PDA

View Full Version : Защо така постъпва тя?



Kele6
11-02-2004, 14:59
Значе моята история е следната: Аз съм едно обикновенно момче,което
от 3 години харесва много едно многа сладко момиче. Ще кажа само,че се запознах с нея на репитициите за едно мероприятие, в което с въпросното момиче участвахме. Разликата ни е 2 години.От три години съм увлечения и по други момичета,но некога не ми и злизала от главата.Все не се осмелявам да и кажа, че я харесвам много защото не знам как ще реагира. Днес, а и преди като се виждаме на училище
аз обикновенно я заговарям за нещо а тя е пестелива на думи и само се подсмива.Днес каза даже ,че радиацията ми била треснала и мозъка. аз не съм казал нещо лошо само казах,че съм вного висок и сигурно радиацията е виновно,а тя издрънка нещо от тоя сорт. Момичето е много хубаво,доколкото го позновом не е и надуто,но има хронично зоболяване не искам да уточнявам точно какво/не и личи на външен вид/може би заради това е толкова раздразнителна.Мен като ми го каза това ми стана много кофти.Може би ако и кажа какво чуствам ще се разплаче все пак не е имала много мъже досега.Какво ще ми препоръчате да направя?

Josefinne
11-02-2004, 15:09
Не знам с какъв тон ти го е казала това за радиацията, но не си ли се замислял, че може да се е опитала да се пошегува. На мен така ми прозвуча. :) Знам, че влюбените сърца са крайно критични и много лесно се нараняват дори да няма за какво. Понякога се обиждам и аз от неща, които са казани на шега, но аз намирам друг смисъл в тях и се цупя. защото са ми казани от близък човек, който много обичам. Такива хора човек слага до сърцето си и при най-малкото кривване ги заболява силно. Исках да ти кажа да се опиташ пбективно да помислиш дали не се е пошегувала.
Щом казваш, че не е много известна сред момчетата, значи няма да ти е много трудно да стигнеш до нея. Покани я на кафе, заговаряй я за по-дълго, проявявай чувство за хумор. Карай я да се смее. Това много ценят жените у мъжете. Тя не е глупава - рано или късно ще разбере, че я сваляш и ако реши (а тя едва ли ще ти откаже, ако подходиш към нея подходящо) ще се поддаде. Успех ти пожелавам и пиши пак какво е станало :D

BaT_GirL
11-03-2004, 08:59
Значи е хронични болна.Горката на никои не го пожелавам но виж може би до сега заради заболяването си момчетата (повечето)са я отбягвали като момиче гадже но ако искаш да си с нея я увери че е най красивата звезда на земята че и да е болна за теб значение няма защото от много време насам я обичаш и никога няма да спреш.След това и кажи да помисли над думите ти.Ако не те харесва неможеш да я накараш но ако те хареса все пак малко са момчетата на които им пука за самия човек а не за дрехите и външния вид.Поговорете си.Може и да се получи!!!УСПЕХ!

07-09-2006, 12:18
Значи е хронични болна.Горката на никои не го пожелавам но виж може би до сега заради заболяването си момчетата (повечето)са я отбягвали като момиче гадже но ако искаш да си с нея я увери че е най красивата звезда на земята че и да е болна за теб значение няма защото от много време насам я обичаш и никога няма да спреш.След това и кажи да помисли над думите ти.Ако не те харесва неможеш да я накараш но ако те хареса все пак малко са момчетата на които им пука за самия човек а не за дрехите и външния вид.Поговорете си.Може и да се получи!!!УСПЕХ!
=D>

FaTaLn0t0_LaDy
07-09-2006, 13:48
I az sum na tfa mnenie...pogofori s neq..kaji i vsi4ko koeto izpitfa6 kum neq i vsi4ko koeto iska6 da i kaje6...tq 6te oceni tofa 6toto naistina moji mom4etata da ne sa bili s neq zaradi tofa zabolqvane...tq 6te razbere kolko mnogo e tq za teb...izlizaite pofe4e...i budi pred neq takuf kakufto si..i naprafi taka 4e kogato tq e s teb tq da se otpusne i da s durji taka kakto s vsi4ki a ne da se pritesnqva..razsmivai q..6te fidi6 4e 6te pomogne...:)..uspeh i pi6i kakfo e stanalo...

alkobalko
07-09-2006, 13:53
Значи е хронични болна.Горката на никои не го пожелавам но виж може би до сега заради заболяването си момчетата (повечето)са я отбягвали като момиче гадже но ако искаш да си с нея я увери че е най красивата звезда на земята че и да е болна за теб значение няма защото от много време насам я обичаш и никога няма да спреш.След това и кажи да помисли над думите ти.Ако не те харесва неможеш да я накараш но ако те хареса все пак малко са момчетата на които им пука за самия човек а не за дрехите и външния вид.Поговорете си.Може и да се получи!!!УСПЕХ!
=D>

=D>