PDA

View Full Version : THE BEST



ROLL
11-01-2004, 13:14
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P

Baccara
11-01-2004, 13:53
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P

Ми май не е било много умно според мен. Ще е малко кофти да са те отворили с пръст...

artbaby
11-01-2004, 14:01
samo ne razbrah kak taka hem kazvash che ste pravili "frenska" i posle kazvash che samo ste se "gushkali i cunkali .. i tva s prus4eto".............. izobshto naqsno li si koe kvo e fe :evil: ... na 13 frenska :evil: :evil: :evil: lapeshka si rabota :x sega ostava da kajesh 4e i toi e na 13 :?
a na si4ko otgore i gorda s sebe si mi izglejdash :evil:
posle zashto si4ki muje kazvat 4e jenite sa kruvi do edna ............ :evil:
da jiveqt merfantilnite ku4ki .... (da moje nqkoi den da iztrepqt kurvite ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Murderdoll
11-01-2004, 14:06
da e...ne si mnogo umna da ti kaja...
ako te e bolqlo te e otvoril ako ne te e bolqlo
ne te e otvoril!

11-01-2004, 14:33
samo ne razbrah kak taka hem kazvash che ste pravili "frenska" i posle kazvash che samo ste se "gushkali i cunkali .. i tva s prus4eto".............. izobshto naqsno li si koe kvo e fe :evil: ... na 13 frenska :evil: :evil: :evil: lapeshka si rabota :x sega ostava da kajesh 4e i toi e na 13 :?
a na si4ko otgore i gorda s sebe si mi izglejdash :evil:
posle zashto si4ki muje kazvat 4e jenite sa kruvi do edna ............ :evil:
da jiveqt merfantilnite ku4ki .... (da moje nqkoi den da iztrepqt kurvite ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

In fact ... da ti kaja 4e toi e dosta po golqm ot men i .... ne vijdam ni6to kurvensko v tva.Ne se gordeq sus sebe si.... prosto mi ostana edin priaten spomen
6to si4ki sa tolkoz konservativni? ne sum spala s nego se pak .... olee mn sa vi ostareli razbiraniqta, ili puk moite prosto sa razli4ni :)

LiNkiN4eTo
11-01-2004, 14:33
taz puk sledva6tata , s prust otvorena li sum ..... :o

Ейми
11-01-2004, 16:17
samo ne razbrah kak taka hem kazvash che ste pravili "frenska" i posle kazvash che samo ste se "gushkali i cunkali .. i tva s prus4eto".............. izobshto naqsno li si koe kvo e fe :evil: ... na 13 frenska :evil: :evil: :evil: lapeshka si rabota :x sega ostava da kajesh 4e i toi e na 13 :?
a na si4ko otgore i gorda s sebe si mi izglejdash :evil:
posle zashto si4ki muje kazvat 4e jenite sa kruvi do edna ............ :evil:
da jiveqt merfantilnite ku4ki .... (da moje nqkoi den da iztrepqt kurvite ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

In fact ... da ti kaja 4e toi e dosta po golqm ot men i .... ne vijdam ni6to kurvensko v tva.Ne se gordeq sus sebe si.... prosto mi ostana edin priaten spomen
6to si4ki sa tolkoz konservativni? ne sum spala s nego se pak .... olee mn sa vi ostareli razbiraniqta, ili puk moite prosto sa razli4ni :)

mi, men ako pitash ne samo tvoite razbiraniq sa razlichni a i na mnogo drugi 12-13 godishni momchenca i momichenca... tva izobshto ne e za gordeene :)

ROLL
11-01-2004, 16:48
se pak ne go pravq sys seki :twisted: to nqma ni6to lo6o da si dostavi6 malko udovolstvie .....
to ot kuda se trugva kum t.r. kurvi, no se zapo4va, a pove4eto ne produljavat, uuu hi4 ne vi razbiram

artbaby
11-01-2004, 16:51
abe kato te slusham daje ne znaish kvo e frenska , a kazvash che tva si praila ........ otvorili sa te s prust , a nai veroiatno daje neznaish kakvo tochno predstavlqva taka nare4enoto "otvarqne"
i ako mislish 4e tvoite razbiraniq sa pravilni a az sum staromodna ,samo zashtoto mislq 4e za 13god vuzrast tva ekurvensko OK .... samo 4e az kurva vinagi moga da stana , no za edna kurva obratnoto shte bude mnogooooo po trudno

*NE SE ZAQJDAM S TEB PROSTO IZKAZVAM MNENIE RAZLICHNO OT TVOETO ! :wink:

Frank
11-01-2004, 17:37
samo 4e az k*rva vinagi moga da stana , no za edna k*rva obratnoto shte bude mnogooooo po trudno
:
Bravo. Ei tova me nakefi :)

Josefinne
11-01-2004, 17:55
Ооо, момиче! И до там стигнахме, начи...Не знаете ли, че секса трябва да се прави с чувства. А ти, кво ? За кеф имате само секса. Е, т'ва не е ли курвенско? За това днешните деца на 13 вече са с по 8 спали - защото не разбират, че секса е любов. То тяхното иде чисто чукане. Съжалявам, че се изказвам, използвайки тези думи, но просто наричам нещата с имената им. :? С пръстче те бил отворил. Ами що направо не се и изчукахте, а пък на другата сутрин да се сбогувате. Тамън като по филмите! :evil:

mary_jane_666
11-02-2004, 07:05
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P MISLQ 4e ne ti e vremeto za takiva ne6ta....kato pootrasne6 prei kvot 6te6 ama sega moje6 samo da se radva6 na godinite si ida se zabavlqva6 po svoi si na4in...nedei ot sega da po4va6 sas sexa za6toto dokato stane6 na 18 i 6e zaprili4a6 na mafistraladjiika!!! Poradvai se malko na 13-godi6niq si jivot dokato moje6,za6toto kogato porasne6 6e razbere6 kakav e sveta vsa6tnost!!!!!!

Sapphir
11-02-2004, 08:48
ROLL dei sa pritistiska e .. ko gi slushash tea .. axhxahaxhaxhaxh az ta putkarepqm :)

11-02-2004, 15:01
ROLL dei sa pritistiska e .. ko gi slushash tea .. axhxahaxhaxhaxh az ta putkarepqm :)
Hmm e tva e otgovor :P
ima li nqkoi o6te za .....
i pomojdodrugoto ... kurvite sa jeni koito SPQT!!!! s mn maje .... a ne s 1-2, kakto kato nqma 4ustva.Pa i mom4eto me kefi e to ina4e nqma6e da stane ni6to :)

vde
11-02-2004, 22:37
13..........малко ти е раничко малката, а и с пръст точно първия път.....не си е работа.
Не като цяло нищо лошо няма ако ти е било хубаво, но все си мисля, че ти е прекалено рано. Гледай само на не направиш някоя глупост!

NeBeSeN_88
11-06-2004, 16:47
Абе той та е отворил с пръст пък не била спала с него, ти добре ли си.... разликата е толкова тънка че само е оставало да ти го вкара и същата работа. Пък земи си бръкни един пръст и сама разбере ве. + френската са свирките моито момиче. " се пак не го прая със секи " ми че то тва преди да се усетиш ще стане.

puma
11-24-2004, 21:52
malko veroqtno e da te e otvoril . vse edno da kajesh , che si se otvorila s tampon.

puma
11-24-2004, 21:54
I nebesen da te svetna , che e you fell ili sushto moje you have fallen . "you fall" oznachava 'ti padash"

11-24-2004, 22:16
малка малолетна курва :!: :!:

NeBeSeN_88
11-29-2004, 09:10
I nebesen da te svetna , che e you fell ili sushto moje you have fallen . "you fall" oznachava 'ti padash"
thx 6te go popravq.

deaznam
11-29-2004, 09:49
seki da prai tfa det mu e kef zasto pak vednaga stom e na 13 i stom i se prai sex e kurva prosto nqkoi hora izrastvat po burzo i vmesto na 15-16 i se prai sex oste na 13 ko loso ima 4ove6ko e za6to osujdate samo zaradi godinite .. ?? kakuf e toz kriterii ostarql ? tfa da ne e adultproblem.net ... ?

dido_en
11-29-2004, 11:07
Абе той та е отворил с пръст пък не била спала с него, ти добре ли си.... разликата е толкова тънка че само е оставало да ти го вкара и същата работа. Пък земи си бръкни един пръст и сама разбере ве. + френската са свирките моито момиче. " се пак не го прая със секи " ми че то тва преди да се усетиш ще стане. Дам...


А и да потвърдя това че си още малка. Не ми се струва много нормално на 13 да говориш така "и...това с пръстчето..." все едно те пипнал по бузката...
Колкото до въпроса със разбиранията - нашите разбирания не са комерсиални, просто знаем малко по-добре от теб кое е по-добре и кое не. :wink:

11-29-2004, 11:30
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P

Процентът да си отворена е минимален. Няма нищо лошо в това, да проникне с 1 пръст в теб ... то и при първят сексуален акт се прави, за да се достигне по-голяма възбудимост, но това не значи, че вече не си девствена, че е разкъсал девствената ципа. Можеш да си спокойна ;))

Josefinne
11-29-2004, 15:59
Бе, тая тема колко пъти ще я обсъждаме? Може и да си отворена , т.е. да е разкъсана девствената ципа, но това не значи, че вече не си двествена. Девствена си, докато не го направиш по 'традицинния' начин с момче. Е т'ва е!

Kris
11-29-2004, 18:39
Abe otvoreniaci 6o ne zemete da pro4etete statiite v teenproblem i da vidite 4e tam pi6e 4e po dobre da te otvorqt s prast i posle da si vkara onaq rabota, kvo ste se razdrankali kvo kat e na 13 i kvo goliama rabota!
Ebasi moralistite ste be da vi eba v gaza!!!

Kris
11-29-2004, 18:42
Pi6e go v statiqta "kak da otvorq devstvenica" ili ne6to takov zemete go pro4etete!!!

dj Javor 'crazy-idiot'
11-29-2004, 18:50
Абе откъде да знам отворена ли си? Ей хора, кво й викате - нейна си работа, не е курва - бъдеща курва е! А колкото до пръста и ципата - по - добре да те е опнал.

artbaby
11-29-2004, 19:16
...samo 4e az k*rva vinagi moga da stana , no za edna k*rva obratnoto shte bude mnogooooo po trudno
Bravo. Ei tova me nakefi :)

;) mersi mersi :oops: :oops:

*** i taq tema ve4e q raziskahme aide stiga ste q vrushtali ;)

pile
11-29-2004, 21:26
az ne moga darazbera za6to vi pravi takova golqmo udovolstvie da se gavrite s momi4eto .to vi pita 1 ne6to a vie q podhvanahte s vyzrastta.az mislq4e neq q pritenqva vyzrastta i i to4no zatova pi6e...kakvo q napadat vsi4ki vse e golqma rabota!tqre6ava kakvo da pravi!kurv a bila! gluposti tova 4e po4va6 rano ne te pravi kurv amojepolsle da se osyznae akoe e tolkova kysno...ima i takiva koito kysnopo4vat no gubqtbroikata s kolko sa bili a dan egovorimkolko pyti sa go pravili

pile
11-29-2004, 21:29
a da dobavq 4e i az ne odobrqvam da se pravi sexna 13,nooo kakkto kazah po-gore

fasta4eto
05-01-2006, 18:34
we mila kvi sa teq gluposti 99% nemoje6 da se otvori6 s prast osobenno pak ako ne e imalo krav :D spoko :D

05-02-2006, 07:13
samo ne razbrah kak taka hem kazvash che ste pravili "frenska" i posle kazvash che samo ste se "gushkali i cunkali .. i tva s prus4eto".............. izobshto naqsno li si koe kvo e fe :evil: ... na 13 frenska :evil: :evil: :evil: lapeshka si rabota :x sega ostava da kajesh 4e i toi e na 13 :?
a na si4ko otgore i gorda s sebe si mi izglejdash :evil:
posle zashto si4ki muje kazvat 4e jenite sa kruvi do edna ............ :evil:
da jiveqt merfantilnite ku4ki .... (da moje nqkoi den da iztrepqt kurvite ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

In fact ... da ti kaja 4e toi e dosta po golqm ot men i .... ne vijdam ni6to kurvensko v tva.Ne se gordeq sus sebe si.... prosto mi ostana edin priaten spomen
6to si4ki sa tolkoz konservativni? ne sum spala s nego se pak .... olee mn sa vi ostareli razbiraniqta, ili puk moite prosto sa razli4ni :)

ОПАААА ДОЙДАХМЕ ЛИ СИ НА ДУМАТА СЯ КАТ СИ НА 13 ВИЖ КАТ СТАНЕш НА 16-17 КВО шЕ МИСЛИш НА ТЕМА ОСТАРЕЛИ РАЗБИРАНИЯ. тУК ХОРАТА НЕ СА НА ПО 40-50 ГОДИНИ НА МЕЖДУ 12 И 22-3 ТАКА чЕ НЕ ТЕ СА С ОСТАРЕЛИ РАЗБИРАНИЯ А ТИ СИ С 13-ГОДИшЕН МОЗАК КОЙТО СИ МИСЛИ чЕ ТОВА ОТ ФИЛМИТЕ И СИчКО КУРВЕНСКО НАРКОМАНСКО И ИДИОТСКО Е ТУРБО ГЪЗАРИЯ ... :smt013 :smt011 :smt010 :smt019 :smt004

05-02-2006, 09:03
se pak ne go pravq sys seki :twisted: to nqma ni6to lo6o da si dostavi6 malko udovolstvie .....
to ot kuda se trugva kum t.r. kurvi, no se zapo4va, a pove4eto ne produljavat, uuu hi4 ne vi razbiram
be ti zle li si ili da ,na 13 si podqvolite bati ,shto ne trygnesh da se chukash ot 5 godishna a ?

YO
05-02-2006, 11:32
pedofilia napravo na 13 si :) che ti si detence ti shtom ot tolkova pravish takiva neshta na4i nishto xubavo nete chaka v jivota samo shte te plushtqt i shte te razkarvat shte si govorqt ooo nqkoi shte ti kaje imeto i drugite oooo da ve znam q taq e basi kurvata vish kolko e gadno i kakvo te 4aka ne si provalqi jivota ima i drugi na4ini da si dostavish udovolstvie aa spiram 4e mi stana 4ak gadno na 13 si i kakvo si pravila mrusni pedofili ti malkata se zasrami shtot decata na tvoita vyzrast ne pravqt takiva neshta mm tui 7 klas e mai blqks ai uspex i se upravqi dokato e vreme che edin den shte sajelqvash shtot pove4eto mom4eta sa loshi bad bad mnogo i shte patish mnogo :roll: :roll: :evil: :shock: :-k

`Death`Whore`
05-02-2006, 11:35
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P

Ми май не е било много умно според мен. Ще е малко кофти да са те отворили с пръст...
И двете сте малоумни!

Поколението става все по-глупаво! Какво искате? Да не са ви пипали отдолу и да ви надянат пенис? Знаете ли колко ще боли? Мамка му, Бакара, Бацара...все едно, ти секс с пенис ли мислиш да правиш? Защото аз все съм правила секс с хора, а не с курове! Той може и с крак да те задоволява, това не значи, че се ебеш с крака му!

Да не говорим, че момичетата са станали адски курви и се интересуват само от това дали ципата им е скъсана, защото ако е скъсана, могат да се ебат на поразия и после да се хвалят, че ципата им е скъсана с пръст!

YO
05-02-2006, 11:51
Ti napravo si go napravila posle da moje da se fukash i da se pravish na interesna oooo v4era pravix frenskaaa i me otvorixaa s prust4ee ve4e nesam devstvena da vi e qdd ](*,) ](*,) tupo tupo mi to za otvarqneto e normalno ama za teb na tvoite godini e nenormalno i gadno ave momi4e v glavata ti nqma nishto ama si i nqkva spokoina

`Death`Whore`
05-02-2006, 11:53
Аз може да съм била смотана преди, обаче никога не съм мислела, че ако някой /или самата аз/ си вкара пръста в мен, ми е отнета девствеността.

Danielle
05-02-2006, 12:12
ми аз смятам, че ако само веднъж си е пъхнал "пръстчето" (и толкоз) надали те е отворил..
а за тва к`во мисля... лично аз смятам че си малка... 13 години все пак!
рано ти е още за секс, та ти още в пубертета не си навлезнала
давай по кротко, за всяко нещо си има време ;)
:D

05-02-2006, 12:32
samo ne razbrah kak taka hem kazvash che ste pravili "frenska" i posle kazvash che samo ste se "gushkali i cunkali .. i tva s prus4eto".............. izobshto naqsno li si koe kvo e fe :evil: ... na 13 frenska :evil: :evil: :evil: lapeshka si rabota :x sega ostava da kajesh 4e i toi e na 13 :?
a na si4ko otgore i gorda s sebe si mi izglejdash :evil:
posle zashto si4ki muje kazvat 4e jenite sa kruvi do edna ............ :evil:
da jiveqt merfantilnite ku4ki .... (da moje nqkoi den da iztrepqt kurvite ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


do nqkade sam saglasen

05-02-2006, 14:11
be az na 13 ne sam znael kvo e pishka ... deba i kurvenskite nomera future biatch ...

Labelle
05-02-2006, 14:36
Пон Ное 01, 2004 4:14 pm Хора спрете се момичето вече одавна не е на 13 и може би е забравило случката..............

SpermoDaritel
05-03-2006, 06:26
abe kato te slusham daje ne znaish kvo e frenska , a kazvash che tva si praila ........ otvorili sa te s prust , a nai veroiatno daje neznaish kakvo tochno predstavlqva taka nare4enoto "otvarqne"
i ako mislish 4e tvoite razbiraniq sa pravilni a az sum staromodna ,samo zashtoto mislq 4e za 13god vuzrast tva ekurvensko OK .... samo 4e az k***a vinagi moga da stana , no za edna k***a obratnoto shte bude mnogooooo po trudno

*NE SE ZAQJDAM S TEB PROSTO IZKAZVAM MNENIE RAZLICHNO OT TVOETO ! :wink:
i as sam na tfa mnenie nekaksi ka da ti go kaja po delikatno.....kurva :D

favor_91
05-03-2006, 09:33
tupo e tova s prust ! da naistina si otvorena ve4e i na 13 ti e malko rano no pone sex da behte pravili \:D/ ahaha ama sledva6tiq put vnimavaite :!:

P.P>priqtelkata ti e adski prava :evil:

rysa kukla
05-03-2006, 14:00
devstvena si spoko

eti4ka_87
05-03-2006, 14:10
nqma zna4enie tq kakvo e napravila,6tom go e pojelal,nikoi,nito az nito koito i da bilo moje da i durji smetka.Tq zadava edin vupros a vie vednaga obru6tate temata kum suvsem razli4ni ne6ta,kolko e malka i kakvo li o6te ne 4e e kurva.Tq re6ava kakvo da pravi,prosto pita i se nadqva nqkoi da i otgovori.Vseki v tozi forum ima nujda na sudurjatelni otgovori,a tezi koito ne iskat da gi dadat,za6to vuob6te si pi6at mnenieto.Vseki v jivota si mnogo vuprosi,koito go mu4at,vuprosi,koito za drugi za mnogo sme6ni i prosti,a za treti sa napulno novi i neizvestni.Taka 4e naistina koito moje da pomaga v tozi forum,koito ne moje ili ne iska-prosto da ne pi6e

Nimfetkata
05-03-2006, 14:13
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P

ne si otvorena spoko macka :wink:

05-10-2006, 19:17
A da te pitam ti cikal ima6 li?Gledai naistina da ne sgafi6 ne6to.Ako ve4e sa te
otvorili i ti se prai sex mnogo vnimavai.I az sam na 13 no milsq 4e ni e mnogo rano.

freestyler
05-10-2006, 21:04
xaxa,.pomejdudrugoto da ne se kazva6 nikol???

Jessika_MG
05-10-2006, 21:11
abe kak s 1 pryst 6te te otvori ... :smt017

^Pretty{}Girl^
05-11-2006, 18:50
artbaby q po leko sq kako i sa karash .......

mi ako e samo s edno pryst4e nemoje spox i ne si napraila koi zn kfo spox

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-11-2006, 19:09
polujenieto e slednoto, bqh edna ve4er s mom4e i pravihme frenska, toi pronikna v men s 1 prust, tova zn li 4e sum otvorena.
p.p.spodelih s edna pr i tq kaza 4e sum napravila golqma glupost i t.n. spored men i da sum otvorena.... tova e normalno.hmmm pomejdodrugoto na 13 sum :roll:
kakvo mislite, moje li da sum otvorena i tolkoz li e ot4aiva6to lo6o tva koeto sum napravila.Samo se celuvahme, gu6kahme i .... tova s prust4eto :P

men mi se vijda nevyzmojno te otvori samo s edin pryst :smt017 :smt017 :smt017

grettkaa
12-15-2010, 12:32
така аз имам 2 мнения едното ЗА другото ПРОТИВ ... както останалите мисля ,че си твърде малка за да правиш секс ,ноо в крайна сметка ти си решаваш... та защо съм ЗА... еми просто ,защото това си е нейния живот... и тя решава дали да го прави или не явно е сметнала за правилно (макар ,че на 13 едва ли знаеш какво трябва да правиш и какво не) да му позволи да и "БЪРКА" със органа ..може би си го искала не знам ..
защо сум ПРОТИВ .. еми просто,защото си на 13 и все още не си се доразила ( е аз на твоята възраст бях доста развита) и по начина по-който пишеш ти сама докаваш ,че не си готова за това .. просто мислиш като дете.. ии моля те недей да ми казваш ,че не си дете ,защото СИ и аз съм и всеки ненавършил 18 е дете независимо как мисли и разсъждава.. ти се радваш ,че някой те е подкрепил ,но не примеаш кристиката ВЯРНО ,че човек чува това ,което иска да чуе ,но се замисли малко над това.. ПРЕКАЛЕНО РАНО Е! а и до въпроса дали си отворена ДА отворена си :) ако искаше да станеш жена или такава каквито са другите момичета с КРАТЕР м/у краката си постига целта си .. ЧЕСТИТО!

П.С. ДАНО НЯМАШ МЕНЗИС :) а и ако нямаш тогава е още по-лошо ... без мензис и отворенаа.. баси аномалията :D ДО КЪДЕ СТИГНА БЪЛГАРИЯ :shock: :-x

Guio92
12-15-2010, 16:25
Браво изкопа тема от преди 6 години :grin:
Авторката вече е на 19-20 год. :D

Punisherrr
12-15-2010, 16:38
старо