PDA

View Full Version : Защо все на мен?



BaT_GirL
10-31-2004, 18:25
Защо все на мен?Защо?Все си намирам приятели и все ме лъжат.То се видя че най добрите ми приятели са момчета.Вече ме е страх да се доверя на някое момиче.Какво да правя.Защо все ме лъжат?

sladkish4e
10-31-2004, 18:30
ами не си единствена мила!хората са така устроени че винаги завиждат и аз сам се убедила че само с едно момче може да имаш пълноценна връзка,защото едно момиче винаги може да вземе гаджето ти :arrow: за това по малко се доверявай на момичета,за да не пострадаш от това приятелство :!: :!: :!:

Bloody_Tear
10-31-2004, 18:31
Ами миличка първо мога да ти кажа,че всичките до една са такива.Много рядко ще намериш истнски приятел..всичките имат някакъв скрит замисъл..просто се откажи..а ако тякой ден намериш то се считай за голяма ксъметлийка. :!:

miloto_girl_4e
10-31-2004, 18:45
mi i pri men e taka,za tova nai blizkiq mi 4ovek e best friend-a mi,koito si go obi4kam mnogo,za6toto znam,4e naistina durji na men :D

DiEsEl_GiRl4eTo
10-31-2004, 20:04
I az tova sym se pitala mnogo pyti. Povecheto gledat kak da te premetnat, da te izlyjat i naranqt...ne znam zashto go pravqt :oops: :cry: I men sa me lygali mnogo, koito naistina misleh za priqtelki. Sega imam nqkolko, no samo edna istinska, chuvstvam q kato sestra i sym mnogo blagodarna, che si q namerih takava milichka i dobrichka i tolkova razbrana. Syshtoto pojelavam i na teb! Nedei gubi vqra v momichetata, vse nqkyde ima izkliuchenie :wink: Prosto trqbva da bydesh po-predpazliva

Грахче
10-31-2004, 20:22
може би си прекалено доверчива и бързо се привързваш към хората, вместо да изчакаш малко време да се уталожи самото приятелство, да прецениш дали можеш да се довериш на самия човек, да почнеш от малките неща, постепенно... може пък просто самия кръг,в които си търсиш приятели да е калпав.

11-01-2004, 07:28
Ами отношенията между противоположните полове винаги са по-лесни...и аз се разбирам отлично с момичетата и по-трудно с момчетата,но това си е много индивидуално,зависи от човека...а "приятел"можеш да наречеш само този,с когото сте изяли една торба сол,както казват...да сте имали житейски неволи,в които приятелят да е доказал,че е способен на компромиси и че държи на теб...наистина може би прекалено рано решаваш,че даден човек ти е приятел,може би трябва да го опознаеш по-добре още в самото начало..и аз съм така,уж големите приятели и после ножа в гърба и "ни лук ял,ни лук мирисал"...а ти си мислиш после,че можеш да разчиташ на някого.ГЛУПОСТИ...трябва да съдиш приятелите по постъпките,а не по приказките...всеки може да ти разправя,че много държи на теб,но дали наистина е така?
Между другото снимката на аватара твоя ли е?

Josefinne
11-01-2004, 09:46
Аз пък не мисля, че е бвъзможно да си намериш добра приятелка, която да не те лъже и мами. Вярвам, че има такива. Може някой път да й завидиш на нея или тя на теб, но понеже сте добри приятелки, ще можете да си кажете всичко и да поттиснете тези вродени лоши чувства в името на истинското приятелство. Аз си имам една много добра приятелка, която много обичам и не бих заменила за нищо на света. Трябва да си упорита и да не се отказваш от търсенето на истинска приятелка, защото на едно момче не можеш да кажеш всичко, а на най-добрата си приятелка можеш! :D

BaT_GirL
11-03-2004, 08:10
Няма най добри приятели наистина но има добри Имам една приятелка която за сега не ме е лъгала.Надявам се да продължи така но момичетата са кучки по природа.Все за нещо ми завиждат а аз не се чувствам повече от тях.Искам да сме равни.За мен никога в едно приятелство не е било важно дали родителите на приятелките ми са богати дали имат телефони или не.Винаги съм ценяла човека отвътре но прекалено дълго ме лъгаха и вече нямам доверие на никои на никои
И е трудно но е по добре. Имам само един приятел на които имам истинско доверие на едно момче защото той може само да се влуби в теб но никога да ти отнеме любовта...

B_i_G
11-03-2004, 17:18
horata sa zavislivi-fact
zavistta e 4ast ot 4oveka-fact
no ima i hora koito mogat da q kontolirat

BaT_GirL
11-11-2004, 08:59
Съгласна съм факт че аз мога да я контролирам защото си имам всичко и материално и духовно.Един приятел не е твърде малко 1000 са твърде много!

baby947
11-27-2004, 10:00
Е, виж, и на мен ми се е случвало адски много пъти и вече съм се научила да не вярвам и да не се доверявам на момичета, защото конкуренцията е супер голяма, а завистта още повече.
Те ти завиждат, че имаш това, което те нямат, и вместо да се опитат да го постигнат и те по някакъв начин, се опитват да те накарат да се сдухаш.
АААА, между другото, не искай да сте равни. Винаги единия е по-умен или по-красив от другия. Никога няма знак за тъждество между двама души.
Просто си продължавай с истинската приятелка и всичко ще е ОК.

Murderdoll
11-27-2004, 10:45
ми че кое му е лошото най добрите ти приятели
да са момчета?и аз съм така,с момчета споделям
неща които никога не бих казала на момиче,щот
просто знам че ще си споделя квото ми трябва с
момче,той може би ще ми даде съвет и след час
вече ще му изхвърчи от главата :lol: :lol: :lol:
докато почти сички момичета са такива клюкарки
че просто ме дразнят на моменти.. :roll: :roll: :roll:

11-27-2004, 10:53
защото както казва Наполеон всички жени са курви. (не става дума с колко мъже се ебът и тн). Става дума че женският характер е курвеснки. Такава е ваща природа такава е ваща съдба !!!

Giovanni
11-29-2004, 15:49
Ми не знам защо все на теб се случва да те лъжат.Аз лично ако ми станеш приятелка аз няма да има за какво да те лъжа хаиде тва по личните суобщения

eNigMaTic^
11-29-2004, 16:37
Незнам може да ви прозвучи смешно, но аз имам 3 най-добри фр. И с тях наистина съм яла от една торба сол :roll: Преди тях нямах приятелки на които мога да кажа абсолютно всичко.Сега обаче мога :wink: Не всички са такива, но има и такива за каквито говорите.Бляях никога не бих си избрала такъв човек за приятел.А имах и най-добър приятел момче, но той сега е влюбен и сякаш аз не съществувам :( Но честно казо за момента не ми и трябва :twisted:

{}Slanchiceto{}
11-30-2004, 08:03
Значи трябва да се смятам за късметлийка.Имам 4 прекрасни приятелки,които обичам много.Ако ги нямаше тях не знам дали и аз щях все още да съществувам.Познаваме се от 11 години.Но от много момичета съм чувала,че на момиче не трябва да се вярва,т.е.за приятелка ства дума.И се обеждавам,като гледам моите сегашни саученички,които постояно са заедно.А разделят ли се започват да си подливат вода една на друга.МНого е кофти наистина.Но на теб BaT_GirL ако ти варви с приятели момчета повече,продължавай така,пък може по-натам да си намериш и приятелка.УСПЕХ

BABY_SEXY_GIRL
11-30-2004, 19:46
Защо все на мен?Защо?Все си намирам приятели и все ме лъжат.То се видя че най добрите ми приятели са момчета.Вече ме е страх да се доверя на някое момиче.Какво да правя.Защо все ме лъжат?

I pri men e donqkade taka. I tova e taka, za6toto sme tvurde dobri i oslujlivi na horata i tova gi kara da si mislqt, 4e mogat da pravqt s nas kakvoto iskat :evil: No ne e taka i koito go pravi saotvetno ne polu4ava moeto uvajanie, za kakvo sa ti takiva individi? Nqma polza, zareji gi i da ne ti puka :wink:

BaT_GirL
12-01-2004, 14:45
Защо все на мен?Защо?Все си намирам приятели и все ме лъжат.То се видя че най добрите ми приятели са момчета.Вече ме е страх да се доверя на някое момиче.Какво да правя.Защо все ме лъжат?

I pri men e donqkade taka. I tova e taka, za6toto sme tvurde dobri i oslujlivi na horata i tova gi kara da si mislqt, 4e mogat da pravqt s nas kakvoto iskat :evil: No ne e taka i koito go pravi saotvetno ne polu4ava moeto uvajanie, za kakvo sa ti takiva individi? Nqma polza, zareji gi i da ne ti puka :wink:
Това и права!

favor_91
04-06-2006, 21:30
prosto nz...

ProstoAz
04-06-2006, 21:52
prosto nz...

Не стига, че връщаш теми от преди 2 години, ами и пишеш тооооолкова "стойностни" мнения!!!