PDA

View Full Version : SaMo MiG Moq



DESIK
11-01-2004, 22:36
Istoriikata e slednata:Lqtoto bqhme hodeli s priqteli na basein i taka s ob6ti kompaniiki se zapoznah s edno momi4e to ne be6e zapoznanstvo mi samo se vidqhme i da si priznaq mn mi haresa..I sega na4aloto na godinata suvsem slu4aino q zasi4am v 4ata i taka po4nahme da 4atim i doide vreme da se zapoznaem.Problema be6e tam 4e vse govoreha lo6i ne6ta za neq..4e bila kurva i taka..i az nali vse q za6titavam i go otri4ah tova.I vednuj s drug-a murka vlqzoh sam da se uverq stana vupros za sex i u4udva6toto be6e 4e se navi o6te na purvite 10-ina reda..:)) i nali tq mi iska6e pic i az misle misleh i pratih moq.Sega ne6to mai mi se surdi mi se cupi i hi4 ne mi govori..Spored vas v men li e gre6kata?Ako e takava za kakvato q mislqt drugite za6to togava pred men se pravi na druga..I ak moje v toq slu4ai nqkakuv suvet pls? Mn bih vi bil blagodaren

Jamalska
11-02-2004, 06:54
Ne6to ne razbrah...predi da i prati6 pic-a tq ne e znaela koi si taka li?...
Ako taka...trqbwalo e ot samoto na4alo da i kaje6...
Za sexa...moje da se e ebawala...siguren li si 4e werno se e nawila...ako e taka...zna4i moje bi naistina nqma smisyl da se zanimawa6 sneq..6tom na teb se e nawila byrzo..zna4i i na drug 6te go naprawi...I wse pak...ako e hareswano momi4e i ima wyzmojnost da izliza s mnogo mom4eta i winagi da ima gadje..winata ne e w neq...Pone ako e naistina hubawa,sladka i tn...a ne prosto nekwa deto da se natiska na wseki....

BaT_GirL
11-02-2004, 09:15
Незнам какво да ти кажа.Можеби просто иска да се промени та кои в чата не се държи различно?Можеби е обидена но намери начин да говорите кажи и нещо от рода на"Чуй ме моля те"Може да помогне!!!

11-02-2004, 19:35
da predi da i pratq pic samo beglo me e znaela koi sum ama to tam be6e iznenadata 4e ne znae6e 4e sum az be6e kato leki4ka prover4ica :) da i az tfa se 4udq 6tom naistina tolkvoa burzo se navi i to s nepoznat bqh i s drug nick i tfa me pritesnqva da buda 4esten..:((( da i az mi se struva 4e ima veroqtnost da iska da se promeni..neznam z6aot no go pred4ustvam..

AvLee
11-02-2004, 21:30
Хубава проверчица!!! :lol:
Занчи може би наистина е такава(да кажем курва)....но ако тя те харесва сигурно иска да се промени,а защо ти пък не е промениш.
Това че се е навила или се е шегувала или наистина е било така...а и не е било нужно да и пращаш пик че да разбира кой си.Сега и се извини и направи нещо че да и покажеш че значи нещо за теб..блаблаа!

11-02-2004, 22:15
ot kade si sigyren 4e naistina se e navila...az sam 99,9% sigyrna 4e go e kazala ei taka ...i na mene kato mi se vklu4i nqkoi yligofren v 4ata i za 2-q red me naviva za sex mn qsno 4e 6te kaja da 4e da mi se maxa ot glavata kvo samo mi pre4i na 4ata...i ti taka kato si i pratil pic-a si i tq kato e razbrala koi si mn qsno 4e 6te se sardi...se edno izliza 4e iska6 samo da q 4yka6...pak i da ne izliza taka se edno i ti q misli6 sa k*rva
abe dano si razbral ne6ty ot tva koeto iskax da kaja...

11-02-2004, 22:32
wow tq E kurva!! mi kvo - da prai kvoto shte - ti ne si kurvata - sega sama vijdash v istinskata i svetlina.....

svetla_88
11-03-2004, 09:09
v 4ata vseki moje da govori mn raboti ama koe e iztina samo toi si znae ..ne6to koeto ne si vidql i proveril nqma smisal da govori6...probvai q i togava si pravi izvodi..vednaj se xvani v race i otidi da pogovori6 s neq..kaji i kakvoto misli kakvo tolkova?kakvo slojno ima?ni6to nali..ami aide ataka...

11-03-2004, 14:46
Spored men nai - dobre shte e da pogovorish s neia !!! Inache ot chata ne mojesh da opoznesh kogoto i da bilo v istinskata mu svetlina !!! Uveri se sam kakvo predstavliava tova momiche , i razberi dali si zaslujava!!! :wink:
Uspeh !!!

Josefinne
11-03-2004, 15:03
От една страна може би те харесва и за това се държи по-свестно с теб. А от друга може би не те харесва и за това няма мераци към теб. Пък не се впрягай много за т'ва ИРК. Аз кви съм ги приказвала таааммм. Ама повечето пъти въобще не съм сериозна. Може би просто е поддържала лафа, а не е мислила насериозно да го правите. Предлагам много да не се връзваш на това. Пък логично е да ти се цупи сега, защото явно се е почувствала много глупаво, ти като си постъпил така. Излязло е , че ти нарочно си искал да я изкараш няква... Не вярвай 100% на хорските приказки. Може би просто такава й е славата, а самата тя да не е такава. Имам една приятелка, която има подобна "слава", но всъщност въобще не е таква. не всичко е такова, каквото изглежда... :D

rosu
06-20-2007, 14:05
omg

beb4ety
06-20-2007, 14:12
:roll: mi kvo da ti kaja :-k abe ZAEBIQ i tvae i ne e tviq gre6kata ti prosto si proveril!!!

koalka
06-20-2007, 15:34
Стара тема!