PDA

View Full Version : za kosata...



miloto_girl_4e
11-01-2004, 18:35
lele,hora,ujas..iskam da vi pitam ne6to
zna4i ot skoro kosata mi pada super mnogo..nz ot kakvo..ama e mnogo gadno..padat super mnogo kosmi,a do sega NE mi se e slu4valo..nz kakvo da prava,polzvam maska ot 1 sedmica(ve4e 2 pati saam q polzvala) imam edno,deto se vtriva v kosata vseki den..ama nz dali ima efekt..mai ne..piq i MERC(za nokti i kosa) i kajete kakvo da prava?!vie imate/imali li ste takav problem!?kajete kakvo da prava :(

Josefinne
11-01-2004, 18:49
Е, и аз искам да знам за това. Вкъщи само ми мрънкат, че съм ръсела косми навсякъде. Не че косата ми оредява нещо...Мия си косата с балсам и шампоан за изтощена коса, но няма ефект особен. Чувала съм, че водата от коприва много помага и скоро ще си направя такава баня. И с газ е много полезно, но май ще пропусна, заради аромата. Също и с оцет , разреден с вода... :D Ако имате други идеи проверени - казвайте, и мен ме интересува.

hahavteen
11-01-2004, 18:51
Az imam su6tia problem i tukmo dneska misleh da pyskam tema. :( Pravih si edna maska s 4esun i salicil ma ne pomogna mnogo.

Jojooo
11-01-2004, 19:17
На мен също косата ми пада , но пък ми е мно гъста за тва че....
М да с оцет мисля че става една приятелка го праи тва също така оцета е и за блясък на косата... незнам мисля и аз да пробвам нещо..

LiNkiN4eTo
11-01-2004, 19:24
sPoKo vE i Az oPle6iVqvaM :!: :arrow: :wink:

playful_girlll
11-01-2004, 19:26
razbiva6 jultuka na 1 iace,pribavq6 1,2 luji4ki zehtin i iztiskva6 edin limon.stoi6 s maskata nai-malko 4as :) a ina4e ne se pritesnqvaj za kosopada-normalno e ot smqnata na sezonite

AvLee
11-01-2004, 19:27
Ей ама тука сички ли сте като мен :lol: !
Сега ползвам една маска за суха и изтощена коса на Wella и май съм доволна!

winnie_girl
11-01-2004, 19:45
edna priqtelka taka se beshe shashnala zaradi padaneto na kosata.. beshe reshila, che e bolna ot rak i otide pri lekarkata si... pri koeto:
vliza i kazva : "Pada mi kosata"
lekarkata i otvrushta : "i na men"
i dotam bilo:))


SPOKO:)) i moqta pada, no tova e normalno za esenta!

mnoo_sexy
11-01-2004, 19:58
az znam 4e qiceto mn pomaga

miloto_girl_4e
11-02-2004, 12:27
e,ako ne drugo,to pone me uspokoihte :D no ako ostana bez kosa vie 6te se vinovni i vie 6te mi kupuvate peruka :twisted:

mnoo_sexy,az predi polzvah qice i so-so verno pomaga,ama sega sled kato si izmiq kosata si sipvam 1/3 ot edna bira i kosata mi stava mnogo qka,meka i vuob6te ne se omaznqva,koeto e adski gotino :D

P.S - 10x,4e me uspokoihte..taka se bqh 6a6nala :oops:

fuuuuuuuuuck
11-02-2004, 13:06
ся на сички им падали косите
че и мойта и тя взе да пада
ама споко то от времето 8)
дръжте си косите докато не са изпадаллиии
ц200 рулз

er
11-02-2004, 15:46
pii hqkvi hap4eta i sa 2 sedmici si se upraila by

e4o
11-02-2004, 16:41
mi ina mene mi se slu4va taka samo 4e pres avgust ujasno mi pada kosata(smenq se), moje puk pri teb toq mesez da e
:wink:

miloto_girl_4e
11-02-2004, 18:06
mi ina mene mi se slu4va taka samo 4e pres avgust ujasno mi pada kosata(smenq se), moje puk pri teb toq mesez da e
:wink:

ne,znaeh,4e i kosata se smenq..oks za sega si imam kosa :D dano si mi ostane na glavata :D obi4kam vi :oops: :wink:

Ralka
11-02-2004, 18:42
naistina mnogo pomaga bra6lqna!vzema6 edna 6epa svarqva6 go i kato se izkape6 se poliva6 bez da gi mie6 i taka redovno i ne pada i raste po barzo!1 :D :wink:

Dobrina`
11-03-2004, 07:19
Здравейте :)
И на мен много ми пада косата напоследък, а на снимките сигурно сте видяли с каква дълга коса съм :) Това наистина е от смяната на сезоните, просто есента се получава така. Както каза майка ми, есен е, всички животни си сменят козината.... :lol:
В момента не ми помагат никакви маски, иначе яйцето наистина е много полезно, протеина който съдържа не може да се замени с нищо друго. Така че спокойно на всички, явно така ще бъде още малко ;)
Бтв, аз мисля да си боядисам малко косата, обаче с къна, за да я подхраня. Може и това да ми помогне :) казвайте ако някой има опит

Baroness
02-11-2005, 11:16
Kunata naistina mnogo dobre deistva na kosata,oba4e zaduljitelno trqbva da e po-tumna ot est. ti cvqt! Az se praveh 4erna mnogo vreme to4no s kuna i kosata mi ima6e super blqsuk!Samo 4e imai pred vid,4e tam kadeto e imalo kuna varhu kosata-ni6to drugo sled tova ne hva6ta!Az imam kestenqva kosa,koqto pravih 4erna,sled tova ostavih malko pauza i se opitah da si napravq rusi ki4uri i iskam da ti kaja,4e samo tam kadeto mi be6e izrastnala kosata se hvanaha ki4urite,a tam kadeto e bila kuna-tumno oranjevo,vmesto ruso,stana! No ako ti otiva 4erna kosa ili puk si ti e takava,davai smelo naistina pomaga ;)))

In{}Love
10-06-2006, 21:16
Това е много често срещано при всички хора без значение възрастта.Причините са няколко:непоносимост на косата към определени продукти , прецилена употреба на всякакви средства срещу пърхут,косопад и т.н. :? Просто спрете да си горите косите с преси , маши и ютии..пазете си косите , защото окипазиш ли я ведъж няма връщане назад;)

GLeZoRanA
10-06-2006, 21:45
Пробвай с Ревалид . Имах същия проблем и тпва ми го реши

ThePainIsReaL
10-07-2006, 14:20
Пробвай с Ревалид . Имах същия проблем и тпва ми го реши

Ауе , не виждате ли ,че темата е от 2004 година :-D

Иначе мерси за съвета , ама едва ли темата няма да бъде затворена :-D