PDA

View Full Version : liubopitno mi e...



nqmazn
10-31-2004, 21:08
tozi vapros mi e kam mom4etata,no i kam momi4etata koito znaqt ne6to po temata...4uvala sam,4e mom4etata haresvat pove4e devstvenite momi4e,a i tezi s po malko opit...vqrno li e tova :roll: ??? sorry ako temata mi se povtarq,ako e taka kajete da q potarsq iz foruma,10x predvaritelno :wink:

LiNkiN4eTo
10-31-2004, 21:14
ami vsqko mom4e si ima razli4ni predpo4itaniq , naistina sum 4uvala 4e nqkoi haresvat takiva momi4eta , no znam 4e ima takiva mom4eta koito haresvat pove4e opitnite macki i vlastnite jeni4ki , koito kontrolirat ne6tata v sexa :lol: :lol:

He3HaM
10-31-2004, 22:08
zavisi ot momcheto . Tova e neshto individualno , i ne moje da se dade opredelenie za vsichki .

10-31-2004, 23:53
"We must secure the existence of our people and a future for white children." WHITE CHILDREN a afrika, iujna amerika, polovin severna amerika? a??????tqh da gi trepem taka li? :evil: :evil: :evil:

MalkataDrusalka
11-01-2004, 05:10
edwa li..po princip momchetata hareswat momicheta s poweche opit :roll: [/list]

11-01-2004, 08:37
аз съм чувал обратното...че момчетата харесвали НЕдевствени...
Обаче всичко е според зависи....когато момчето иска нещо повече от момичето ще се радва,ако е девствена,защото никой не я е "пипал" до тогава и ще си е само негова...
а ако иска само секс ще се радва,ако не е девствена,защото ще е по-отракана...поне така мисля! :roll:

Baccara
11-01-2004, 08:41
Хммм...интересно. За мен няма значение. Важното е да се харесваме. Другото е лесно.

paco
11-01-2004, 12:25
mom4etata koito predpo4itat devstveni vsy6tnost nqmat dostata4no opit s jenite i ne iskat da se izlagat.No po princip za men nqma zna4enie

artbaby
11-01-2004, 13:45
mi 4esno kazano i na men mi beshe liubopitno po edno vreme (predi dosta vreme) i ustanovih 4e tva si e prosto tupoto mujko jelanie ili poskoro mom4e6ko (harakterno za po neopitni v legloto) da mogat da se izfukat 4e sa opraili devstvenna :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

a ina4e ako hodish s nqkoi po ..... abe muj tva si zavisi izcqlo ot tova kakvo toi o4akva ot teb , - ako iska sexmomi4e shte se radva na vsqka kap4ica opit koiato imash , a ako prosto te bichka i iska da e s teb shte mu e kef 4e shte ti e e purviq i shte si si negovoto "momi4ence"

Radiohead
11-01-2004, 14:48
Хе , имам чуството че момичетата нарочно си внушават че момчетата харесват по опитни и властни момичета.
Аз лично харесвам едно по неопитно , хубаво момиче , защото това ми се струва много сладко :)

artbaby
11-01-2004, 15:09
Radiohead ....da poznaq li ? po4ti sum sigurna 4e imash edno 18 godini :roll: :wink:

11-01-2004, 17:29
Хе , имам чуството че момичетата нарочно си внушават че момчетата харесват по опитни и властни момичета.
Аз лично харесвам едно по неопитно , хубаво момиче , защото това ми се струва много сладко :)
Radiohead,мнеието ти супер много ме накефи.Хи-хи! Направо ми напълни душата.Хубаво е,че има и момчета като теб :wink: Е,сладко си е когато момичето до теб не е минало през ръцете на други,а?
Ама може би има истина в твърденията,че когато едно момче иска само секс ще търси момиче с опит,а когато е влюбено и обича би предпочело да е първият в живота на приятелката си.
Ще дам пример с мен.С приятеля ми сме вече доста дълго време заедно ( повече от 3 години ) и в началото аз нямах почти никакъв опит в целуването ( пък за секс да не говорим,защото бях девствена ) и разбира се той знаеше всичко това за мен. Аз се притеснявах,че не мога да се целувам,а той ми се радваше,ама направо сияеше от радост,че той ще ме научи и най-вече,че не преди това не го е направил някой друг.Тогава въпреки притеснението ми ставаше много топличко и миличко и просто се чувсвах чудесно и някак си сигурна.Нищо не може да се сравни с тази магия.
С първото ми "гадже" ( ако въобще може да се нарече така ) се държах много резервирано и дори не изпитвах желание дори за целувка.Когато той се опитваше да ме целува аз или се дърпах или се получаваше някаква бърза целувка без език.И по-добре,че после се разочаровах от този индивид.
На 18 години съм и може да звучи странно,че съм имала интимни отношения само с едно момче.Ама нищо не ме прави по-щастлива от този факт.Нали знаете - важно е качеството,а не количеството :P
Така че,ако искате нещо истинско...изобщо да не ви пука какъв опит имате в секса.Който иска жени с опит,ама ако наистина толкова му се иска да ходи да си плаща.Не знам какво друго да кажа.

artbaby
11-01-2004, 17:38
YesT bravo GuesT eto tova beshe smislenno mnenie ;) mnogo me izkefi dokato go 4etqh ;) absolutno ...ama absolutno sum suglasna s tebe ;)

B_i_G
11-01-2004, 19:06
za men tva nqma zna4enie. zavisi ot momi4eto

Josefinne
11-01-2004, 19:13
Не че повече ги харесват...чиста надувка. Винаги ще помите първото си момче. На тях им харесва да са първи, защото се възприемат специални. И са такива. Все пак едно момиче подбира момчето за първия си път (поне аз така направих)... Пък момичетата с по-малко опит - за да могат, така да се каже, да ги контролират по-лесно в леглото. Така си мисля. Я мен ме накарай да направя нещо, което не искам. Ще има да съжаляваш. Но това си е във всяко отношение за мен. :lol:

AMG-to
11-01-2004, 19:17
zavisi

SanDRo
11-02-2004, 14:01
Az lichno predpochitam devstveni ili kolkoto moje po neopitni ama ne debeli neopitni :)))

11-06-2004, 21:19
Mi az predpo4itam devstvena za6toto znam 4e tq mi se e doverila napulno za da napravi tazi trudna za neq kra4ka. 6toto moje da e nqkva K*rva deto prosto tarsi koi da e , kolkoto da ne e na suho :) E vse pak e dobre i da bude "opitna kaka" :)

12-27-2004, 18:01
много важна теорема е валидна за мъжете, казано ей "кур око нема", кво остава за мъдете ...

svetla_88
12-27-2004, 21:29
kolkoto i da se iska na tiq det sa pravili sex edno mom4e vinagi ama vinagi 6te predpo4ete neopitnata, sladkata ,nevinnata jena za6toto pri4inite sa mn edno 4e e po speciqlno 4e nqma bolesti nedai si boje ne e xodila kat razprana ot xyi na xyi ,samiq xakt 4e toi e 1 q e golqma gordost razbirate li?i te mn go cenqt ...nqma kakvo dr da mi se obqsnqvat 4e opitnite tyi opitnete onyi ..polojenieto e tova..nevinnite jeni sa si istinata...PREDPO4INATANITE...A dr pretakovanite 1000 pati te sa za 1 ve4er 4e dali i tolkoz...kato zn mom4eto 4e taq e bila s toz i oniq dosta 6te se zamisi ...e ako ve4e mn my se ebe nqma da i otkaje no ...za vs maj e 4est da ima momi4e koeto si e bilo samo negovo...

Kia
12-28-2004, 00:33
Vsi4ko e mnogo individualno, zavisi ot mom4eto. Naistina ima takiva deto si padat po devstvenici, no spored men mnogo pove4e sa tezi koito iskat da budat s opitni momi4eta. :wink: Taka sve pak 6te ostanat zadovoleni. 8)

mganga
09-11-2006, 12:50
Някои момчета предпочитат девствени, особено ако и те са девствени, защото в такъв случай се чувстват по-сигурни в себе си.Когато момичето е с повече опит, то може да има по-високи изисквания към момчето и тогава ако момчето е неопитно, то се чувства несигурно.

Някои по-възрастни мъже също предпочитат девствени, защото им доставя удоволствие да разкрият на едно неопитно момиче тайните на сексуалния живот.

pitbullbg
09-11-2006, 13:04
zavisi ot mom4eto... nqkoi ot moite pr ne iskat devstveni ( da ne svar6vam az 4ernata raota ) predpo4itam kakto kazahte viq neopitni...

krem4et0
09-11-2006, 13:05
Аз съм момиче,но ще кажа,че сериозните момчета искат сериодно момиче.А 1 сериозно момиче не е имало безброй сексуални партньори.Най-често 1-2-ма или никак.тези,които искат обиграни са с тях само заради сексът.сега има и друга гледна точка.По-наивничките се навиват да спят с някой от местните гъзари,да са принцеси за 1 нощ и после да ги чупят.Такива момичета се навиват лесно за секс,а момчетата се хвалят,че са забили поредната наивница.Аз не мисля,че това е повод за геройство де.В заключение ще кажа,че си зависи и от двамата-тези,които искат сериозна връзка си намират също така сериозен партньор,а на тези,на които им е само до чукането си намират такава.За 1 момче на място да е първият на 1 момиче ще е гордост и ще му носи радост.За 1 момче,което търси бройката ще му трябва първоначално някоя отракана да отрака и него,а после наивни ку**вички,които да чука.Свестния няма да тръгне да се хвали,че е отворил мацката,докато гъзарчето от село долно Нанагорнище ще го разправя наляво и надясно!

koalka
09-11-2006, 13:10
Какво означава харесват?Едно момче се радва обикновено,като приятелката му е девствена и той ще и е първият.Не си задала точно въпроса.Едва ли не го казваш като предпочитание.

LilAngel
09-11-2006, 14:16
аз имам приятели които обичат девствените само защото са по-тесни :oops: според мене тфа е тъпотия де...