PDA

View Full Version : pisna miiiii



Suzito
11-01-2004, 19:38
pisna mi,ne izdarjam ve4e....
koito kakvoto mu e krivo vse na men si go izkarva...
maika mi imala tejak den,estestveno si go izkarva na men..
tapata mi sestra(pikla,ne znae oshte kolko ushi ima po glavata si)mi se prai na interesna i mi kreshti....
edin ot nai-dobrite mi priqteli se sardi za shtqlo i neshtqlo...
i kvo izliza,az sam vinovna za vsichko,vse az neznam kakvo iskam ....
pisna mi....

techCandy
11-01-2004, 20:05
zakon za jivota na magistralata ili za magistralata na jivota:
ako vsi4ki vyrvqt sre6tu teb zna4i si navlqzyl/ navlqzla v nasre6tnoto :D
pravi si izvodite
ako toq zakon ne vaji....maika ti neka si vika, normalno e, pove4eto maiki mai sa taka, razvikai i se ti
na sestra ti i obry6ta6 edin 6amar i 6e vidi6 kak 6te mlykne
a nai dobriq ti priqtel, ami govori s nego, moje bi pyk ima za kakvo da se syrdi

reality_girl{}
11-01-2004, 20:19
Chestito ve4e si v kluba na vinovni4kite ili vinovnicite po skoro.Spoks nqma se trevoji6 pri si4ki e taka E ako ima6 brat ili sestra po golemi ot tebe e mno po dobre 6toto obiknoveno kfoto i da stane po golemiq e vinoven no az nqma takiva ekstri no i podobre

Jojooo
11-01-2004, 20:30
Пф.. А Бе мила споко и аз съм така.. Абсолютно секи си го изкарва на мен .. когато съм си ф нас си утивам ф стаята и започвам да плача , а когато съм вън гледам да се издържам... Понякога ми идва и аз да се развикам най-вече на майка ми щот тя е редовна. Иска ми се и аз да моех да им викам така,но :( Немога!

playful_girlll
11-01-2004, 20:33
milichka,soko,6te vidi6,4e sled vreme vsi4ko 6te se naredi.vsi4ko e mnogo prehodno.az su6to imam mn kofti dni,kogato imam 4uvstvoto,4e celiq svqt se e oburnal s/u men,no posle vsi4ko si e ok .taka 4e ne se pritesnqvai,vsi4ko 6te se opravi:)

Suzito
11-01-2004, 20:35
nadqvam se skoro vsi4ko da se opravi,ina4e neznam....

DiEsEl_GiRl4eTo
11-01-2004, 21:07
Ne si edinstvena. Tva pri mene se povtarq vseki den, samo dobavi i bashtata :cry: Ama veche mu sviknah, otvorqt li mi usta, otvarqm i az dva pyti po-golqma! Aide dano vischko se opravi. I spoko vsichki minavame po tozi pyt, e, povecheto...

black_heart
11-01-2004, 22:34
zlato,ne se kosi.I moq jivot ne e rozov-maika vse kre6ti...mai temata e ve4na-pari,mnogo sam har4ela,a trudno se izkarvali...kato 4e li sam na 2 i ne razbiram,sestrata sq e nared,ama ina4e i na neq kat i e krivo mi vre6i....priqtelkite ve4no razliubeni sa se vkisnati,a tva 4e i na men mi e krivo nikoi ne go zasqga....Tegli im edna,ako pu6i6-drapni edna "6ipka",ako ne hapni 4ips s torta+malko lilava krava "Milka" i 6ti stane po leko,ako li ne,pone nqma da si gladna..... :P :D :idea: :!:

LiNkiN4eTo
11-02-2004, 09:40
dae basi i az sum taka , daje edin put ba6ta mi ma bi za ne6to podobno ama ne mi se razkazva 4e e dulga istoriq :!:

Suzito
11-02-2004, 12:18
dae basi i az sum taka , daje edin put ba6ta mi ma bi za ne6to podobno ama ne mi se razkazva 4e e dulga istoriq :!:

mali ako pak mi posegnat,nqma da im progovorq....

LiNkiN4eTo
11-02-2004, 17:56
Suzito e tva be6e predi godina - godina i polovina nqkade ... ve4e ne smeqt :!:

11-03-2004, 00:34
ИМА решение!
Тетгли си КУРшума.

Suzito
11-03-2004, 12:04
kak puk ne,da ne sam luda....
veche neshtata se pooraviha i tova mnogo me radva...

11-03-2004, 12:34
И за това има решение!
Завържи интрига, че баща ти те изнасилва!

Suzito
11-03-2004, 19:18
axaxxaax,shegadjiq....
tva nqma da stane nikoga....

DeaTHroW-ReC_F
11-03-2004, 20:19
ох Боже...пубери сме дее*а ..нормално е..

11-03-2004, 23:37
Що бе? Някво готино ще е, пробвай :)

baby_hill
11-04-2004, 11:40
4esno kazano napalno te razbiram tva voab6te ne mi e 4ujdo majka mi e super to4n 4ovek ama ponqkoga kato ikipne si go izkarva na mene ili pak pikliviq mi brat samo me qdosv ai se zaqjda s menee ba6tata se pribira v 5.30 i kvo nakipqllo mu nacupol se i az pak da im tarpq sduhanoto nastroenie ne vijdat li 4e skapvat i mojto ama kvo da se pravi apa naj dobrata mi priqtelka ne moga da q traq posledno vreme adski me drazni neznam na men li ne6to ne mi e nared ili vsi4ki okolo mene sa poludeli

sladkish4e
11-12-2004, 19:36
ami i az sym taka.Vinagi az shte sym vinovna!Ama ve4e reshih da ne im obrashtam vnimanie i tolkoz :!:

Galka91
11-17-2004, 17:15
Ami kakvo da ti kaja pri men e po4ti sashtata istoriq samo4e smqna na rolite(vse sam kriva na bashta mi,a tapiq mi brat qvno mn si prili4a s tvoqta sestra:))Taka 4e ne se pritesnqvai ne si sama!

playful_girlll
11-18-2004, 19:20
da i s men e taka...dori dnes maika mi mi se razvika ei taka bez pri4ina ,bez vuob6te da predpolaga kolko me zasegna :(( za jalost nqma kakvo da napravim v slu4aq,ne mislq,4e i ako ti i se razvika6 ne6tata 6te se opravqt ,a naprotiv-moje6 da q vbesi6 dori pove4e.pone az taka mislq i pri men e taka.vse pak ti si q poznava6 nai-dobre ...znae6 li ,kogato sum razstroena si mislq za hubavite momenti ,koito sum imala i tova mnogo mi pomaga

Steff
11-20-2004, 18:40
az sym dovolna, che veche nashte ne si pozvolqvat da se praqt na interesni :) razbrali sa, che kvoto i da stava, az nqma da sedq i da gi slusham. Mogat da zabravqt da si mylcha... vinagi napiram s kakvo da gi zabiq...
no predi i s men beshe taka, maika mi postoqnno me kofteshe za vsqkakvi gluposti, i az se 4uvstvah typo
no si kazah Stiga! :P
a brat mi (po-golqm e ot men) kato "porastna" i stana "seriozen" pochna da si misli, che mi e maika i bashta ednovremenno i postoqnno me pouchavashe i mi kazvashe kakvo da pravq...
no veche i toi stana lice :)
taka che ne trqbva da vi puka, neshtata shte se opravqt s vremeto :wink:

02-19-2007, 10:48
az sym dovolna, che veche nashte ne si pozvolqvat da se praqt na interesni :) razbrali sa, che kvoto i da stava, az nqma da sedq i da gi slusham. Mogat da zabravqt da si mylcha... vinagi napiram s kakvo da gi zabiq...
no predi i s men beshe taka, maika mi postoqnno me kofteshe za vsqkakvi gluposti, i az se 4uvstvah typo
no si kazah Stiga! :P
a brat mi (po-golqm e ot men) kato "porastna" i stana "seriozen" pochna da si misli, che mi e maika i bashta ednovremenno i postoqnno me pouchavashe i mi kazvashe kakvo da pravq...
no veche i toi stana lice :)
taka che ne trqbva da vi puka, neshtata shte se opravqt s vremeto :wink:
=D>