PDA

View Full Version : Lipsva mi



nadeto_nn
10-30-2004, 21:43
Istoriqta e slednata.Hodih s edno mom4e okolo 5 meseca i minalata sedmica skasahme.Az si go bqh haresvala i predi da tragnem.A s nego vsi4ko stana tolkova slu4aino...neo4akvano i posle ne6tata varvqha neveroqtno.Sled tova za izvestno vreme se bqhme razdelili,no togava i dvamata osaznahme kolko mnogo darjim edin na drug.No sega toi e tolkova promenen-ne e tova mom4e s koeto az bqh tragnala.Svalq6e si momi4etata pred mene,pravi6e se na"golemiq gazar",postoqnno govori6e nqkakvi povarhnostni ne6ta,i nai 4estata mu tema be6e sexsa-za nqma i dve sedmici az imah 4uvstvoto 4e toi e s mene samo zaradi tva i 4e ve4e nqma ni6to kam mene,a prosto sexa go zadarja.No i az ne izdarjah i skasah s nego-sled tova bqh s edno mom4e,no sega osaznavam vsa6nost kolko mnogo mi lipsva.V4era kato go vidqh toi doide do mene i mi kaza 4e o6te ne e sviknal s tova kato me vidi samo da me pozdravqva.Mislih si 4e tozi pat naistina ne mi puka,no mai ne e taka-mnogo mi lipsva ve4e.Iskam pak da sam si s nego-no s onova staroto mom4e,a ne s tozi v koito se e prevarnal toi-prosto poredniq golqm eba4.Kakvo da pravq mnogo mi lipsva????Helpp

Xplode
10-31-2004, 07:16
Здравей!!! Мисля че моята история ще ти помогне малко или много :).Лятото работех като спасител на плажа и едновременно си ходих с приятелката си,но наплажа като си спасител нали се сещаш по цял ден мацки които идвад да се запознават и такива неща.ТоГаВа се промрних страшно ама само към ЛОШО излизах с Дръги момичета и се забавлявах, а горкатами приятелка ме чакаше за да се видим (закъснявах с по 1-2 часа,държах се пренебрежително и Все едно неми пука за нея, че мога да имам всяко момиче...)Тогава наняколко пъти тя се разплака пред Мен и ми стана мнооо кофтии аз се поправих,ама не задълго и така половин лято... :x . После пак се събрахме и всичко започна БАВНО да се оправя (загубеното доверие и тн..) и ВЧИКО Това се беше получили от ВдиганетО на съмочуствието Ми на максималнооо... Според мен ще мине тоз период Ама ще спре когато подне съмочуствието.............
АЗ ти казвам ако му ПУКА за ТЕБ и те види да се сваляш с някои друк веднага ще се върне (нетряба да мисли,ее той е нещоповече ОТ ТЕБ)
надявам се че ще съм ти помагнал с нещичко :)

little_black_dress
10-31-2004, 13:01
Moiat savet e da provedesh edin seriozen razgovor s nego, da go izslushash i da reshish ima li za smisal da tragvate otnovo !!! Pomisli si dali go obichash !!! Tova e ot men !!! Are buy-buy i uspeh !!! ))

Tiffany
10-31-2004, 14:12
Moiat savet e da provedesh edin seriozen razgovor s nego, da go izslushash i da reshish ima li za smisal da tragvate otnovo !!! Pomisli si dali go obichash !!! Tova e ot men !!! Are buy-buy i uspeh !!! ))

Напълно подкрепам твоето мнение!!!

BaT_GirL
10-31-2004, 14:19
Той се епроменил и неможеш да върнеп старото момче това което си обичала.Но може би ако наистина държи на теб след като поговорите той сам може да реши да се промени ти неможеш но той може...

bebe69
10-31-2004, 18:03
ne pravi moqta gre6ka da se zadulbo4ava6 vuv vruzki, sega ti e vremeto da jivee6!
Taka 4e vdigni si glavata i si jivei jivota, prosto se zabavlqvai!

BaT_GirL
10-31-2004, 19:05
Какво значи да се задълбочава.Ако го обича неможе да спре ей така освен ако волята и не е по силна от чувствата!

Bloody_Tear
10-31-2004, 19:22
Здравей!!! Мисля че моята история ще ти помогне малко или много :).Лятото работех като спасител на плажа и едновременно си ходих с приятелката си,но наплажа като си спасител нали се сещаш по цял ден мацки които идвад да се запознават и такива неща.ТоГаВа се промрних страшно ама само към ЛОШО излизах с Дръги момичета и се забавлявах, а горкатами приятелка ме чакаше за да се видим (закъснявах с по 1-2 часа,държах се пренебрежително и Все едно неми пука за нея, че мога да имам всяко момиче...)Тогава наняколко пъти тя се разплака пред Мен и ми стана мнооо кофтии аз се поправих,ама не задълго и така половин лято... :x . После пак се събрахме и всичко започна БАВНО да се оправя (загубеното доверие и тн..) и ВЧИКО Това се беше получили от ВдиганетО на съмочуствието Ми на максималнооо... Според мен ще мине тоз период Ама ще спре когато подне съмочуствието.............
АЗ ти казвам ако му ПУКА за ТЕБ и те види да се сваляш с някои друк веднага ще се върне (нетряба да мисли,ее той е нещоповече ОТ ТЕБ)
надявам се че ще съм ти помагнал с нещичко :)

Послушай го!

nadeto_nn
10-31-2004, 19:49
Здравей!!! Мисля че моята история ще ти помогне малко или много :).Лятото работех като спасител на плажа и едновременно си ходих с приятелката си,но наплажа като си спасител нали се сещаш по цял ден мацки които идвад да се запознават и такива неща.ТоГаВа се промрних страшно ама само към ЛОШО излизах с Дръги момичета и се забавлявах, а горкатами приятелка ме чакаше за да се видим (закъснявах с по 1-2 часа,държах се пренебрежително и Все едно неми пука за нея, че мога да имам всяко момиче...)Тогава наняколко пъти тя се разплака пред Мен и ми стана мнооо кофтии аз се поправих,ама не задълго и така половин лято... :x . После пак се събрахме и всичко започна БАВНО да се оправя (загубеното доверие и тн..) и ВЧИКО Това се беше получили от ВдиганетО на съмочуствието Ми на максималнооо... Според мен ще мине тоз период Ама ще спре когато подне съмочуствието.............
АЗ ти казвам ако му ПУКА за ТЕБ и те види да се сваляш с някои друк веднага ще се върне (нетряба да мисли,ее той е нещоповече ОТ ТЕБ)
надявам се че ще съм ти помагнал с нещичко :)

Послушай го!

Az ve4e go napravih i to dosta odavna me vidq s edno mom4e.I samo me izgleda s omraza.A 6to se otnasq do tvoqta istoriq i do promqnata ti pone si ima6 pri4ina-drugo e da si spasitel,a toi ei taka izvednaj se promeni-nikade ne e hodil,postoqnno e bil s mene :roll:
A i minaliq den pak me vidq s tova mom4e i mi kaza 4e mnogo barzo sam prevazmogvala ne6tata...

LunaTriCk
11-01-2004, 11:04
Човек не се променя толкова коренно толкова лесно. Явно някой му е напълнил главата с глупости и той сега го/ги слуша. Кажи му, че ако наистина държи на теб ще се промени отново.

11-01-2004, 11:09
kazvam ti tova povedenie e porodeno ot Vdiganeto na s1mo4ystvieto my.Netrqba da go stava6 da si misli 4e Toi e ne6to pove4e ot teb!!!! tova 6te my pisne sled vreme!! Vij sq obadimy sa i izlezte kato priqteli na kafe da za da si govorite ob6ti raboti (ako te obi4a 6te naprai ne6too) pone az napraih.........

09-14-2006, 22:45
При някои мъже гледката на натуралното окосмената партньорка, легнала с ръце над главата, показваща окосмените си подмишншци засилва многократно либидото и възбудата. Те обожават да милват и целуват подмишниците на партньорките си. И обратно ако такъв мъж легне с гладко обезкосмена жена, желанието му за секс ще бъде много по-слабо.

До 90-те години българските жени не се обезкосмяваха прекалено и беше съвсем нормално да се видят окосмени женски подмишншци през лятото когато се носеха рокли или блузки без ръкави. Българката не се притесняваше от показването на окосмените си подмишници. Спомнете си сексапилната красавица, актрисата Катя Паскалева. Във всички голи сцени, в които се е снимала неминуемо присъстват окосмените и подмишници. Днес под влияние на криворазбрана мода и подражаване на американските образци, българките поголовно се обезкосмяват, подчинени на стадното чувство, да не се различават от масата.

Обезкосмяването като култ е широко разпространено в САЩ и в мюсюлманските страни. Смята се че в САЩ то е наложено от управляващото ги еврейско малцинство, както и от жадните за печалба компании производителки на самобръсначки, епилаторна техника.

За страните от Европа, обезкосмяването на подмишниците не е било традиционно. Много от германките, французойките, италианките, унгарките, чехкините, словачките, полякините и скандинавките предпочитат да не се бръснат. Според Бренда Лаф, в много европейски страни аксилизмът се счита за нещо нормално от мъжете, включително с практикуването на полово сношение в подмишницата на партньорката, когато твърдият и възбуден пенис се притисне и търка в окосмената подмишнична зона до семеизпразване.

Според сексолози, упорито налагания от Холивуд модел на "женска красота" към слабата и напълно обезкосмена жена, приличаща на полово незряло момиче, всъщност е една прекрита педофилия.

Абе хора не се поддавайте на тези смешни стереотипи...

priti_kiti
09-15-2006, 07:13
тъпо,Госте,тъпо :lol:
Виж темата,виж и датата :lol:

ABSOLUTme
09-15-2006, 14:47
хъхъхъхъхъ..на историята за космалаците верно не и е тука мястото.. :lol:

а колкото до темата...еми примири се,хората се променят..

koalka
09-15-2006, 16:09
Разбирам те,че ти липсва,но просто трябва да осъзнаш някои неща.Тозичовек е променен,не е същия.На тебти липсва старото момче,но то няма да се върне.Той НЕ те обича.Прави неща,които те нараняват,като свалямомичета.Едно момче,което имачувства според теб щеше ли да го прави?

Mike-Jones
09-15-2006, 18:10
:) mani go toq

zaikooo
09-15-2006, 19:13
Ami neznam kak da zapo4na...tragnah s edno mom4e!Az mnogo se prevyrzah kam nego,moje bi i zashtoto mi beshe pyrviq...Shte go razkaja na kratko zashtoto kato si spomnqm o4ite mi se pylnqt sas sylzi.Toi si pomislil 4e sam mu izneverila,a ne beshe taka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mina ve4e mnogo vreme.hodq s drugi mom4eta,no nikoi ne moje da e kato nego :smt018.Neznam dali ispitvam oshte neshto kam nego ama malko mi lipsva! :smt010

iskamTe_vednaga
09-15-2006, 19:25
ot takiva indimidi dale4e.