PDA

View Full Version : Скрити сатанински послания в предаванията на bTV



one_touch
10-31-2004, 14:40
hey slu4aino otkrih tova ne e li dosta intriguva6to :shock: :?: :!:
:arrow: http://wicca.hit.bg/files/25/25kadur.htm

blizalka
10-31-2004, 14:44
Интригуващо - не,ама тъпо - да!
Някой я беше пускал таз тема м/у другото..

Bloody_Tear
10-31-2004, 14:55
страннооо....дайли найстина е възможно това? :?

artbaby
10-31-2004, 14:58
a sled kato ni popita dali tova e intriguvashto ili ne :evil:
sega si zadai vuprosa dali si tup ili ne !!!????? :evil:

DA IMA 25-ti kadyr no toi nqma nishtu obshto s napisanoto v tozi sait ! taka 4e ne ni zanimavai s prostotii ako obichash ! :roll:

one_touch
10-31-2004, 15:11
"
a sled kato ni popita dali tova e intriguvashto ili ne :evil:
sega si zadai vuprosa dali si tup ili ne !!!????? :evil:

DA IMA 25-ti kadyr no toi nqma nishtu obshto s napisanoto v tozi sait ! taka 4e ne ni zanimavai s prostotii ako obichash ! :roll:"

seega skupa artbaby ti se zapitai tupa li si ili ne za6toto to4no tova koeto se kazva v na4aloto za reklamata na koka kola mi go kaza gospojata po fizika koqto znae mnogo po dobre kakvo e 25 kadar.neznam dali dr e vqrno no znam 4e ti si izklu4itelno ograni4en 4ovek :lol: :evil: :!:
ako ne vie e interesna temata prosto ne vlizaite i ne otgovarqte tova ne ti e forum za karanici a zaa spodelqne na interesi :evil:

playful_girlll
10-31-2004, 15:12
egatiii tupotiqta...!!!za kvo verno ni zanimava6 s tiq gluposti?

estelle
10-31-2004, 15:12
Интригуващо - не,ама тъпо - да!
Някой я беше пускал таз тема м/у другото..
to4no!

ali g
10-31-2004, 17:05
kato za govorihme za psihologiq - to4no toq tekst e primer za paranoq v nai tejuk stadii

AvLee
10-31-2004, 17:18
Бях чела нещо подобно и за канал 1.
Но нито това нито другото го схванах особено!
Според мен са глупости.
Ааа..имаше и за песни като ги слушаш на обратно имало скрити послания....

lalqla
10-31-2004, 17:50
gluposti

HeavenSent
10-31-2004, 17:51
xaxaxa kolko ste typi.... :roll:

Josefinne
10-31-2004, 19:20
Ма това не е всевиждащото око на Луцифер, а на РА - богът на СЛЪНЦЕТО в гръцката митология. Всеки малко по-запознат с тия символи ще го каже. Колкото до пирамидата- - всеизвестни са нейните странни способности да запзва живата плът от разлагана (до известна степен)... :roll: Не виждам нищо сатанинско в това предване...(освен, че е АДСКИ скучно)

LunaTriCk
10-31-2004, 23:23
Тези неща само болен мозък може да ги измисли и повярва.
Само да добавя и че тези кадри с лекота могат да се фалшифицират, ако някой смее да успорва факта...

moviemaker
11-01-2004, 05:53
xaxa .. сатанистите скоро ще започнат голяма и масирана инвазия , не само Сблъсък и Треска за Злато (хаха това за окото на Луцифер някой идиот го е написал) , и в "Искрено и Лично" , да не говорим пък за "Бизнесът идва " и "Сеизмограф"

Baccara
11-01-2004, 08:51
Не ми дреме. Аз бтв не гледам.

FeitiCeiRa
11-01-2004, 08:56
Не знам дали в случая наистина съществува внушение на разни сатаническо-масонски истории,но със сигурност 25-ият кадър съществува.Чела съм дискусии по въпроса,а и е научно доказано.

DiEsEl_GiRl4eTo
11-01-2004, 11:39
Дори и написаното в сайта да е вярно, какво можем да направим ние :( :( :( Явно вече и телевизия не трябва да гледаме :( :( :(

amy lee
11-01-2004, 11:56
tva za treska za zlato puk be6e ebati prostotiqta.na simvola spored mene nqma ni6to sataninsko.TVA E SIMVOLA NA RA,BE,UMNICIIIIIIIIIII.piramidata su6to bila sataninski simvol-teq umnici ne znaqt li tq kvo simvolizira weeeeeeee.ieroglifite-su6to.te da sa 4uvali puk ieroglifite kvo zna4at :?: :!: te sa zaklinaniq koito predpazvat faraona/jricata ili koito e pogreban v piramidata,ot zli duhove,dokato stigne v otvudnoto.piramidite sa gigantski vnu6itelni grobnici na egipetskite faraoni,na mesopotamskite su6to,a znaka na ra ne znam kakvo to4no simvolizira,no sus sigurnost ne e znak na satanata,za6toto ra e bog,a edva li to4no toi e bil sin na satanata.bil e bog na slunceto,za svedenie na toq deto e pisal taq prostotiq za sataninskite simvoli

GeRyTo
11-01-2004, 15:32
Незнам до колко точно е вярно това със сатанинството и масонството...но че има скрит 25 кадър съм съгласна...със сигурност тва се използва от много телевизии особено в рекламите...

Murderdoll
11-01-2004, 16:36
ahahahah 6te vidite vieee satanizma 6te zavladee svetaaaa
hahahahaha iskreno se scepih ot smqh dokato go 4etoh tfa hahah

artbaby
11-01-2004, 16:45
one touch ahaha kakto kajesh sled kato mislish 4e sum ograni4ena .... ahaha ok nqma da sporq s teb , imash tvurde slojna zada4a v momenta da produljavash da 4etesh neshta ot tozi rod i da poumnqvash vse pove4e ;)
e mersi 4e ni razsmq vse pak ;)

Ейми
11-02-2004, 18:10
mm,obesnete pls che mai ne go razbrah...toq 25 kadur vijdame li go ili ne? i kak ni vliqe? e kvo az dokato gledam bobi turboto i izvednuj problqsva nqkva jena sas izkochili cherva i ko beshe... ?...

SanDRo
11-02-2004, 18:27
hahaha, twa e adski qko :)... Osobeno purvite "kadri" ot sblusuk, che i s logoto na bTV gore v lqvo :D

e4o
11-03-2004, 23:00
Незнам до колко точно е вярно това със сатанинството и масонството...но че има скрит 25 кадър съм съгласна...със сигурност тва се използва от много телевизии особено в рекламите...i as taka mislq :idea:

united_colors
11-04-2004, 12:43
HAHAHAHAHAHHAHA Toja Bobi Turboto e turbo sektant!
A az se 4udja za6to otkakto go gledam i mi e stanalo ne6to........ sataninsko
hahahahahahahaha
25 kadur ima i vseki 3 koito iska moje da se izbazika s takuv.Ne si spomnjam v koi film gledah ma edin ima6e deto projektra6e detski film4eta i 25 kadur be6e gola scena.E gladaite go i 6te razberete 4e 25 kadur e izpolzvan ot horata KOITO RAZBIRAT da suhvat/buzikat/.... takiva kato toja deto e napisal taja tema! :lol:

02-17-2007, 14:57
E не,не не... :smt005 Хаха,реших да разгледам последните страници и се натъкнах на тая тема...Е как да не я възроди човек =)

te sa zaklinaniq koito predpazvat faraona/jricata ili koito e pogreban v piramidata,ot zli duhove,dokato stigne v otvudnoto
Тъй ли?Апък аз доколкото знам са си писмени знаци...както и А,Б,В, и така нататък.Тва за заклинанията за пръв път го чувам.По-скоро не заклинания,а предупреждение към крадците и иманярите относно гнева на фараона бла-бла...
Иначе...Незнам,ама на мен ми стана адски весело.Аз сблъсък гледам когато ми е интересна темата,ама още не съм почнала да се кланям на Луцифер и да напявам To my satan... А относно 25 кадър...е тва поне аз не познавам човек,който да не е чувал за него.Аз пък четох наскоро за Илюминати.Тва доколкото си спомням,беше някаква сатанинска организацийка.Имало представители във всички континенти и си комуникират.И замисляли как да превземат света,да наложат вярата в злото и тнт :mrgreen:
Сатанинска му раута 8-[

ErinEverly
02-17-2007, 14:59
Старо

gangbang
02-17-2007, 16:10
Позовали са се на мита за 24 кадър и въздействието му върду аудиторията. 8)

Mooo6nooo
02-17-2007, 16:42
Старо
Старо, но яко. Това не го бях чел.

Mimka_sweet
02-17-2007, 16:47
Ауууууууу край!!!Промили са ни мозъците!!!! :lol:
А мен лично най-много ме изкефи това :

Стряскащи сатанински декори, имитиращи уж египетски мотиви, всъщност прикрита сатано-масонска символика. :smt005 :smt005 :smt005
В бТв не знам дали са сатанисти,ама тоя сайт хич не ми вдъхва доверие..........

02-17-2007, 17:41
Еми някой който поне е малко запознат с масонството ще ви каже, че всички тия неща са верни. Пирамидата и вграденото ОКО в нея е символ на бога на светлината според масоните (сиреч Луцифер), контра-пункт на Господ и истинският всевишен според масоните. Египтяните почитат същия бог - РА (от египетски - светлина, а на латински Луцифер). 25-ия кадър по принцип е прокаран с комерсиална цел, НО е научно доказано, че той влияе на подсъзнанието. Всички знаем, че собственикът на БТВ Рупърт Мърдок е масон, а неговите съдружници - евреи. Евреи и масони, както и евреи-масони винаги вървят ръка за ръка, защото илюминатите се заражда от еврейския талмудизъм, в доста изкривен вариант, които по-късно се промъкват в Масонското братство, което до тогава е просто сдружение на зидаро-мазачи и тем подобни. Сега това е аристократично-окултно затворено общество, с тесни връзки с други братства като Skull And Bones.

LunaTriCk
02-17-2007, 18:03
Няма такова нещо като "25 кадър", стига сте лъгали децата да сънуват кошмари вечер :-D

malka_sladuranka
02-17-2007, 18:08
На мен това ми се струва голяма глупост. :-k

Ziezi
02-17-2007, 18:08
Няма такова нещо като "25 кадър", стига сте лъгали децата да сънуват кошмари вечер :-D
Ето един жив пример на човек с трайно увредена психика от 25 кадър!

sherry
02-17-2007, 18:11
И аз знам, че съществува 25- и кадър, но не знам дали наистина го използват толкова масово по телевизията :-k

LunaTriCk
02-17-2007, 19:08
Няма такова нещо като "25 кадър", стига сте лъгали децата да сънуват кошмари вечер :-D
Ето един жив пример на човек с трайно увредена психика от 25 кадър!

http://forumspile.com/Die-Do_it_(shotgun).gif


Мога само да ви съветвам да гледате повече Discovery Chanel

teenkopele
02-18-2007, 03:05
Поредната тъпотия...

evil_lady_in_black
02-18-2007, 05:45
Интригуващо - не,ама тъпо - да!
Някой я беше пускал таз тема м/у другото..
=D> =D>

PR0
02-18-2007, 18:25
Кадрите, които минават за секудна са 48 в киното и 50 за телевизията. Какъв 25 кадър бе деца?!?!?!?!?!?! не 24 , а 50 кадъра минават в секунда. Родителите ми са слаботокови инжинери и ги разбират тия работи. Това е им е специалността в крайна сметка.

Ziezi
02-18-2007, 19:26
Кадрите, които минават за секудна са 48 в киното и 50 за телевизията. Какъв 25 кадър бе деца?!?!?!?!?!?! не 24 , а 50 кадъра минават в секунда. Родителите ми са слаботокови инжинери и ги разбират тия работи. Това е им е специалността в крайна сметка.
](*,) ](*,) ](*,) Абе вие сте изключително глупави хора!Съжалявам,това е положението!Спорите за неща,които и едно дете у детската ги знае!
ПП:Както е казано в статията,не е задължително 25-тия кадър да е точно 25-ти!

navits
02-18-2007, 19:48
абе нз но тия неща а и мн др съм ги виждал по тв но не сум им обръщал голямо внимание мислех че са грешки

LunaTriCk
02-18-2007, 21:34
](*,) ](*,) ](*,) Абе вие сте изключително глупави хора!Съжалявам,това е положението!Спорите за неща,които и едно дете у детската ги знае!
ПП:Както е казано в статията,не е задължително 25-тия кадър да е точно 25-ти!

О, всемогъще и всезнаещ Бог на Мъдростта, отвори ни очите към истината [-o<

Ziezi
02-19-2007, 02:07
Истината е,че трябва да си разпилееш жалкото подобие на мозък в някоя бетонена стена!

XePouH`
02-19-2007, 06:49
вижте от кога е датата :D

LunaTriCk
02-19-2007, 07:54
Истината е,че трябва да си разпилееш жалкото подобие на мозък в някоя бетонена стена!

Да беше поне оргинален...ама то ](*,)

Mimka_sweet
02-19-2007, 08:28
Окт 31, 2004 бреееееееей XePouH` ти си бил мноу умен бе :lol:

02-19-2007, 11:51
след малоумните ви коментари към човек ,който просто ви попита, дали не ви е интересно,май става ясно повече че наистина влиянието върху психиката на хората има ефект.
разбира се че е всевиждащото око на луцифер.
едва ли някой от тук изобщо знае какво е масон.
и все пак всичките решихте да си покажете простотията.
вземайки предвид умнственото развитие и интересите на средностатистическия български младеж,мога да заявя само, че психотронните оръжия тук действат безотказно :wink:

LunaTriCk
02-19-2007, 12:05
Ти явно държиш противоотровата. Спаси ни !!!! [-o< :cry:

Mooo6nooo
02-19-2007, 12:10
Няма такова нещо като "25 кадър", стига сте лъгали децата да сънуват кошмари вечер :-D
Съществува - http://en.wikipedia.org/wiki/25th_frame

Muse_of_Madness
02-19-2007, 12:23
Няма такова нещо като "25 кадър", стига сте лъгали децата да сънуват кошмари вечер
Защо? Не си го виждал ли?

LunaTriCk
02-19-2007, 22:13
На теория съществува, да. Но всъщност няма никакъв ефект.
Гледайте повече Дискавари отново ще ви кажа.
Мo6nо ти хубаво ми даваш "доказателства" ама четеш ли ги поне ??

Gary Greenwald, a fundamentalist Christian preacher, claims that these messages can be heard subliminally, and can induce listeners towards, in the case of rock music, sex and drug use.[10] However, this is not generally accepted as fact. Some groups have made claims that subliminal messages can be found in various forms of popular entertainment, such as the supposed use of "backward messages" in rock and roll songs. Many of these purported messages are Satanic; for example, if the Led Zeppelin song "Stairway to Heaven" is played backwards, lyrics including "Oh here's to my sweet Satan" can supposedly be made out. Queen's "Another One Bites The Dust" is also supposed to contain a pro-marijuana message: "It's fun to smoke marijuana". These two messages have not been confirmed by the artists, and have not been proven to exist. In contrast, some obvious Satanic messages have been backmasked into rock songs, although parody messages and artistic backmasking are more common.
за така наречените "subliminal message" в музиката

In 1978, Wichita, Kansas TV station KAKE-TV received special permission from the police to place a subliminal message in a report on the BTK Killer in an effort to get him to turn himself in. The image, which appeared for a split second, showed a pair of glasses (an image thought to hold significance to him) and text that read "Now call the chief." The attempt was unsuccessful, and police reported no increased volume of calls afterward
в телевизията.
Надявам се да разбираш английски, че не ми се превежда.

Gavrosh
02-20-2007, 05:03
ако не сте гледали или не сте обърнали внимание гледайте 'боби турбото на кастинг' ще видите за какво беше станал голям скандал когато го даваха в 'сблъсък' точно за въпросния 25 кадър...имало снимки на дявола 'скрити' в предаването които те карали да полудяваш и сякакви такива интересни работи..

quench
02-20-2007, 07:55
след малоумните ви коментари към човек ,който просто ви попита, дали не ви е интересно,май става ясно повече че наистина влиянието върху психиката на хората има ефект.
разбира се че е всевиждащото око на луцифер.
едва ли някой от тук изобщо знае какво е масон.
и все пак всичките решихте да си покажете простотията.
вземайки предвид умнственото развитие и интересите на средностатистическия български младеж,мога да заявя само, че психотронните оръжия тук действат безотказно :wink:

Виждате ли,господине,не мога да твърдя,че съм толкова вещ в конспирационните,параноид и вярвания,наричани от някои "теории" (по-скоро псевдо- такива). Вероятно сте изчели всички книжки от този тип по "Славейков",което наистина е едно внушително,будещо респект количество печатна хартия. Разбирате ли,"окото на Луцифер" и "масонската конспирация" ми звучат леко необосновани.
Не виждам смисъл да се въвежда каквато и да е форма на мистицизъм относно контрола,който се упражнява върху населението. Освен това,науката за тотален и масов контрол върху населението съвсем не е криптична. Дори напротив,това познание е сравнително лесно достъпно,както и практикувано на всяко ниво на общуване в обществото,независимо дали е осъзнато или не.
Прав сте,разбира се,относно това,че на младежите в България се упражнява димютивно влияние,което ги лишава от силна мотивация да обърнат внимание на интелектуалните и културни,да не говорим за етически аспекти от личностното си утвърждаване.
Но тук не е нужен 25-и кадър и психотронно оръжие. Маркетинга,например,е едно такова "легално" средство за манипулиране на наична на мислене на индивида и групата. Социалния статус е друго,което влияе - особено на поведението и начина на мислене на най-уязвимата група - тази на младежите. Накрая,трябва да се спомене,че самото ни общество,достигнало до таква висока степен на информационна осигуреност и достъпност,предразполага към възникване на форми на "легално" въздесйтвие.
Подсъзнанието най-лесно се манипулира не чрез звук,светлина и ефекти,а чрез експлоатативно убеждаване относно потребностите на индивида. Плюс ниската обща култура,наистина.

Не виждам смисъл американското правителство да даде няколко милиарда долара за разработка на психотронен излъчвател,след като могат да наемат съответните експерти,които да модулират съзнанието на хората чрез масмедиите както в САЩ,така и в други страни по света. А колкото до военното приложение на такова оръжие - е,не е нужно,след като войниците на съответната страна ще дойдат от редиците на гражданите,които вече са вкусили от американското влияние.

Приятен ден.

BrokenInnocence
02-21-2007, 04:29
В крайна сметка не виждам какво толкова лошо има в сатанизма. Аз имам приятелка, която е сатанистка.

Mooo6nooo
02-21-2007, 07:20
В крайна сметка не виждам какво толкова лошо има в сатанизма. Аз имам приятелка, която е сатанистка.
Ето, че сатанинските знаци са оказали влияние върху приятелката ти. :smt005

navits
02-21-2007, 19:22
В крайна сметка не виждам какво толкова лошо има в сатанизма. Аз имам приятелка, която е сатанистка.
Ето, че сатанинските знаци са оказали влияние върху приятелката ти. :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Muse_of_Madness
02-21-2007, 20:40
В крайна сметка не виждам какво толкова лошо има в сатанизма. Аз имам приятелка, която е сатанистка.
Ето, че сатанинските знаци са оказали влияние върху приятелката ти. :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Наистина няма лошо в сатанизма.... Стига да не е едно парадиране... Е тва ме дразни у някои сатанисти, че като си втълпят нещо против религията(най-вече християнството) и тръгват да го разправят на всички, бутат се по християнските форуми да се правят на много информирани... Не всички, разбира се, най-вече младите... Изискват толерантност, а не я дават...

thirteen
02-23-2007, 15:11
Аз пък съм супер съгласна с т'ва.. ама много хора са супер далеч от нещата!То тва да беше само в телевизията.. ама не!Има го и в музиката, както спомена някой по-напред като се пусне на обратно,.. !
Най-много ме дразни това, че хората носят синволи, които хабер си нямат какво означават!С това искам да кажа, че вече е тенденция и в модата скъпи мои...!

Cheesy
02-23-2007, 18:54
Да ве да праят сичко тва с няква умисъл :mrgreen: тцтцт

sexy_anji_
02-24-2007, 23:30
дааааа това може и да е така *така е де*, но в реалния живот-ежедневието никой не обръща внимание на тези малки фактори... някой от вас да се е замислял за сатанински обеждения или каквото и да е нередно в БТВ :-({|=

Forslor
02-24-2007, 23:47
Пхах това с BTV Не е истина просто е направено за компромат.
Как ще ти внушът подсъзнателно например думата ...ква беше там за"лудница" ама нз на какъв език написана. Хубу де има хора които неразбират английски или древни езици(пхах) ...как ще разберат дадената дума ,че да се замислят и следователно тя да има някакво въздействие върху тях? Пхах простотия. Преди некъде 3-4 години бях чувал ,че в кината умишлено през определен интервал от време пак ей така е било втълпявано името на Coca Colla за да могат хората да си копуват продукта :smt005 което също беше някаква смешна пропаганда.

HardcorE_AFA
02-25-2007, 07:10
хмм доста тъпичко

*-*Krisito*-*/bez log
02-26-2007, 09:33
Хм, мен пък ми беше интересно...Ам, много ми е интересно, що емблемата на Банка ОББ е направена като 3 свързани шестици... :smt017

02-28-2007, 18:09
Purvi vurpos kym vsi4ki , znaete li kakvo e satanizym?

Muse_of_Madness
02-28-2007, 18:13
Purvi vurpos kym vsi4ki , znaete li kakvo e satanizym?
Преди няколко седмици не знаех, на сега съм наясно, да. Някои хора го бъркат с дяволопоклонничество, но няма нищо общо. Всъщност в заглавието на тази тема се има предвид "дяволопоклоннически послания".

02-28-2007, 18:18
Purvi vurpos kym vsi4ki , znaete li kakvo e satanizym?
Преди няколко седмици не знаех, на сега съм наясно, да. Някои хора го бъркат с дяволопоклонничество, но няма нищо общо. Всъщност в заглавието на тази тема се има предвид "дяволопоклоннически послания".
Neiskam da se registriram.
Nqmam jelanie ;==)
A , znaesh li kakvo e dqvola i kakvo izobrazqva toi?
Kaji mi ako obi4ash , az shte popravqm ;==) (da re4em 4e sym zapoznat dosta dobre s knijki , koito gi nqma po-pazarite)

Mooo6nooo
02-28-2007, 18:20
Мюс ъф Меднес - Поправи ме ако греша, но доколкото знам и дяволопоклоничеството, и атеистичният сатанизмът (ако говориш за него де) и Сатанизмът на Ла Вей са все сатанизъм, просто така да го кажа това са различни секти.

02-28-2007, 18:23
Мюс ъф Меднес - Поправи ме ако греша, но доколкото знам и дяволопоклоничеството, и атеистичният сатанизмът (ако говориш за него де) и Сатанизмът на Ла Вей са все сатанизъм, просто така да го кажа това са различни секти.
Ateisti4eskiq satanizym, ne e idolo pokloni4estvo.
Satanizma na LaVey ne e ideopokloni4estvo.
I az moga da si napravq sekta , s malko pari i jelanie ;==)
Molq ne burkai idiotskoto idolo-pokloni4esto na depresirani teenageri , prekalili s black metala , s ateisti4eskiq satanizym ;==)
Tozi na laVey ne e za vseki 4ovek , toi ima dosta filosofksa osnova

Muse_of_Madness
02-28-2007, 18:23
Purvi vurpos kym vsi4ki , znaete li kakvo e satanizym?
Преди няколко седмици не знаех, на сега съм наясно, да. Някои хора го бъркат с дяволопоклонничество, но няма нищо общо. Всъщност в заглавието на тази тема се има предвид "дяволопоклоннически послания".
Neiskam da se registriram.
Nqmam jelanie ;==)
A , znaesh li kakvo e dqvola i kakvo izobrazqva toi?
Kaji mi ako obi4ash , az shte popravqm ;==) (da re4em 4e sym zapoznat dosta dobre s knijki , koito gi nqma po-pazarite)
За християнския ли става въпрос? Еми... за него знам почти хич, знам за един ангел (Сатанаил май се казваше), който се обърнал против Бога. За тва ли става въпрос?

Muse_of_Madness
02-28-2007, 18:35
Мюс ъф Меднес - Поправи ме ако греша, но доколкото знам и дяволопоклоничеството, и атеистичният сатанизмът (ако говориш за него де) и Сатанизмът на Ла Вей са все сатанизъм, просто така да го кажа това са различни секти.
Ateisti4eskiq satanizym, ne e idolo pokloni4estvo.
Satanizma na LaVey ne e ideopokloni4estvo.
I az moga da si napravq sekta , s malko pari i jelanie ;==)
Molq ne burkai idiotskoto idolo-pokloni4esto na depresirani teenageri , prekalili s black metala , s ateisti4eskiq satanizym ;==)
Tozi na laVey ne e za vseki 4ovek , toi ima dosta filosofksa osnova
Тъй, тъй... Сатанистите от тоя тип дето познавам са доста интелигентни и начетени хорица...

positive
03-02-2007, 13:42
to po-golemi demoni ot samite vode6ti ima li :lol:

Fucking_Bitch
03-02-2007, 14:13
Аз пък съм склонна да вярвам,може би не изцяло,но до някъде.В наши дни доста неща са възможни... :roll: :roll: :-k :-k

Шишарка
03-02-2007, 15:16
Аз съм защитена щото почти не гледам телевизия :lol:
Да си правят сметката тия дето гледат всички възможни сериалчета :lol: