PDA

View Full Version : Moqta sladka sau4eni4ka :|



bgboy0190
10-30-2004, 19:46
Zdraveite . Iskam da vi pomolq za suvet . Az si haresvam edno momi4e ot noviq mi klas no imam nqkolko problema :
1) tq ne e mnogo razgovorchiva i trudno se zavruzva razgovor
2) i az ne sum ot nai razgovor4ivite s momi4etata :wink:
3) do sega ne sum si imal priqtelka i ne znam kak i izraza 4uvstvata si a tq mnogo mi haresva , svqsno momi4e e i ima mnogo hubava usmivka i harakter , kak da i pokaja , da q pokanq li nqkude ?
4) ne znam kak da razbera dali izpitva neshto kum men :(
i 5) ne znam dali i ako vsi4ko se polu4i dali nqma da si omruznem kato se vijdame vseki den v u4ilishte
Molq vi daite mi suvet zashtoto ne znam kakvo da pravq :cry:

wetti
10-30-2004, 19:50
ooo tva sa palni gluposti!! Pri4inite da tragnete: 1)Ako se haresvate i dvamata 2)samo pri kraini obstoqtelstva... pri4inite zaradi koito da ne tragnete...1)ot tvoq klas e 2)ot tvoeto daskalo!! 3)sigorna sam 4e ne q haresva6 tolkova mn ... 4)ti si re6ava6 spored men e po-dobre da ne tragvete nemoa ti go obqsna ma po-dobre si haresai nqkoq ot dr klasove ..sry za obarkaniq otgovvor

bgboy0190
10-30-2004, 19:55
ama az syper mnogo q haresvam :(

Bloody_Tear
10-30-2004, 19:57
Ооо колко сладко звучии... :D Препоръчвам ти да тръгнете напук на всичко бе.Баси що пък като сте от един клас да няма да стане!?Можеш отначало да се сприятелите,да и правиш комплименти,да и покажеш че я харесваш,прави и намеци и т.н.Може ако има GSM да и пращаш готини Sms-4eta.А може да ти се стори малко детско и да криете връзката си нарочно от другите съученици и така цял ден и накрая да сте примрели да сте заедно :lol: Тъкмо няма да си омръзнете.Малко е детско ама...но първо почни да я сваляш пък другото само ще дойде.

bgboy0190
10-30-2004, 20:08
a da q pokanq li nqkude sled u4ilishte

Bloody_Tear
10-30-2004, 20:17
ми да може-виж пълен си с идей :wink: отидете на кафе или в парка или на кино

Bloody_Tear
10-30-2004, 20:28
Айде успех !!! 8)

bgboy0190
10-30-2004, 20:44
10x bloody tear , ako nqkoi drug ima suveti da kazva :wink: :roll:

FeitiCeiRa
10-30-2004, 21:15
Ще й направиш добро впечатление,ако я изпращаш до тях :) Примерно след даскало я питай в каква посока е..престори се примерно,че ти живееш някъде в тази посока и ти е на път да я изпратиш..завържи някакво яко разговорче...и така ако можеш по-честичко да я изпращаш..хем и ще се опознаете по-добре :P

bgboy0190
10-30-2004, 21:30
10x i na teb :roll:

Dobrina
10-31-2004, 05:10
Хахах това с изпращането е готина идея, ама мисля че е по-добре да не я лъжеш че живееш там ами например кажи че отиваш при приятел в района, или пък нещо подобно, ако не можеш направо да й кажеш че ти се иска да я изпратиш до тях.
Още идеи - ами като сте в един клас, върти се покрай нея, преписвай домашните й (ако ти трябва) или пък в час по физическо и помагай ако не може нещо и така постепенно ще се сближите :)

Giovanni
10-31-2004, 05:57
pi4 i az bqh tak minalata godina kato bqh 8 klas(ako si 8 de) i sega tva momi4e mi e nai-DOBRATA priatelka ako se se6ta6 kakvo imam predvit.6tom q haresva6 ako si ot sofia q kani6 v arena uj tzelia klas 6te hodi pak nakraq ste samo dvamatavinagi deistva! :D :lol:

bgboy0190
10-31-2004, 08:16
8mi sum . a kato q pokana i i naprava komplimenti posle kakvo da naprava za da se sblijim powe4e ?

koki
10-31-2004, 08:20
i az dosega sum imal samo edna seriozna priyatelka(vinagi tursya istinskata lubov :P ))
nyama stra6no pi4 tova 4e e ot tvoya klas ima i plusove i minusi zagovaryai ya pozdravyavai ya..opoznai se s neya i 6te vidi6 4e ako te haresva 6te po trugnat ne6tata ako ne, ni6to s drugata 6te stane ne6to ;)

little_black_dress
10-31-2004, 11:26
Ami :
1.Obrashtai i specialno vnimanie
2.Pokani ia da izlezete
3.Badi goliam kavaler
4.Vseki den ia karai da se chuvstva unikalna i nepovtorima
5.Vinagi badi do neia

Uspeh !!! :wink:

{ILiAnA}
06-02-2006, 17:30
Обръщай й внимание!Когато ви връщат някакви контролни я питай колко миа,дали си е научила,кой й е любимият филм,каква музика харесва и т.н.Заговаряй я за разни такива неща,уж случайно.Не знам как седите по чиновете дали както си искате,но ако е така сядай зад нея или пред нея,но не и до нея!Пишете си бележки!Идеята с изпращането също е много добра! \:D/ Ако ти иска помощ на контролни или нещо друго,подсказвай й,така ще и направиш добро впечатление.Върти се около нея в междучасията,например с някакво друго момоче и вървете или застанете някъде близо където е тя и я заговорете случайно.Успех!!!

Krem4eto
06-03-2006, 17:42
Ооо колко сладко звучии... :D Препоръчвам ти да тръгнете напук на всичко бе.Баси що пък като сте от един клас да няма да стане!?Можеш отначало да се сприятелите,да и правиш комплименти,да и покажеш че я харесваш,прави и намеци и т.н.Може ако има GSM да и пращаш готини Sms-4eta.А може да ти се стори малко детско и да криете връзката си нарочно от другите съученици и така цял ден и накрая да сте примрели да сте заедно :lol: Тъкмо няма да си омръзнете.Малко е детско ама...но първо почни да я сваляш пък другото само ще дойде.
АХА!

i_want_u_f
06-03-2006, 19:37
много ме изкефи тая тема,направо не мога да повярвам че още има такива момчета като теб :))))
сега по темата:прави кфот ти казаха другите (аз сам момиче и ти казвам че има ефект) само НЕ прави грешката на всички момчета,а именно,НЕ я обиждай като си мислиш че така ще й привлечеш вниманието,най много така да я отблъснеш от себе си

missito_
06-03-2006, 19:37
Здравейте!Първо искам да ви се извиня защото темата се повтаря.но аз искам да ви помоля да ми дадете предложения не за смси не от сорта на обичам те мн и не мога да живея без теб,ами такива закачливички и с които можеш да покажеш на някое момче че го харесваш.Мн ще съм ви благодарна ако сте ме разбрали и постнете някое смсче. :lol:

missito_
06-03-2006, 19:38
опс извинявам се много вместо да направя нова тема аз съм пуснала като отговор към тази.сорииии много.

j0r0_fear
06-03-2006, 22:24
tapo e da si kavaler :lol: :lol: \:D/ \:D/

Miroslav
06-04-2006, 11:56
vsi4ko kakvoto go ima tuka sym go pravil s moqta lubov nakraq oba4e vsi4ko se obyrka.Sega dori ne 6te da mi progovori.edno zdrasti nqma ot neq.Ama se probvai moje i da ti provyrvi

beB_
06-04-2006, 12:07
kade q namerihte traq tema ot 2004 be iunaci :mrgreen:

Сънчо
06-04-2006, 13:01
Леле не ви разбирам.. и кво като са от един и същ клас :?: Гооолям прас:) фащай я за ръчичка и и обясни кво изпитваш. Успех :smt023

i_want_u_f
06-04-2006, 15:47
kade q namerihte traq tema ot 2004 be iunaci :mrgreen:

xaxaxaxa да бе наистина,чак сега виждам,то сигурно момчето вече я е забравило вече,а ние даваме съвети хахахахаха

eXciTiNg-BabY
06-04-2006, 16:51
ами по4ни да я сваля6 да и прави6 разни комплименти ,хварляи и погледи и ако тя запо4не да ти отвра6та със съ6тото зна4и те харесва :) пак за тва 4е 6е си умразните няма зна4ение по колко пъти се виждате на ден ако се харесвате взаимно няма да се слу4и :wink:

iLoveChocolate
06-04-2006, 17:57
prati i sms ili puk si pogovorete nai-dobre na 4etiri o4i4ki nqkoe mejdu4asie ili puk q pokani na razhodka sled daskalo (spored men tova e nai-romanti4no).izqsni i si4ko i q pitai tq kakvo 4uvstva i dali 6te ima nqkvi 6ansove za va6ta vruzka.tva 4e ste v edin klas ne zna4i 4e 6te si omruznete,naprotiv za edni e po-dobre za6toto se vijdat po-4esto i znaqt 4e v daskalo mogat da sa sigurni kogato ima nqkoi muj do tqh.

i_want_u_f
06-04-2006, 19:01
xaxa абе хора,те може не само вече да ходят,ами дори и да са скъсали вече
П.С.ако това момче още влиза във форума,става ли да разкаже к'фо е станало :)

honey91
06-04-2006, 19:16
Ооо колко сладко звучии... :D Препоръчвам ти да тръгнете напук на всичко бе.Баси що пък като сте от един клас да няма да стане!?Можеш отначало да се сприятелите,да и правиш комплименти,да и покажеш че я харесваш,прави и намеци и т.н.Може ако има GSM да и пращаш готини Sms-4eta.А може да ти се стори малко детско и да криете връзката си нарочно от другите съученици и така цял ден и накрая да сте примрели да сте заедно :lol: Тъкмо няма да си омръзнете.Малко е детско ама...но първо почни да я сваляш пък другото само ще дойде.
Napalno sam saglasna :wink:

R0lfc0pter
06-04-2006, 20:02
кажи й че я обичаш !

bgboy0190
10-25-2007, 00:57
xaxa абе хора,те може не само вече да ходят,ами дори и да са скъсали вече
П.С.ако това момче още влиза във форума,става ли да разкаже к'фо е станало :)
Еми тръгнах с нея и бяхме заедно 6 месеца, след което се разделихме и от тогава не сме в добри отношения, приятелите ни от класа също се разделиха - някои с нея, други с мен и голямо мазало горе долу. Не съжалявам, че ходих с нея, повече от класа не съм си имал приятелка и ще гледам да нямам и за вбъдеще :)

p.s. sry че пиша в тая стара тема ама нямаше какво да правя и си разглеждам регистрациите ми по форуми и т.н.

rihannka
10-25-2007, 07:17
1) tq ne e mnogo razgovorchiva i trudno se zavruzva razgovor -ми не е само тя така..като се поопознаете и говорите ще се отпусни..надявам се
2) i az ne sum ot nai razgovor4ivite s momi4etata -ми трябва да станео по разговорлив и да не се притесняваш няма нищо страшно 8)
3) do sega ne sum si imal priqtelka i ne znam kak i izraza 4uvstvata si a tq mnogo mi haresva , svqsno momi4e e i ima mnogo hubava usmivka i harakter , kak da i pokaja , da q pokanq li nqkude ? ми гогови с нея малко ако видиш 4е прехвар4ат искри а ти ще разбереш я покани някаде на кафе да идете
4) ne znam kak da razbera dali izpitva neshto kum men еми времето ще покаже
i 5) ne znam dali i ako vsi4ko se polu4i dali nqma da si omruznem kato se vijdame vseki den v u4ilishte -то ако те е страх от това никога няма да имаш приятелка..каквото е писано ще стане

mickelangelo
10-25-2007, 08:27
просто си поеми въздух и я покани на кафе .. излей си душата пък от там на татък " къквото сабя покаже "

otchaqnata
10-25-2007, 08:51
Хахах това с изпращането е готина идея, ама мисля че е по-добре да не я лъжеш че живееш там ами например кажи че отиваш при приятел в района, или пък нещо подобно, ако не можеш направо да й кажеш че ти се иска да я изпратиш до тях.
Още идеи - ами като сте в един клас, върти се покрай нея, преписвай домашните й (ако ти трябва) или пък в час по физическо и помагай ако не може нещо и така постепенно ще се сближите :)

ideqta za 4asa po fizi4esko e dobra izpolzvai q

blahblahblah
10-25-2007, 09:15
BG_boy`01`90, фактът, че тя е затворена, прави задачата ти по-лесна. Радвай си, че си харесал скромно момиче, не някаква фуста с хиляди гаджета. :smt006 :P

mon4eto
10-25-2007, 09:18
Pokaniq na kafence i i kaji 4e q haresva6 tva e :wink:

AFT
10-25-2007, 11:17
Ееее, тъпаци!
1. Темата е от 2004 година!!!!!!!!!
2. Момчето е казало какво е станало!!!!!!!!!!

valio-tainata
10-25-2007, 18:22
xaxa абе хора,те може не само вече да ходят,ами дори и да са скъсали вече
П.С.ако това момче още влиза във форума,става ли да разкаже к'фо е станало :)
Еми тръгнах с нея и бяхме заедно 6 месеца, след което се разделихме и от тогава не сме в добри отношения, приятелите ни от класа също се разделиха - някои с нея, други с мен и голямо мазало горе долу. Не съжалявам, че ходих с нея, повече от класа не съм си имал приятелка и ще гледам да нямам и за вбъдеще :)

p.s. sry че пиша в тая стара тема ама нямаше какво да правя и си разглеждам регистрациите ми по форуми и т.н.
До преди часове бях в същотото положение ( както ти преди години) и като разбрах , че е лесбо всичко огасна оО спря да ми пука след 20тина минути сам немога си обесня защо...

slun4evo
10-25-2007, 18:31
Ами кажи и, може и тя да те харесва.Отпусни я малко в разговорите.Покани я на кафе или на разходка.Но да ти кажа аз не съм фен на такива връзки.Все пак ще сте заедно до 12 клас и когато скъсате ще ви е неудобно заедно.Но както си решиш.

mislitelka
10-26-2007, 07:31
темата е от 2004...аз се 4удя 6то о6те никой не е направил забележка,4е заглавието трябва да е написано на кириица :?

koalka
10-26-2007, 07:56
Стара тема!