PDA

View Full Version : Kak da i go kaja ?!



11-01-2004, 23:14
Abre imam si az 1 problem moje bi i povecheto momcheta ...vinagi q zagovarqm zapoznavame se tva onova ama mi e trudno da kaja krainite dumi ...che iskam da izleznem che q haresvam i t.n
Imashe 1 momiche s nego otidohme nqkolko puti na kafe ama kvo da napravq che sym malko pritesnen na takiva sreshti ..

Frozen Heart of an Angel
11-02-2004, 06:51
Abre imam si az 1 problem moje bi i povecheto momcheta ...vinagi q zagovarqm zapoznavame se tva onova ama mi e trudno da kaja krainite dumi ...che iskam da izleznem che q haresvam i t.n
Imashe 1 momiche s nego otidohme nqkolko puti na kafe ama kvo da napravq che sym malko pritesnen na takiva sreshti ..


Ми човек,ако се притесняваш да поканиш момичето на среща отново,просто опитаи едно малко упражнение... застани пред огледалото(или някъде където си сам) и започни да си повтаряш "...хей,беше ми много приятно,а на теб?Нека излезем отново,искаш ли?".Колкото и смешно и странно да ти изглежда.. ще се научиш да не се стягаш когато изговаряш тези думички... :wink:
А,ако искаш да направиш първата стъпка,първата целувка и прочие... тук незнам как да ти помогна... попринцип става отсамосебе си,но щом си по-притеснителен,може да пробваш директният подход.. гледаш я влюбено и й признаваш какво чувстваш,след което я целуваш.. това е... повече смелост. :wink:

BaT_GirL
11-02-2004, 09:18
1.-Отпусни се
2.-Просто като за начало и кажи "Може ли да се запознаем"
3.-Чак след няколко дена я покани на кафе.
4.-Вземи някох приятел с теб за да не се притесняваш толкова
5.-След няколко дни я покани пак на кафе да я опознаеш добре
6.-По касно вече на среща демек само двамата(на пица дискотека нещо такова но не на кафе)

koki
11-02-2004, 09:27
BaT_Girl - super otgovor! 8)

NeBeSeN_88
11-02-2004, 12:47
Zna4i da ti kaja trudno se prikazva s vyrzan ezik. I zatva vmesto da prikazva6 po edno vreme mlykni zamalko - pogledni q v o4ite, kogato vi se zasekyt pogledite q gleda6 za okolo sekunda - 2 i q celuva6. Pyk daje moje da i kaje6 4e ti se e vyrzal ezika 6toto e mnogo gotina ;) - tq 6ta razbere.

01-07-2006, 00:00
Здрасте, аз не съм културист. И напускаш.

rowzz
01-07-2006, 00:03
земи дуфалак и шса опрайш.. :lol:
а по темата.. ми пробвай ве толко ли е трудно.. трудно е само когато си мислиш какво да и кажеш, да не сгавиш и т.н.. после докато и говориш забраяш сичко и сички думи ти идват от сърцето..

Awazate Ippon
01-07-2006, 11:51
ei tva da si vzeme6 priqtel e dobre samo v na4aloto...posle kato q vika6 ve4e tq trqq ti e edin vid priqtel kak da ti kaja...abe tapo e s priqtel da odi6 6toto ozna4ava 4e 6te si sformirate mini kompaniika koeto se pravi v na4aloto..posle izlizate ot mini kompaniikata dvam,ata i sled tva moje pak da se sabirate s kompaniq no tq nqma da e pedtekst da se vidite a 6te e po skoro na4in da raznoobrazite 8)

01-07-2006, 11:55
Кефите ме ей! Вижте темата :

Пуснато на: Вто Ное 02, 2004 2:14 am