PDA

View Full Version : Объркана съм....дайте съвет



Suzito
10-31-2004, 23:16
Значи,ще ви обясня накратко за какво става на въпрос.....
През февруари ходих с едно момче,но изкарахме 2 седмици и скъсахме,той се върна при бившата....След време отношенията ни се оправиха,в смисъл започнахме да си лафим и т.н
Аз се приварзах към него още от самото начало и тайно се надявах,че един ден пак ще сме заедно...но какво стана..той трагна с една моя позната,която беше наясно с чувствата ми,но все пак трагнаха..
И така в продължение на 3 месеца те "ходиха".Той тичаше по нея,тя го правеше на нищо.....и така в един летен ден,когато се прибрах от морето се събирахме компанията(между другого с него сме съседи и движим в една компания) и той като ме изпрати ми каза,че иска пак да сме заедно и че много се е променил.Мислих известно време и реших да му дам шанс.Всичко беше идеално,разбирахме се по-добре отвсякога и така в продълженив на 2 месеца.Но както казват хората,всичко хубаво си има край..започнахме да се караме за най-малките глупости и един ден ми кипна и му казах,че късаме...
Но сега като се замисля,много съжалявам,че постъпих така..
Много искам пак да сме заедно....и тък вече идва проблемът.Дали има смисъл са пробваме отново....много съм объркана и незнам какво да правя..Дайте ми съвет...Като се сетя колко ни е хубаво заедно...Откакто скасахме се виждаме всеки ден,говорим си,смеем се....дори ме целуна веднъж..
МОЛЯ ВИИИИИИИ!!!!!ПОМОЩ!!

LunaTriCk
10-31-2004, 23:42
Добре, ти все още имаш чувстав към него. А той към теб ? Питай го някой път като сте само двамата дали иска да пробвате пак...

Suzito
10-31-2004, 23:46
Ами опитвала съм да говоря с него,но той все казва,че незнае.
Мисля,че има някакви чувства към мен......а може и да се бъркам..

LunaTriCk
11-01-2004, 00:06
Ами....разбери със сигурност. Това неговото "незнам" предполагам, че е от притеснение...

Suzito
11-01-2004, 00:15
Едва ли,той не е от притеснителните..
Според мен това негово незнам,идва оттам,че той не знае какво иска..
Само че от цялата тази работа страдам аз:(((

LunaTriCk
11-01-2004, 00:21
Тогава недей страда и си намери друг.
Или естествено чакай го докато си изясни ума, което не се знае кога ще е...

Suzito
11-01-2004, 00:25
Уффф така и ще направя,няма да се тормозя вече:)
Да не е само той:))
Благодаря ти,че ми отговори:)

11-01-2004, 07:18
E da ama ako zareje6 taka ne6tata vinagi 6te se 4udi6 dali si postupila pravilno.Qsno e 4e i ti toi imate 4uvstva edin kum drug.Moje bi izpuska6 golqma lubov.

Suzito
11-01-2004, 09:14
Може и да си прав.....адски много държа на него..
въпреки,че вече почти месец сме разделени аз постоянно мисля за него...

LunaTriCk
11-01-2004, 09:24
Той, че има има. Ама като не може да ги изрази.

Moje bi izpuska6 golqma lubov.
За трети път ли ? Колкото разбрах, вече 2 пъти са късали. 3 път не е нужен си мисля аз. Пък и никой не е казал, че не може да си останете приятели

Baccara
11-01-2004, 15:34
Значи,ще ви обясня накратко за какво става на въпрос.....
През февруари ходих с едно момче,но изкарахме 2 седмици и скъсахме,той се върна при бившата....След време отношенията ни се оправиха,в смисъл започнахме да си лафим и т.н
Аз се приварзах към него още от самото начало и тайно се надявах,че един ден пак ще сме заедно...но какво стана..той трагна с една моя позната,която беше наясно с чувствата ми,но все пак трагнаха..
И така в продължение на 3 месеца те "ходиха".Той тичаше по нея,тя го правеше на нищо.....и така в един летен ден,когато се прибрах от морето се събирахме компанията(между другого с него сме съседи и движим в една компания) и той като ме изпрати ми каза,че иска пак да сме заедно и че много се е променил.Мислих известно време и реших да му дам шанс.Всичко беше идеално,разбирахме се по-добре отвсякога и така в продълженив на 2 месеца.Но както казват хората,всичко хубаво си има край..започнахме да се караме за най-малките глупости и един ден ми кипна и му казах,че късаме...
Но сега като се замисля,много съжалявам,че постъпих така..
Много искам пак да сме заедно....и тък вече идва проблемът.Дали има смисъл са пробваме отново....много съм объркана и незнам какво да правя..Дайте ми съвет...Като се сетя колко ни е хубаво заедно...Откакто скасахме се виждаме всеки ден,говорим си,смеем се....дори ме целуна веднъж..
МОЛЯ ВИИИИИИИ!!!!!ПОМОЩ!!


Пробвай щом го харесваш. Няма какво да загубиш.

Tedichka
11-01-2004, 16:23
Da, ochakvah podobna tema :)
Znachi Suzi spored men... ti dostatychno qsno mu pokazvash kakvo chuvstvash, kazvash mu, che iskash da ste pak zaedno i prochie
Mislq, che trqbva sega da prehvyrlish iniciativata v negovi ryce i syshto taka da mu dadesh glytka svej vyzduh!
Neka toi reshi iska li, sposoben li e da se obvyrje ...da si izqsni kakvi tocho chuvstva ispitva kym teb: obicha te priqtelka ili kato jena!
Mnogo e vajno! Neka toi sam reshi!
Nikoi ne kazva, che ti trqbva da go chakash cql jivot... dai mu opredelen srok i ne priemai ne znam za otgovor!
I ako stene stane... ako ne - zdrave da e

Suzito
11-01-2004, 16:34
Теди,преди малко като се прибирахме Гого ни попита дали ходим...и ние и двамата замлъкнахме...не казахме нищо..
Като ме изпрати го попитах какво става с нас и той:"незнам"

Много добре знам,че насила няма да стане....а ти Теди знаеш колко много държа на него.....

Tedichka
11-01-2004, 19:41
Da, znam milichka...
Imenno za tova ne priemai ne znam za otgovor! Prosto sednete i si govorete! No ne ti da govorish, toi da te slusha i da kima s glava! Vse pak kazah razgovor, a ne monolog

Fuck_me
11-01-2004, 20:26
Ами според мене няма вече смисъл да тръгвате защото все пак това са 2 пати когато да късате. И има една поговорка " Не късай конеца на едно приятелство (в твоя случай гаджета), защото дори да го заваржеш ще остане възел.

Backo`Prasko
11-02-2004, 15:41
iseri mu se v ustencata i vsi4ko 6te e ok :)

Josefinne
11-02-2004, 15:45
Понякога се случва на човек да му кипне и да каже нещо, което не мисли (особено пък на мен, с моя огнен характер колко често ми се случва. Добре, че гаджето ми е страшно търпеливо и разбрано, та не ми се сърди) . Мисля, че най-доборото решение е, да му кажеш това и че още го обичаш и искаш да тръгнете отново. (може вече да сме решили проблема, ама точно този път ме домързя да прочета всичко) :D

Polinna
04-13-2007, 15:49
Xoxo i pri men beshe syshtoto.. Hodihme 2 meseca pochnahme da se karame zarqzah go .. i posle osyznah kolko qko mi e bilo s nego i toi vse mi kazvashe che neznae.. i tyi v prodyljenie na 1 godina neznaeshe.. ::: iii nakraq se izqsnihme shtot pyk i az postoqnno se syglasqvah s nego .. ama go fanah edin pyt i go pitah pravo i direktno iskash\ne iskash .. i toi si kaza kot imashe da si kazva i se izqsnihme i sq sme si mn dobri priqteli :) ama az baq go bqh naranila de .. ne beshe samo tova che se karahme .. zaribqvah se s negov priqtel i mu staashe mn gadno i tyi :) men ako pitash pitai go na dylgo i shiroko obqsni mu :) ako iska happy end pyk kat ne zdrave da nqq umresh :smt006

malkoto_sladur4e
04-13-2007, 18:21
Em nzm v1rni se pri nego i b1di po-t1rpeliva i spokoina..i vs 6e e ok! :wink:

koalka
04-13-2007, 18:22
Темата е стара!