PDA

View Full Version : kofti:(



11-02-2004, 17:08
zdraveite:)pak opiram do va6ata pomo6t i se nadqvam i tozi put da mi pomognite...:)zna4i problema mi e sledniq.S moq priqtel s koito hodihme ili hodime dosta vreme...se skarahme mnogo jeskoto.Tozi put az sam re6ena da ne pravq az purvata kra4ka da se zdobrim ili da se vidim,za6oto vinagi sam az tazi koqto pravq vsi4ko.Znam 4e toi ima 4ustva kam men...oba4e ima ujansen harakter...golqmo dostointvo i inat...v4era se skarahme i ot togava samo si pisahme po edin sms.Az sam re6ila dnes i ytre da ne mu zvanq...ako toi ne mi se obadi na 3-tiq den iskam da mu napi6a edin sms,koito da go zainterisyva mnogo i da se po4ustva malko kofti i da se oseti 4e ne vinagi toi e praviq i ne vinagi drygite sa mu vinovni.Iskam v sms da pi6e ne6to ot sorta "Nadqvam se da si po 6tasliv kato ne sam pri teb.Iskreno 6te se nadqvam,ako za teb e dobre taka..Dano samo nqkoi den razbere6,4e ne binagi si prav,a drygite vinovni!...oba4e iskam da pitam i vas za nqkakava po dobra ideq...koqto 6te e po originalna i toi 6te se po4ustva guzno i t.n...mnogo puti sam iskala ot vas saveti i vinagi sa mi bili ot golqma poloza...sigyrna sam i 4e sega nqma da me izostavite...blagodarq vi predvaritelno....

little_black_dress
11-02-2004, 17:44
Zdravei !!! Spored men ideiata da go nakarash da se pochuvstva guzen ne e mnogo dobra!Vse pak v edin spor ima dvama vinovni - nali taka?Mislia,che shte e nai-dobre da pogovorish s nego i milo da mu kajesh tova,che poniakoga i toi ne e prav i tn.Izslushai go i go ostavi da si pomisli nad kazanoto !!! Badi tolerantna !!!Lubovta ,kakto znaesh iziskva mnogo jertvi i kompromisi !!! Uspeh i mnogo celuvki ! :wink:

SweeT^Puppy
11-02-2004, 17:49
Mislq 4e ako my pyka za teb 6te my e gyzno prez cqloto vreme v koeto ste skarani, a ne 6toto si my pratila sms. I az sym syglasna s little_black_dress 4e nai-dobre e da si pogovorite. Tva e sms-ite e super typo.. pone za men. 6tom ste zaedno i se obi4ate si kajete v liceto kakvo mislite za vaprosa, a ne 4rez takyv vid komunikaciq... uspeh! :D

bananamen
11-03-2004, 22:56
gledai, sega ti e krivo shtoto ste se skarali i te e qd, no kato go zagubish shte sujalqvash... sled nqkolko dni shte ti mine i shte vidish che nqma smisal da pravish takiva nomera ami shte se sdobrite

Jamalska
11-04-2004, 07:49
To4no tozi SMS spored men ne e dobra ideq...zwu4i wse edno go goni6..."Aide 4upkata nadqwam se da si 6tastliwa bez men..."
Naistina mai e po-dobre da si pogoworite...

Frozen Heart of an Angel
11-05-2004, 02:10
Ами.. съгласен съм с Puppy-то и Jamalska,но все пак мисля да дам пълен отговор,както подобава...
Само да отбележа,че нямаше да е лошо да споделиш защо сте се скарали.
Ако бях на мястото на приятелят ти и получех такъв смс щях доста да се ядосам.Това което смяташ да му пишеш е по-скоро с негативна цел,отколкото с намерение за "здобряване".Искаш да го подтикнеш той да поеме инициятивата... не това е подхода!Неразбирам защо смяташ,че като го провокираш така ще имаш успех.Ако наистина го обичаш и той наистина те обича,без значение ще е защо сте се скарали,дали той е твърдоглав или не,дали греши или не и всякакви други причини за дразги помежду ви... точно на това ти предлагам да наблегнеш.Припомни му че любовта ви е важното нещо,а не интересите на единият.Спри с смс-те... вижте се,поговорете... припомни му,че го обичаш,както и той теб и само това е важното... това е... късмет. :wink:

Josefinne
11-05-2004, 13:30
Аз мога да ти кажа, че съм точно такъв ужасен характер като гаджето ти. За това ще ти кажа как се чувства той (леле се едно си описала моето държание. Той да не е Овен?!). Та когато сте се скарали се е обадила неговата гордност. Такива хора сме страшно и дори глупаво горделиви. Той няма да предприеме нищо от гордост. Ще му се иска, обаче гордостта ще го спира отново и отново. Въобще мнооогооо сме глупави, защото в един момент осъзнаваме, че сме преиграли, но...вече е твърде късно. Ходиш с един изключително твърдоглав човек, който няма да се пречупи от принципи. Но това не значи, пак повтарям, че сърцето му няма да иска отчаяно да се сдобрите. Трябва да си толератнта към него и да си тази, която прави първата стъпка, ако искаш връзката ви да продължи. Не е нужно да правиш кой знае какво - нещо мъничко, много мъничко, дори принциплно, колкото да се каже, че първата крачка е твоя. Тя ще му даде тласък и той сам ще дойде при теб. Най-доброто решение е да не му се сърдиш или да се държиш все едно вече сте се сдобрили. прати му СМС, но не с това съдържание, което си намислила, а нещо по-скоро в стил " Искаш ли да се видим?" Той е горд човек, ти бъди богиня и му прости глупостта :D

11-28-2004, 10:04
с този харкатер както го описваш аз бих му отхапал кура докато му духам да види той :)

blqsu4ko
11-28-2004, 10:13
ми той ще ти напише и аз се надявам за теб да е по-добре и всичко пак ще е вурху теб :) и на теб ще ти е гадно :) нека се осъзнае :)

BaT_GirL
11-28-2004, 10:51
Ми кажи му:Защо все търсиш вината в другите.Тя е в тебе!Дано ти е добре така!!!

03-01-2007, 11:19
obi4am te mnogo. =; :smt005 :smt014 :smt014 :smt006 :oops: #-o [/list]

koalka
03-01-2007, 14:54
Темата е стара!