PDA

View Full Version : За всички патриоти



Съни
11-01-2004, 15:46
ПАТРИОТ


Патриот е - душа дава
за наука, за свобода;
но не свойта душа, братя,
а душата на народа!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
продава си и душата.

И е добър християнин:
не пропуща литургия;
но и в черква затуй ходи,
че черквата й търговия!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
залага си и жената.


И е човек с добро сърце:
не оставя сиромаси;
но не той вас, братя, храни,
и вий него със трудът си!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
изяда си и месата.


Христо Ботев


Мисля, че Ботев е казал всичко по въпрос. Идиотските ви спорове на тема "да остана ли в България или да замина за чужбина" са не само глупави, но и адски смешни. Използвате същите изрази и крилати фрази, високопарни дрънканици, думи отдавна изгубили смисълът си, които съм чувала и от вашите родители :roll:
ПС: Моля не превръщайте темата ми в същата помия като останалите :!: Даже бих помолила Цецо или Цоки, ако четат това да ми заключат темата :!: Благодаря :!:

Dark_Sexy_lady
01-23-2005, 20:46
Znaesh li ot chasti sum suglasna s teb no ne s vsichko che se prekalqva s krilatite frazi otdavna zagubili smisula si i si prava opredeleno e napulno bezmisleno i tupite vuprosi ot sorta da ostana da zamina dali da dali ne sa veche banalni :? ako obichash stranata si shte ostanesh ako li ne prosto ischezni :x nie sme si strashna strasna s istoriq s koqto ne vsqka durjava moje da se pohvali i ezik i vsichko :P no ima i edin problem che sushtatat taq strashna strana q prevurnaha v smetishte na bogati kopeleta s hubavi koli i bezstoinostno samochustvie misleiki se za bogove :evil: vladeeshti edna naciq susipaha ni durjavata i zatova horata zapochnaha taka da bqgat :x no ot druga strana ne opravdavam nito edin ot tqh zashtoto hora s bqgane problemite ni nqma da se reshat :wink: po dobre ostani i se bii do krai za huibaviq si jivot otkolkoto da izbqgash i da zabravish ot kude si i kude si roden :wink: az sushto bqh v chujbina i do sega ne se bqh zamislqla po tezi vupros :cry: i no znaesh li kohgato si daleche tva e gotinoto che ti prosvetvat za teq neshta az imah neshtastieto da jiveq pod edin pokriv s rusnak rodolubec :? :evil: :twisted: koito vseki den mi istukvashe kakva oprekrasbna durjava bila rusiq i az si pomislih :? abe toq zza kuv se misli da ne bi rusiq da e edinstventaa strana s istoriq v kraina smetaka i nie bulgarite imame neshto u nas obache malko ot nas go namirat :x po chesto se otkazvat po sredata :? :evil: :x i zahvurlqt mechtite si neznam vie ste na red az taka mislq za vas neznam :wink: :?: :!: :?: :wink:

KGW
01-24-2005, 11:07
Vsichkoto patriotar da mi iade mudite da mi iade.

amy lee
01-24-2005, 14:36
zapo4vam da se ot4aivam ot vas :roll: qvno ne 4etete.tolkova li e...trudno da vidite,4e suni IZRI4NO E KAZALA DA NE SE PI6E V TAZI TEMA?!ina4e za6to 6te6e da moli da zaklu4at temata?!za6to prosto ne uvajite tova koeto tq e pomolila :?
edinstvenata pri4ina poradi koqto pi6a tova e 4e prosto...stra6no mnogo se qdosah.ako moje6e otnqkude da vi vidi... :cry:
i az 6te pomolq ceco,coki,aia ili ^npocTo^a3^f da zaklu4at temata i da iztriqt postovete :? ako iskate de :roll: :?