PDA

View Full Version : Haresvat li vi ?:)



Kefi`me
10-30-2004, 23:03
makar i zlove6to me kefi:
Rodi me dqvol v no6t kovarna :evil: nadvesil se nad men i mahnal sas raka-ne6tastna neka bade Tq.Dari me sas 6tastie fal6ivo,zabluda za okolnata sreda i posle kazal bez po6tada-"O-neka bade tq sama ne za den,ne za dva a za ve4ni vremena"!!!

Q i edin vic,deto mnogo me kefi:)

Dve blondinki si govorqt:
-ednata kazala -v4era beh na test za bremenost,drugata-i kvo trudni li vaprosi ti se padnaha???

e tova e ot men ta kajete dali vi haresvat i koe pove4e vica ili gornoto:P

mira_
10-30-2004, 23:36
мноо якоо напълни ми душата :) кажи откъде ги взимаш тия работи,сташни са и двете :P

amy lee
10-31-2004, 08:52
ebahti qkiq vic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e_l_i_z_a
10-31-2004, 09:22
razgovor:
-Ivane,ebaha ni mamata!
-Koi be da mu eba mamata?
-Abe eba li go u mamata!
-Brqh da mu eba mamata!
***********************
Ранна утрин. Дъщерята за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник.
- Извинявай зетко - казва тъщата - мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии, с ятагани и кажат - зетко, опъвай бабата или ти режем главата - ти к'во ша прайш?
- Ами бабо, к'во да правя, мил ми е живота.
- Че к'во чакаш тогава, турци ли да дойдат?

************************************
Двама индианци си говорят:
- Белите имат много тъпи имена - Джон, Фил, Джак!
- Прав си Кучи Гъз!
**************************************
Г-н Ферарио бил голям фен на колите и постоянно си купувал нови и един ден като отишъл си взел най-модерната кола и всичко било автоматично. Но на другия ден Ферарио се връща при продавача и му казал:
- Имам проблем с колата!!!!
- Какъв е той - изплашил се продавачът - това е супер модерна кола, какво и има?
- Радиото не работи - казал купувачът.
- А това ли било? - отдъхнал си продавачът - Както и колата така и радиото е супер модерно. Само като му кажеж и то се пуска, и не само това - то ти изпълва желания. Казваш му какво ти се слуша и то го пуска. Ферарио много се зарадвал и отишъл на магистралата и пробвал радиото:
- Елвис Пресли.
Радиото казало:
- За вас Елвис Пресли.
И на секундата се чул Елвис Пресли. Ферарио много се зарадвал и пуснал Мадона, 50 Сент, Ъшър, Анелия. Изведнъж край него профучал един с 180км/ч и Ферарио изревал:
- Педераст!
Радиото мигновено отварнало:
- За вас френска балада изпълнява Евгени Минчев.

Fallen_angel
10-31-2004, 09:47
Първото е наистина доста зловещо ама и мен много ме кефи :D вица го знам

DeaTHroW-ReC_F
10-31-2004, 09:56
жестоко обидена/убидена съм от вица...

:P
10-31-2004, 10:34
DeaTHroW-ReC_F
i za6to ne ti haresva vica,daje si obidena,da ne bi da si blondinka... ama i taka da e to nqma lo6o;))) samo vic e :Pp men si me kefi

hahavteen
11-01-2004, 01:33
Mnogo e gotino vsi4ko koeto ste napisali! 8)
Tva purvoto imam 4ystvoto 4e za mene e pisano! :(

DiEsEl_GiRl4eTo
11-01-2004, 06:56
I na men mi haresvat. Ama pyrvoto poveche ot vica :wink:

Bloody_Tear
11-01-2004, 07:03
Първотооооо Rules! :D

Baccara
11-01-2004, 08:46
Смех, смех!

Iliqn4eto
11-01-2004, 11:35
hm i dvete sa qki :))) ina4e parvoto naistina e malko zlove6to :P no pa sa gotinki :) brao :wink:

miloto_girl_4e
11-02-2004, 14:12
eto tova mnogo me radva :
Г-н Ферарио бил голям фен на колите и постоянно си купувал нови и един ден като отишъл си взел най-модерната кола и всичко било автоматично. Но на другия ден Ферарио се връща при продавача и му казал:
- Имам проблем с колата!!!!
- Какъв е той - изплашил се продавачът - това е супер модерна кола, какво и има?
- Радиото не работи - казал купувачът.
- А това ли било? - отдъхнал си продавачът - Както и колата така и радиото е супер модерно. Само като му кажеж и то се пуска, и не само това - то ти изпълва желания. Казваш му какво ти се слуша и то го пуска. Ферарио много се зарадвал и отишъл на магистралата и пробвал радиото:
- Елвис Пресли.
Радиото казало:
- За вас Елвис Пресли.
И на секундата се чул Елвис Пресли. Ферарио много се зарадвал и пуснал Мадона, 50 Сент, Ъшър, Анелия. Изведнъж край него профучал един с 180км/ч и Ферарио изревал:
- Педераст!
Радиото мигновено отварнало:
- За вас френска балада изпълнява Евгени Минчев. :D :D :D :D :D

LiNkiN4eTo
11-02-2004, 17:20
miloto_girl-4e toz vic ve4e go kazaha :wink:

artbaby
11-02-2004, 19:17
purvoto e gotino :twisted:
vtoroto e usmihnato :lol:

SanDRo
11-02-2004, 19:34
I az shte vi kaja nqkolko vica za blondies, koito znam :) :
Edna blondinka otiva na lekar i mu kazwa:
-Lekare imam 2 grabnaka!
- E kak taka, moeto momiche, ne moje da imash dwa grabnaka!!!
- EMI ETO VIJTE !!!!!!!!!!!!!!
Poglednal lekarq i blondinkata naistina imala 2 grubnaka... Izsledwal q toi, naprawili i rentgenova snimka i otiva sled vreme blondinkata da si vidi rezultatite :
- Doktore, kakvi sa rezultatite ? Dobre li sum ? Shte umiram li?
- Ami nishto vi nqma,no da wi pitam az was, nikoi li ne wi e kazwal, che kato si slagate edin tampon, trqbwa da mahate drugiq ?!
-----------------
Edna blondinka si vurvqla i izvednuj padnala v edna otvorena shahta, posle izleznala i si kazala "Eh , dobre che taq shahta beshe otvorena inache kak shtqh da izlqza..."
----------------
Dve blondinki se vozili na edna motorna lodka i se udavili, zashto?
Zashtoto dvigatelq sprql i te slezli da butat.