PDA

View Full Version : Pritesnqvashe li tova ...



*smuten*
11-01-2004, 16:15
Ne si pravih truda da vidq dali ima takava tema, zatova se izvinqvam ako se dublira :)

Pritesnqvahte li se ot vida na tqloto si, ot nacina po koito izglejdate, tova dali ste dosta sportna natura, ili po slabichki, ili pylni ... vyobshte smushtavahte li se ot tqloto si pyrviq pyt kato pravihte Sex. ... i analogichno vseki pyrvi pyt s nov priqtel/ka ?? :)

Murderdoll
11-01-2004, 16:17
mi...predi da...ama sega we4e mi e se taq..
ako ne me haresvat kakvato sym,da se iznasqt :lol: :twisted:

smuten
11-01-2004, 16:29
ne stava vypros dali te haresvat, a za tova dali ti izpitvash nqkakva doza smushtenie, pritesnenie nareci go kakto iskash

Tedichka
11-01-2004, 16:30
Amiiii... otnachalo da!
Vsmisyl... predi samiq sex! No po vreme na sex-a vyobshte ne mislish dali si debel, slab i prochie... prosto se naslajdavash na udovolstvieto :)[/b]

GeRyTo
11-01-2004, 16:30
Нем не съм се притеснявала от тялото си защото смятам че си е много хубаво..

paco
11-01-2004, 17:05
pyrviq pyt stra6no mnogo se pritesnih (vypreki 4e izob6to ne beh zle) no sled kato po4nah fitnes rabotata sa oprai :wink:

Murderdoll
11-01-2004, 17:12
aaa..mi ne:}

artbaby
11-01-2004, 17:27
e predi sexa...da munichko ama to daje ne e smushtenie a po srkoro pri po sramejlivkite :oops: .... ama posle ;) izobshto ;) :lol:

mira_
11-01-2004, 18:14
ми мен лично много ме е срам,много мразя да се събличам пред някого...айде до кръста някак си ще го преживея...Затова и винаги правя секс на тъмно,иначе съм дърво :wink:

Съни
11-01-2004, 19:00
Ами не от какво да се притеснявам :? Ми тялото си е мое, не съм го крала :roll: И ако не си го харесвам би било редно преди да му дойде времето да се събличам да съм погрижала да отстраня това, което не харесвам :lol:

hahavteen
11-01-2004, 19:01
било редно преди да му дойде времето да се събличам да съм погрижала да отстраня това, което не харесвам :lol:

Ne 4e se zaiajdam ili ne6to ama kak 6te otstrani6 strii ili belezi primerno? :roll:

Josefinne
11-01-2004, 19:07
Аз лично се притеснявам. Особено първия път. Дотогава не се бях събличала пред момче и...По-нататък малко по-малко, но си се притеснявам. Гледам си коремчето и ми се вижда отпуснато...всички ме обеждават, че не е така, но аз съм си критична към него ... Но сега въобще не се притеснявам, защото си обичкам момчето и то мене и сме се виждали доста пъти и той мисли, че тялото ми си е супер, така че аз му вярвам 8)

AMG-to
11-01-2004, 19:13
ne opredeleno ne se pritesnqvam
trabva da me haresvat takuv kakuvto sum

Съни
11-01-2004, 19:15
било редно преди да му дойде времето да се събличам да съм погрижала да отстраня това, което не харесвам :lol:

Ne 4e se zaiajdam ili ne6to ama kak 6te otstrani6 strii ili belezi primerno? :roll:

Е, то в темата не ставаше въпрос за такива работи... :roll: Ами аз имам едно белегче на коляното, ама това не пречи както да се събличам, така и да си ходя с къси поли (е, то не е голямо :roll: ) И стрии имам при това не малко :oops: , но те с времето избледняват до едно положение... не знам и те не ме притесняват... да не мислиш, че един мъж още първия-втория път ще тръгне да ти оглежда краката и ще забележи стриите :? Стриите от пръв поглед може да ги забележи само жена :twisted: Ето очевидно и за това съм се погрижила навреме :roll: може да няма как да отстраня тези проблеми по безоперативен път вече, но съм премахнала психологическия проблем, който те биха породили -> и мъжете наистина не им обръщат внимание, а и дори и да ме попита някой какво е това за мен не е проблем и не се притеснявам да обясня :roll:
Аз се харесвам такава, каквато съм и няма нищо, което да ме притеснява в мен :D
Миличка, не би и минало през ум, че точно ти ще тръгнеш да се заяждаш, с когото и да било във форума, споко :wink: Надявам се, че отговора ми те удовлетворява :wink: Ако не - питай пак :wink:

LiNkiN4eTo
11-01-2004, 19:46
men otna4aloto me be6e sram , no po4ti vinagi go praq na tumno i mn ne mi puka ama naistina me be6e sram :!: :oops: :roll:

mary_jane_666
11-01-2004, 20:16
M ne,az ne se pritesnqvah ot ni6to makar 4e be6e adski svetlo! Az ne se sramyvam ot tqloto si,daje misle 4e e dosta goteni4ko i mnoo si se kefq, kolkoto i neskromno da zvy4i :D

playful_girlll
11-01-2004, 20:39
v nachaloto mn se pritesnqvah ,no ve4e izob6to ne mi puka...ako ne mu haresva da si tursi nqkoq druga :))

mnoo_sexy
11-01-2004, 20:51
ami da i to mn.nz za6to oba4e se pak si misli6 kak izglezda6 v negovite o4i.dali mu haresva6 sega .nqkvi takiva.;)))

bebe69
11-01-2004, 21:12
Az mai se sramuvam, ama ne mnogo 6toto prez lqtoto samo cicite i onaq rabota sa mi zakriti imam predvit 4e super mnogo se razgolvam, no kogato doide za generalnoto razgolvane i zapo4vam malko da se stesnqvam, oba4e sled sexa, ve4e zabravqm za vsi4ko :)

11-01-2004, 21:42
Ave kvo se pritesnqvate da se sablechete, hvarlqte drehite na poda i da ne vi puka
az iskam na nudistki plaj ama ne moga da namerq takav...ilipone tova lqto! golotata rulz!

black_heart
11-01-2004, 22:43
mi to ponqkoga e gadno i dori da ima6 ex3a tqlo pak 6te si nameri6 nqkakav kusur dori i drugite da ne go zabelqzvat,no bi trqbvalo mom4eto s koeto si da ne mu pravi vpe4atlenie za6toto to e izbralo da e s teb i 6tom na nego ne mu pre4i zna4i nqma problem...E i vse pak i do dnes malko se..... :oops: pritesnqvam,no za tva pak ima lampi i 6tepsel s koito da gi izkliu4i6.....[/code]

Baccara
11-02-2004, 11:48
Аз общо взето съм доволен от тялото си. Имам желание да добавя някое друго килце, че съм слабичък.

BABY_SEXY_GIRL
11-04-2004, 14:17
VAOB6TE, NAPROTIV :!:

Eclipse_bb
11-06-2004, 12:15
Никога!
Е, притеснявал съм се, преди 2-3 години примерно, защото бях слабичък, но сега съм "доста спортна натура" :lol:
В интерес на истината даже се гордея с тялото си и ако има как постоянно бих се разхождал с изрязан бански :P

Относно стриите - имам доста, но едно на ръка, че с времето избледняват и стават сребристи и трудно забележими, друго, че ако човек има тен, още повече се скриват :wink:

flirty_girl
11-06-2004, 14:10
Abe parvite nqkolko pati malko se pritesnqvax,no posle kato sviknax s 4oveka i nai-ve4e kogato toi mi pokaza kolko mu xaresva tqloto mi i kolko se kefi da me gleda osobeno kogato sam gola vsi4ki zadrajki mi padnaxa i taka e i do tozi moment :wink:

NeBeSeN_88
11-06-2004, 17:16
Е отко да се притеснявам, аз толкова време съм посветил на тренировки .... и да са притеснявам. Напротив даже много си си харесвах тялото и мисля че и другите ме харесват.

11-10-2004, 23:11
na niakoi drug slu4valo li mu se e tova ?

blade_d
11-10-2004, 23:29
w na4aloto si e stesnitelno ama deto kazahte ima si lampi za izgasqne.pak i sled sexa we4e ni6to ne me pritesnqwa.po waprosa za tqloto-ne bih otkazal nekoe drugo kilce :wink:

SanDRo
11-11-2004, 17:30
AZPUK mnogo se pritesnqvam!!! Penisueleca mi e samo 3.7886 santimetra v erekciq ii M I E STRASHNO PRITISNITELNO.. POMOOOOOOOOSHT

Djursi
11-11-2004, 19:19
Ne si pravih truda da vidq dali ima takava tema, zatova se izvinqvam ako se dublira :)

Pritesnqvahte li se ot vida na tqloto si, ot nacina po koito izglejdate, tova dali ste dosta sportna natura, ili po slabichki, ili pylni ... vyobshte smushtavahte li se ot tqloto si pyrviq pyt kato pravihte Sex. ... i analogichno vseki pyrvi pyt s nov priqtel/ka ?? :)

Изобщо не ме грее кой ми харесва тялото и кой не . Аз си го харесвам и не се срамувам от него

rikk
11-12-2004, 01:27
po waprosa za tqloto-ne bih otkazal nekoe drugo kilce :wink:

napravo podarqvam, che naposledak sa mi v poveche :(
kfo mi puka, nali az si se haresvam i na defoikata i haresva :P

11-12-2004, 08:00
b*si sramejlivite hora az...
az ne se pitesnqvah ot tqloto si, az sym "sportna natura" (ili ne6to takova be6e se izrysila:)) , edinstvenoto koeto Mmmyyyyni4ko me pritesnqva (no moga da go promenq) sa muskulite na rycete mi (bicepsite), iny4ee vyob6te ne mi puka, 6tom momi4eto si e legnalo s men na4i...ko da si govorim poi4e

bepcho
11-12-2004, 11:44
e nqma kak vseki izbiva nqkakvi kompleksi
dali shte e z agurdite dali z akrakata a pri mujete nai cheto e za razmera na penisa
no smqtam che kogato se sikate nqma da mislite za tva i oshte poveche na tumno hem e po qko hem po intimno i po vuzbujdashto :)
z atav ako mn s epritesnqva nqkoi predlagam mu ad deistva v tumnoto

stasenceto^
11-12-2004, 13:56
mi 4e ne si haresvam mnogo tqloto ,ne go haresvam,taka e ,no 4ak da se smu6tavam kato pravq sex ne,koito me haresva kakvato sum ...mainata mu

11-12-2004, 14:34
az super mnogo se pritesnqvam i ne si haresvam tqloto :?
imam malki gurdi, mnogo benki, kojata mi e mnogo bqla ... inache sum slabichka, no nqkak si otpusnata
abe golqm spek mi e sublichaneto, dori lqtoto po banski ... :cry:

SanDRo
11-12-2004, 15:49
Basi veche se pritesneqvam 2 pati poveche ! Snoshti napadnah edna i tq mi vidq hemoroidite i sifilisa maikooooooooooooooo dobre mi kazvaha pravi go na tumno :cry:

11-12-2004, 15:58
Az licno imam sportno tqlo, poneje se zanomavam s mlogo spogtove. Samo mi e malko stranno 4e nqmam "golevi muskuli". Ne 4e sa malki, v sravnenie s drugite, no ne sa kakto mi se iska. Pak i ne prqva ni6to za da sa podobri tova.

Momchence
11-13-2004, 14:16
Amiii ako obi4am edno momi4e kakto i da izglejda postoqnno 6e i povtqram kolko me kefi za da se 4uvstva gotino i o4akvam sy6toto kam men ;) Pak az sam si dobre malko klio6tavi4ak ama bivam :oops:

12-23-2004, 13:50
ami ... az puk se pritesnqvam za tova o6te ne sum pravila seks a sum na 15. gurdite mi sa malko malki , kogato sloja sutien sa dobre daje mi e struvat po-golemi ot kolkoto trqbva. no kakuvto i sutien da sloja s kolkoto i malki podpulni da e pak e taka i nz dali prosto gurdite mi sa po razlqti a ne 4ak tolkova malki (misleh da puskam takava tema da vi pitam ama nqma smisal i tuka moje). i me e strah da ne kajat 5e naro4no nosq po-golemi sutieni s podlunki za tova a ne e taka sus suvsem minuaturni podlunki sa , e ne sa kato oniq deto izobshto nqmat , no vse pak sa dosta malki

Eliiiiiiiiii sexsito
12-23-2004, 14:03
nali e tamno

MiTk{}
12-23-2004, 15:37
mi ne vse pak nikoi ne e vinoven za tova 4e se e rodil takav i vseki si ima plusove i minusi

MiTk{}
12-23-2004, 15:42
ami ... az puk se pritesnqvam za tova o6te ne sum pravila seks a sum na 15. gurdite mi sa malko malki , kogato sloja sutien sa dobre daje mi e struvat po-golemi ot kolkoto trqbva. no kakuvto i sutien da sloja s kolkoto i malki podpulni da e pak e taka i nz dali prosto gurdite mi sa po razlqti a ne 4ak tolkova malki (misleh da puskam takava tema da vi pitam ama nqma smisal i tuka moje). i me e strah da ne kajat 5e naro4no nosq po-golemi sutieni s podlunki za tova a ne e taka sus suvsem minuaturni podlunki sa , e ne sa kato oniq deto izobshto nqmat , no vse pak sa dosta malki

izvinqvai mila ama ne te razbrah na konkurs za gardi li 6te hodi6 :lol: a ako se pritesnqva6 tolkova mnogo ... ela pri mene da te vidq i 6te ti kaja dali sa si dobre ... :oops: :lol:

incheto
12-23-2004, 15:48
mi tai kato sam spala samo s edin 4ovek prez jivota si i 6te prodaljavam da go pravq....ne moga da kaja..kakvo vseki 1 pat tai kat sam imamala samo 1 prav pat..no pri men go imashe toq moment s srama..no ne prodalji dalgo samo 2 3 pati..i posle nikav sram!!

Sunny Girl
12-23-2004, 18:20
emi rednoe na nikoi da ne my pyka kakuv e dali e debel ili slan zashtoto ne vseki moje da e idealen trqbva da se priemesh takuv kakuvto si :!: a otnosno da se sablechesh pred momche ne e redno da se pritesnqvash zashtoto toi te xaresva takava ili takuv kakuvto si :wink:

ssiimmoonna
10-19-2006, 17:34
ami estestveno 4e purviq put e mn kofti 6toto nz kak te vijda 4oveka ot sre6ta i se pritesnqva6 nz taka si mislq

lifestyle
10-19-2006, 21:58
Amiiii... otnachalo da!
Vsmisyl... predi samiq sex! No po vreme na sex-a vyobshte ne mislish dali si debel, slab i prochie... prosto se naslajdavash na udovolstvieto :)
8-[ Dobre 4e moq 1-vi put be6e zimata i se krix pod odealoto :wink:

10-20-2006, 00:20
Ne si pravih truda da vidq dali ima takava tema, zatova se izvinqvam ako se dublira :)

Pritesnqvahte li se ot vida na tqloto si, ot nacina po koito izglejdate, tova dali ste dosta sportna natura, ili po slabichki, ili pylni ... vyobshte smushtavahte li se ot tqloto si pyrviq pyt kato pravihte Sex. ... i analogichno vseki pyrvi pyt s nov priqtel/ka ?? :)

Ае вие момичетата сте много глупави ора - щом човека до вас ви обича и желае да спи с вас => 1 Харесва вас 2 харесва вашето тяло . Един въпрос
Ти би ли спала с 250 килограмов целия космат и използващ водата само за да я пие? Не нали? Колкото и да е невероятно има и такива хора на които им харесват такъв изрод... Въпросът е дали имаш точния човек до себе си...

jony
10-20-2006, 08:22
Аз се харесвам такъв какъвто съм си! който не ме харесва, не ме заслужава! Т'ва е!

krem4et0
10-20-2006, 08:50
Притеснявах се разбира се.И то не от тялото си-аз си го харесвам долу-горе,но имам белег от операция и за това се притеснявах.Радващо е,че гаджето има същия проблем и успяхме д го преодолеем заедно.Сега вече не ме е срам,ама преди време ме беше срам :oops:

SINDEL
10-20-2006, 10:33
Ми аз ли4но бая се притеснявах първия път... И то не щото изглеждам зле, ами просто защото никой до тогава не ме беше виждал 4исто гола и изобщо. Е, сега, вярно е 4е и аз като пове4ето моми4ета си имам разни притеснения относно тялото си - примерно никога не съм доволна от това колко ми е стегнато дупето независимо от това какво казват хората около мен.... Ей такива работи... но не бих казала 4е се комплексирам за нещо и това ми пре4и... :::

MrAsNiKa
10-20-2006, 12:46
Аз съм това което съм
И никой не може да бъде повече от мен :twisted:

IKisseDAGirL
10-20-2006, 13:40
Нем не съм се притеснявала от тялото си защото смятам че си е много хубаво..
:) 8)

CVETELLINA
10-20-2006, 14:18
Нем не съм се притеснявала от тялото си защото смятам че си е много хубаво..същото! :wink: