PDA

View Full Version : help za friend



Mr`Rogers
11-01-2004, 21:11
predi okolo polovin godina bqh v super depresiq
i pushih super mn mn treva...i zaribih i edin priqtel
pokrai mene,podtiknah do da pushi postoqnno
kato men.
posle vidqh 4e tozi na4in na jivot ne e za men..s pomo6ta na priqtelkata mi...no priqtelq mi prodalji po sy6tiq pyt,zatvori se v sebe si bez da dopuska nikoi osven men no i az we4e neznam kolko mi ima dowerie
glavniq problem e 4e tehnite imat mn kinti i toi postoqnno si kupuva treva i dosta kysno osaznah 4e az sam go podtiknal kam towa sastoqnie w koeto se namira sega
ako moje nqkoi koito se e sblyskval s sy6tiq problem da mi kaje ne6to po waprosa.
ako toi zagubi i men kato priqtel moje da napravi golemi gluposti koito nikoga nqma da si prostq :cry: :cry: :cry:

bebe69
11-01-2004, 21:15
i az sum bila s takuv problem, taka 4e otivash pri nego i zapo4vate da si govorite po tozi vupros, opitai se da bude6 vinagi s nego za da ne moje da pu6i i po tozi na4in 6te mu pokaje6 4e jivotut e xubav i bez trevata!
Are USPEEEEX!!! :wink:

Murderdoll
11-01-2004, 21:34
uf milo...mi az kak misli6 4e ti pomognah...
prosto badi do nego..pokaji mu 4e si mu priqtel..
opitai se da mu dokaje6 4e da pu6i6 e typo i
ne vodi do ni6to hubavo...pitai go za6to pushi...
abe she se opraim spox {}

reality_girl{}
11-02-2004, 08:39
Ami az li4no ne sam bila v takava sityaciq i dano ne bada de.Nai dobroto koeto moje6 da stori6 e da bade6 postoqno do nego,da se opita6 da si pogovorite kaji mu kakvoto misli6.Vnu6i mu 4e trevata ne e za nego i pu6eneto i narkoticite mogat da dovedat do golemi nepriqtnosti.A e badi do nego tfa e aide yspeh i dano otkaje trevata

LiNkiN4eTo
11-02-2004, 09:11
basi speka :!: :!: mn e gadno :? :!: mn sorry trqq da pogovori6 s nego , za tova koeto se slu4va , nakarai go da osuznae 4e gre6i i mu pomogni da izleze ot lainata :!: :(
dano se opravite :!:

ridin'spinnaz
11-04-2004, 21:01
hahaha
ti si gadno kopele pi4
ama me samnqva da si izpushil kolkoto men

sweet_deni
11-07-2004, 10:57
Ne sam bila v to4no takava situacia no gore dolu znam za kvo govori6... :? Mi pogovori s nego,opitai se da mu pokaje6 kak mu vliae trevata...6tot ako toi sam ne re6i da spre ili pone da q namali do ponosimi koli4estva ti edva li 6te uspee6 da napravi6 ne6to :? Aide pi4 uspeh.. :wink:

Absconding
11-12-2004, 19:58
spored men 6te e dobre ako mu dade6 primer s tova kak e povliala trevata vurhu teb i kak se 4ustva6 sega, kogato ne pu6i6. izob6to opitai se da mu obiasni6 ne6tata ot tvoita gledna to4ka, kakvi sa pliusovete sega i kakvi sa bili minusite kogato si pu6il.. nakarai go da napravi asociacia s svoeto ejednevie i da vidi 4e i ti si bil v negovoto polojenie i mu govori6 kato 4ovek s opit. ne iztukvai banalnite pri4ini ot sorta na - vredno e. kato za na4alo moje6 prosto da se opita6 da go navie6 da namali pu6eneto, a ne napulno da spira. i tova e ne6to vse pak.

little_black_dress
11-13-2004, 10:32
Pogovori s nego... :roll: ...niama kakvo da napravish...osven da si do nego..

Sugar_metalka
12-04-2005, 11:33
Kofti!!! Az moga da te posuvetvam samo ga my pomogne6 po-su6tiat na4in po koito i tvoiata priatelka te e izbavila ot drogata. 6tom tia e yspiala da te vrazymi, to ako ti ne yspee6 s nego, gi zapoznai, moje puk tq da my pomogne...

zeleni_o4i
12-05-2005, 08:35
hahaha
ti si gadno kopele pi4
ama me samnqva da si izpushil kolkoto men

eee kato si izpushil polovinata holandiq i si mislish che si mnogo pekan, taka li?

zeleni_o4i
12-05-2005, 08:39
ot licjen opit znam, che nqma da ti e lesno da govorish seriozno s nego, no ako si mnogo nastoqtelen i ne prekusnato go hokash za tva che pushi toi moje i da se osuznae.
trqbva ti malko pove4e turpenie. puk i ako e samo trewa ne e tolkova strashno kato da pie mnogo i da pushi ednovremenno naprimer. shte uspeesh :)