. Аз се боря за женските права, а такива като теб ми развалят работата, защото нямат никакъв мозък :lol: Нека да позная - любимата ти певица е Камелия, любим актьор - Брат Пит, искаш да си сложиш силикон в устните и в циците и да станеш чалга певица. Уцелих ли??? :lol: Както и да е, дори да не съм, не съм врачка. Но просто си представям каква си. Или 13-годишна, която си търси гадже по интернет, или 16-годишна, която ходи, както майка й я е родила. Както и да е. Стига излияния.
Не се обиждай, това виждам зад профила ти :wink:

malka_sladuranka,
Той не се изрази правилно. Имаше предвид, че се обличаш тип "фейни ми го на грубо"
Az puk ne pomnq da sum te pitala i da sum iskala mnenieto ti!Tova,kakvo haresvam teb slabo te vulnuva i molq te prestani da si izbivash kompleksite...
Абсолютно така се хранят глупаците. Браво секси маце уважавам непукисти които се гаврят с дървените философи.
E taka de,nqkakva si tuk shte mi pravi harakteristika!Kakvo q interesuva neq az kak se oblicham,kakvo haresvam i t.n.,tova si e lichno moi izbor,a tq prosto naistina si izbiva kompleksite qvno,no ne mislq,che nai-podhodqshtoto mqsto e tuk...

Аз ти казах по най-простия начин какво говори профилът ти :roll: Са, след като на теб не ти харесва, можеш да го смениш :wink: Са, честно да ти кажа, не си избивам комплексите. Стига с тея комплекси, бе. Що най-накрая не разберете, че тва че си имам собствено мнение и си го казвам, не означава, че си избивам комплексите :wink: Има голяма разлика между двете :wink:
Аз ти направих характеристика въз основа на профила ти и специално казах, че това не означава, че е вярна :wink: Ама разбира се, че сама си решаваш какво да обличаш. Аз казала ли съм ти какво да носиш??? :lol: Тц, не съм. И още нещо - наистина трябва да разбереш, че не си избивам комплксите. Нещо тва лафче стана много модерно напоследък...

Amayo,
И ти ми направи характеристика. И, сори че ще ви разочаровам, но нито съм глупава, нито съм комплексирана, нито съм дървен философ. Мнение, бе, хора, мнение си имам :lol:
Men mi haresva i nqmam namerenie da go smenqm.Da,vseki ima pravo na sobstveno mnenie,no ti v sluchaq prosto se zaqjdash,no kakto i da e...shte uvaja mnenieto ti,ako primerno sporehme za neshto i ti izlagash svoqta gledna tochka,no v tozi sluchai,tova e chisto zaqjdane i zloba,pone spored dumite ti taka razbiram neshtata...

ErinEverly
02-02-2007, 19:23
Sexapilna_kukla,

Добре, бе, аз просто ти казах какво се чете в профила ти. Не съм казвала да го сменяш или нещо такова. Разбира се, че ще се обличаш както искаш и т.н. Колкото до мнението ми - ми, не беше заяждане, просто коментирах, както на много пъти са ме коментирали и мен. Смятам, че е напълно нормално да си изказваш мнението, особено във форум. Извинявам ти се, ако си се засегнала, но моето беше характеристика спрямо профила ти, а не по принцип, най-малкото, защото не те познавам.

ErinEverly
02-02-2007, 19:24
аре без да се цитирате хиляда пъти деееееба...

Споко, бе, престанах :lol:

Sexapilna_kukla
02-02-2007, 19:36
ErinEverly,

Da,taka e.Ok,nqma problem,ne si me zasegnala.