PDA

View Full Version : Voenna Komisiq !!!



11-02-2004, 16:38
Znam 4e temata ne e to4no za tuka ama nqma kade drugade da pi6a.Ta viknahama na nqkva voenna komisiq purva se vodi ta nqkoi moje li da mi kaje kvi sa tiq prostotii i kvo 6a ma pravat 6toto mi razpravqha mn izvrateni raboti za tiq komisii :!:

miloto_girl_4e
11-02-2004, 16:46
ako ne se luja 6te te preglejdat ot glavata do petite..tova zna4i,4e 6te ti pregledat ABOLUTNO vsi4ko :!: :!: :!: ama moje i da se burkam...no znam 1000% 4e ima takav pregled,ama nz dali 6te e sega ili malko po kusno 6te ti go pravat 8)

P1ra71nQ
11-02-2004, 16:59
Mi az ne sym sigurna dali se seshtam za syshtoto neshto,no shte kaja za tova , koeto se seshtam.Da kakto kaza miloto_girl-4e shte te pregledat ot glavata do petite.I dokolkoto sym chuvala ti vodqt edna mlada medicinska sestra da te preglejda che da ti se na*yrvi h*q.NO neznaq dali e vqrno :P ;)

joro_tev
11-02-2004, 17:26
Нема страшно браточка. Най-много да ти кажат да се нагъзиш и да те видят дали някои те е боцкал отзад с пениса си и другото е да проверят дали имаш две топки, но аз лично като ходих не са ни проверявали за такива работи. Няма страшно ти от това ако се плашиш като влезнеш недей си боже в някакво гадно поделение такива изгъзици можеш да видиш. Все пак вече аз съм я минал. А за 9 месеца премихан през 5 поделения.

soprani
11-02-2004, 20:00
Abe q stiga ste mu govorili gluposti na mom4eto,na parvata komisiq 6te popalni6 edna anketna karta,dali smqta6 da u4i6,kade jivee6,roditeli,bratq sestri i drugi takiva gluposti ,na vtorata ve4e e medicinskiq pregled ama to ne e taka kakto ti prikazvat,vqrno e izlsedvat te ot do ama tova deto se sabli4a6 e za edin paravan pri edin urolog i toi prosto te kara da si sabue6 belioto i te kara da se iska6lq6 za da vidi dvigatelnata ti sistema i da se navede6 nagazen za da vidi za hemoroidi tva pask drugite pregledi sa balamski.

big-bro
11-02-2004, 21:10
pich, nema se plashish. ako te vikat za pyrvi pyt e tochno za tova deto e kazal choveka predi mene. ako e za medicinskite pregledi. trqbva da si mai 11 klas, togava beshe tova ti pravqt pylen pregled: rentgen, probi kryv i urina, anamneza, psiholog, ushi nos gurlo, ortoped, ochen, kojen, hirurg, vytreshni bolesti, EKG ti pravqt.

obshto vzeto e typo shtoto ti otiva cql den. moje da e zabavno. na moita voenna komisiq imashe sluchki s cigani :) deto pitaha 'koi e toq d-r rentgen' i davaha proba za urina direktno na koridora...

a kojniq i hirurga po princip ti gledat onaq rabota. kojniq (ili kojnata) gledat chlena, pyk hirurga topkite :) gledat da ne pipat mn. ti gledai samo da ne se nadyrvish tam neshto, da se izpusnesh che shte ti se smeqt drugite, shtoto po 4-5 choveka vi gledat pri kojnata, a pri hirurga sybuvash gashti i 1 po 1 :))

nema se plashish pich! nema nishto strashno!

e4o
11-02-2004, 21:10
nqma da te izqdat, spoks, ni6to stra6no nqma, i nikvi izvrateni raboti, brat mi be6e minalaat sedmiza, i kaza 4e ni6to ne sa mu pravili stra6no :wink:

11-02-2004, 21:28
dam dupenceto shte ti gledat i shte te proverqt i za glisti maiche xaxa ne ti zavijdam!!

11-02-2004, 23:20
трябва да си напраиш една чекия пред тях, после ти проверяват спермата. после един мъж се съблича и ако ти стане те зимат в запаса

just nobody
11-04-2004, 13:48
pri nas beshe golqma prostotiq :) shtoto imashe nekvi deto bqha doshli s bashtite si nakraq kadeto ni gledat onaq raota bqhme 40choveka v edna staq adski kofti beshe shtoto imashe nekvi pulni mizernici inache ima golemi bazici :) doktorite qko se gavrqt :)

SAINT
02-01-2006, 12:35
abe vie da ne ste putki????shteli vi gledat penisa??i kfo da ne vi e strah che vi e malak?nishto shrashno nqma..daje e mnooo veselo :))

02-01-2006, 13:20
на комисията страшно няма, само гледат, не е*ат..
виж, ако не успееш да се измъкнеш с няква диагноза , тогава ве4е те вкарват в казармата и там :-({|= ставали някакви "извращения"..

мен не ми пука, аз съм НГВС, аз нямам сърце :-D

aHyC`FoReVeR
02-01-2006, 18:49
спох мене ме викнаха тая година отново ми мерят патката там... :smt012 гейове долни аЪГАГХ