PDA

View Full Version : Kak bihte postypili? Bihte li prostili??



Az,
11-01-2004, 18:31
TA problemyt mi e sledniq....imam gadje ot 3 meseca.. I MN ama MN q obi4am, samo 4e predi okolko godina haresvah edno momi4e ot moeto daskalo (ne samo q haresvah, bqh vliuben v neq , na vyn6en vid) , i tyi kato tova momi4e ne me haresva6e a az i kazah vsi4ko i sega se opitvam da q zabravq..za 6tqstie se poqvi tova momi4e s koeto sym gadje sega, i mn se vliubih, tq mi pomaga ( tyi kato o6te ne sym q zabravil napylno) da zabravq momi4eto ot daskaloto...ta tyi kato precenih 4e gadjeto mi ZASLUJAVA da znae za tova momi4e koeto sega se opitvam da zabravq, i kazah..o6te ne sym vidql reakciqta i..no
vie kak bihte postypili, bihte li mi prostili za tova...
Btw nemoga da zabravq momi4eto ot u4ili6te tyi kato vseki den se vijdame na spirkata i po koridorite i stava taka 4e na den se vijdame po 3-4 pyti....no rybotq po vyprosa...
ta kajete mi kak bihte postypili ?

Tedichka
11-01-2004, 19:19
Pyrvo iskam da te pitam neshto - Ti hodish s tova momiche sega, za da zabravish onova, koeto ne ti e vyrzalo ili zashtoto naistina q haresvash?
Ako otgovora e pyrviq - ne bih ti prostila, zashtoto nikoi ne iska da e nechiq igrachka...
A ako otgovora e vtoriq - mislq, che nqma da ima problemi!
Nespodelenata liubov boli, ne se zabravq lesno i ako nastoqshteto ti gadje se e "oparilo" ot neq (nespodelenata liubov) shte te razbere!
Pojelavam ti vsichko da mine kato po voda :)

JahMike
11-01-2004, 19:19
...Nqma pri4ina da ne ti prosti,to nqma i za kakvo da pro6tava... :roll: Ne si i izneveril...tai 4e spox....No vse pak postarai se da zabravi6 drygoto momi4e,6tot nastoq6toto ti gadje moje da zapo4ne da se samnqva v teb i da si dokarate problemi :? ...Aide kasmet... :wink:

Az,
11-01-2004, 19:24
Ami , NE , nesym trygnal s neq samo za da zabravq tova momi4e ot u4ili6teto , a za6toto naistina mnogo q obi4am !

Dobrina
11-01-2004, 19:30
Ами щом я обичаш, не се притеснявай, просто и докажи че няма от какво да се притеснява и че не си с нея за да забравиш другото момиче.

Fuck_me
11-01-2004, 20:12
Ами щом обичаш гаджето си какав е проблемът? Просто забравата към другото момиче е въпорс на време. Igonirai я и всичко ще се оправи. Сега отгарни една нова страница !!!

stasenceto^
11-01-2004, 22:48
ami az li4no bih prostila (makar 4e to nqma kakvo da ti pro6tava),za6toto prostih mnogo po gadno ne6to,iznevqra s nai dobrata mi priqtelka

BaT_GirL
11-02-2004, 09:25
Всеки човек е различен Аз мога да простя ако ме обичаш но ако ми изневериш и после казжаш че ме обичаш НЕ Но ти не си я наранил
(не си и изневерил с онова момиче)тиъ че тя просто няма за какво да ти се сърди та да ти прощава! :wink:

Tiffany
11-03-2004, 09:06
След като си обичаш момичето,с което си в момента тя няма за какво да ти се сърди!Просто и покажи,колко много държиш на нея,и че сте заедно,защото си я обичаш и искаш да бъдеш с нея!А с времето надявам се въпростоно момиче да избледнява в съзнанието ти!

little_black_dress
11-03-2004, 13:14
Shtom ne si izneveril na nastoiashtata si priatelka , to ne mislia , che ima za kakvo da ti proshtava !!! Niamash problem (spored men ), taka che spoko i gore glavata !!!Vsichko shte e nared !!!
Don,t worry,be happy !!! )) :wink:

Josefinne
11-03-2004, 15:25
Аз като чета така все си мисля, че ти не обичаш настоящата си приятелка. Възможно е да харесваш двама човека едновременно, ама не и да обичаш и да харесваш. Все още си обсебен от онова момиче и само се залъгваш, така да се каже, с гаджето си. Мисля, че тя би се почувствала много обидена, че всъщност ти си тръгнал с нея, за да забравиш другото момиче, а не защото я харесваш. Не е трябвало да й казваш. Мисля, че ако започнеш възможно най-често да се виждаш с гаджето си и по-малко с другото момиче, скоро, при добро желание, ще успееш да прехвърлиш любовта си към онази, на която трябва да принадлежи - гаджето ти. Но лично аз много се съмнявам. Пожелавам ти успех. :D

Fallen_angel
11-03-2004, 18:10
Ами то наистина няма какво да ти прощава...ама не и завиждам на приятелката ти.Ще се почувства много гадно...все пак ти ходиш с нея а харесваш друга...ако аз бях на нейно място щеше да ми е много гадно.И най-вероятно доверието ми към теб щеше да спадне рязко...ама не се знае де...покажи и колко много я обичаш и че няма от какво да се стахува,че другото момиче е минало и така нататък,сещаш се...

tedinkata_
10-14-2006, 11:40
mxm..mnogo poznato....
spored men nqma kakvo da ti proshtava ti prosto si podeliash za minaloto.Ne bi triabvalo za nishto da ti se surdi a da te razbere ! no ako naistina se obichate s momi4eto s koeto si sega to v nai skoro vreme shte zabravish drugoto momi4e ot daskaloto... uspex :-)

*CrAzY_SlAdURchE*
10-14-2006, 11:49
SpOX nqma smisal da se priqtesnqva6 za6toto ne e iznevqra prosto si si q haresval i vse o6te se ma4i6 da q zabravi6.Ako momi4eto s koeto si sega te obi4a to 100% 6te ti prosti i o6te pove4e 6te te razbere kakvo ti e i 6te oceni tova 4e si i go kazal i 4e se strarae6 da q zabravi6 :wink:

Reich_06
10-14-2006, 11:51
пич,просто няма начин да обичаш някого и в същия момент да харесваш и друг! [-X нещата не стават така!ако моето гадже ми каже че ме обича но харесва и друго момиче...просто не бих му повярвала!

strange__
10-14-2006, 12:18
Ако аз разбера подобно нещо за приятеля ми...ох ще бъда честна-определено няма да е най-приятното нещо :!: Познавам се достатъчно добре и знам,че ще започнат да ме измъчват въпроси от типа на:"Той дали изобщо ме харесва?!","Дали не съм просто средство,което използва,за да я забрави?!" и др подобни.От този момент нещата няма да бъдат същите,още повече като знам,че я вижда всеки ден.Ще последват множество съмнения,ревност....но въпреки това ще оценя факта,че е бил искрен и тъй като твърде много държа на него и не искам да го загубя-ще направя всичко възможно да запазя връзката ни! Това е от моя гледна точка....успех :wink:

sexy_dizzy
10-14-2006, 12:57
Абсолютно си зависи от момичетото.Всяко момиче би реагирало по различен начин.
Може да те разбере, да каже, че и тя е минала през този път и да запчне още повече да се старае да я забравиш.
Може да и да ти каже, че те разбира но дефакто, постоянно да си мисли за"съперницата"и да се промени като често ти говори за нея от сорта на"Ти повече ли я харесваш","Много ли е хубава","За кого си мислиш сега, за нея ли".
Може да си промени и отношение към теб.Същетвуват и двеет крайности-може да стане по-студена-може и по-гореща.
Ти по-добре познаваш характера й.