PDA

View Full Version : prosto neznam ...6te se pobarkam-daite savet :(((



^BellisiMa^
11-01-2004, 21:15
taka malko e dalgi4ko no...,prosto ako ne mi dadete vie savet 6te potana.....
p1rvovavejdam nqkoi poqsnenie
:arrow: priqtelkite s koito iskam da prekratq otno6eniq otbelqzvam s ^&^
:arrow: priqtelkite s koito iskam da sam v po dobri otno6eniq otbelqzvam sas +&+
ta zna4i s ^&^ bqh fr ot 4 godini nai dobra fr,oba4e prosto v poslednite nqkolko meseca zapo4ahme da se razli4avame mnogo i daje nqmame za kakvo da si govorim te govorqt za tezi ne6ta kiot gi interesuvat i kito men ni nai malko ne me valnuvat,zapo4naha da mi puskat gadni bazici i s tqh se 4uvstvam nqkka ograni4ena v smisal 4e zardai tqh ne moga da ob1rna dostat14no svnimanie na drugite si priqteli i nqkak ..^&^ ne gi 4uvstvam kato nai dobri....i daje se s6tema 4e o6te kohato se spiqtelih s tqh maika mi mi kaza 4e 6te dode vreme v koeto nqma da imame kkavo da si kajem i eto 4e tozi moment doide...za6toto tq znae6e 4e te ne sa moi4eta za men,v smisaml 4e ima razli4ni tipove hora i s nqkoi ot tqh prosto nqkma kkavo da si kaje6 ili moje6 samo za opredeleni ne6ta da s govori6 s tqh,taka kazano malko po ograni4eni i posredstveni.....
spdelih tva s moita nai dobra fr s koqto to skoro se sabiam i s neinata kompaniq sabiram se po 4esto s tqh de a ^&^ ne znaqt za tova v msisal s tqh se vijdam mn rqdko.peosto ne moga ve4e s ^&^ izm14vam se no neznam po kakav na4in da im pokaja 4e ...t.e. da se otdale4im edni ot drugi..ne moga napravo me draznqt ponqkoga s povetenieto i otno6enieto si kam men i v1on6te.
dokato +&+ me priemat mnogo dobre te sa to4no moq tip hora vs misla 4e s tqh moga da govorq za si4ko po otpusnata sam,vinagi ima kkavo da si kajem,vsi4kite me priemat super i vinagi me kanqt kato izlizat no az ponqkoga otkazvam zaradi drugite makar 4e nali ve4e leka poleka zam zapo4nala da se otdale4avam.. no +&+ znaqt cqlata istoriq i saotvetno ne se 4udqt za6to tokazvam.
ta osven tova ima i dr problem....az i edna ot ^&^ sme rodeni da edna data i predi vreme tq kaza 6te si praznuvame rd-tata zaedno nali i az nqma6e dr kakvo da kaja a sega iskam da i kaja 4e prosto nqma da stane zaedno za gi praznuvame p1k i e gadno taka az nqmada moga da si pokanq vsi4ki priqteli tq kato razbere 4e iuskam da ponkanq i tqh i pakm6a mi naprai t1pa fizionomiq...p1k i ne iskam da gi praznuvame zaedno nqma da moga da si kuponqsam kato horata nai mn mi se razvali nastroenieto......
nz kakvo da pravq ne iskam da izlizam ve4e s tqh no nai vajnoto!!!-ne iskam da si praznuvam rd-to s neq!!! kak da i otkaja takti4no...
pomognete mi pls
ot4aqna sam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

^BellisiMa^
11-01-2004, 21:17
am...vtorata strelka e ne 4e iskam da sam v po dobri otno6eniq s tqh ami da moga svobodno bez zadr1jki zardai ^&^ da izlizam s tqh...

stasenceto^
11-01-2004, 22:07
zdravei
razbiram v kakvo polojenie si,i az sum bila v podobno
no ti sama kaza 4e s ^&^ iska6 da prekrati6 otno6eniqta si,prosto go napravi,kogato te vikat da izliza6 ne hodi s tqh,ili prosto govori s tqh
za6to trqbva da otkazva6 na momi4eto ot ^&^ za rojdeniq den takti4no (za da ne se razsurdi ako i kaje6 direktno li,mi kakvo ti puka,nali iska6 da prekrati6 otno6eniqta si s tqh),prosto i otkaji-direktno i kaji 4e ima6 drugi planove
moq suvet e govori otkrito i im kaji vsi4ko koeto misli6
uspeh :wink:

^cristin^
11-02-2004, 08:34
След като неискаш вече да излизаш с ^&^ недеи когато те карат да излизаш с тях казвай, че си имаш работа и не можеш и така постепенно ще започнете да се отдалечавате едни от други, ти сама каза че те пускат разни бъзици, които не са ти приятни и това показва отношението им към теб, така че няма от какво да се притесняваш леко и тактично спри да излизаш с тях и поне до някаква степен да осанете прияелки макар, че това едва ли е възможно.А за рд-то ти съм съгласна със stasenceto^ да си и го кажеш направо няма какво да увърташ. :wink: Чао

dulgokraka`kaka
11-02-2004, 08:38
Ami i az mislq taka. Nai lesnoto e da prekrati6 otno6eniqta si s nqkoi a hilqdi puti po trudno e da se sbliji6 s nqkoi i da og zadurji6 do sebe si. Taka 4e prosto kato te vikat s tqh ne izlizai, kaji im za drugata kompaniq....., 4e si zaeta v momenta i taka. Tova kato se povtori nqkolko puti bi trqbvalo da razberat. I ne vijdam za6to se izmu4va6 tolkova...prosto im go kazva6 i gotovo :)
USPEH :lol:

lalqla
11-02-2004, 09:17
хм и аз съм в подобно положение сега...или бях:)
постоянно ме дразнеха и се заяждаха с мен,използваха ме и не искаха никъде да излизат с мен.и след поредната караница аз си тръгнах и те ме попитаха :с нас ли си или не и аз им казах че не съм с тях и няма смисъл вече и така приключи всичко.просто ако стане още нещо кофти ги зарежи.наистина ще е гадно малко после,но ако искаш да си прекратиш отношенията с тях ...няма мирен път :D

Josefinne
11-02-2004, 14:58
Ами...Започни да излизаш повече с другите момичета. Откавай на първите приятелки, които вече не са ти толкова приятни, по-често и поставяй вторите на първо място. Малко по малко ще се отдалечите с неприятните ти момичета и ще се сприятелите с другите. Пък и като първите те попитат, защо не излизаш с тях, кажи им , че имаш друга уговорка, кяото вече е направена и толкова. Като не искаш да си празнуваш рождения ден с онова момиче, кажи й го направо. Няма какво да оклонничиш - това си е твое право. Просто й кажи, че си си организирала рождения ден вече и си си поканила хората, ако иска и тя да дойде, но като гост. лошото е ,че така няма да можеш да празнуваш и с другите момичета от същата компания, но май се е стигнало до момента, в който трбва да избираш едната компания. Предлагам ти да направиш избора бързо и безвъзвратно. веднъж направиш ли го обаче тряба да знаеш, че никога повече няма да можеш да се върнеш при тях като такава, каквато си била преди. Помисли добре струва ли си...Успех!

^BellisiMa^
11-02-2004, 18:30
ami...mama dosta ot otdavna ne gi odobrqva tqh i az mai ne iskah da zabeleja tova koeto mi kazva6e...v smisal 4e...te sa nqkak po posredstveni,po prosti4ki taka kazano i to i v misleneto si i v razs1jdenieto si i cv na4ina na govorene i v povedenieto im na nqkakvo mqsto ,naprimer na centara da se hili6 kato luda ili da se provikva6....nz dali odobrqvate vsi4kite tezi ne6ta...

lalqla
11-02-2004, 19:47
mm da pri men situaciata beshe ABSOLIUTNO syshtata

BaT_GirL
11-03-2004, 09:24
Знаеш ли защо неискаш да си приятелка с онези момичета?Има различни типове хора от различни класи на обществото Най добре се разбираш с тези от твоя клас.С тези с които имате еднакви родители приятели т.е. и двете сте от една класа в обществото.Новите момичета с които се събираш можеби са точно такива като теб.Та рожденничт ден помисли за себе си.Не кани онези момичета Кажи им съжалявам но вече не съм една от вас покани самои нчкои.Поне ще се почувстваш в кожата си защото иначе новите ти приятелки няма да доидат и пак ще се чувстваш изолирана.

ge0rg1ev-
03-19-2007, 16:59
Лоша работа. :)