PDA

View Full Version : Moderated:Учим в едно училище, но не знам как да се запозная



11-02-2004, 12:17
problema mi e sledniq: haresvam si edno momi4e ot na6to u4ili6te no problema e 4e ne q poznavam.Nqmame ob6ti poznati dori rqdko q vijdam.Samo po nqkoga v koridora.Kak da se zapoznaq s neq i kak da i napravq vpe4atlenie?No ne moga da q zagovorq prosto ei taka nito puk da ida pri neq i da i kaja vsi4ko.Tq vinagi e s nqkoq neina priqtelka i ako otida i kaja"aide da se zapoznaeme" ili i priznaq 4e q haresvam 6te mi se prismee mi se struva, a i osven tova sam malko sramejliv taka 4e ...
Interesuva me kak da q vpe4atlq taka 4e da mi oburne vnimanie i kak da se zapoznaq?Znam 4e ima mnogo takiva temi no v nikoq ne vidqh to4en otgovor.Ako nqkoi ima ideq za po nestandartno zapoznavane "uj slu4aino"
da kaje.
10x


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

NeBeSeN_88
11-02-2004, 12:57
Vij sq pyrvo 6i zabravi6 za taq sramejlivost !!! Tva e ne6to napylno normalno sq vsi4ki gi e sram ama go prevazmogvat se nqkak. Vtoro pyrvo zemi se zapoznai s neq pyk posle ve4e sled izvestno vreme deistvai. A za tva kak da se zapoznae6 mi prosto izpolzvai fantaziqta si. Dare4em otidi pri neq i q pitai kolko e 4asyt, pyk posle i kaji 4e ti si zabravil 4e ima6 4asovnik. Pyk moje po direkno dare4em otiva6 pri neq i i kazva6 "abe vij sq moje li da se zapoznaem 6toto mi pravi6 golqmo vpe4atlenie?". Moje pyk da otide6 pri neq i da q pita6 "abe ne se li poznavame ot nqkade?" ako kaje "ne" i kaji "mi moje li da se zapoznaem" ili ne6to ot roda. Ima mnogo trikove s belejki i drugi prosto trqbva da si izpolzva6 vyobrajenieto!

PS: Kakvoto i da pravi6 nedei da se prai6 na 6ut ili da se ligavi6 !!!

Josefinne
11-02-2004, 15:21
:D много якичка тема. Ето какво: NeBeSeN_88 е прав по отношение на това, че трябва първо да се запонзаете, а след това да караш по-нататък. Ако въпросното момиче не е прекалени надуто мога да ти предложа страхотен начин да се запознаеш с нея. Аз като прочетох темата ти и това ми светна на главата. Само, че ще трябва да забравиш, че си срамежлив, да се усмихваш, да бъдеш забавен. Е, не чак като шут, но трябва да създадеш някакво такова весело настроение около себе си. Директния начин да се запознаеш с едно момиче не е лош. Той прави изклщчително впечатление. Ето ти един нестандартен начин: Някой път в междучасието фани едно цвете, лепни си очарователна усмивка на лицето и тръгни по коридорите. Все някъде ще се разминеш с нея и тогава съвсем театрално й подари цветето. Можеш да добавиш някакви префъцунени фразички като " За най-прекрасната дама в цялото школо". От тук продължаваш да говориш с този маниер, покланяйки се и така нататък. Няма значение дали е сприятелка. Всичко това трябва да звучи безкрайно...несериозно. :D това е най-важното-всичко да е на майтап. Аз лично много бих се накефила, ако някой се запознае с мен така. Ще се почувствам специална и няма да мога да откажа. Но се иска и много смелост за това, прознавам :P Но пък момичетата си падат по смели момчета... :wink:

NeBeSeN_88
11-03-2004, 13:33
Maleeee gledai samo da ne umre6 ot sram 4u li :) . Za tva naistina se iska mn smelost no da ne ti dreme za drugite u4enici ili koi kakvo 6tql da si pomisli. JUST DO IT (edna geinalna fraza)

Fuck_me
11-03-2004, 13:48
Да, прави сте. Трябва първо да преодолее срамежливостта и тогава. Но чесно казано, ако някой беше на негово място наистина нямаше да му е лесно. Лично аз също съм срамежлива, но .... все пак не чак толкова. Така, че горе главата и да става

BaT_GirL
11-03-2004, 17:38
Не си гледал филми?Блъсни се случаино в нея докато отива на училище после и кажи извиняваи и готово ще и кажеш"Изжиняваи а може ли да се запознаем"ПШък след това може и да и направиш впечатление Тя няма да се обиди като и се извиниш Та кое момиче не иска някои сладур да го блъсне и след това да и се иззини? 8) Ще успеш!!!

NeBeSeN_88
11-03-2004, 18:25
Не си гледал филми?Блъсни се случаино в нея докато отива на училище после и кажи извиняваи и готово ще и кажеш"Изжиняваи а може ли да се запознаем"ПШък след това може и да и направиш впечатление Тя няма да се обиди като и се извиниш Та кое момиче не иска някои сладур да го блъсне и след това да и се иззини? 8) Ще успеш!!! Aaa tva e zdravo :D. A mejdu drugoto kolkoto po byrzo go napravi6 tolkova po malko vreme 6te ima6 za mislene i tolkova po byrzo 6te ti se mahni bucata ot gyrloto aide na tygydyk sq byrzo pri neq iiiii napi6i ko e stanalo ............

*BaT_Girl --> ponqkoga ti idvat strahotni idei :wink: 8)

11-05-2004, 17:48
davite o6te predlojeniq...pls
aide kvot se setite

Talisman
12-17-2006, 21:09
Mi ima mn na4ini :mrgreen:

:arrow: Mojem leko da q butne6 , kato minava6 pokrai neq i sled tova da i kaje6 izvinqvai krasavice
:arrow: Kato minavash pokria neq da i namigne6
:arrow: Da otide6 da i kaje6 abe macka ti ne jivee6 li edi si k1de.. i posle ste i kaje6 4e si sb1rkal i 6te se zapoznaete.
:arrow: Moje da q pita6 kolko e 4esa
:arrow: Ako e kolko teb golqma moje p1k da q pita6 dali sa pravili kontrolno po - edisi koi predmet

Ima mn varianti :!: S1beri malko kuraj i napred , uspeh :smt008